Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mysza 1']Wielkiego wyboru nie mamy, Twoje lub moje, jak chcesz. Potrzebne nam allegro cegiełkowe, bo nie damy rady :( nie wiem skąd wy je bierzecie :( pewnie wiecie jak mogę pomóc więc jeśli takiej pomocy potrzebujecie to: wrzućcie tekst do allegro cegiełkowego- tylko jakieś konkrety tzn wiem, ze niewiele wiecie ale chodzi mi zeby styl był konkretny a nie opowiść bajkowa i będzie allegro z tekstem można się wstrzymac do wizyty u weta będzie może coś więcej wiadomo zdjęcia sciągnę z watku
  2. [quote name='karusiap']A ja jutro zadzwonie do Asi spytac kiedy wizyta i powiedziec , ze dzialamy:)[/QUOTE] i?? coś wiadomo?
  3. [quote name='Soema']Zobaczcie jak wygląda dom mojej koleżanki.. [url]http://www.kocham.sandomierz.net/powodzianieskwirowska.htm[/url] szukają teraz mieszkania gdzieś w Sandomierzu. Tu już nie ma do czego wracać.[/QUOTE] ja pierdzielę strszana :( przeczytałam jeszcze inne historie dla mnie jest to niewyobrażalne :(
  4. ja zapraszam na dwa allegra: 1. dla Fundacji Biafry pod opieką której są m.in. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-DRAMAT!-Powódź-u-Biafry!!Skarpa-zjeżdza-na-psie-kojce-i-dom!-potrzebne-wplaty!"]boguszyckie kaukazy[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1086015923_pomoz_zwierzakom_godnie_zyc_po_powodzi.html"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9941/allbiafra.jpg[/IMG][/URL] 2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/34759-Kraków-Drwal!-Słabo-słyszy-słabo-widzi-nie-ma-ucha-ale-za-to-MA-DOM!!!!"]dla Drwala[/URL], psiaka który zupełnie nie rokował adopcyjnie teraz jest pieszczochem i ma szansę widzieć! ale potzreba pieniązków [URL="http://www.allegro.pl/item1084292758_pomoz_drwalowi_by_mogl_widziec.html"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6421/alldrwal.jpg[/IMG][/URL]
  5. coś wiadomo co u Maxa i p. Irenki? no i co z karmą? uzbierały sie pieniązki? pamiętacie mrcepana co wysłałam Pani Irence? co Piotruś pomagał robić? wystawiliśmy marcepanowy bazarek :) jakby ktoś chciał podejzec co dostała kiedys pani Irenka to zapraszam - banerek w podpisie :)
  6. [quote name='marysia55']Irenka to ja sobie tez troche pomarzę :roll:, a cooo 'wolno mnie':lol: Patos zobacz ile masz kolegów i koleżanek. Widzę, że Agatka tez ma 'czarniaste' :lol: [B][B]A tak na marginesie, to zdrowym kobietom L4 się nie należy[/B][/B]:shake:. Irenka:loveu: wracaj bo zgłosimy to Twoje zwolnienie do ZUS-u celem weryfikacji zasadności jego wydania :p:p[/QUOTE] a ja czasmi marzę o L4 ech życie btw. tez mam carnego w większości ;) btw2. marysia zapraszamna bazarek z podpisu i Dzidzię też ;)
  7. przelalam dzisiaj Biafrze na pryw. konto 1250 zł z konta budowlanego od weekendu chce na całego ruszać z robotami będzie miała wolontariuszy do kopania gruz ma dostac/odkupić od sąsiadów którym domy sie zawaliły inny sąsiad pomoże przewieść wiemy ze sąsiedzi nie wystawią faktury stąd przelew na konto prywatne nie wiemjak wy dzisiaj ale ja jestem padnieta jakas, chyba pogoda? sama nie wiem spać bym juz poszła ;)
  8. rozmawialam wczoraj z Biafrą Mojo jest obrażony ignoruje Izę, gdy ta do niego wchodzi - on włazi do budy i odwraca głowę i udaje ze jej nie zna
  9. idusiek, cosik nie tak masz podlinkowany banerek do "oddam tylko w dobre ręce" przenosi na watek Kory
  10. a ku ku ;) jeśli nie kupicie to może zareklamujecie? wiecie to jest TEN marcepan ;)
  11. kolejny bazarek dla Biafry chałwa i marcepan by Gremlin :) zapraszam :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188102-***MARCEPAN-i-chałwa-do-30.05.-na-dwie-Fundacje?p=14932163#post14932163"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9884/marcpt.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze lada moment dojdzie, bo teraz to zalezy od mojej przyjaciolki co pojechala z pieniedzmi do Polski.[/QUOTE] dam znać jak dojda :)
  13. [quote name='Szarotka']To gdzie mam te obiecane 50 zl. wplacic ????????????????????????????[/QUOTE] poszło pw z numerem konta :) dziekujemy za pamięć :)
  14. [quote name='Anna_33'][b]Mam juz liste paczek, ktore dotarly do Izy.Wszystkie zabrala juz do domu.[/b] 1. Dwie duze Animondy dla kotow ( sadze, ze to paczka Zabers) 2. Z Zakopanego Hills c/d 10 kg psy 3. Trzy paczki z Niemiec; m.in.: kocyki, reczniki, 5 puszek dla kotow, smakolyki dla psow, duze opakowanie cukierkow dla ludzi o kawa jak najbardziej ludzka :-) 4.Animalia - szampony nadajace polysk dla kota ( ?) - kartonik, jeszcze nie rozpakowany, na oko jakies 15 sztuk. 10 opakowan Almo nature dla szczeniakow malych ras i dla psow doroslych malych ras ( ?) 400 gr Hills natur best dla szczeniakow gryzaki dla konia tabletki na wzmocnienie dla psa 150 szt canvital Paragon opiewa tylko na gryzaki i szampony.[/QUOTE] kurcze, nie widze paczki Aka-niny zamawiała Dog Chow 2 x15 kg tam gdzie ja wczesniej i wtedy doszła bez problemu nic to postaram sie wydzwonic Ize dzisiaj [B]Szarotka[/B] - jesli nikt za Ciebie nie załozył (bo wówczas trzeba oddać załozycielowi) - zapytam o to na miau tylko dotrę do pracy jeśli nie, to na moje, z propozycja przeznaczenia na cele bytowe zweirząt, bo tam nam się skurczyły pieniązki bardzo (konto wyślę jak dotrę do pracy)
  15. [quote name='Selenga']dyplomy do allegro postaram się podesłać jutro[/QUOTE] allegro trwa jeszcze 7 dni chcialam czesciowe rozliczenie wrzucic coby się ruch na watku zrobił :) cegiełka mile widziana niezależnie od pory dnia i nocy :)
  16. to ja tez poczekam aż mi chęć przyjdzie na rozpisanie allegro ale to pewnie jutro bo teraz jakos weny twórczej nie mam
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Niestety , ale tym razem może przyjechac tylko jeden pies- Rudy. Związane jest to tez i z transportem, bo bedzie to łączony i nawet nie wiem czy cokolwiek jeszcze by się zmieściło. Chcemy zobaczyc jak będą szły adopcje psów większych. A ja mam w myślach cały czas taką białą-chyba sunię-wystraszoną ...była na tym wybiegu co Asia i ten szorściak co tak prosił....ehhh czasem lepiej nie widziec osobiscie tych psów chyba:shake: [/quote] teraz Rudy a potem Haśko :loveu::loveu::loveu: [quote] Z wieści od naszych Puś;) Asia to zadomowiona na całego już- bardzo polubiła swój nowy dom i łobuzuje:p Pusiak już bardzo się otworzyła-[B] jej dom jest nią zachwycony[/B]. :p[/QUOTE] phi my juś nią dawno byliśmy zachwyceni ;)
  18. [quote name='Anna_33']Tak :-) dziekuje[/QUOTE] Ania jak to jest tak potrzebne to może brakującą dawkę zamówić u Ewik ? i przelac jej pieniązki z konta karmowego? jakbys rozmawiała z Iza, zapytaj ile brakuej ja dzisiaj pędze do dentysty i mogę nie mieć humoeru na gadanie ;) potrzeba 10 dni to po 18 zł za dzień kurcze, już sama nie wiem na co zbierac pieniązki najpierw ech
  19. [quote name='Anna_33']Tak Ewo, to Chiara lezala, dla niej te leki wlasnie sa potrzebne.Moze mi ktos nazwe przypomni? po 14 zl ampulki. Dostala kilka zastrzykow i kroplowki i udalo sie ja podniesc.Ale to musi byc cala kuracja, inaczej nic z tego.[/QUOTE] może to ten? 3. Butapirazol w ampułkach ?
  20. zrobiłam jeszcze dwa kolejne banerki lepsiejszych nie umiemo ! ;)
  21. postaram sie dzisiaj zrobic czesciowe zestawienie allegro Drwala :) bo nie podoba mi się ta cisza na wątku więc napisze to zestawienie potem żeby takiej ciszy nie było ;)
  22. [quote name='Finetta'][B]3x -działa tylko zaawansowana edycja.[/B][/QUOTE] tja tytuł w bazarku zmieniałam ale juz ze przez zaawansowaną edycje mozna zmienic treść postów to już mnie nie oświeciło :evil_lol: uzupełniłam zatem rozliczenie na pierwszej stronie :)
  23. [quote name='Anna_33'] [U]Wczoraj w Niepolomicach byla tez Ewik z lekami:-) [/U]Serdecznie dziekujemy i prosimy o relacje :-)[/QUOTE] Ewik - relacja i koszty tzn ile pieniązków mamy Ci zwrócić ja pamiętam tak myslę, ze musze dzisiaj wydzwonić Ize, może jak przyjezdzają Ci wolontariusze to będą potrzebne pieniążki na materiały? te z konta budowlanego 3 szampony pakują się też w animalii wraz z wyprawka dla Maciusia :) dostalam zdjęcia koni od camary - i zapominam wstawić ! piszę, zeby nie zapomnieć
  24. [quote name='gusia0106']Ale wiecie, że na żywo to ona jest z miliard razy ładniejsza? :)[/QUOTE] nie wiem ale robi się marcepan* więc może będzie mi dane się o tym przekonac naocznie ;) * tak tylko informacyjnie piszę, że niedługo będzie bazarek
  25. ni cholery nei mogę edytowac postów tzn zapisać zmian po edycji wiec tutaj dopisze dzisiejsze zestawienie: 10 zł - Flortee (miau) 20 zł - Irena Ch. Wrocław 20 zł -Margi co daje 50 zł - wpłaty są na musli co po zsumowaniu daje : 743 zł minus wyprawka dla Maciusia: 276,18 zł [B]na koncie karmowym na chwilę obecną pozostaje: [COLOR="#ff0000"]466,82 zł[/COLOR][/B] jutro zapłacę za musli - 210 zł dzięki Wam z dedykacją "na musli" (tudzież siano - Aniu :evil_lol:) uzbierało się 150 zł które dopisywałam do konta karmowego ale żeby nie było tylko o wydatkach skończył się mój bazarek z którego dla Bacy i Freda jest 23 zł i ogólnie na psy pod opieką Biafry (Baca i Fred i Mojo) do podziału będzie 80 zł
×
×
  • Create New...