Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. i jeszcze jedna ważna inf: [SIZE="5"][B][COLOR="#ff0000"]31 LIPCA z Warszawy będzie transport do Biafry![/COLOR][/B][/SIZE] [B]w przyszłym tyg wyjeżdzam i w międzyczasie odwiedze Biafrę i zwerzaki więc jeśli ktoś chce coś podac typu: koce, poszewki, sucha karma, makaron, leki ew inne[COLOR="#ff0000"] rzeczy które nie popsują sie od tygodniowego jeżdzenia w aucie [/COLOR] prosze o kontakt![/B] może ktoś chciał coś kupić ale koszty transpotu go przerastały itd. no i niestety ilośc miejsca też bedzie ograniczona bo musimy się zabrac tez sami tym autem
  2. [quote name='Nanhoo']dostałam takiego maila jako odpowiedź z Holandii :razz: : [FONT=sans-serif][SIZE=2]Guten Tag Frau Kloszewski[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Wir haben Ihren E-mail empfangen. Leider haben Wir keine Geschäft in Polen. [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Wir haben in Holland Kontakt mit einen Organisation die sehr regelmässig in Polen kommt mit Tierfutter und Medikamente.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Es ist warscheinlich möglich um durch diesen Organisation das gewünschte Tierfutter in Polen zu bekommen.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Vielleicht ist es möglich das Sie kontakt suchen mit diesen Organization. Sie haben auch kontakt mit eine Polische Frau (Mirka) dass is einfacher in die Kommunikation.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Sie können Kontakt aufnemen mit [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]JMVR[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2] zu erreichen mit E-mail adresse:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Mit Freunlichen Gruessen[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=#800080][B]André Bos, DVM[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Doctor of Veterinary Medicine/Tierarzt[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Technical manager[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=3][COLOR=#800080][B]Emax Nederland BV[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=3]P. O. box 365, 3770 AJ Barneveld[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=3]Tel. +31 342 427 171[/SIZE][/FONT] Dla nie mówiących po niemiecku : dostali moje zapytanie, niestety nie mają sklepu w Polsce (o to wcale nie pytałam :angryy:, ale pan chyba też po niemiecku niezbyt), proponuje nam kontakt z organizacją na rzecz zwierząt z którą współpracują JMVR (Just More Visual Rescue [url]www.jmvr.org[/url] :lol: mail : [FONT=Verdana][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT]), przez nich moglibyśmy zakupić karmę dla wielkopsów. Pisze też że działa tam u nich jakaś pani z Polski : Mirka. No i teraz nie wiem, mam dalej drążyć temat w tej organizacji, czy może ta "polische" Mirka jest już na Dogo? czekam na mądre rady :evil_lol:[/QUOTE] Mirka jest na dogo, to własnie dzięki niej są dary z Holandii :)
  3. [quote name='Gosiapk']Wzięłam sobie banerek, ok? :)[/QUOTE] jak najbardziej :) dziękuje :) wczoraj podsumowalam bazarek szubienice z którego uzbierało się dzięki Kaji i Azie 175 zł dzięki czemu udało spłacić się dług zwierzaków w klinice :) popołudniu wkleję potwierdzenie przelewu
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ok - to jutro czekam na Was:) Zobaczycie Fibulkę i Ciaputkę-Kropkę....może będziecie w stanie się wytłumaczyć kto w Boguszycach nauczył te psy kopać tunele:) Kropa jest mistrzem w tej dziedzinie, przekopała mi cały wybieg w domku:) Trzeba będzie ostro ruszyć z ogłoszeniami i jak tylko Rudas znajdzie dom, to[B] zabierać wielkiego kudłacza.[/B][/QUOTE] Hasko :loveu::loveu::loveu:
  5. aka_nina - dziękuję :) jak dojdą pieniązki dam znać :) pamiętacie kózki? oto ostatnie zdjęcia dzięki[B] iwoniam[/B] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3320/mp1110673.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/212/mp1110684.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6047/mp1110702.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7838/mp1110707.jpg[/IMG] edit: tak sobie patrzę, przystojniak z tego Pelusy ;)
  6. mysza juz nie pamietam na króym wątki jola_li oferowała farbki własnie wpłaciłam Ci za nie 30 zł jak dojdą daj znać, będę sie z jolą umawiac na odbiór osobisty :)
  7. [quote name='Asior']uwalić , to się uwalę wraz z Irenką i Marysią 7-mego :) Mamy plan się zbydlić z Marysią na maxa :megagrin:[/QUOTE] ale chyba nie na smutno? ;)
  8. tylko czemu tak mało graczy ? ech a miało być tak pięknie
  9. [quote name='AMIGA']'Hej KOBIETO - glowa do góryyyyyyyyyy:calus::buzi:[/QUOTE] o kurka uwaliły się na smutno ;)
  10. [quote name='ostatniaszansa']Szczeniorek nazwany Tobi lada chwila znajdzie sie na wątku , nie bardzo mi sie widzi jego wychowywanie w grupie w Boguszycach :( a już wolnych pomieszczeń de facto brakuje .Wszak przenosimy sie z domu Pani BW. [B]Zostały jeszcze tzw Haśki, ulubieńce Soemy i Ani, prawda ? :) nie wspominając o mnie .[/B]Od środy będzie robiony dla nich wybieg bo domek mają przerobiony z garażu. Budują też nam boksy z wybiegami,które potem możemy rozebrać i zabrać ze sobą . Mamy taką parkę, dwóch facetów, zakapiorków , próby włączenia nie wyszły . Więc ryzykować nie ma co . [/QUOTE] i ja i ja tzn i moimi i moimi ulubieńcami są :)
  11. ja chcialam oprotestowac banerek napis powinien głosić "małe jest piękne" a nei "brzydkie jest piękne" albo przynajmniej "małe jest piękne choc nie wygląda" ;)
  12. [quote name='AMIGA']Ale cenę zdrapałam ;)[/QUOTE] bo to bezcenne jest ;) btw drwalowe allegro juz dawno sie skończyło i banerek nieaktualny propnuję podmienić na mój z podpisu o tym rozdawaniu pieniązków a przynajmniej kliknąc ;) (reklama dzwignia handlu ;))
  13. [quote name='Ania i Kajber']KORNEL to bardzo piękny pies. Tak chciałabym, by mógł sie zsocjalizować w hotelu i do domu....[/QUOTE] a planujecie zabrac go do hotelu? z deklaracjami wszedzie cieżko ale łatwiej chyba zbierac jak sie wie na co niż jak się snuje plany tylko zeby się kurcze nie przejechac ze wyciagnie sie psa a tutaj guzik z deklaracjami :shake: ale mimo wszystko wydaje mi się, że łatwiej zbierac piszac: pies ma miejsce w hotelu,potzrebuje pieniędzy niż chcielibyśmy umieścić go w hotelu ale nie wiemy w jakim i nie mamy deklracji (trochę przejaskrawilam ale wiecie co chodzi) [COLOR="#808080"](i jeszce prywata: może ktoś chce sie pobawic i wygrać pieniązki dla swojego podopiecznego? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-31.07"]klik[/URL])[/COLOR]
  14. łoo Majka znów z patolem ;) przystojnego ma towarzysza :) [COLOR="#808080"] edit: zapomnialam, ze dzisiaj w każdym swoim popołudniowym wpisie reklamuję bazarek szubienice, gdzie mozna wygrac pieniązki dla swojego podopiecznego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-31.07"]klik[/URL]) ale na szaro reklamuję bo sama nie lubie takich reklam :oops:[/COLOR]
  15. ja w końcu dojrzałam do wysłania podziekowań za allegro :oops: tzn jestem w trakcie dojrzewania bo ide sobie megahita obejrzeć i zaraz potem się zmobilizuję ;) dzisiaj mam dzień jakiego nie lubie bo postanowilam powpraszac się na watki z reklamą swojego bazarku bo fajny (och ta skromnośc ;)) a ludziów mało a mozna pieniązki dla swoich podopiecznych wygrac :) klik dobra - zrobiłam sama siebie na szaro bo sama nie lubie takich reklam :oops:
  16. [quote name='AMIGA']Ojeeeej, jaka niecierpliwa. Półsurowego przecież nie podam. Już podaję [IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_papryka_faszerowana_ryzem_medium_recipe_watermark.jpg[/IMG] Smacznego[/QUOTE] nie do końca wiem o co biega ale AMIGA zapomniałas "metki" odkleic z opakowania ;)
  17. wiem, ze niczego nowego nie odkryję ale sie wyżalę ;) po cholere komu pies jak nie umie/nie może/ nie chce mu zapewnić opieki na czas wyjazdu? nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, jak można pozbyc się psa kurcze fajnie że Rudy już niedługo pojedzie do Ani bo potem zwolni miejsca dla Haska, prawda? ;) [COLOR="#808080"](i jeszcze prywata: nie chcecie sie pobawić w zgadywanę na moim bazarku? można wygrac pieniązki dla swoich psiaków jakby ktoś chciał to zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-31.07"]klik[/URL])[/COLOR]
  18. podsumowałam dzisiaj bazarek z imieniem Mava :) z bazarku było 175 zł to oznacza ze dług Mava za kastrację i remont zębów zostanie spłacony :multi::multi: edit: no to się pocieszyłam psiaki i tak sa prawie 400 zł na minusie :shake:
  19. bo ja to tylko potrafię napisc suche fakty nie umiem nic pisać ładnie a nie wiem czy suche fakty zachęcą kogośc do pomocy nic to coś wymyślimy jutro postaram się rozreklamowac trochę watek, może ktoś się skusi i pomoże trzem wakacyjnym wyrzutkom :)
  20. kurcze jest gdies watek mikropiesków może warto go tam wrzucić i tego drugiego pokurcza?
  21. mysza przykro mi ze to piszę ale muszę żadam zdjęci Brunolca!!! wiecie co ? od dwóch dni usiłowałam się do myszy wprosić ale ta była twarda nie bo wychodzi nie bo daleko nie bo moze bedzie jechac i w końcu chłopa wysłała a mnie nie chciała widzieć na co ja mam interpretacje własną ze albo jej gusia coś naopowidala bo ostatni marcepana nie mieliśmy więc miała prawo albo ... wolę nie myśleć dlatego kategorycznie [B]żadam zdjęc Brunolca![/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Tora&Faro']Patrząc na Misia aż trudno uwierzyć że taki jest..."maluszek" kochany z niego i już:loveu: jak się go pozna to się przestaje zauważać jego gabaryty...[/QUOTE] co wy się jego gabarytów czepiacie pies ma byc duzy zeby był zauważalny i dodatkowo ja mam takie kryterium wzg psów ze ich rozstaw łap ma być dłuższy niż moja stopa żebym wstając z łóżka miala gdzie nogę miedzy psa postawić ;) i ma być proporcjonalny aięc jamniki odpadają i dla mnie taki Misu byłby akuratny ;) tyle ze jednego Misia juz mam
  23. [quote name='zeberka4']Diuna ma: ale.gratka.pl pineska.pl ojej.pl ojoj.pl kokosy.pl szerlok.pl adverts.pl psiamania.pl to zawsze cos[/QUOTE] ojejku dziękujemy pięknie :) w tresci tych krótkich ogłoszeń jest ze sa pod Krakowem Sunki są w róznych hotelach Mav jest u Biafry ale okreslenie pod krakowem pasuje do wszystkich :) myślę skąd wykombinowac pieniązki dla nich wszędzie krucho a ja się chybanie nadaję do proszenia o pieniązki za bardzo oschła jestem :oops:
  24. podniosę wyrzutki
  25. bazarek dla wyrzutków: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189682-**SZUBIENICA**-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-31.07"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8886/32833478.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] kto się pobawi i pomoże zniwelowac chociaz część długu? zapraszam do zabawy :)
×
×
  • Create New...