-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]pati, Aska[/B] - wyślę Izie linki nie znam sie na legowiskach kompletnie mój Michaś chłodzi jajka na podłodze ;) rzadko kiedy śpi nawet na dywanie wspomniala coś ze jedno kiedys miala - pierwsze- go od razu gruchneło po pierwszyn "stąpnieciu" po niem kaukaza wiec niech Iza najlepiej powie które [B]Ellig[/B], dziękuję odpisałam :) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Bianka kilka dni po sterylce spędzi na pomarańczowym ;)[/QUOTE] juz mialam napisac ze ja tez chce na pmarańczowy ale jak zobaczyłam co gwarantuje pobyt to się wstrzymałam w odpowienim momencie :evil_lol: -
juz wiem więcej to i się wiedza dzielę Ramzes jest w domu w swoim domu gdzie ma rodzinę bernardynolubna Biafra okresliła ludzi jako rewelacyjnych którzy od zawsze mieli berrnardyny i znają rasę są zachwyceni Ramzesem :) Razmzes był bardzo wyczkiwany przez wszystkich podobno wszystkie ciotki, babcie i wogole wszyscy byli informowani co gdzie i kiedy w końcu Ramzes już u niech będzie wszystko wskazuje na to ze Ramzes trafił do psiego raju :) Biafra wybiera się do nich na wizyte ale nie potrafi powiedziec kiedy i jeszcze raz przekazuję dla[B] bahlsy[/B] ogromne podziękowania :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj pożnym wieczorem MOJO wrócił do Biafry :multi: wyrwał podobno jak strzała z auta do swojego kojca - to pewnie te leki na stawy ;) tyle, ze jeg kojec ucierpial i teraz w nim jest uwiązany Baca bo kojec nie ma furtki więc Mojo zadomowił się w kojcu Freda który ocalał w kojcu Freda jest buda buda jest mniejsza niż miał Mojo u siebie ale to nie problem bo Mojo wchodzi do niej tyłem żeby nie musiec się w niej obracac :evil_lol: ciesze się bardzo ze Mojo jest z powrotem u Biafry :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
rozmawialam własnie z Iza jak net jej pozwoli to prześle mi zdjęcia do kolejnego allegro wiec być może załapią się na nie i psy jak się uda to się będę dzielić :) postaram się zaraz napisac punktowo co ustaliłyśmy: 1. Iza odzyskała straciała i juz odzyskała samchod mówiła ze ma na wszystkie czesci i roboty rachunki 2. przy pomocy sąsiada udało się prowizorycznie załatac drogę i poki co Iza dojezdza do siebie autem mówiła jeszcze o jakiejs wielkiej dziurze na drodze, która teraz omija bokiem ale jak spadnie deszcz to juz nie bedzie mogła i znów bedzie musiała docierac do domu po czesci pieszo 3. [B][COLOR="#800080"]dzisiaj wrócił MOJO[/COLOR][/B] :) 4. po całym dniu robienia studni udało się doprowadzić wodę do domu nie jest to przejrzysty wodospad ale można się umyć czy uprać rzeczy i w związku z tym [B][COLOR="#ff0000"]Iza bardzo bardzo bardzo ale to bardzo dziękuje wszystkim za wpłaty na prywatne konto [/COLOR][/B] gdyż dzięki tym wpłatom będzie mogła "podziękować" sąsiadowi za pomoc wiadomo od sąsiada faktury czy rachunku nie wezmie mamy co prawda pieniązki na koncie budowlanym tyle, ze dzięki wpłatom na konto prywatne Izy, te z kont budowlanego sa jeszcze nieruszone 5. Iza cały czas myśli o tym koniu utopku ja coś czuję ze ona go na dniach przywiezie :) teraz co ustalilam w kwesti finansów: 6. jak juz jutro przejrze na oczy to pieniązki od Moniki Ł, które sa obecnie na koneic "sprzęty ambulatoryje" jutro przeleję bezpośrednio do Lecznicy gdzie Iza kupuje niezbędne leki 7. przeleję też Izie kolejne 400 zł na siano i 200 zł na słomę - bo to w tej chwili jest najbardziej potzrebne teraz prośby: oczywiście Iza jak zawsze prosi dla zwierząt :) [B][COLOR="#ff0000"]8. jesli ktoś ma na zbyciu albo może zakupić - pontony dla kaukazów czyli rozbieralne legowiska[/COLOR][/B] niestety podczas powodzi i osuwiska ocalał jeden pozostałe zostały zniszczone dostało sie do nich błoto Iza cos mi tłumaczyła (tylko moja wyobraznia juz zaszwankowała) że się połamały psy są stare i chore biorą leki na stawy wiec jak juz wychodza powygrzewac stare kości to do tejpory robiły to na pontonach, których teraz nie ma orietuje sie ktoś ile coś takiego kosztuje i gdzie można kupić? rozmiar conajmniej 3 x XL chyba nic nie pomieszłałam jakby coś mi się jeszcze przypomniało to jutro dopisze :) -
przekleję siebie z innego wątku: rozmawiacie o tych ludziach? myślicie ze to sa ci sami o których jest interwencja? kiedys zrobiłam im zdjęcie pod mc donalds na swietokrzyskiej potem widywalam ich (rozbitych na dwie grupy) m.in. w centrum na pytanie czy są z jakiejś fundacji odpowiedziała mi kobieta ta czarna ze są ze stowarzyszenia C.... psów .... i psów zaprzęgowych z gdyni lub gdańska kropki w wypowiedzi oznaczaja ze nie pamietam a niestety nie udalo mi się wyguglac tego stowarzyszenia w wiekszosci z braku czasu :( ale nie mieli zadnych ulotek, a puszki oklejone były "dla psów" nic więcej zdjęcia
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186662-Rozliczamy-dziękuję-)-do-10.06-do-21"]Bazarek rózności[/URL] po podliczeniu dla Biafry wyszło 52 zł za 37 zł kupiłam Izie latarkę o której chyba było pisane, taka ładowana z gniazdka którą dzisiaj wysłałam - 9 zł - priorytet polecony zakup latarki dopisuję do konta budowlanego bo latarka bardziej do budowlanego niż do karmowego pasuje ;) a pozostałe 6 zł - również a oto paragon za latarkę i dowód nadania: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1873/dsc01727tz.jpg[/IMG] -
[quote name='gusia0106']Się dopytałam gdzie śpi Maleństwo moje;) Kolejny sms: Posłanie omija, śpi na dywanie, przestał wchodzić na kanapy, śpi na nich sporadycznie. Zębów nie pokazuje, nie warczy, zapinanie smyczy bez problemów, na spacer wychodzi z ochotą. [B]Ale fajnego psa mają :)[/B][/QUOTE] dzięki Tobie :) postanowilam juz sie cieszyc ze marlejucha ma dom i nie ględzić ;) oby więcej takich inf :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
beka, moge prosić na pw nazwę użytkownika na allegro? Uzona, maile mam jak nie padnę zaraz będzie bazarek edit: bazarek gotowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187533-prosto-z-Grecji-dla-Biafry-do-22.06-do-21.?p=14879115#post14879115"]Grecka wódka którj nazwy nie umiem wymowić ;)[/URL] kto był spragniony? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']kupiłam 1 zestaw wenflonów,[/QUOTE] dziekuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Jasne, tylko czy mogłabym prosić Cię o zrobienie tego bazarku, bo nie wiem jak :oops:, podesłałabym Ci zdjęcia na maila Jeśli tylko 3x wystawi bazarek, to zapraszam serdecznie :lol:[/QUOTE] moj mail [email][email protected][/email] będę potrzebowac: zdjęc, opisu i wagi żeby ustalić koszty wysyłki i cenę wyjściwą i ew kup teraz -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dzieki iwlajn zakupilam własnie preparat przeciwko owadom wraz z 2,5 litrowym uzupełnieniem na szybko rozmawialam z Iza gdzie go wysłac i znów słyszałam to piękne "jestem w szoku" ;) [B]iwlajn[/B] dziekuję Ci przeogromnie :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Makrela']Kupiłam właśnie dwa zestawy. Jaki podać adres wysyłki? Niech od razu ślą w miejsce docelowe, a nie do mnie. Podajcie mi proszę na PW. A co do tego greckiego ouzo, to ja chętnie kupię na bazarku, więc wystawiajcie, wystawiajcie :P[/QUOTE] dziekuję :) poszło pw :) teraz to Iza będzie mogła kroplówkowac konie spokojnie :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobie jakis banerekdla niego ale to juz jutro :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kolejny bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-***-PONAD-120-pozycji-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21"]PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki [/URL] zapraszam :) edit: czy jest ktoś w stanie zasponsorowac wenflony dla koni? [URL="http://www.allegro.pl/item1041899285_wenflon_kaniula_g_14_2_1x45_mm_50_zl_piercing.html"]wenflony dla koni[/URL] aukcja kończy się jutro rano Nanhoo juz jeden zestaw kupiła ale one idą Izie "jak woda" myślalam, ze dziewczyny z miau kupiły ale jakis chochlik namieszał i okazuje sie ze jednak nie a to jest jedna z najważniejszych i najszybciej idacych rzecy dla koni -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bazarek m.in. dla Mojo PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki pewnie niewiele z niego bedzie ale zawsze cos mam nadzieje :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']bazarek po czesci dla Majki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL] kolejny bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-***-PONAD-120-pozycji-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21"]PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki [/URL][/QUOTE] pff mialam się zacytowac a edytowalam post ale ju sie poprawilam i zacytowalam to co edytowalam ;) czyli pora spac btw w cytowanym poscie - linka do nowego bazarku dla Majki między innymi -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Czytając o bazarku przypomniałam sobie, że mam 2 butelki greckiego ouzo, przywiezionego prosto z Grecji. Jedna 200 ml w orginalnej tubie, druga 500 ml, bez tuby. Chętnie podaruje na bazarek. Czy można dołożyć jeszcze do tego, czy już na następny?[/QUOTE] proponowalabym zrobić osobny bzarek z tego powodu ze mój jest dzielony na rózne zwierzaki -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwlajn']3x odnośnie preparatu dla koni to nikt nie musi się dokładać, [B]bo wpłaciłam całą sumę[/B]:) Asior, ja z tym rzecznikiem żartowałam a gadaniem innych się nie przejmuj, zawsze się znajdą tacy co im nie po drodze do nas...[/QUOTE] padłam normalnie wzielam i padłam dziękuję Ci bardzo :) edit: mam ogromną prośbę do osób które kupiły coś przez allegro dla Izy zeby podały mi linki co i w jakiej ilości kupiły albo numerki z naszej listy żeby to jakoś zestawić zeby Iza wiedziala co ma odebrać Nanhoo - linki mam :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]ja tak niesmiało się przyponę ze "sprzety ambulaoryjne" tzn allegro tych rzeczy kończy się jutro rano [/B] wiec jesli ktoś miał w planach zakup to prosze nie odwlekac :) może ktoś jeszcze się skusi i coś dokupi? wiem, ze na miau dziewczyny dokupiły "najoptrzebniejsze rzeczy" ale one znajac skalę działań Izy i tak zaraz zejdą i znó będą najpotrzebniejsze lista wraz z linkami znajduje sie na pierwszej stronie bodajze w drugim poście moze ktoś jeszcze w ten sposób może wspomóc? [B]no i w sprawie tego preparatu dla koni kto jeszcze moze sie dołożyć? na razie mamy tylko jedną deklarację a preparat tez jest niezbędny :([/B] Kejsi - co do pustek na strychu własnie chyba z tego powodu pieniązki zgromadzone na jedzenie zostaną przekazane na zakup siana dla koni, zeby zapełnic strych a przede wszystkim, zeby na bieżaco miały co jeść -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Mój Hugo też tak myśli i wchodzi na kolanka (50kg ;) )[/QUOTE] na szczescie Michaś zbyt skoczny nie jest i pakuje pod krzeszło/biurko - obowiazkowo tam gdzie sa ludzkie nogi albo na łóżko ale na łózku jest srednio bo mu za gorąco - na sczescie ;) a Bruno? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ciekawe czy Misio bał się burzy, u nas wieczorem waliło przeokropnie, aż strach ;)[/QUOTE] jakiej burzy ? to to co tak wieje ale nie za bardzo pada gdzie moj Michał mysli ze jest ratlerkiem i usiłuje sie schowac pod krzesło? ;)