Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. dzięki sbd :) dalsza część zdjęć: [B]Granda[/B] czuwa: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/552/mp8120645.jpg[/IMG] [B]Granda[/B] się cieszy bo przyjchała Pani [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6730/mp8120646.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8089/mp8120647.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3879/mp8120648.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1056/mp8120649.jpg[/IMG] ups, to jakaś inna baba wysiadła (czyli 3 x ;)) więc "uśmiechnięta" Granda czuwa nadal ;) [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4340/mp8120650.jpg[/IMG]
  2. jak przyzwoicie wyjdę dzisiaj z pracy to roześlę dyplomy - dziękuję :) już sobie sciągnełam więc nei ma potrzeby podsyłanai na maila btw mysza ty się urlopujesz z netem?
  3. [quote name='3 x']reszta zdjęc pozniej musze obfoocić jakies fanty na bazarek ;)[/QUOTE] wspomniany bazarek - po częśći na rzecz zwierzaków u Biafry :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191327-**Markowe-ciuchy-dla-Panów**-dla-2-Fundacji-i-Amigo-do-02.09?p=15234626#post15234626"]męskie ciuchy - klik[/URL] i poźnonocny sms od Izy o treści mniej więcej : Wyadoptowałam szczeniaka - Papiszon zamieszkał w bloku :multi::multi::multi: Papiszon to ten środkowy czyli została jeszcze Karmelka ze szczeniaków - czyli pierwsza ze zdjęć no i Diuna ta mini wilczka :shake: ale ona ma pakiet ogłoszeń tylko cos jej nie idzie
  4. reszta zdjęc pozniej musze obfoocić jakies fanty na bazarek ;)
  5. sonikowa - teraz psy :) od razu napisze, że kaukazy zmieniają sierść wychodzi im tabunami podszerstek, który nie do końca jest wyczesany wiec niektóre zdjęcia nie są ładne Zdjęcia Freda, Mojo i Dakoty są robione w kojcu tzn psy w kojcu my nie ;) raz, że nie było czasu do Freda to nie wiem czemu nie weszlismy natomiast Dakota chowa się przed obcymi wiec jej zdjęcia sa marne bo z daleka bo nie chcielismy jej stresowac ani też prowokowac Grandy przechadzając się koło niej ;) Mojo jako ten bradziej charakterny też nie zapraszał nas do kojca tzn nas jak nas - nie wiem czy pamietał (chiciałabym ale watpię ;)) akceptował bez zastrzeżeń wychodził na wołanie z budy czy tez kuszony parówkami gdy MiniGremlin był z nami tez było ok natomiast gdy sam poszedł w okolice Mojowego kojca po taczkę to podobno nie było wesoło Mojo chciał się do niego nagle i gwałtownie zbliżyc ;) znaczy Mojo nie przepada za nieletnimi chłopcami :shake: Baca nie lubi obcych ale nie atakuje, obserwuje i steresuje :shake: ale bardziej się niż tych obcych stresuje :shake: nawet nie wiedzieliśmy, ze Baca i Siwa jak byliśmy nie były uwązane Baca i Siwa urzęują w kozich domkach więc nie mają ogrodzonego kojca, więc jak Iza wyjeżdza do koni/sklepu itp to sa dla własnego bezpieczeństwa, zeby jakiś palant ich nie sprowokował czy nie zrobił im krzywdy uwiązywane więc jak my byliśmy to sobie chodziły samopas tak, ten Baca co kilka razy ugryzł co miał być uspiony bo ugryzł chodził nieuwiązany tak jak i my ;) [B] Fred[/B] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3240/mp8120600.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3368/mp8120601.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6919/mp8120602.jpg[/IMG] lokum Freda znajduje się, zeraz na wjezdzie a jeszcze przed Granda dlatego Fred załapał się jako pierwszy na zdjęcia poza tym bez problemu dał się głaskac wszystkim co prawda przez kraty bo nie wchodziliśmy do kojca Fred uwielbia dzieci Małe dziewczynki i nieletnich chłopców również ;)
  6. [B]Gratis[/B] i jego pozy ;) [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5427/mp8120605.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8602/mp8120606.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/559/mp8120607.jpg[/IMG]
  7. [B]Puszek[/B] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6928/mp8120593.jpg[/IMG] jakis kot ;) [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2945/mp8120599.jpg[/IMG] jeden z czarnych kotów ;) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/508/mp8120603.jpg[/IMG]
  8. [B]Gratis[/B] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7959/mp8120586.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/328/mp8120589.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/5880/mp8120590.jpg[/IMG] [B]Puszek[/B] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4777/mp8120587.jpg[/IMG] Głaskany to [b] Puszek[/b] lecący na głaski to [b]Lilith[/b] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8229/mp8120588.jpg[/IMG] [B]Gratis i Lilith [/B]przychodzą wołane po iminiu :)
  9. [quote name='sonikowa']Piekne konie, ale wstaw no cioteczko i kaukazy :-)[/QUOTE] teraz kolej na koty ;) jesu ja sobie wyobrażam jak to musi wyglądać pojechała narobiła zdjęć a teraz cwaniakuje i dawkuje po trochu przepraszam :oops: dobra lęcę z kotaki z kotów umiem nazwać tylko kilka czarne są dla mnei wszystkie no name jeden to podobno Biafra ;) najbardziej skory do pieszczot -[B] Lilith [/B] i kawałek Gremlina ;) [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6906/mp8120581.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9020/mp8120582.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4787/mp8120583.jpg[/IMG] [B]Puszek [/B] staruszek, o morderczym wyrazie buzi, nie ma jednego oka [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2941/mp8120584.jpg[/IMG] i [B]Gratis[/B] którego głaszcze ręka MiniGremlina ;) Gratis to podobno morderca kaczek za młodu dlatego x lat temu Biafra dostała go jako gratis do kosiarki czy czegoś w tym stylu niesamowity pieszczoch na równi z Lilithem [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8808/mp8120585.jpg[/IMG]
  10. teraz[B] Nuria[/B] (chyba ;) ) z takim na [B]S[/B] ... (chyba) oni wychodza w parze do "karnego" padoku bo podobno trzeba je jeszcze trochę kultury wobec innych nauczyć ale cwaniaki za to maja tylko dla siebie cały padok ;) jedno z nich leży bo chciało się tarzac ale się rozmyśliło więc tylko leżało czym napędziło Biafrze stracha po czym wstało i było odwrócone zadem ale wyjątkowo dam sobie coś obciąż, ale jestem przekonana że sczerzyło zębiska z radości ze dowcip z leżeniem się udał :roll: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9050/mdsc00586.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3941/mdsc00587.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3451/mdsc00588.jpg[/IMG] na tym koniec pokazu końskich zdjęc więcej ni ma :roll: ps. nie zdziwiłabym się, gdyby ten na S miał imię zaczynające się na zupełnie inną literę ;)
  11. [quote name='3 x']r jutro postaram si e wstawić resztę końskich zdjęc i kilka kocich żeby potem przejśc do kaukazich[/QUOTE] no to lecimy dalej z końskimi zdjęciami :) konie rózne , nawet mnie nie pytajcie jak się nazywają ;) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3518/mdsc00583.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2617/mdsc00584.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3649/mdsc00585.jpg[/IMG]
  12. [quote name='3 x']mysza - poszło 390 zł z allegro reszta po powrocie :) podsumowalam allegro w końcu ;) i jestem megapozytywnie zaskoczona bo odkryłam, ze jedna z osob która zakupiła jeda cegiełkę wpłaciła 100 zł :mdleje: w sumie z allegro uzbierało się: 570 zł minus 35,60 koszty wystawienia i prowizji od sprzedaży cegiełek (16,20 wystawienie + 19,40 prowizja od sprzedaży) zostaje 535 zł 390 zł już przelałam, więc "dolewam" myszy 145 zł
  13. podpędzę rozliczenie skończył się bazarek szubienica dla szczeników: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190247-**SZUBIENICA**-po-raz-kolejny-zgadujesz-typujesz-dla-kogo-do-09.08"]szubienica klik[/URL] z którego wpłynęło na konto 120 zł - dziękuję :) dopisuję je do konta bytowego zwierzaków
  14. rozmawiałam dzisiaj z Iza policzyła dokładnie koty - zostało 12 bo wy nie wiecie bo ja jeszcze nie napisalam bo cos mi ta relacja nie wychodzi, że kilka kotów Biafrze przybyło ponieważ sa to koty półdzikie to zaczyna się, że przychodzą po jedzenie a potem staja sie już kotaki biafrowymi ale oprócz tego, że kotów przybło to jednoczesnię po powodzi Biafra wyadoptowała 8 szt kotów wszystkie koty zawoziła do domów osobiscie więc sprawdziła warunki w jakich zyja i żaden nie został wydany bez umowy adopcyjnej tak tylko o tym pisze, bo wczesniej była cisza o kotach i ich adopcjach a tutaj nagle inf. że dom znalazło az 8 kotów wiedomo, że nie było to jednego dnia nie wiem, ale mi jakoś te kocie adopcje umkneły zupełnie jakoś założyłam, ze koty sa u Biafry i koniec i wstyd się przyznac, ale nawet nie myślałam o ich adopcji :oops: Biafra twierdzi, że paradoksalnie to zasługa powodzi i ewkuacji krakowskiego schronu jutro postaram si e wstawić resztę końskich zdjęc i kilka kocich żeby potem przejśc do kaukazich przepraszam, że to wszystko tyle trwa ale chyba zeby wrócic do codzienności po urlopie potrzebuje jeszcze jednego urlopu na razie od powrotu od Izu udało mi sie w mieszkaniu przespać aż dwie noce stąd to opóźnienie w relacji zalegam też z rozliczeniami a to tez postaram sie uzupełnic jutro a jak mi się nei uda to przyjdę i będę się sama za siebie wstydzić ;)
  15. mysza na ile wy jedziecie ? bo tutaj to wygląda jakby conajmniej dwumiesięczna wyprawa na biegun północny się szykowała ;)
  16. dziewczyny ja mam jeszcze nie do końca rozliczone allegro dla Emi bedzie dopłata ok 90 zł tylk obym na spokojnie rozliczyła w weekend bo gdzies mi umyka 5 zł i nei wiem czy ktoś nie wpłacił czy się schowało :oops: tylko mysza zdaje się, że wyjezdza i nie wiem czy może tak byc ze wpłace dopiero jutro ? :oops: edit: i chyba nie mam dyplomu do rozesłania ????
  17. Zdjęcia Diuny są tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-i-Desi-proszą-o-ogłoszenia-i-deklaracje!"]wakacyjne wyrzutki[/URL] niestety na razie tylko takie
  18. [quote name='sleepingbyday'][B]3 x, jka juz ogarniesz rzeczywistośc, to skarpetki bys moż eodebrała? [/B] to smao pytanie mam do logowania - gos, sukienka na lato marnuje sie u mnie, koszula też... ech.... ;-)[/QUOTE] chętnie tyle, że jestem teraz pracowo wyjechana :roll:
  19. jak nie padnę trupem na wygnaniu to jutro postaram się też coś wrzucić edit: na 100% pomieszałam imiona koni ;)
  20. nie mamzielonego pojęcia co to za konik ;) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6465/mdsc00578.jpg[/IMG] [B]Fart[/B] ??? jeśli nic nie pomieszałam to to jest Fart Fart jest OGROMNY !! i ma astmę, która go zabija ;( [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4333/mdsc00579.jpg[/IMG] [B]Hiszpana, Miraż[/B] i jeszcze jeden koń ;) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4971/mdsc00580.jpg[/IMG] możed November, może Ganiady może dwa na raz i jeszcze jakiś jeden czyli zdjęcie - ni wiem co to za koniki ;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5880/mdsc00581.jpg[/IMG] [B]Mroczna[/B] chyba ;) czarny konik polski była klacz zarodowa teraz szczęśliwa u Biafry ulubienica Gremlina w wersji mini ;) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/926/mdsc00582.jpg[/IMG]
  21. [B]Miraż [/b]albo [b]Hiszpana [/B] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3430/mdsc00248.jpg[/IMG] [B] Oki[/B] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/757/mdsc00249.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9743/mdsc00250.jpg[/IMG] jak nic nie pokręciłam, a pokręciłam na pewno to jest Nuria albo taki na S dziewczyny od koni pomóżcie :modla: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8052/mdsc00576.jpg[/IMG] [B]Nuria i ten na S[/B]??? [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1374/mdsc00577.jpg[/IMG]
  22. dobra lecę z relacją od razu się wytłumacze, że jej do tej pory nie ma to nie tak, że chę dawkowac napięcie czy cuś po urlopie w domu pobyłam az cały pon. teraz siedze na wygnaniu z tego powodu i ze względu na porę (co ja robie tu ???) relacje będzie w odcinkach odcinek pierwszy [B]Wizyta w Niepołomicach [/B]- wtorek 3 sierpnia podjechaliśmy żeby zostawic[B] musli[/B] [B]i dary od Iwony z mia[/B]u - dziękuję :loveu: [B]i karmę od Pliszki dla nerkowców[/B] - dziekuje :loveu: ze względu na popołoudniowe upału konie stały w boksach ale że się ochłodziło były wypuszczone na padok a że byliśmy przy wypuszczaniu udało się pstryknąc kilka zdjęc najwięcej Okiemu i tutaj nie zamierzam ukrywac, że Oki to moja końska słabość u Biafry stad ma najwięcej zdjęc poza tym Oki ze względu na ogołny stan zdrowia ma osobny padok przy stajni i nei gania z innymi końmi pamiętacie tę klacz Chiarę co kiedys zaległa na polu i Biafra ją ratowała ? (nie ta co co zaległa sąsiadowi i urodziła teraz źrebaka tylko ta, ze tak napisze, z Biafrowych zbiorów ;)) Gremiln miał niebywała przyjemnośc robic za trzymacz kroplówkowy dla Chiary ;) ale o wrażeniach to by musiał sam napisac ;) z mojego punktu widzenia - radził sobie zajebiście ;) Chiara po kroplówce przez moje i Gremlinowe niedopatrzenie poszła "pod las" z innymi końmi ale na szczescie wróciła bez problemów bo inaczej to by mnie chyba Biafra utukła i dalszej relacji by nide było a skoro niespełna dwa tyg później wpusciła a nawet przywiozła nas do siebie (nasza niskopodłogowa limuzyna nie dałaby rady dojechac) to znaczy że nic nie spsulismy w Niepołomicach co nas niezmiernie cieszy ;) dobra koniec gledzenia lecę ze zdjęciami i pora spac ;) [B]Oki [/B] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8230/mdsc00243.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5341/mdsc00244.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2652/mdsc00245.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/214/mdsc00246.jpg[/IMG] ee yy nie wiem może [B]Nuria[/B]?? dziewczyny od koni potrzebne do identyfikacji ;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9924/mdsc00247.jpg[/IMG]
  23. no nie wierze takie info i taka cisza? :mad:
  24. [quote name='mysza 1']I znowu nikogo nie było :mad::shake:[/QUOTE] ja byłam ale boję się tych bęcek więc sienie ujawniałam ;)
  25. [quote name='coronaaj']Cieszymy sie, ze wrocilas??? jak bylo na wakacjach? Podziwiam cie za te zdjecia, rozliczenia...jak bedziesz miala czas odpisz mi na moj pw. Chcialabym wreszcie wiedziec ile wisze i byc na biezaco!!![/QUOTE] odpisze jak tylko sie ogarnę czyli pewnie za tydzień dopiero dzisiaj dotarłam "do siebie" jeśli chodzi o małe szczeniaki to zostały 2 jeden ten najciemniejszy poszedł jeszcze przed odwiedzinami u Izy więc chyba nei z naszych ogłoszeń tzn z tego co wiem to ktoś kontaktował sie z hotelem nie bezpośrednio z Iza (ale tutaj mogę coś kręcić bo pewności nie mam, tak zrozumialam) szczeniaki mieliśmy z Gremilnem zgarnąć po drodze jak jechaliśmy ale panu hotelowemy coś nie pasowało wiec nie mialam przyjemności poznać wypłoszków ;) skończył się bazarek imienny na nie więc Imiona nie są już tajemnica ale to pewnie wiecie a ja żeby nie pokręcić to napisze je jak znajdę ;) uprzedzając ew pytanie dlaczego psiaki były/są w hotelu ze względu na przemiłe kaukaziki oraz wczesniejsza obecnośc Mavericka w domu nie było fizycznej możliwości trzymania tam jeszcze szczeniaków kojece nie są jeszcze zrobione a to ze względu na to że tam ciagle jeszcze coś gdzies płynei jest grzasko albo co chwilę leje (mam zdjecia zarówno kojców jak zostały pokrzywine, no dobra jednego bo akurat ten jest najblizej studni, do której polazłam z aparatem bo jak pamiętacie studnia działa dzięki darczyńcom z dogo oraz determinacji Izy i sąsiada :)) ale jak pisalam wyzej lada dzień szczeniaki powinny być u Izy jak tylko panu z hotelu i Izie będzie po drodze niestety nam i panu hotelowemu nie było po czasie bo po drodze to nam było a teraz idę spac, może mi się przysni jak wam zrelacjonowac wszystko zeby to miało ręce i nogi głownie chodzi o zdjęcia bo na razie to nie wiem czy walić jak leci czy konie na koniach Baca i Fred tutaj Siwa i Dakota u siebie i Mojo u siebie koty to chyba na miau albo tutaj tak czy siak ktoś będzie skakał po wątkach albo ja albo wy :evil_lol: btw napisalam jakbym niewiadomo ile tych zdjęci narobiła a niestety tak nie jest :oops: ae jakies zdjecia są
×
×
  • Create New...