Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [B]Ajula[/B] ja w kwestii pomocy dla Biafry, żeby było aktualnie generator juz jest - znalazł sie cudowny sponsor :) oprócz leków ludzkich doszła za to lista leków zwierzecych spis leków zwierzęcych najbardziej potrzebnych [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-DRAMAT!-Powódź-u-Biafry!!Skarpa-zjeżdza-na-psie-kojce-i-dom!-potrzebne-wplaty!/page263"]spis leków zwierzęcych str. 263 post 3 x # 2624[/URL] no i niezmiennie prioryetem pozostaje karma dla zwierzaków a juz najbardziej potrzebujące są koni - kończą sie zapasy siana, a sianokosów tam w tym roku raczej nie będzie Biafra ma pod opieką 22 konie - które jedzą tonę siena na tydzueń - 400 zł można im tez zamawiac musli bez owsa w końskim zdrowiu zaznaczajac ze to dla Fundacji Żwierze nie jest rzeczą (współpracuja i wiedzą o kogo chodzi) za 3 zł - [URL="http://www.horsepower.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=100&sName=cegielka-pomagam-zwierzakom-o-wartosci-3-zl-(obiad-dla-konia)"]jeden obiad dla konia[/URL] za 65 zł - [URL="http://www.horsepower.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=58&sName=ovator-pega-plus-apfelmusli-pasza-dla-koni"]20 kg karmy [/URL] za 325 zł - [URL="http://www.horsepower.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=101&sName=ovator-pega-plus-apfelmusli-x-5-1-worek-gratis-!"]120 kg karmy[/URL] no i pieniądze, te są wszędzie w każdej ilości potrzebne
  2. [quote name='Tora&Faro']Znaczy się że ma być fotka Misia i tekst z podziękowaniem czy jak? jak powiesz konkretnie Ciotka co masz na myśli to zobaczę co się da zrobić:) Nie zaglądałam chwilę do Misia a tu tyle fajnych fotek.....:loveu: A w ogóle to może ruszymy znowu z ogłoszeniami? masz jakiś tekst gotowy?[/QUOTE] Pamiętasz Gosia podziękowanie Marleja? Marleja cegiełka była zajebiaszcza ale wystarczy naprawde chociazby zdjęcia Miśka w jakiejś fajnej ramce z napisem dziękuję za wsparcie/po,oc czy po prostu zwykłe dziekuję :) (mnie przerasta ramka :D)
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzięki Sonikowa- mam już chętną na wizytę:) Kombinuje transport dla[B] nastepnego Boguszaka[/B] do mnie- może uda się cos taniej.[/QUOTE] duzy puchaty Haśko? :razz: powiedz ze tak, proszęęęęę ;)
  4. dziękuję Em_ za list od Mirandy :)
  5. ja proponuję wkleić banerek do podpisu - widze wolne miejsce ;)
  6. jeszcze mi sie przypomniało wczoraj wysyłałam podziękowanie mailowe za poprzednią aukcje allegro (pomocowądla Fundacji Biafry) tam kupiło ponad 120 os cegiełki, i przemyciłam w podziękowaniu link do nowej aukcji Biafry i do aukcji Drwala mam nadzieję, ze kilka osób z podziękowania się skusi :) poki co cegiełki schodzą trzymam kciuki aby zeszło jak najwcięcej :)
  7. Premier byłw w Lanckoronie [URL="http://www.tvn24.pl/-1,1661238,0,1,domek-za-300-tysiecy-chyba-kurnik,wiadomosc.html"]Premier w Lanckoronie[/URL]
  8. zrobiłam banerki Drwalowemu allegro, prosze wklejcei sobie kto moze do podpisu z doświadczenia wiem, ze reklama jest najważniejsza:
  9. uzona - śliczna sunia :) podlinkowalam na nowo banerek do Biafrowego allegro - zachęcam do pobrania [URL="http://www.allegro.pl/item1086015923_pomoz_zwierzakom_godnie_zyc_po_powodzi.html"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2112/beztytuuvk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1086015923_pomoz_zwierzakom_godnie_zyc_po_powodzi.html"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9941/allbiafra.jpg[/IMG][/URL]
  10. ja ich w tym roku widzialam po raz pierwszy i raz własnei rozdzieleni i jedna grupa pod empikiem a druga juz nei pamietam gdzie
  11. [quote name='tula']Obejrzałam tą stronę, niesamowita i niesamowici ludzie:) 3x czy nadal potrzebny jest Salbutamol?[/QUOTE] wydaje mi się ze tak, bo on jest w zastepstwie tych drogich leków na astmę a te z tego co zrozumialam konie biora cały czas ale dopytam Izę dokładnie albo poproszę Annę bo ja będę w rozjazdach w ten weekend, trzeba spełnic swój obywatelki obowiązek, żeby potem móc narzekać do woli ;) [B]Ania[/B] - zapytałabyś o Salbutamol Izę? a ja jeśli już jestemy przy temacie leków to mam pytanie do [B]ewikS[/B] - jak z pieniązkami za te leki które już Iza dostała dla zwierzaków? ile pieniązków i na jakie konto mam ew oddać ? bo tak się umawiałyśmy :) edit: już wiem okazało się ze na miau akurat o syropie pisała Anna - oto jej post: [quote] [b]Salbutamol. [/b]Tego prawie nie ma, a bardzo potrzebne. Kosztuje cos ok 4 zl butelka i wystarcza na 1 dzien dla 1 konia. Mamy forumowiczke w aptece, ktora moze to kupic i zawiezc do Izy ( jest z Krakowa), tak wiec nie trzeba recept kombinowac. To lek pierwszej potrzeby na astme dla koni. I[b] siano siano siano[/b]. Nowy kon Macius, nie je nic poza sianem. Nawet na ukochana przez konie trawe nie chce spojrzec, nie chce muesli, nie tknie owsa, tylko SIANO. Ma 28 lat, w strasznym stanie kopyta.Przez dwa tygodnie byl przywiazany lancuchem do drzewa. Iza umiescila go w pensjonacie, koszt 350 zl miesiecznie. Poza sianem, potrzebuje leku na kopyta i witamin dla staruszkow. Powiedzialam Izie zeby to wszystko zebrala razem i mi podyktowala. Jutro wieczorem powinnam juz wszystko wiedziec.[/quote] tylko ewik musi się ustosunkowac bo ja nie wiem czy oni tam dziwnie na nią nie popatrzą jak ten syrop w hurtowych ilościach będzie brała ;) ale myślę, ze jak ktoś chce i może sam od siebie kupić to jest to również jak najbardziej wskazane :)
  12. to jst strona holenderskich przyjaciół polskich zwierząt: [URL="http://jmvr.org"]klik[/URL] jest co prawda po ichniemu ale idzie się zorientowac ;) jak klikniecie w "nowości" - druga zakładka od góry to są zdjęcia darów do Polski :) niesamowici są, wyobrażacie sobie (Soema to nie do Ciebie bo Ty to widziałas ;)) 20 ton darów przeróżnych które jeszcze popakowali w specjalne skrzynki takie, które przy niewielkim wkładzie pracy można przerobić na budy nie jeakies mega wypasiona ale zawsze budy [B]zrobiłam kolejne allegro dla Biafry, na odbudowe kojców:[/B] roześlijcie gdzie mżecie :) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1086015923"]ALLEGRO DLA BIAFRY[/URL]
  13. dzisiaj było dobry dzień dzisiaj przyjechał do Krakowa transport darów od dobrych ludzi z Holadii od bardzo dobrych ludzi! przyjechało [B]20 ton darów[/B] :crazyeye: do podziału pomiędzy kilka schronisk/fundacji/organizacji prozwierzęcych i tutaj chciałam ogromnie podziękowac [B]Em_[/B] za to iż na liście odbiorców darów znalazła sie Biafra i Mirandzie, która jest mózgiem operacji :Rose::Rose::Rose: rozmawialam z Iza jakies dwie godz temu, tak na szybko (bo dziewczyna w nocy czy raczej nad ranem spała raptem cała jedną godzinę po przywiezieniu Maciusia) z darów otrzymala m.in. cwierć tony siana dla koni - paczkowanego karmę specjalistyczną dla nerkowców dla psów jak również karmę dla kotów ponieważ Holandia bardzo prosiła o zdjęcia, poprosiłam Izę i ja jak będę miała (nie wiem kiedy) - się podzielę :) wybaczcie ze nic nie napisalismy wczesniej ale wszystko było na wariackich papierach i o całej akcji pomocowej dowiedzielismy się na niespełna 24h przed wyjazdem tira z Holandii
  14. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Wysłałam wczoraj Izie, na adres podany przez 3 x, 2 kiltiksy (duży i średni), i 3 frontline (1 duży i 2 średnie).[/QUOTE] dziekujemy :)
  15. [quote name='mala_czarna']Trzeba była rano wstać, a nie sobie papiloty kręcić :eviltong::lol:[/QUOTE] tja wory se pod oczami robiłam a nie papiloty :crazyeye:
  16. [quote name='mala_czarna']Kajko dzisiaj w Metrze!!!! :) :)[/QUOTE] ej ja to mialam napisac! :evil_lol:
  17. [quote name='Anna_33']Macius juz jest bezpieczny :-)[/QUOTE] a oto Macius Maciuś ma 28 lat i jest podobno wierną kopią Okiego Okiego sprzed wypadku ... [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7056/macius1.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6177/macius2q.jpg[/IMG] zdjęcia dostałam o 3:25 mms z Izą rozmawialam na szybko o pierwszej w nocy wracała własnie z Maciusiem mówiła że może uda jej się na 6 dotrzeć do domu, zeby przespać się chociaż chwilę supermenka to mało powiedziane :)
  18. moj bład juz poprawilam dziewczyny ciegiełka potrzebna po zakończeniu allegro bo ja sama nie umim i zawsze mam z tym problem wiec od razu na poczatku o tym mówie :) edit: zerknijcie czy juz wszystko dobrze? przepraszam, za zamieszanie :oops:
  19. gusia dasz radę, nie w takich sytuacjach marlejowi zapinałas linkę :)
  20. patrzcie co mam dla Drwala :) KLIKNIJ TUTAJ :) wiem, ze wiecie co z tym zrobić zeby było duzo i dobrze ;) ps. podalam kontakt do Jagienki bo taki mi się wyguglał w ogłoszeniach innych psiaków ale to chyba nie ma znaczenia?
  21. [quote name='mysza 1']Nie wiem dla kogo, Ania+Milva napisała mi pw.[/QUOTE] to dla Ani :) Płomyk był dzisiaj w metrze
  22. [quote name='mysza 1']Znacie może kogoś zaufanego do sprawdzenia domu na Żeraniu/Tarchominie? Nikt mi nie przychodzi do głowy...[/QUOTE] okolice Modlińskiej? pytalam stronę wczesniej czyżby dla Płomyka od Ani?
  23. dziewczyny znacie kogoś z okolic Modlińskiej kto przeprowadza wizyty przedadopcyjne?
  24. [quote name='sonikowa']Te ublocone juz wysylalam -- one poruszały darczyńców, ale skoro pozostałe psy wrocily i juz są szzcesliwe w domu, to zdjęcie szczesliwego Bacy byloby super ;-) 3x, bede czekac, moze się uda.[/QUOTE] dostalam zdjęcia ale samych kojców i ziemi jak bede sie kontaktowac z Iza poprosze o zdjęcia zwierzaków
×
×
  • Create New...