-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem, ze to dziwnie zabrzmi ale oby więcej takich allegro gdzie ludzie nie będą chcieli wylicytowanych zdjęc :evil_lol: -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak mi dobrze tak mi rób: pólnagi Gremlin pieszczocha Mojo nadal ;) tak sobie myslę jak to ująć zeby było dobrze ale Mojo wygląda najlepiej ale wiecie ile ja z nim milałam do czynienia wy znacie go lepiej jedno wiem - ma u Izy dobrze :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja wczorajw nocy dotarłam do maili dlatego taka "mundra" jestem ;) ale żeby nie było ze tylko ględzę i ględze na poczatek jedno ze zdjęc Mojo już po parówkowym przekupstwie , półnagi kawałek Gremlina pieszczocha Mojo przez kraty :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
maść, takie coś pryskane - taki lek w kremie dla Okiego (Oki jest przecudowny :loveu:) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1263/mp8130716.jpg[/IMG] szczotka dla koni [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3903/mp8130717.jpg[/IMG] "miseczki" końskie dla psiaków :loveu: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/846/mp8130718.jpg[/IMG] małe one nie są - podobnie jak psiaki ;) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/221/mp8130719.jpg[/IMG] [B][COLOR="#800080"]ktoś wie gdzie można dostać DOKŁADNIE TAKI karabińczyk???[/COLOR][/B] (jeszcze nigdzie nie szukalam ale może jest ktoś po prostu zorientowany w temacie :)) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7866/mp8130737.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
fotorelacja z dostarczenia paczki ;) zdjęć kuriera nie mam niestety ;) oto paczka: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9941/mp8130707.jpg[/IMG] Iza dobiera się do paczki zajebiaszczym nożem zakupionym przeze mnie na bazarku na dogo ;) [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/91/mp8130711.jpg[/IMG] tadam ;) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9011/mp8130713.jpg[/IMG] kantary - sztuk 10 i uwiązy [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9708/mp8130714.jpg[/IMG] podobno takie fajne coś co sprawi, że przy pomocy Izy kojcie psie będą czyściutkie i pachnące (radość na twarzy Izy - bezcenna ;)) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3039/mp8130715.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
hihi wróciłam i teraz bede pisac i pisac sama do siebie ;) zacznę jednak od rozliczeń pisałam wczesniej o paczce oto faktura: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1668/mp8130708.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5672/mp8130709.jpg[/IMG] pisze o niej bo uwzględniłam ją już w rozliczeniach zaraz będą zdjęcia zawartości :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przelałam własnie dla Mojo 15 zł z bazarku o tego - klik doszła zaległa wpłata bazarkowa prosze o potwierdzenie jak pieniązki dojdą [quote name='morisowa']Wpłaty w sierpniu: 200 - wpłata anonimowa na konto Biafry :multi: wpłata anonimowa pochodzi od Pana, który brał udział w allegro cegiełkowym ze zdjęciami przyrodniczymi od Apsy pamietacie takie? Pan nie chciał zdjęć przyrodniczych ale poprosił o zdjęcia Mojo a że Mojo miał sesję do artykułu w "Cao i kuzyni" to podesłałam Panu zdjęcia nie wiem czy było to bezpośrednią czy chociaz pośrednią przyczyna pojawienia się 200 zł ale fajnie że Pan o Mojo nie zapomniał :) wczraj odczytalam maila od Pana, że wpłacił te 200 zł więc to muszą być TE pieniążki :) Dziękujemy :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mysza - przelałam przed chwilą na Twoje konto pieniązki z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-Roliczamy-dziękuję!-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21/page9"]o tego - klik[/URL] doszła zaległa wpłata i psiakom pod waszą opieką przypadło po podziale 32 zł do rozdysponowania wg uznania czytalam ze macie jakies szczylki z gosią ze gusia ma miec nowego lokatora na pomarańczowym podzielcie jak uważacie :) proszę potwierdz na bazarku wpłatę jak dojdzie -
[quote name='Gosiapk']Czy dzwoniła jeszcze raz pani w sprawie Desi?[/QUOTE] Pani która dzwonia wtedy się rozmyśliła ale w miedzyczasie zgłosiła się inna Pani która po niemałych przebojach wzieła Desi do siebie tylko prosze trzymajcie bardzo kciuki żeby dziewczynka szybko dogadała sie z kotami bo inaczej będzie musiała wrócić :shake: do domu poszedł też Maverick, dzień przed moją wizytą więc nie było mi dane zobaczyć małego kudłatego pieska wielkiego duchem ;) za niego też trzymajcie kciuki zeby wszystko było dobrze :) została tylko Diuna, o która z tego co wiem, nie było telefonów :( dziękuję wszystkim za ogłoszenia, niewątpliwie dziewczyny dzięki nim znalazły domy [B][COLOR="#ff0000"]dziekuję[/COLOR][/B] :) jak tylko bede znała dokłade koszty pobytu Desi w hotelu, wstawię do rozliczenia tak czy siak, mają dług i to niemały :shake:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']A jak się sprawował podczas kąpieli ?[/QUOTE] jak pisalam te zdjęcia pochodza prawie sprzed miesiąca, moja wina, że zawsze wyskakiwało coś innego a potem przed wyjazdem nie mialam juz czasu żeby je wrzucić ale z moich obserwacji Bacy wychodzi ze poza Iza on świata nie widzi obcych nie akceptuje nie atakuje tylko obserwuje na nas nie reagował ale my też nie wchodziliśmy na jego teren ale też byliśmy nieświadomi ze Baca nie był uwiązany parówek od nas nie wziął przy nas nie brał też od Izy ale dał się "wyciągnąc" Izie z budy bez mruknięcia przy próbie robienia zdjęc cwaniak ustawiał się tak, że mam nogi Izy z każdej strony obfocone a za to Bacy ni cholery nie udało się uchwycić ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wiecie co tak siedzę i myslę od czego tutaj zaczac mam zaległe rozliczenia mam bieżace rozliczenia bo jak byliśmy u Izy to przyjechały dwie wywrotki gruzu przyszła faktura z wczesniejszy gruz przyszła tez paczka o której juz kilka razy pisalam z kantarami dla koni i żłobami dla psów i jeszcze kilkoma rzeczami dla zwierzaków mam zdjęcia koni - z tel bo z tel ale mam (mieliśmy mała przygodę z aparatem) mam zdjęcia kotów kilka bo np takich czarnych to się nie umiałam doliczyć mam zdjęcia psiaków jak je z Gremlinem przekupiamy parówkami ;) mam zdjęcia drogi jak rozrzucamy gruz nie mam zdjęc okolicy ale wierzcie mi, że to co pokazywała telewizja nie oddaje rzeczywistości ja byłam załamana widokiem, jak schody czy całe ganki poodchodziły od domów jak domy zjechały wraz z drogą i ta zamiast biec prosto i równo prowadzi teraz łukiem i odgromnym dołem jak na polach porobiły się uskoki ponad metrowe jak porobiły się wyrwy i wypietrzenia w drodze która teraz nijak nie przypomina już drogi a miejscami potworzyły się maga kałuże/jeziora mam zdjęcia studni do której dotarcie groziło utratą obuwia ale dzięki której Iza ma wodę tak siedzę i myślę i nie wiem od czego zacząc -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/980/dsc03018v.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3641/dsc03020h.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7707/dsc03021j.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/941/dsc03028b.jpg[/IMG] na koniec raz jeszcze w imieniu swoim Izy i Bacy -[B][COLOR="#ff0000"] DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM [/COLOR][/B]dzięki którym kąpiel Bacy stała się faktem dokonanym :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/307/dsc03009.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2562/dsc03010fn.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8126/dsc03012c.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4108/dsc03014y.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zanim będzie aktualna relacja najpierw relacja z kąpieli Bacy wstyd się przyznać ale prawie sprzed miesiąca miałam wrzucić przed samym wyjazdem ale zabrakło mi czasu, przepraszam :oops: na początek relacja Izy: [QUOTE]Dzięki wszystkim cudownym osobom, które zrzuciły się na naprawę studni i doprowadzenie wody udało się uwolnić psy od błota i domyć częściowo :-)O wodzie do picia nie wspominając... Ale nie same studnie się do tego przyczyniły tylko conajmniej kilkanaście albo kilkadziesiąt osób. Wszystkim za ta najmniejszą i największa pomoc baaaardzo dziękuję. Dzieki Wam pomału wracam do żywych i coraz więcej zniszczeń udało się opanować. Zdaje sobię sprawę ile ludzi się zaangażowało, żeby to wszystko udało się ogarnąć. Policzyłam sobie ile osób musiało być zaangazowanych, żeby wykapać i doprowadzic do uzytku takiego np. Bacę... I wyszło mi bardzo dużo osób i to nie tylko z kraju ale i z cześci Europy :-) Ale po kolei. Zrobiłam zdjęcia wszystkiego. 1. Studnia i woda - to juz pisałam przed chwilą 2. Paczka z szamponami i balsamami ( błagam uzupełnijcie od kogo)wstyd, ale nie zapisałam... 3. Smakołyki-gryzaki od naszych przyjaciół z Niemiec- dzieki sonikowej na ukojenie nerwów po kąpieli :-) 4. Obroże na pasożyty zewnętrzne i krople przysłane przez Gos, żeby wykąpane pieski były długo czyste i zabezpieczone 5. Ręczniki do wycierania, szczotki do wyczesywania i nowe, czyste obroże od naszych przyjaciół z Niemiec- dzięki sonikowej 6. Wata z trasportu łączonego warszawskiego. 7. Płyn do czyszczenia uszu, maści do uszu i tabletki na odrobaczenie kupione w lecznicy z pieniedzy zbiórkowych przelanych przez 3 x na leki itp. 8. Puszki mięsne do ukrycia tabletek na odrobaczenie - znowu od przyjaciół z Niemiec i sonikowej 9. Delikwent - czyli Baca - okaz bezcenny. Tu długo trzebaby było wymieniać ilu osobom zawdzięcza swoje istnienie. 10. Cały czas Baca pieknieje dzięki karmie na nerki i serce podarowanych przez przyjaciół z Holandii. Tak więc reasumując, myślę, że kilkadziesiąt osób, wspólnymi siłami wykąpało wszystkie ubłocone psy, które teraz leżą sobie z napchanymi brzuchami w cieniu na trawie i zapominają o koszmarze jaki zgotowała im matka natura, zabierając resztki stałego i suchego gruntu pod łapami. [/QUOTE] a teraz zdjęcia: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1919/dsc03004vt.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/452/dsc03005qe.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2213/dsc03006a.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3044/dsc03007f.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5425/dsc03008f.jpg[/IMG] -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pochwalę, jak sie ogarnę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ta dam ;) wróciłam, cieszycie sie? (jak nie to nie będzie zdjęć ;)) -
dziewczyny znów jest bazarek szubienica już chyba ostatni z tej serii więc jakby ktoś chciał to zapraszam :) szubienica prowadzi go scar na moje zlecenie ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Ja dałam maluchy na cafeanimal, gumtreekraków i alegratka, chciałam jeszcze na adopcjapsa.pl ale tam dodaje sie po jednym zdjęciu tylko i dlatego chciałam każdemu zrobić osobne ogłoszenie ale bez imion mam trudniej:) No trudno zrobię bez imion:)[/QUOTE] to ja zapraszam na bazarek z odgadywaniem imion :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190247-**SZUBIENICA**-po-raz-kolejny-zgadujesz-typujesz-dla-kogo?p=15125668#post15125668"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7104/28614719.jpg[/IMG][/URL] -
mysza - poszło 390 zł z allegro reszta po powrocie :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']3x podaj imiona maluchów:)[/QUOTE] nie mogę, bo się robi dla nich bazarek szubienica ;) Iza odebrała od koleżaki karmę dla kotów (drugą częśc) zamawianą przez dziewczyny z dogo :) doszła też karma jak typujemy z szerloka 4 worki po 15 kg Dog Chow nie czekamy na żadną inną karmę więc ta musiala być z szerloka :) Iza obiecała zdjęcia :) edit: zakończył się bazarek z Cao i kuzyni d podziału jest 57 zł jeszcze nie wymyslilam jak to podzielić pomiedzy ogólne potrzeby zwierząt czyli konto bytowe a wakacyjnych wyrzutków które mają prawie 700 zł długu (dlatego sobie tutaj pisze, zeby za dwa tyg jak wróce pamiętac ze mam go rozliczyć) dzwoniła podobno jedna osoba w sprawie szczeniaka nie wiem czy gdzieś juz poszły jakies ogłoszenia ale ktokolwiek to uczynił - dziękuję :) -
doszły wydatki - skończył się lipiec doszły opłaty za hotel Diuny i Desi po 450 zł i wyszło ze nasze wyrzutki mają prawie 700 zł długi i ani grosza deklaracji :( doliczyłam do wpływów już bazarek szubienice gdzie czekam n ajeszcze jedną wpłatę ale wiem ze dojdzie więc juz dopisałam ;)
-
podobno dzwoniła jakas Pani w sprawie mojego ulubionego pokurcza czyli Desi ;) oczywiście jeszcze nic konkretnego nie wiadomo ale ważne ze telefon nie milczy :)
-
dyplomów nie ma podziękowanie bede wysyłac dopiero za 2 tyg jak wróce dziewczyny moze zrobię wtedy Amigo allegro? bo widzialam dzisiaj ile ma długu nawet jak zejdzie połowa tego co u Emi czy cokolwiek to i tak bedzie w jakims stopniu ratowało Amigo wiem ze u Amigo nie ma tragedii w sensie ze krzywda mu się zadna nie dzieje i o pieniązki będzie trudniej a ze zdjęć Emi jesli moge wyrazic swoje zdanie to ja bym wziela dwa - jedno to smutne co wykorzystałam w allegro co tak trzyma pycholka w czyims ręku i drugie jakies z aktualnych zeby było wiadac znianę :)
-
[quote name='Gosiapk']Czy jest jakiś odzew na ogłoszenia[/QUOTE] z Iza rozmawialam wczoraj wieczorem i nic nie mówiła zeby był jakis odzew może jeszcze za wczesnie? sama nie wiem
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='3 x'] potem dostał wielką kość (półmetrową) z która się rozprawił nie bez problemów tzn nie wiem czy kośc została bardziej umęczona czy Mojo ;) pamietacie tą kość? już wiem kość nie przezyła spotkania z Mojo ;) rozprawił sie z nią doszczetnie i o zgrozo przy pomocy kości rozprawił się ze swoim nadziąślakiem :crazyeye: czym o mało nie przyprawił Biafry o zawał bo cały pychol miał umazany krwią dzięki czemu Biafra oczami wyobraźni widziala już zwłoki czegoś* w kojcu u Mojo po blizszych oględzinach okazało się (tutaj teoretyzuję) iz kośc w samobronie przed mordem dokonywanym na niej przez Mojo zamordowała mu nadziąslaka ;) * czegoś: innego zwierzęcia tudzież niezorientowanego w ilości i jakości zwierzaków u Biafry sasiada a teraz na poważnie: nadziąslaka nie ma wszytko ładnie się zarosło, jak gdyby nigdy nic tam nie było ale Biafra czujnie obserwuje to miejsce na wszelki wypadek poza tym, Mojo strzela focha gdy Biafra przychodzi do niego w pelerynie bo (tak nam się wydaje) jak był ewakuowany, co bardzo przezy, wszyscy wokół niego, z Izą na czele ganiali w pelerynach. Więc na spacery z Mojo w deszczu peleryna odpada faktycznie pamiętliwy ten Mojo