Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Tora&Faro']A ja już banerka Emi nie widzę u nikogo....przypuszczam że to dogo...[/QUOTE] bo wy psuje jestescie ja widze wszedzie ;)
  2. Nanhoo Iza nie ciachała psiaków w pierwszej lepszej klinice z tego co wiem, to jezdzi od lat do jednej i tej samej kliniki w Krakowie tej w której ratowana była tez Mała Dzielna Kicia nie mi też decydowac dlaczego są takie ceny a nie inne wiem, ze tam gdzie jeździ ma zaufanie do wetek a wiadomo, że to bardzo ważne możesz podac mi na pw namiary na tą klinikę przekaże Izie (ja ostatnio a czyszczenie Michałowi kamienia z zębów i przy okazji wyrwanie kilku zebów zapłaciłam ponad 500 zł tyle ze wiem, ze tam gdzie jezdzimy jest drogo)
  3. [quote name='ronja'] Wiśnia wycałował obie wetki, i mnie też, a po pobraniu krwi usiadł mi na stopie i wcale nie chciał się podnieść. Wiśnia zważony - [B]43,10kg żywej Wiśni [/B](ostatnio ważył 42) [/QUOTE] oj to trzymam kciuku za siłę persfazji Gusi ;) musi byc proporcjonalna do wagi Misia ;)
  4. [quote name='mala_czarna']O rany, ale niemota ze mnie :)[/QUOTE] chociaz raz mi sie udało co do gazety zawsze to ty mnie wyprzedzasz w inf kto jest w metrze ;)
  5. tutaj jest link: [URL="http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/szok-muchozolem-leczya-psa_147184.html"]Super Experess[/URL]
  6. [quote name='mysza 1']Zaznaczam sobie biedaki.[/QUOTE] dzięki mysza :) uzupełniłam wydatki za sterylizację Diuna i kastracje Mavericka wczoraj w nocy puściłam jeszcze przelew do lecznicy za Diunę za Mavericka nie zapłaciłam, bo nie mamy tyle pieniązków a jeszcze dojdzie hotelowanie suniek ech życie
  7. wczoraj Diuna i Mav byli u weta Suczka została wysterylizowana Mav wykastrowany koszty: [B]Diuna:[/B] [B][COLOR="#ff0000"]350 zł[/COLOR][/B] (pokryte z pozostałości po Małej Dzielnej Kici) [B]Mav[/B] - [B][COLOR="#ff0000"]250 zł[/COLOR][/B] (kastracja, czyszczenie zębów bo miał z nimi problem) - [B][COLOR="#ff0000"]dług w lecznicy[/COLOR][/B] [B]Desi[/B] czeka na lepsza pogodę czy ktoś zechce wesprzec wakacyjne wyrzutki? mamy kilka zł z bazarków imiennych (dzisiaj uzupełnie) ale to i tak kropla w morzu potrzeb [B]samo utrzymanie dziewczynek w hotelu [COLOR="#ff0000"]to łącznie koszt 900 zł/miesiąc[/COLOR] [/B] bardzo prosimy o wsparcie :placz:
  8. [quote name='mala_czarna']29 marca Kostunia pojechała do hotelu. Najpierw do Beaty, później do Owieczki. Ile to już czasu minęło.[/QUOTE] m-cz a zęby były jej w końcu robione czy nie ? bo się wyłączyłam w pewnym momencie :oops:
  9. to ja wam w tajemnicy powiem, ze są już piewsze wpłaty z allegro :) i pogonię wszystkich do reklamy wyżej wspomnianego allegro raz raz :mad::mad::mad:
  10. [quote name='olga7']Zajrzalam tak przypadkiem-po drodze .Czy te wszystkie psy są w tym samym hoteliku i gdzie to jest -jaki to hotelik ? Jesli to nie tajemnica.[/QUOTE] nie Mav jest u Biafry w domu zachowuje czystośc - widać ze był psem domowym Diuna jest w hotelu pod krakowem mówiła mi Iza nazwę, coś na L ale nie pamiętam Desi jest w hoteliku u Ksery ale że wszystkie są pod opieką Biafry nie chcę tworzyć trzech osobnych rozliczeń bo się zwyczajnie pogubię a prowadzę juz "księgowość" kaukazów u Biafry i jej pomoc powodziową
  11. iwoniam - fajnie ze zawitałas do nas z powrtotem :) zdjęcia koz może podesłac mi: [email][email protected][/email] Ad. 5. Fajnie by było z tą karmą, Iza jest nią zachwycna tylko pewnie pojawi się problem pieniędzy ale o to bedziemy się martwić jak przyjdzie na to pora Ad.6 pod opieką Izy są 22 konie 21 jestw Niepołomicach 22 czyli Maciuś jest w innym hotelu a teraz z innej beczki rozmawialam z Izą staramy sie małymi krokami ogarnąc wszystkei wydatki powodziowe i żeby własnie miec porzaek w pieniązkach postanowiłyśmy założyć osobny watek [B]wakacyjnym wyrzutkom[/B] czyli [B]Diunie, Mavowi i Desi[/B], które jakby nie patrzec potrzebują wsparcia a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że o pieniądze dzisiaj Mav i Diuna zostali pozbawieni możliwości posiadania potomstwa koszt 600 zł ale o tym wszystkim napiszę już jutro na wątku psiaków na który was zapraszam już teraz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-Desi-proszą-o-wsparcie!?p=15066739#post15066739"]Wakacyjne wyrzutki proszą o wsparcie ![/URL]
  12. tuitaj pojawi się rozliczenie psiaków tzn na czym stoimy i z czym lezymy w chwili obecnej ale to juz jutro
  13. [B]Diuna[/B] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8528/diuna3.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/751/diuna2.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3035/diuna1.jpg[/IMG] [B]Desi[/B] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3747/fm1y.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/549/fm2g.jpg[/IMG]
  14. [B]Mav[/B] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6172/dsc03350u.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1748/dsc03353g.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5788/dsc03354o.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6929/dsc03356xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/559/dsc03357f.jpg[/IMG]
  15. [B][SIZE="5"]Za Tęczowym Mostem [/SIZE][/B] [B]Kiedyś bezimienny Dziadunio przed przekroczeniem TM został [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Dyziem[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafił: 05.12.2010 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]klik[/URL] odszedł: 28.02.2011 ['] kastrowany: nie zdjecia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]post #361[/URL] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4281/mdzs1v1.jpg[/IMG]
  16. [B][SIZE="3"]Już w swoim domu: [/SIZE][/B] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Diuna[/COLOR][/SIZE][/B] znaleziona przez Izę jeszcze w maju młoda suczka ok 4 lat taka mini wilczka - waga ok 23 kg sięga do kolan w kwietniu 2012 zamieszkała w swoim domu :) zdjecia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page6"]zdjęcia Diuny - klik[/URL] tekst do ogłoszeń: Diuna to młoda suczka ok 5 lat sięga do kolan, waży ok 23 kg. Wyglądem przypomina ON/mini wilczka. Ma krótką sierść. Ładnie chodzi na smyczy. Nadaje się zarówno do zamieszkania w bloku jak i w domu z ogrodem. Została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa pod Krakowem. przebywa w hotelu -[B] koszt 10 zł/doba[/B] 17 czerwca 2011 roku pojechała do domu do Jasła :) skąd 7 lipca wróciła spowrotem do hoteliku ;( [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9118/zdjcie0516v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]6. Gubinka[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafiła: 20 marca 2011 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-10-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page19"]klik[/URL] na jesini poszła do nowego domku :) wiek: ok 2 lat kastracja: nie, ale ciachniemy zdjecia: przebywa w BDT tekst do ogłoszeń: ?? [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8639/gubisia13.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Wypadkowiec - HUGO[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafił: ok 17 stycznia 2011 do swojego domu pojechał 5 pazdziernika 2011 roku zamieszkał w okolicy Puław :) wiek: ?? kastracja: nie zdjecia: przebywa hotelu: koszt ??? tekst do ogłoszeń: ?? [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/600/w3mu.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Prawie Pekińczyk[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę trafił [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page14"] 30.11.2010[/URL] w typie pekińczyka wiek: 1,5 - 2 lata kastrowany: tak zdjęcia: tekst do ogłoszeń: PEKIN to prawie pekińczyk. Pekin jest młodym psem ma max 2 lata. Niewielki rozmiarowo psiak jest wielki duchem i chętny do zabawy. Obecnie przebywa pod Krakowem w hotelu. Coraz ładniej chodzi na smyczy. Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. przebywał w hoteliku -[B] koszt 10 zł/doba[/B] w świąta wielkanocne 2011 roku pojechał do swojego domu :) [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4733/pekin4v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"] Bianka[/COLOR][/SIZE][/B] odłowiona przez Biafrę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page32"]24 października[/URL] w typie oN wiek: ?? sterylizacja: tak zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page32"]klik[/URL] tekst do ogłoszeń: brak od 24.10.2010 przebywa w hoteliku -[B] koszt 15 zł/doba[/B] od 02.11.2010 przebywa w szpitaliku, miała sterylizację i wycięcie guza na sutku :( wróciła do hotelu aby 5 marca 2011 roku pojechać do swojego domu :) [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8729/mbianka11.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Z puszczy[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafił: 05.12.2010 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]klik[/URL] wiek: ?? kastrowany: nie zdjecia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]post #361[/URL] przebywł DT razem z Mavem i od połowy lutego został tam na stałe :) tekst do ogłoszeń: ?? [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7379/26974250.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"] Mav[/COLOR][/SIZE][/B] czyli [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Maverick Morelli[/COLOR][/SIZE][/B] znaleziony 14 lipca 2010 roku błąkał się przy drodze nieduży, mocno puchaty, sięga do połowy łydki ma ok: 3-4 lat przebywał u Biafry w domu mniej więcej w połowie sierpnia trafił do adopcji z której 1 listopada powrócił - powód: komplikacje rodzinne :( [B]Maverick od 1.11.2010 przebywa w DT - koszt 350 zł za miesiąc[/B] [B]od 8.11.2010, gdy dołączył do niego Majki Maniek - 10 zł doba[/B] [B]od 9.02.2011 w nowym domu![/B] tekst do ogłoszeń: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-("]post #25 - klik[/URL] zdjęcia: tekst do ogłoszeń: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-("]zdjęcia Mava [/URL] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/306/mdsc03353g.jpg[/IMG] [B]Kiedyś Mały Czarny Bezimienny teraz[SIZE="4"][COLOR="#ff0000"] Majki Maniek[/COLOR][/SIZE][/B] odłowiony przez Biafrę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page14"]"przypadkiem"[/URL] mały nieduży wiek: 2-3 lata zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page14"]str. 14[/URL] tekst do ogłoszeń: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-2-tys-długu-pięć-znalezionych-kundelków-w-hotelu.-Błagamy-o-wsparcie-finansowe-(/page16"]klik[/URL] od 16.09 do 08.10 przebywał w hotelu -[B] koszt 15 zł/doba[/B] obecnie przebywał u Biafry [B]od 8.11.2010 przebywał w DT - 10 zł doba[/B] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7269/dsc03547v1.jpg[/IMG] [B]kiedyś bezimienna sunia w kolorze czekolady teraz prawdziwa czekolada czyli [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Pralinka[/COLOR][/SIZE][/B] 1 września 2010 r znaleziona przez Izę przy drodze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page7"]klik[/URL] suczka, z postury jamnikowata zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page7"]str. 7[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page13"]str. 13[/URL] [B]od 11.11.2010 r sunia w swoim domku :)[/B] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8041/70492194.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Karmelka - Szczeniak [/COLOR][/SIZE][/B] oddana pod opiekę Biafry przez policję przebywała w hotelu -[B] koszt 15 zł/doba[/B] do 08.11.2010 r. - przebywala w hoteliku (15 zł m-c + vat) 08.11. 2010 r - przeniesiona do tego samego hoteliku co Diuna :) [B]od 11.11.2010 r sunia w swoim domku :)[/B] zajęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(?p=15703433#post15703433"]str 33[/URL] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4022/70447043.jpg[/IMG][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5236/mdsc03853v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"] Moppi[/COLOR][/SIZE][/B] 6 września 2010 r zabrana przez Biafrę z posesji na która się przybłąkała [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page7"]na początku wrzesnia[/URL] nieduża, młoda max 3 lata od 1 października 2010 roku ma swój dom w Krakowei i labladora do towarzystwa :) zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page7"]str 7[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page9"]str. 9[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Biafra-i-4-kundelki-blagaja-o-wpsarcie-dlug-2000-zl.-Totalna-klapa!!!/page13"]str. 13 i 14[/URL] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5139/dsc03519v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Suzzie[/COLOR][/SIZE][/B] jeden z 3 szczeniaków przekazanych Biafrze pod opieke przez policję zanim znalazła swój dom przebywała w hoteliku razem z Papiszonem i Karmelką [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2208/31217430.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Papiszon[/COLOR][/SIZE][/B] jeden z 3 szczeniaków przekazanych Biafrze pod opieke przez policję zanim znalazł swój dom przebywał w hoteliku razem z Suzzie i Karmelką [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6986/74299361.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Desi[/COLOR][/SIZE][/B] czyli [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Derma Stephanie[/COLOR][/SIZE][/B] znaleziona 15 lipca 2010 roku na drodze malutka sunia, po której widać, ze rodziła kilka razy młoda - max 3 lata sięga do połowy łydki, ma chude długie łapki przebywała w hotelu -[B] koszt 15 zł/doba[/B] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/549/fm2g.jpg[/IMG]
  17. [B]Comiesięczne wsparcie kundelków niezależnie od ich ilości obiecali nam:[/B] [COLOR="#800080"][B]Kaja i Aza[/B][/COLOR] - 25 zł (od 12.2010) [B]Rozliczenia:[/B] [B][COLOR="#9932cc"]Wpływy:[/COLOR][/B] [B]Styczeń - Maj 2012[/B] 100,00 zł - Ewa M. w styczniu 100,00 zł - jogolcia w styczniu 50,00 zł - Ewa M. w lutym 50,00 zł - Ewa M. w marcu 37,00 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224398-Czekolady-czyli-krwawoica-Gremilna-do-15.03-dla-FZNJR"]bazarek z czekoladami[/URL] 268,54 zł - Kaja i Aza w marcu 50,00 zł - Ewa M. w kwietniu 50,00 zł - Ewa M. w maju 524,12 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226158-mix-ksiazki-kosmetyki-psie-akcesoria-biużut-i-gry-towarz-wieża-do-9-maja?p=18992354#post18992354"]z bazarku z różnościami[/URL] 177,80 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226668-kubki-kubeczki-fili%BFanki-itp-do-15-maja"]z bazarku z kubeczkami[/URL] 30,00 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227931-Czekolady-czyli-Krwawica-Gremlina-na-FZNJR-do-13-06"]z bazarku z czekoladami[/URL] [B]Suma styczeń - maj: 1 437,46 zł [/B] [B]Grudzień 2011[/B] 139,48 zł - Kaja i Aza 250,12 zł - Kaja i Aza 50,00 zł - Ewa M 75,00 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214926-koniec!-rozliczony!-czekolady-i-chałwy-do-29.09-dla-psiaków-myszy-1-i-dla-FZNJR/page3"]bazarek z chałwami[/URL] 235,30 zł - [URL="http://tnij.org/po1s1"]bazarek dvd i ksiązki[/URL] 579,75 zł - [URL="http://tnij.org/c1b2s"]bazarek ubraniowo kosmetyczny[/URL] 10,00 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216536-Zakończony-Bazarek-kosmetyczny-do-06.11.-zapraszam-)"]bazarek kosmetyczny[/URL] 278,00 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216540-Bazarek-%B6wi%B1teczny-janio%B3y-kartki-zawieszki-r%EAkodzie%B3o-do-06.12.-)"]bazarek swiateczny[/URL] [B]Suma grudzień: 1 617,65 zł [/B] [B]Listopad 2011[/B] wpłaty ujęte w rozliczeniu grudniowym. [B]Październik 2011[/B] 100 zł - Pani Ewa M. 214 zł - bazarek [URL="http://tnij.org/a2ac1"]Home & You[/URL] [B]Suma październik: 314 zł [/B] [B]Wrzesień 2011[/B] 447,22 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212923-Rozliczamy-!-Chałwy-ze-wschodu-i-czekolady-na-FZNJR?p=17495335#post17495335"]z chałwami [/URL] [B](F)[/B] 50 zł - bazarek z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214201-Rozliczamy-!Słodki-różowy-jamnik-dla-kundelków-z-megadługiem-FZNJR-do-20.09"]jamnikiem [/URL] [B](F)[/B] [B]Suma wrzesień: 497,22 zł[/B] [B]Sierpień 2011[/B] 716,40 zł - bazarek z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210844-Ryba-suszona-i-olej-rybi-dla-FZNJR-do-31-lipca"]rybą - klik[/URL] 843,30 zł - bazarek z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210889-161-fant%F3w-Kubeczki-ubrania-i-inne-do-24.07"]kubeczkami i nie tylko - klik[/URL] 252,90 zł- bazarek z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212799-Rozliczamy-!-ubranka-dla-dzieci-nowe-i-nie-i-kilka-zabawek-dla-FZNJR-do-24.08"]ubrankami dziecięcymi i nie tylko - klik [/URL] [B](F)[/B] [B]Suma sierpień: 1 812,60 zł[/B] [B]Lipiec 2011[/B] 15 zł - Saththa 50 zł - pani Ewa M. 84 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210910-Chałwy-ze-wschodu-do-24.07.-dla-FZNJR"]z chałwami[/URL] 50 zł - pani Ewa M. 244 zł - za obrazy Sylwia U. 78 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210103-rozliczamy-chałwy-ze-wschodu-do-03.07-dla-FZNJR?p=17221190#post17221190"]z chałwami[/URL] 200 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208356-rozliczamy-tel-NOWY-LG-GB220-do-10.06.2011"]z telefonem[/URL] [B]Suma lipiec: 721.00 zł[/B] [B]Czerwiec 2011[/B] 13,50 zł - bazarek z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208824-animonda-dla-nerkowców-5x100g-do-8.05"]kocią karmą[/URL] 50 zł - pani Ewa M. 467,00 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207822-Słodkości-czekolady-tzn-krwawica-Gremilna-i-chałwy-ze-wschodu-do-25.05."]z chałwami [/URL] 65,00 zł - ludwa z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208350-ksiazki-do-ang-kosmetyki-psie-akcesoria-i-inne-rózne-rzeczy-do-4.06"]z róznościami[/URL] [B](F)[/B] 141,50 zł - bazarek[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208350-ksiazki-do-ang-kosmetyki-psie-akcesoria-i-inne-rózne-rzeczy-do-4.06"] z roznosciami [/URL](ten sam co wyżej) 62,00 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209032-**PONAD-60-fantów-gł.-ubrania-bielizna-psie-szelki-ksiażki-i-rózne-gadzety-do-14.06"]z ubraniami[/URL] 15 zł - ludwa bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209032-**PONAD-60-fantów-gł.-ubrania-bielizna-psie-szelki-ksiażki-i-rózne-gadzety-do-14.06"]z ubraniami[/URL] [B](F)[/B] 21,00 zł - Ludwa – kubraczki na jajka [B](F)[/B] 202,00 zł - Cromikowa [B]Suma czerwiec: 1037.00 zł[/B] [B]Maj 2011[/B] 100 zł - pani Ewa M. (wpłata na konto fundacji) 125 zł - olej elisse 2 330,71 zł - spadek po [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196107-bez-imienia-bez-nadziei-wrak-kaukaza-22.04.2011-odszedł-za-TM-("]Epsonie ['][/URL] (wpłata bezposrednio na konto fundacji) [B](F)[/B] [B]Suma maj: 2 555,71 zł[/B] [B]Kwiecień 2011[/B] 100 zł - panie Ewa M. (wpłata na konto fundacji) 267,5 zł - bazarek ryba [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205628-Ryba-suszona-i-olej-rybi-IV-edycja-dla-FZNJR-do-17.04"]IV edycja - klik[/URL] 58 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-Rozliczamy!-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka[/URL] - wpłata APSY bezpośrednio na konto fundacji [B](F)[/B] 182 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-Rozliczamy!-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka[/URL] 10 zł - chałwy pozabazarkowo 100 zł - delfy2000 [B](F)[/B] 191,30 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203009-MEGA!-Psie-akcesoria-dla-ludzi-rózne-i-kosmetyki-i-inne-do-09.03."]psie akcesoria i ludzkie też ;)[/URL] 67,50 zł - bazarek chałwa [URL="http://tnij.org/c1hq2"]klik[/URL] 13 zł - bazarek chałwa [URL="http://tnij.org/c1hq2"]klik[/URL] (wpłata APSY bezpośrednio na konto fundacji)[B](F)[/B] 25 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Rozliczamy!-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]anioły - klik[/URL] [B]Suma kwiecień: 1 014,30 zł[/B] [B]Marzec 2011[/B] 615,8 zł - allegro wakacyjnych wyrzutków 80 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202169-ROZLICZAMY!-XS-i-S-eleg.-koszule-topy-sukienka-spodenie-i-spodenki-do-23.02"]ubraniowy matamata[/URL] 100 zł - anonimka (wpłata bezposrednio na konto fundacji) 100 zł - Ewa M. 230 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202992-ROZLICZAMY!-krwawica-Gremlina-i-chałwy-ze-wschodu-do-9.03.-dla-FZNJZ-)"]krwawica Gremlina i chałwy[/URL] 15 zł - 3 x [B]Suma marzec: 1 140,80 zł[/B] [B]Luty 2011[/B] 20 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201789-Rozliczamy-MIX-gry-kosmetyki-świeczki-torba"]mix rózności [/URL] 200 zł - Ewa M. 25 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200381-Rozliczamy!Skarpetki-kolorowe-do-31.01-na-rózn******/page2"]skarpetkowy - klik[/URL] 250 zł - Ewa M. 10 zł - 3 x [B]Suma luty: 505 zł[/B] [B]Styczeń 2011[/B] 115 zł - bazarek świąteczny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196053-Koniec!!-Świąteczne-rękodzieło-na-zwierzaki-FZNR-do-końca-listopada-)/page8"]post 199[/URL] 100 zł - jogolcia@pdx [B](F) [/B] 700 zł - bazarek z książkami [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197559-MEGA-KSIĘGARNIA-50-pozycji-17-NÓWEK!-do-11.12.-dla-FZNJR"]klik [/URL] [B]Suma styczeń: 915 zł[/B] [B]Grudzień 2010[/B] brak wpływów [B]Listopad 2010[/B] 10 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195506-ubranka-dla-chłopca-ok-7-9-lat-na-kilka-psów-do-8.11?p=15641480#post15641480"]ubranka dla chłopca[/URL] 113,43 zł - Kaja i Aza (deklaracja za 4 miesiące) 100 zł - jogolcia@pdx 115 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196162-zarządzanie-i-ekonomia-ksiązki-na-dług-kundelków-do-20.11"]ksiazki z ekonomii[/URL] 100 zł - jogolcia@pdx [B]Suma listopad: 438,43 zł[/B] [B]Październik 2010[/B] 25 zł - woolfy 205 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195270-Rozliczamy!-słodko-i-słono-chałwy-czekolady-i-owoce-morza-na-FZNJR"]słodko i słono [/URL] 45 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193312-quot-CO-ŁASKA-quot-dla-5-kundelków-pod-opieka-Fundacji-ZNJR-do-30.09"]"Co łaska" - wybieramy imiona dla psiaków[/URL] 90 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193137-Rozliczamy-Słodkości-czyli-krwawica-Gremlina-chałwy-dla-kundelków-pod-opieką-Biafry?p=15410243#post15410243"]krwawica Gremilna plus chałwy[/URL] 27 zł - 3 x 138,87 zł - Kaja i Aza 158 zł - mtf zalesie [B]Suma październik: 688,87 zł[/B] [B]Wrzesień[/B]: 200 zł - hesia 50 zł - tula 30 zł - Szarotka 42 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191327-Rozliczamy**Markowe-ciuchy-dla-Panów**-dla-2-Fundacji-i-Amigo-do-02.09"]ubraniowy[/URL] 53,50 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191816-Rozliczamy_Słodkości-czyli-krwawica-Gremlina-plus-chałwy-do-06.09.-dla-kaukazów"]Krawaica Gremlina[/URL] 120 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190247-**SZUBIENICA**-po-raz-kolejny-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-09.08"]szubienica dla szczeniaków[/URL] przeniesione z wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Kaukazy-toną-w-długach.Gdzie-są-ci-co-obiecali-pomoc-Pomóż-im-i-nam.-Dług-ok1000-00"]pomocowego[/URL] 100 zł - swiatwedlugkota 20 zł - 3 x 55 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189939-Rozliczamy!Cao-i-kuzyni-magazyn-psów-pasterskich-strózujących-dla-Biafry-do-01.08"]Cao i kuzyni [/URL] [B]Suma wrzesień: 670,5 zł[/B] [B]Lipiec[/B] 405 zł - spadek po Małej Dzielnej Kici 100 zł - dla Desi - bazarek [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=114375&start=0"]szubienica na miau[/URL] 175 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189144-Rozliczamy!-dziekuje!***-SZUBIENICA***-zwycięzca-typuje-pisą-bidę-!!"]szubienica na dogo[/URL] 32,5 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189907-Rozliczamy!-Słodkości-dla-Biafry-czyli-krwawica-Gremlina-i-chałwa-do-31.07-do-21"]krwawica Gremlina[/URL] 105 zł - bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-Rozliczamy!**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo"]szubienica[/URL] [B]Suma lipiec: 817,50 zł[/B] [B]Razem wpływów:[COLOR="#ff0000"]16 183,04 zł [/COLOR][/B] [B][COLOR="#9932cc"]Wydatki:[/COLOR][/B] 45 zł - hotel Diuny maj (od 29.05.) 450 zł - hotel Diuny czerwiec 270 zł - hotel Desi czerwiec (od 13.06.) [B](z)[/B] 350 zł - sterylizacjia Diuny [B](z)[/B] 120 zł - kastracja Mavericka [B](z)[/B] 130 zł - remont zębów Mavericka [B](z)[/B] 465 zł - hotel lipiec Diuna 465 zł - hotel lipiec Desi [B](z)[/B] 465 zł - hotel sierpień Diuna 285 zł - hotel sierpień Desi (do 19.08.) [B](z)[/B] 854 zł - hotel szczeniaki lipiec i sierpień 45 zł - pobyt w szpitaliku sunie w typie mopa [B](z)[/B] 120 zł - operacja ropomacicza suni w typie mopa [B](z)[/B] 890 zł - hotel wrzesień (Diuna, Mopka [B](z)[/B], Mały Czarny czyli Majki Maniek) 713 zł - pobyt w hotelu Karmelki do końca września 740 zł - hotel pażdziernik (Diuna, Mały Czarny czyli Majki Maniek, Czarna uszata sunia, Bianla) 713,7 zł - hotel Karmelki pażdziernik/listopad 780 zł - hotel listopad (Diuna, mała czarna uszata, Bianka 1-2.11 i 25-30.11, Karmelka - 8-11.11, prawie pekińczyk) 40 zł - wet od dziadunia 2130 zł hotel grudzień (Diuna, Mała czarna uszata, Mav, Bianka, Prawie Pekończyk, Brat Małej czarnej uszatej, Dziadunio, wilczasta sunia i jeszcze przez chwilę była husky która wróciła do domu) 2550 zł - hotel styczeń 2220 zł - hotel luty 2011 (Diuna, Mała Czarna i jej Brat, prawie pekińczyk, Wilczasta, Wypadkowiec i Bianka) 2070 zł - hotel marzec (Diuna, Mała Czarna i jej Brat, prawie pekińczyk, Wilczasta, Wypadkowiec i Bianka przez chwilę) 1480 zł - hotel kwiecień (Diuna, Wypadkowiec - cały miesiąc i Mała Czarna i jej Brat, Wilczasta, prawie pekińczyk - niecały miesiąc ) 775 zł - hotel maj (Diuna i Wypadkowiec) 620 - hotel czerwiec (Diuna i Wypadkowiec Hugo) 685 zł - hotel lipiec (Diuna i Wypadkowiec Hugo) 775 zł - hotel sierpień (Diuna i Wypadkowiec Hugo) 750 zł - hotel wrzesień (Diuna i Hugo Wypadkowiec) 310 zł - hotel październik Diuna 525 zł - hotel listopad Diuna i amstafka 775 zł - hotel grudzień Diuna i amstafka [B]Suma wydatków: [COLOR="#ff0000"]22 985,70 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR="#2e8b57"][SIZE="4"]Saldo: [/COLOR][COLOR="#ff0000"]-6 802,66 zł [/SIZE][/COLOR][/B]
  18. [SIZE="4"][B][COLOR="#ff00ff"]AKTUALNE BAZARKI, Allegra i inne zbiórki dla podopiecznych Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą"[/COLOR][/B][/SIZE] Witajcie postanowiłam troszkę zmodyfikowac wątek. Założyłam go pod koniec lipca dla trzech psiaków znalezionych przy drodze bądź w lesie, które roboczo nazwałam [B]Wakacyjnymi wyrzutkami[/B]. Wątek założyłam na prośbę Biafry która wciąż nie moze się dostać na dogo. Dwa z nich znalazły domki, ale w ich miejsce miesiąc póżniej przybyły nowe psiaki, więc będzie to po prostu wątek niekaukazowatych psiaków znalezionych bądz oddanych pod opiekę Biafry. 21 lipca pisałam tak: Trzy psiaki znalezione w różnym czasie w róznych miejscach połaczone jednym zwrotem: [B]wakacyjny balast[/B]. Bo po co komu pies na wakacjach skoro można go wyrzucić za miastem pod lasem? Po co się naginać i gimnastykowac żeby zapewnić mu opieką skoro pewnie ktoś go znajdzie albo pies sobie poradzi inaczej? i tutaj się "właściciele" Wakacyjnych Wyrzutków" nie pomylili, psy znalazły się pod opieką Fundacji. [B]tekst do ogłoszeń dla Diuny znajduje się na trzeciej stronie[/B] - bardzo prosimy o wsparcie w ogłoszeniach [B]Co mamy:[/B] [B][COLOR="#ff0000"]*cudowne psy[/COLOR][/B], które zostały porzucone przez swoich właścicieli [B]Czego potrzebujemy:[/B] [B][COLOR="#800080"]* szukamy osoby która odbierze fanty na bazarek w Krakowie i go wystawi -- inf. pw. iwoniam[/COLOR][/B] [COLOR="#ff0000"]* wsparcia w chwili obecnej głównie finansowego [/COLOR] [B]-> deklarcje stałe[/B] [B]-> wpłaty jednorazowe[/B] [B]-> bazarki [/B] *[COLOR="#ff0000"] ogłoszeń[/COLOR] Jeśli znajdzie się ktoś kto zechce wesprzeć Wakacyjnych Wyrzutków - proszę o inf. Pieniążki będą zbierane na moje konto ze względy na możliwość bieżacych rozliczeń. Niestey Biafra po przygodach powodziowych z niemaniem netu nie może dostać się na dogo, więc nie jest w stanie prowadzić na bieązco rozliczeń na wątku. [B]Banerek do pobrania:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-Desi-proszą-o-wsparcie!"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4455/wak2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-Desi-proszą-o-wsparcie!"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1455/wak21.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE="4"]Potrzebują wsparcia: [/SIZE][/B] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]1. Mała czarna uszata[/COLOR][/SIZE][/B] odłowiona przez Biafrę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page11"]jako jedna z dwójki rodzeństwa[/URL] nieduży wiek: ?? zdjęcia: tekst do ogłoszeń: brak przebywa w DT [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7305/mdsc00060v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]2. Brat Małej czarnej uszatej[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafił: 05.12.2010 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]klik[/URL] wiek: ?? kastrowany: nie zdjecia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page15"]post #361[/URL] przebywa w DT tekst do ogłoszeń: ?? [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5937/r2v1.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]3. Wilczasta sunia[/COLOR][/SIZE][/B] pod opiekę fundacji trafiła: ??? wiek: ?? sterylizacja: nie zdjecia: przebywa w DT tekst do ogłoszeń: ?? [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8559/wilczasta11.jpg[/IMG]
  19. [quote name='gusia0106']Nie omija. Negocjuje ;)[/QUOTE] kurde siakiś niereformowalny tz się trafił ;) jakby wsparcie marcepanowe było potrzebne to ja sie piszę na odwiedziny w przyszłym tyg ;) [SIZE="1"]nie to żebym sprawę miała[/SIZE] :oops:
  20. [quote name='KWL']Lepiej z Kołem pizzeriami czy guglem ? :evil_lol: Zmiana wyszukiwarki na altavistę zaowocowała czymś takim: [URL]http://www.naardemoel.nl/Webshop.asp?cat=28428&scat=109315[/URL][/QUOTE] przeraża mnei to .nl po nazwie strony :-o
  21. kurcze myślałam, ze ta karma to u nas nieznana ale bezproblemowo dostępna a tutaj taki zonk dzisiaj[B] Maverick[/B] i [B]Diuna[/B] idą pod nóż nie wiam jak z Desi ileby ich nie poszło pod nóż to i tak zostanie dług o tyle o ile częśc długu po kastracji/sterylizacji zostanie pokryta z pozostałości po Małej Dzielnej Kici o tyle od razu wiadomo ze pozostanie dług do spłacenia trudno mi powiedziec w tej chwili ile ale za niespełna 400 zł na pewno nie ciachniemy 3 psiaków :( [B]może ktoś zechce się dorzucić do sterylki Diuny? bądź kastracji Mavericka?[/B]
  22. ja jeszcze napiszę podziękowanie do poprzedniego allegro i przemyce linka dla Emi ale trzeba reklamowac jak sie da ! bo bez reklamy nic nie pojdzie takze jak ktoś moze niech wrzuci sobei w podpis banerek, to tylko na dwa tyg
  23. komu komu banerek do allegro?
  24. Pomóż Emi - klik!
×
×
  • Create New...