-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='ronja']3 razy dziennie dostaje ryż w mięsem mielonym z indyka. daję jej też za każdym razem suszoną rybę, witaminy i preparat na skorę. mam nadzieję, że nie przeginam;) dementuję - mam ciut bardziej urozmaiconą dietę ;) dziewczyny podliczylam na szybko allegro Emi z ilości sprzedanych cegiełek wychodzi mi że powinnam mieć 390 zł wpłat i tyleż samo wyszło mi na koncie co nawet nei wiecie jak mnie cieszy że się zgadza nie pamiętam już czy obiecalam Emi allegro gratis czy miałam o odliczać od allegro bo ja w zależności od stanu swojego konta na dzień wystawiana allegro się określam pamięta ktoś? jutro przeleję myszy na konto może jeszcze ktoś coś kupi
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z Iza szczeniaki jeszcze w hotelu na razie tam zostaną bo Oki ma problemy z nogą i Iza całe dnie spędza w stajni jak się z nią zobaczę to się dopytam dokładnie co i jak będzie ze szczylkami można je ogłaszać: maja max 3 miesiące odrobaczone, zaszczepione bardzo towarzyski i bardzo garną się do ludzi naprawdę potrzebują swojego człowieka teraz juz na poczatku nie wiem co więcej nich można napisać szczeniaki jak szczeniaki ale to Nasze szczeniaki bardzo proszę o jakiekolwiek ogłoszenia dla nich kontakt w ogłoszeniach na Izę: tel. 0692 334 433 e-mail: [email][email protected][/email] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Czy maluchy ogłaszać na tel. Biafry?[/QUOTE] tak jeszcze nic o nich nie wiem dzisiaj ma jeszcze Iza dzwonić jak się ogarnie to dopytam o szczeniaki uzupełniłam rozliczenie za lipiec - konta karmowego juz wczesniej pisalam, ze jestesmy w trakcie realizacji zamówienia na kantary dla koni i inne zwierzęce rzeczy dokładnie to czekamy aż wszystko będą już mieli na magazynie myslałam, ze uda się zeby wczesniej wystawili nam fakture pro formę czy cokolwiek, niestety musimy poczekac aczkolwiek wiemy ile to dokladnie bedzie kosztowac dlatego w zestawieniu figuruje jako rezerwacja -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']noo, albo czyta z przyczajki :megagrin:[/QUOTE] to będą :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dostałam pieniązki od Bambino - 20 zł na leki - dziękujemy :) oraz od Nanhoo 375 zł z czego tutaj dopisuję 175 zł natomist 200 zł jest dla Maciusia więc przelewm to Izie na pryw. konto, bo Maciusiowy hotel nie wystawia faktur. Dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']a nie przeczyta sobie na dogo sama ?? :cool3:[/QUOTE] nie bo jej się dogo nie otwiera - mam nadzieję ;) i nic się ostatnio nie chwaliła ze udało jej się wejsc na dogo bo chyba by się pochwaliła ? -
dziękujemy bahlsa :)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro'] PS Oooo.....tytuł wątku już nie taki optymistyczny:shake:[/QUOTE] też to zauważyłam :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='aka_nina']Świetna organizacja jest na tym wątku.[/QUOTE] dziekuję :) aka_nina i inni popatrzcie co jedzie dla Izy :) [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/903/20100731muslidlakoni.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4158/20100731muslidlakonipar.jpg[/IMG] niestety animalia tym razem nie dała nam darmowej przesyłki więc pomyślałam sobie ze ja pobędę sobie kurierem więc dzisiaj kupiliśmy musli - pieniązki na nie były z bazaku aki_niny :) i musli sobie leżakuje w bagażniku (jak na zdjęciu) i można powiedzieć ze jest juz w drodze do Izy albo koło wtorku albo za tydzień koło wtorku mam nadzieję ze uda nam się dostarczyć musli i inne rzeczy bo tak: z miau dostaliśmy paczkę z recznikami, poszewkami itp oraz z jedzeniem dla kotów, i osprzetam dla koni (paczki zapakowane więc dopiero Iza porobi zdjęcia) oraz od Pliszki dostaliśmy karmę dla nerkowców pół wielkiego wora, jak nic z 8 kilo będzie - dziekujemy :) tylko niech mi ktoś Izie wygada ze to musli do niej jedzie :mad: musli jedzie w ramach niespodzianki tzn Iza wie ze mieliśmy pieniązki na musli, wie też że animalia nie dała nam darmowej wysyłi więc nie wie ze własnie TO bardzo dobre musli do niej jedzie ;) -
wczoraj w kolejnym podziekowaniu przemyciłam linkę do allegro Emi, może choć częśc osob kupi cegiełkę :) i własnie tutaj prośba - kto zrobi cegiełkę? śliczne zdjęcie Emi z napisem dziękuję i jakas ozdobna ramka ? w niedziele jeszcze siąde i postaram się rozliczyć to co mi wpłyneło na małą, zeby wam nie przetrzymywać pieniazków i puszcze przelew do myszy jak cos dojdzie to przeleję później
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gosia przepraszam ze tutaj posłaąłm wczoraj maila z torbą doszedł? ustosunkujesz się ? bo nie wiem czy zabierać ja dzisiaj do Gusi -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nanhoo']no to masz dwa razy :lol: jak zwykle zapomniałam że przelałam, za dużo mam na głowie, obudziłam się dziś rano z wyrzutami sumienia, że zapomniałam o wpłacie :evil_lol: chciałabym na 01. września (jeśli do tego czasu będę na chodzie) wydrukować plakaty w formacie A2 o Fundacji Izy i porozwieszać w szkołach moich dzieci (:cool3: kumpla który ma drukarnię namówiłam na ukryty sponsoring) czy Iza mogłaby taki fajny tekścik napisać (ja nie potrafię :placz:) może jakaś szkoła albo klasa przejęłaby wirtualną adopcję któregoś z koników lub psów? Taki pomysł mi się urodził, nakręciłam sponsoring na 20 plakatów (warunek muszą być takie same) więc może być również coś według waszego uznania :lol: w razie czego proszę o maila.[/QUOTE] przekaże Izie na pewno cos stworzymy sporo będzie pewnie mozna wziac z artykułu w Cao i kuzyni ale moze wartoby tez p[rzedstawić sylwetki kilku koni ? albo psów ? pomyslimy i będziemy działac :) -
wczoraj zakończył się tez kolejny bazarek- szubienica Kaja i Aza zdecydowała jako zwycięzca ze wszystkie pieniązki idą dla Mavericka i dziewczynek :) dziękuję :loveu:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nanhoo - za szubienicę Mavericka juz pieniazki mam wpłyneły - 23 lipca Zaraz napieszę Ize o Maciusiu :) podziękuję Mamie :) (tekst dla Maciusia i Miraża jest Izy) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lorek będzie miał nawet własne drzewko na wybiegu - super :) -
[quote name='bahlsa']to lecę już z Diuną i Maverickiem a najwyżej Desi będzie nas gonić ;) (dużo linków do ogłoszeń) na dziś tyle, Mav i Diuna mają ogłoszenia na tych samych stronach. Więcej linków nie będę wklejać, gdyż wyszukiwanie zajmuje trochę czasu. Jak skończę ogłaszanie, dam znać:)[/QUOTE] [B]bahlsa[/B] - dziękuję przeogromnie jesteś niesamowita jak nic muszą rozdzwonić się telefony :) dorzuciłam inf o Desi kilka str. wczesniej tam gdzie jest inf o Diunie i o Mavericku niestety tyle o niej na razie wiemy napisalam juz ze jest po sterylce bo i tak się ją ciachnie przed wydaniem a jak wszystko pojdzie dobrze to bedzie ciachnieta w przyszłym tyg
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Mam nadzieje, ze pzrestanie padac. Szczeniaki sliczne. Juz ponad dwa miechy to chyba maja ?[/QUOTE] dzisiaj ppodbno u Biafry była tropikalna dzungla bo było słońcei wszysteko parowało jutro szczeniaki będa u weta więc bedziemy wiedzieć coś więcej -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Cudne są:) Ogłaszamy?[/QUOTE] jeśli możecie :) są dwie dziewczynki i jeden chłopczyk zaraz podpisze zdjęcia a jutro od Izy wyciagnę ile mają mniej więcej jutro będa odrobaczane i szczepione a skąd się wzieły strasznie zagmatwana i niesamowita historia (wybaczcie braki w opowiadaniu ale Iza wszystkiego dokładnie nie wie) psiaki Iza dostała od policji a było to tak, ze jakies dwa tyg temu zadzwnił tel ze własnie mają szczeniaki skad policja ma szczeniaki? ano był wypadek i tutaj nie mamy jasności co i jak ale wychodzi nam, ze sprawca wypadku wiózł w samochodzie owe szczeniaki samochód został zabezpieczony jako dowód w sprawie wypadek był pod krakowem więc podobno schronisko krakowskie odmówiło wzięcia szczeniaków więc policja mają 3 szczeniaki nieustalonego własciciela zadzwoniła do Izy dwa tyg temu staneło na tym, ze policja spróbuje ustalić własciciela szczeniaków chociażby dlatego zeby potem nie było ze wyadoptowaliśmy czyjeś szczeniole (nie wiem dlaczego szczeniaki nie były "przypisane" sprawcy wypadku) no i jak widac nie ustaliła i znów odezwali sie do Izy i tak od jutra szczeniaki przechodzą pod opiekę Izy w tej chwili są w hotelu, który do jutra opłaca policja i tutaj jetseśmy w kropce nie ma pienidzy na hotel u Izy wsród kaukazów tez nie za bardzo jest miejsce dla szczeniaków decyzja zapadnie pewnie jutro jak trzeba bedzie zabrac szczeniki do weta - no i potem trzeba je bedzie gdzies umiescic tylko pytanie gdzie? czy jednak Iza zdecyduje się je zabrac do siebie czy wrócą do hotelu - na chwilę obecną nie wiem w hotelach zaczynają się robić długi - chociażby za wakacyjne wyrzutki są bez żadnych deklaracji z bazarków uda(ło) się uzbierać na sterylki i kastrację ale na zapłacenei hotelu juz nie mam naprawde nie mam zielonego pojęcia jaka zapadnie co do szczeniaków decyzja -
[quote name='bahlsa']już przerobiłam zdjęcia :) tzn dziecko mi to zrobiło... [url]http://www.garnek.pl/szukam/10662222/wakacyjny-wyrzutek-maverick[/url] Maverick [url]http://www.garnek.pl/szukam/10662192/wakacyjny-wyrzutek-diuna[/url] Diuna a co mam zrobić z Desi? wrzucałabym całą trójkę od razu na stronki ogłoszeniowe. (nie zrobię allegro bo niestety nie umiem )[/QUOTE] uff bo nie mamy innych zdjęc co do Desi to wydzwonię dzisiaj Ize i powstanie tekst w sumie zanim znajdzie się domek to zdązymy ja ciachnąc
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ale fajne :):) Rudasek i Pregasek :):)[/QUOTE] nie zgadłas ;) ale nie powiem, jak sie nazywają bo moze wykorzystam do bazarku ;) i one sa trzy :) dwa pierwsze zdjęcia to jeden szczeniak dwa kolejne to następny i ostatnie zdjęcie to jeszcze inny szczeniak -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
oto przeurocze szczeniaki: szczeniak pierwszy: dziewczynka [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6914/87918797.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4022/70447043.jpg[/IMG] szczeniak drugi: chłopczyk [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9894/49154931.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6986/74299361.jpg[/IMG] szczeniak trzeci: dziewczynka [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2208/31217430.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']Deklaracja moich rodziców (55,00) z uwagi na dobrą sytuację chłopaków przechodzi w całości na Siwą i Dakotę. Sierpniowa deklaracja z takim tytułem poszła na konto Fundacji.[/QUOTE] dziękujemy :) kurcze kto by się spodziewał poł roku temy ze chłopaki będa na plusie szok :) [quote name='Asior']a dzis w krakowie pięknie świeci słoneczko ;)[/QUOTE] i oby tak zostało :) mam zdjęcia nowych piesków pod opieką Izy zaraz wam pokaże :) ale imion nie zdradzę ;)