-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']To ja dołożę 40 zł na kastrację Misia - poproszę o numer konta. [B]I myślę, że warto by - może literkowo - pozapraszać na wątek. [/B] Jutro wezmę się za to. Jakby ktoś chciał gotowy zestaw (tekst do wysyłania + nicki) to chętnie dostarczę - im więcej osób, tym lepiej, bo trzeba sporo wysłać, by był efekt ;-).[/QUOTE] jako że ja jestem cyferkowa a nei literkowa to się melduję że cały czas jestem na wątku ;) swoją droga to pokaże swoj bazarek mam zabawkę dla madrego psiaka, myslalam, ze hit będzie a jak na razie du*a blada a nie hit ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186662-Dla-dzieci-psów-i-dorosłych-na-fundacje-Biafry-oraz-na-Dorothy-do-10.06-do-21"]Dla madrego psa, i madrych włacicieli i dla dzieci też [/URL] btw mysza poznajesz świeczki? :cool3: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Mam 33,00 z bazarku, czy mogę prosić dziewczyny o numer konta na pw? I ciekawość też mnie zżera, co SBD kombinuje z tą trumną.:evil_lol:[/QUOTE] poszło pw z numerem konta to był bazarek na cele bytowe dla zwierzaków czy na zabezpieczenia? czy dzielimy? doszła juz wpłata od Leni36 za jamnika :) (dopisałam całośc wraz z kosztami wysyłki, jakoś to pożniej rozdzielimy z Izą) nie wiem czy Aniu wysłałas Biafrze jakis adres do wysyłki? może udałoby jej się dzisiaj wysłac? skoro będzie na poczcie a pieniazki juz sa -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']no cóż, ze skarbonka się nie udało, ale i tak damy radę. czy ktos się odezwał do izy w sprawie pomocy dla staruszka konia? w jakiej miejscowosci on przebywa? schronienie tzreba mu dac czasowe, czy na stałe? bo jakos zrozumiałam, ze ci ludzie chca mu cos zbudowac i go odebrać, ale chce być pewna.[/QUOTE] dziewczyny na miau się kontaktowały z Iza ale szczegółów nie znam [SIZE="4"][B][COLOR="#0000ff"]jasne , że damy radę ![/COLOR][/B][/SIZE] (obiecałam wczoraj Izie ze dzisiaj będę optymizmem tryskać ;) co powyżej czynię ;) ) btw. boże sbd co ty masz w podpisie ? co to jest samochodowa trumna bagażowa?? :crazyeye::crazyeye: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
po wczorajszych tel uzgodnieniach z Biafrą przelałam jej pierwsze pieniązki z allegro jeszcze sobie przypomnialam z wczorajszej rozmowy akcent który zinterpretowałyśmy jako dobry znak - ekipy energetyczne naprawiały słup wysokiego napięcia wiec moze liczą się z tym że Ci co moga to tam zostaną a nie że zostaną wyiedleni bo po co komu na wysiedlonym terenie prąd? żeby tylko przestało lać ... btw. [B]zbieramy nadla koni na siano ale marzę że nazbieramy na leki[/B] :modla: :modla: :modla: :modla: [COLOR="#00ffff"][B]i jeszcze prośba[/B][/COLOR] allegro kończy się bladym świtem w czawartek może jeszcze ostatni zryw reklamowy ? może jeszcze ktos gdzieś komuś może podesłac linkę? to bardzo ważne, teraz pomagamy doraźnie, na bieżaco ale jak się sytuacja uspokoi w co wierzę, to wówczas będa potrzebne największe nakłady zarówno fizyczne jak i finansowe -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wyslijcie mi tez konto na pw, kokosy to nie bąda ale z 10 zł powinnam wysupłac :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dostałam rano sms od Biafry "cały czas leje :(" -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
rozmawialam nie tak dawno z Biafra jakąś godz temu. Auto - jutro Iza jedzie do warsztatu obicała dać znac co i jak z częściami (warsztat juz wie, ze Iza przyjeżdza, bo to on ustalił taki termin) i jak z funduszami Biafra dzisiaj usypywała sobie drogę. pada z przerwami na niepadnie podczas których mozna popracować - co Biafra skrzętnie wykorzystywała próbowała sie okopac częsciowo się udało ale i tak potrzebne jest słońce, dużo słońca, zeby wysuszyło ziemię, która nie jest juz w stanie przyjmowac wody :( pomimo nieustannego wypompowywania wody z piwnicy - ta wciąż napływa do piwnicy Biafra boi się, iż stojąca woda moze destabilizowac budynek i nikorzystnie wpływac na fundamenty dlatego słońce i jeszcze raz słońce zakupiłam dzisiaj kolejną porcję [B]musli - 325 zł[/B] (w końskim zdrowiu) oraz zrobiłam kolejny przelew na [B]siano 400 zł[/B] [B]zostało 121 zł na koncie bytowym oraz 30 zł na koncie "budowlanym"[/B] na siano przelałam wczesniej niz było planowane - znów ze względu na pogodę i z obawy zeby podczas transportu siano nie zostało zalane a pod koniec tyg ma u niej lac jak z cebra :( co do kolejnych priorytetów kilka osób pytało się o konie, o astmatyków [B]Miraża i Farta[/B] Iza niesmiało spytała sę czy byłaby szansa uzbierac pieniązki na miesięczną dawkę leków dla nich czyli ok 800 zł dałoby radę, prawda? na miesiąc na konia przypadają 2 opakowania leku, 1 opakowanie kosztuje ok 200 zł my potrzebujemy po dwa na dwa konie czyli 4 opakowania x 200 zł - 800 zł jeśli nie damy rady na leki to jedzeniowym priorytetem jest SIANO dla koni Biafra boi się, ze przez pogodę nie uda jej się nie tyle zrobić zapasów na zime, bo o tym jeszcze nie nawet nie marzy, ale obawia się, ze przez pogodę nie uda jej się kupowac siana na bieżaco dlatego prosiła ze jesli uda się jeszzcze uzbierac pieniązki to zeby przeznaczy je jeśli nie na leki dla koni to na siano psy sa obecnie zabezpieczone karmowo, Biafra obiecała mniej więcej policzyc na jak długo są zabezpieczone niestety co już nie raz pisałyśmy z Anną, Iza ma tylko tę karmę która przyszla w darach, bo zapasy zostały całkowicie zalane czyli podsumowująć czego potrzeba najbardziej? słońca i jeszcz raz słońca [COLOR="#ff0000"]1. leków dla Miraża i Farta - [B]800 zł[/B] 2. siana dla koni - [B]400 zł[/B] 3. funduszy na prace zabezpieczające - obawiam się, ze[B] kazda ilość zł[/B][/COLOR] czyli pieniędzy na wszystko :( [COLOR="#8b0000"][B]nie zawiedziemy Izy? prawda?[/B][/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Wpłaciłam moje deklaracje za czerwiec dla chłopaków.[/QUOTE] jako prowadząca watek pozwolę sobie podziekować ;) dziękuję ;) chociaż nie wiem kiedy Biafra konto fundacyjne ogarnie jak tylko wyschnie ziemia pewnie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]coronaaj [/B]- wysyłałam pw ale nie wiem czy doszło, bo ja go w wysłanych nie mam ale przy wysyłaniu wychodziło mi, że wysłałam daj znac czy doszło czy coś namieszałam btw. ze Skarbonki, o której pisalam wczesniej, nie udało się pozyskac funduszy na budowę kojców. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a jam pytanie dlaczego nikt nie powiedział mi, że się walnełam w wyliczeniach ? :mad::mad: dobrze ze pani Lidia podesłała mi excela, gdzie po małych jego modyfikacjach wszystko przeniosłam i wtedy się wydało :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wracajac do tematu chłopaków Bacy i Freda - przelałam dzisiaj [B]44 zł[/B] z bazarku na miau (32 zł) i z szybkiego handlu pozabazarkowego z tupadło 12 zł mam nadzieję, ze pogoda na tyle dzisiaj dopisuje w Krakowie i okolicach ze Biafra kopie bo kilka razy w ciagu dnia próbowałam się do niej dodzwonic ale mi się nie udało -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaM']3x właśnie zrobiłam przelew (150 zł) na Twoje konto. Mam nadzieję, że pieniążki niedługo dojdą....[/QUOTE] pieniązki doszły :) dzięki nim mamy na kolejną porcję musli i nawet lekką górkę zapytam dzisiaj Izy co w następnej kolejności jest najbardziej potrzebne dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dotarły kolejne przelewy Makrela - 200 zł :modla::laugh2_2: i mój ;) Makrela pisałas na wątku, ze twoje pieniązki na karmę, zatem dopisze je do konta karmowego. w takim razie swoje nieporównywalnie małe pieniązki wpisze do konta bieżacego. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaM']3x właśnie zrobiłam przelew (150 zł) na Twoje konto. Mam nadzieję, że pieniążki niedługo dojdą....[/QUOTE] dziękuję :) po 12 sprawdzę wtedy moj bank ma pierwsze księgowanie dziękuję wszystki za pomoc :) -
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
3 x replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
zrobiłam banerek do wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186167-Dorothy-zalało.-Biesko-Biała.-Potrzebna-pomoc.-Ręce-do-pracy.-Siano.http://tnij.org/mjag"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1245/botos.jpg[/IMG][/URL] swoją drogą, gdzie ja byłam, ze nie widzialam tego wątku? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Mam 210 PLN ze zbiorki mojej " imieninowej" ktore konto zasilic fundacyjne czy jakies inne ?? prosze o PW Trzymam kciuki J.[/QUOTE] rozmawaialam z Biafrą leje :( trochę się okopała ale w deszczu już więcej nie dała rady jesli przestanie lać Biafra będzie zamawiala ten gruz ale jeśli nie przestanie to nic do niej nie będzie w stanie dojechać niestety co do konta i pieniązków: Iza dziękuje wszystkim za wpłaty na konto Fundacyjne :) mówiła ze dzisiaj udało jej się podejrzeć konto i że jest sporo wpłat "powodziowych" tyle ze nie ogarnęła wszystkiego bo burza zabrała internet :( i z rozmowy wyszło, ze jeśli ktoś nie zgłasza zastrzeżeń to żeby pieniązki wpływały na moje konto i ja je będę na bieżaco rozlicząc na wątku z Biafrą jestem w stałym kontakcie i na bieżaco przekazuję jej pieniązki w miarę potrzeb np w tym tyg najprawdopodobniej w srode dostanę "cynk" o zapotrzebowaniu na siano także jkp wysyłam pw z numerem konta Konto fundacyjne Iza ogarnie jak się wszystko uspokoi tylko tak naprawdę nikt z nas nie wie kiedy to będzie ale to chyba wszyscy są w stanie zrozumiec -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Jak wspaniale :multi::multi::multi: Tak, mówią o drugiej fali, mają być znowu ulewne deszcze, najgorzej znów na południu :-(:-(:-(:-([/QUOTE] oby prognozy się nie sprawdziły. Zrobiłam bazark m.in. na Biafrę tyle, ze nie wiem do końca na co pojda pieniązki czy na karmę ogólne czy na pokrycie brakujących deklaracji kaukazów. Zobaczę jak sie bedzie rozwija sytuacja jak się bazarek skończy. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186662-Dla-dzieci-psów-i-dorosłych-na-fundacje-Biafry-oraz-na-Dorothy-do-10.06-do-21?p=14784027#post14784027"]Bazarek z różnościami[/URL] -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kurcze jaki on śliczny :) tylko szkoda ze taki dług po nim został :( -
[quote name='gusia0106']Nadal... Tęskni za mną cholera................ Obrażony na Panstwa troszkę, nie reaguje na wołanie i odwraca się boczkiem. Na spacerze był. Troszkę warczał ale dał się zapiąć. Ważne, że się załatwia i je i śpi. [B]Kurcze...powiedzcie, że będzie dobrze....[/B].[/QUOTE] będzie ja sobie pierożę trzy po trzy ale trzymam kciuki za chłopaka jak cholera Marlej to mądry psiak, pamiętasz jak podchodził do Gremilna i musiał sobie wyniuchac smaka? i wyniuchiwał tutaj też wyniucha kanapę na której mu będzie dobrze :)
-
nie wiem czy dobrze rozumuję najwyzej mnie poprawcie ale sama konsultacja to pewnie w porównianiu z ew operacją będzie koszt znikomy tzn pewnie powyzej 100 zł i tak, znajac zycie dobrze byłoby znac przyblizone koszty zabiegu zeby wiedziec na co sie nastawiac z dreczeniem i meczeniem ludzi o wsparcie ;)
-
[quote name='karusiap']Bylysmy ostatnio z Jagienka u Drwala....nie wiem jak opisac szczescie tego psa:)Trzeba zobaczyc ten brzuchol wywalany do glaskania:loveu: Ma lsniaca siersc i co raz lepsza figure:cool3: Dzis asia pisala mi,ze zbiera sie do wizyty u dr Stefanowicza,moze nawet w poniedzialek. to w sprawie oczka? bo ja niezorientowana w lekarzach
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Makrela']Dorzucam 200zł na karmę. Poproszę o numer konta.[/QUOTE] wysłałam pw dziekuję :) juz kilka razy na tym wątku zemdlałam widząc deklaracje/wpłaty ale ostatnie dwa razy to tak pozytywnie ;)