-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
iwoniam - to gdzie są teraz kózki? rencia - dziękujemy :) Kropa - ja dla Michaśka tez używam tego advantixa bo po fiprexie łapał kleszcze tylko w przypadku kaukazów Iza nei powiedziala ze jakiś jest zły i sie na nadaje wiec żeby nikogo nie ograniczać do ew pomocy w postaci tego jednego śrdoka na pchły/kleszcze nei podawałyśmy zadnej nazwy, bo może być którykolwiek -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
3 x replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']tak, to oni. |parkowali codziennie pod blokiem naszej koleżanki, aż w koncu o "psach zapomnieli" i poszli na miasto bez dobytku. A dobytek sie w samochodzie, gryzł, mdlał i gotował :([/QUOTE] k*** mać ze tak napisze moją uwagę zwróciło tylko to, ze nie mają zadnych ulotek czy oklejonych puszek dlatego raz zapytalam skad są i dziewczyna bez zająknięcia odpowiedziala o tym stowarzyszeniu z gdyni którego nie udało mi się wyguglac ale to myslalam, ze nie udało mi się bo nei pamietalam nazwy a nie dla tego ze to jakaś ściema k***w mać -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
3 x replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy teraz czegos nie pomieszam ale ostatnio jak ich widzialm przy metrze centrum to były chyba 3 niufy (albo dwa) w kazdym badz razie jedna suczka ? miala za uszkami wpięte rózowe kwiatki nie zamierzam nikogo bronic ani oskarzac, ale te psy ze zdjęc nie wygladały zle tzn nie były zaniedbane na pierwszy rzut oka, pamietam ze kiedys jak ich widzialam to czesali psy no i ostatnio w centrum była jeszcze jakas jedna rasa - możliwe że haszczaki i kiedys mi sie obiło o uszy albo o oczy ze sa dwie grupy tzn jedna ale sie rozdziela - jedni przy empiku na nowym swiecie a drudzy gdzies w centrum -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
3 x replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']sorry, za offa: czy ktos z was haszczakowatych widział ostatnio w centum ludzi przebranych na kowbojów i z 5 samojedami i 2 nowofunlandami- zbierajacych "na psy"?[/QUOTE] rozmawiacie o tych ludziach? myślicie ze to sa ci sami o których jest interwencja? kiedys zrobiłam im zdjęcie pod mc donalds na swietokrzyskiej potem widywalam ich (rozbitych na dwie grupy) m.in. w centrum na pytanie czy są z jakiejś fundacji odpowiedziała mi kobieta ta czarna ze są ze stowarzyszenia C.... psów .... i psów zaprzęgowych z gdyni lub gdańska kropki w wypowiedzi oznaczaja ze nie pamietam a niestety nie udalo mi się wyguglac tego stowarzyszenia w wiekszosci z braku czasu :( ale nie mieli zadnych ulotek, a puszki oklejone były "dla psów" nic więcej zdjęcia [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8277/dsc00168on.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5113/dsc00169s.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Ma zcarne włosy ? Bo mówiła też na samym pozcątku :) Gratuluję :)[/QUOTE] hihi ja poczatku nie widzialam :D dlatego napisalam o końcówce , tak czarne z takim czymś co sobie pewnie specjalnie na wizję walneła ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Oglądałam reportaż :( A która to była Asior?[/QUOTE] nie wiem czy nie strzelę gafy ;) ale Asior wypowiadala sie na samym końcu odności kontroli poadopcyjnych że zdarza się iz psy dostają się na łańcuch itd nic się nie ksztusiła, nic się nie jąkała mówiła za to z prędkościa światła dzieki czemu przekazała więcej informacji ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
łoo a ja widzialam Asior w tv :crazyeye::crazyeye: zbliżeń nie robili więc w kwesti makijażu nie mogę się wypowiedzieć ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Biafry i chłopaków pod jej opieką (po czesci) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL] czyli[B] krwawica Gremlina ! powraca ;)[/B] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
bazarek po czesci dla Majki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL] kolejny bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-***-PONAD-120-pozycji-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21"]PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki [/URL] -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam taki mały bazarek po czesci dla Mojo Słodkości plus alkohol -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewikS']ok. to zamówię i rozumiem, że zawieźć to tak jak ostanio do Niepołomic? Kiedyś coś jeszcze pisałyście o carbocylazie w amp. to dość drogi lek więc może to też zasponsorować z pieniędzy od Poker? chyba, że teraz bardziej potrzebna jest no-spa[/QUOTE] a jaka jest cena tego drugiego leku? i za jaką ilość? zebym Izie przez tel/mail konkrety podala :) będę dzisiaj do Izy smarowła długie maila wiec i o tym od razu napisze tak, zawieżc do Niepołomnic spróbuj wczesniej się skontaktować z Iza, a może akurat się złoży że sie zgracie i uda się spotkac :) [B]Reno2001[/B] - wpłyneło 200 zł z bazarku ale bazarki były dwa i nie wiem na którym potwierdzac ?? pomocy ;) btw dzisiaj u Izy słońce i chmary komarów i różnych innym ustrojst wyłażacych z wysychającej ziemi :shake: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Mam kilka zapasowych frontline i kiltixów - mogę wysłać. Powiedzcie tylko czy potrzebne są tylko takie dla wielkich psów, bo mam też dla średnich. I na jaki adres wysłać?[/QUOTE] kaukazy jak to kaukazy sa duze ale np Lucy i Saba sa srednie Saba - typ wilczura Lacky - mieszaniec adres zaraz podam na pw. ewikS - dopytam Izę ile potrzeba a pieniązki - Poker deklarowała na leki, te pieniązki są już u mnie więc w razie gdyby było poptrzeba - przeleję Ci z tych pieniązków (tylko zaraz wysmaruję maila do Izy z inf. o tym) iwlajn - myslę, że na moje zaraz wyślę pw, tylko z dopiskiem, ze to na preparat prz owadom dla koni edit: [B]gos[/B] poszedł mail, bo masz zakorkowaną skrzynkę pw [B]ewikS[/B] - no spę można smiało domawiać conajmniej 10 ampułek, pieniżaki ja przeleję z tej puli na zwierzaki tak jak pisalam, dostalam 50 zł na leki i sa tam dopisane więc może dodatkowo domów nospy za te 50 zł? to będzie ok 14-15 opakowań? potem poprosze na pw o numer konta jak juz bedziesz nała dokładną brakująca kwotę [B]iwlajn[/B] - dziękuję -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewikS']Mogę załatwić [B]no-spa amp.[/B] mam w tej chwili 5 op *5 amp. Kolejne dopiero w poniedziałek. Niestety reszta leków jest nieosiągalna z "ludzkiej" hurtowni... :([/QUOTE] jaka jest cena za te nospy za opakowanie? Iza wymieniła je jeko bardzo potrzebne czy trzeba ci za to oddac pieniązki czy to będzie prezent? pytam, zeby wiedziec na czym stoimy a nei żeby wymuszac "podarunki" a i czy to jest te 5 o których juz pisałas? zawiozłas? czy dodatkowe 5 ? (te co masz) usiłuję sporzadzić liste kto co i w jakich ilościach i nie powiem, zeby mi to dziarsko szło :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
spis leków zwierzęcych najbardziej potrzebnych sa to głównie leki podawane zwierzętom "umierającym" żeby je postawić na nogi wszystkei są w wersji "do iniekcji" czyli do wstrzykiwania razem z kroplówką: [B]duphalyte[/B] - koktajl do kroplowek dla umierajacych zwierzat [B]catosal [/B]- B12 + witaminy , dla osłabionych zwierzat [B]combivit[/B] - zestaw wit z gr.B [B]witamina C [/B]w iniekcji 10% - dla koni na uszczelnienie naczyn krwionosnych - 100 ml (ciemna butelka) [B]witamina B1 [/B]- na układ miesniowy - 100 ml [B]Biovetalgin[/B] - ludzka pyraligna - konie - b. duzo [B]finadyne[/B] / niglumine - przeciwzapalny, przeciwbólowy [B]wit E+SE[/B] na wzmocnienie mięśni u koni [B]no-spa[/B] ampułki Iza nie potrafi powiedziec ile czego idzie, to zalezy od sytuacji jak wiecie w ciagu ostatnich kilki dni ratowała 3 konie własnie za pomoca kroplówek z tych preparatów [B]może ktoś ma jakiś dostęp i moze coś zakupic?[/B] przypominę się też ze na [B]preparat dla konie od owadów[/B] potrzebujemy[B][COLOR="#ff0000"] 308 zł + 12 zł dostawa[/COLOR][/B] [B]preparaty na kleszcze dla psów[/B] [B]szampony dla psów z długą sierścią [/B] -
[quote name='Ellig']Jesli mozna to tylko jedno pytanie, czy Piotr ma rodzine tzn.zone, dzieci?[/QUOTE] Piotr jest chyba synem? w sensie ze tam jest rodzina widać Marlejowi był Piotr pisany od poczatku pobytu u Gusi :) dobra robota dziewczyno :) a wanna - ma kształ idealny dla Marleja :) wiecie co, przy mało którym psie mi się łza w oku kręci jak znajduje dom ale przy Marleju się kreci ech i radośc ze ma chłopina dom i trochę żalu ze juz go nei odwiedzę b kurcze fajny chłopak jest pomimo niektórych wyskoków swoich no i ten dywan ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']3x a czy na pchły i kleszcze może być Fiprex? Bo odkupiłam od Wikinga dla moich psiaków 3 opakowania dla psów o masie 20-40 kg bo robił duże zamówienie, ale że mam jeszcze na jedno podanie dla moich suczaków juz wcześniej zakupiony środek to mogę te trzy opakowania odstąpić dla kaukazów, niestety mam tylko te trzy:) Mogę je rano przekazać p.Monice:)[/QUOTE] jasne że może byc :) dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Dzwonilam do Hidalgo dzisiaj, [B]dowoz 12 zl[/B]. No ale to nie sa jakies wielkie pieniadze :-) Poprosze jutro o zdjecia Monike, ktora jedzie do Izdebnika. Juz obiecala, ze porobi zdjecia psom itd. [/QUOTE] czyli jednak dowóz kosztuje mialam dzwonic jutro tak sie własnie obawalam ze to sie załapie do tych duzogabarytowych za których dowóz trzeba płacić edit: koce od Ninti tez pojadą? i jeszcze kirke na miau tez deklarowała koce ale nie wiem skąd jest kirke -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z Izą przede wszystkim - ślicznie dziękuje wszystkim za to że są i wspierają :) 1. dom - za tydzień będą u niej geolodzy i dopiero po ich wizycie Iza bedzie mogła ruszyć z pracami zabezpieczającymi w piwnicy cały czas woda 2. kojce - do całkowitej odbudowy, może bedę miała zdjęcia jesli Iza nie padnie ida radę wysłac 3. Iza znów bez swojego auta cos się zablokowało/spsuło - panowie w warsztacie walczą Iza nadal jest bez wody teraz dostała od straży pożarnej wodę w beczkowozie ale na długo on nie wystarczy nie wiem jak z prądem - nie dopytałam :oops: dzisiaj Iza ratowała jednego ze swoich koni padł na pastwisku bez grama cienia po kilku godz walki - udało się konia postawić na nogi wtedy Iza dostała tel od znajomej - z jej koniem też kiepsko i tam tez Iza pojechała ratowac konia dodatkowo na wsi dzisiaj też zmarł koń, ktos go zaciagnał do roboty w taki upał i koń nie dał rady :( [COLOR="#ff0000"] [B]najpotrzebniejsze rzeczy z listy allegrowej:[/B][/COLOR] - [b]strzykawki 20 ml[/b] [URL="http://www.allegro.pl/item1041896508_strzykawki_20_ml_sterylne_100_szt_braun_faktura.html"]allegro klik[/URL] oraz[b] zestawy do kroplówek[/b] [URL="http://www.allegro.pl/item1041899302_aparat_do_przetaczania_plynow_infuzyjnych_tanio.html"]allegro klik[/URL] oraz [b]wenflony dla koni[/b] [URL="http://www.allegro.pl/item1041899285_wenflon_kaniula_g_14_2_1x45_mm_50_zl_piercing.html"]allegro klik[/URL] których Iza juz nie ma bo połamała jej ta klacz co Ania o niej pisała wiec jesli z rzeczy z allegro to najpotrzebniejsze sa te co w/w [B][COLOR="#ff0000"]Poza tym dla psów:[/COLOR][/B] - [B]zabezpieczenia przeciw owadom i kleszczon[/B] Frontline czy expot - [B]szampony[/B] dla psów z długa sierścią [B][COLOR="#ff0000"]Dla koni [/COLOR][/B] [B]- środek przeciw owadom[/B] - koszt 59 zł plus 2,5 litra uzupełniacza w karnisterku - 249 zł = [B][COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]308 zł [/SIZE][/COLOR][/B] kto się dołozy? srodek nazywa się : LEOVET Phaser do zamówienia jest w Krakowie - dowóz do Izy gratis (tzn do niej jak do niej, do koni) mam też liste leków zwierzęcych - najpotrzebniejszych wkleję ją jutro, musze posprawdzac jak z moim słuchem i czy dobrze pozapisywałam -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
własnie zrobiłam przelew masakara z tymi upałami nei mialam kiedy przeczytac ale mam nadzieję, ze Pani Irenka daje rade w taką pogodę :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a Mojo ma płacone z góry ? tzn jak on stoi z opłata za hotelowanie? Apsa - ciesze sie z postepów jakie zrobiła karma ;) -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
3 x replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']doszło, dopisze do rozliczeń w 1 poście... Buba nie żyje :( Wczoraj wieczorem zadzwoniła Gosia (ZuziaM), że sunia źle się czuje i jadą do lekarza. Lekarka podejrzewała przegrzanie, podała zimne kroplówki, steryd, nie pamiętam czy coś jeszcze. Buba miała się po tym poczuć lepiej. Noc minęła w miarę spokojnie, nad ranem sunia została wypuszczona z kojca... Niedługo po tym Gosia ją znalazła leżącą spokojnie pod żywopłotem, już martwą. Najprawdopodobniej serce nie wytrzymało upałów. Buba nie miała dużo czasu na nacieszenie się odzyskaną wolnością, tylko kilka miesięcy, ale była przez ten czas szczęśliwa i to jest ważne! ale zawsze miala ten czas na wolnosci ! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Z zakończonch spankowych bazarków, które prowadziłam wraz z [B]ciapuś[/B] zebrałysmy w sumie 199,50. Dla równego rachunku przeleję 200zł. Pieniądze chciałyśmy przeznaczyc na karmę dla zwierząt. Czy będą to psy, konie czy koty jest nam wszystko jedno. W zadecydujecie, które mają najpilniejsze potrzeby. Proszę o podanie odpowiedniego konta 3x dla tej wpłaty.[/QUOTE] poszło pw z numerem konta dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kejsi'] Jeśli ktoś z Was został kiedyś ugryziony przez końskiego bąka, to wie, jaki to ból. A koni gryzą ich setki. Po ugryzieniach często wyskakują dodatkowo bolesne bąble. Bez odpowiedniej ochrony koń sam ich nie odgoni, bo to nie są owady typu mucha, że jak machnie ogonem, to odleci. Bardzo trudno jest go koniowi odgonić. [B]Dlatego potrzebny jest środek, który naprawdę dobrze działa. Ja nie słyszałam nigdy o takich własnej roboty, nie wiem czy działają... może warto spróbować... [/B] Słonko - super nareszcie się pokazało. Ale z drugiej strony taka pogoda jest zabójstwem dla astmatyków Farta i Miraża...dobrze chociaż, że w stajni chłodno.[/QUOTE] a znasz taki dobry dobry? ja sie po porostu nie znam to i się nei wypowiadalam a pogoda zabójcza z jednej strony się ciesze bo moze ziemia wyschnie ale pratycznie jestem chodząca dętka :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Asior juz przycmiła wszystko i wszystkich i inf o konskiej masci umkneło : [quote name='Anna_33'][B]Masc musi byc ROZGRZEWAJACA, chlodzaca jest be.[/B][/QUOTE]