-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='ronja']był Michaś, pan duży z brodą - słyszałam jak mówił imię psa:) Michaś młodziutki i śliczny. piszczał do dziewczyny takiej jak ona, ale generalnie grzecznie leżał ze śmiesznie podkurczonymi przednimi łapkami dokładnie :) tzn prawie dokładnie duzy pan z brodą to Gremlin no a przede wszystkim Michaś nie jest młody to wiekowy emeryt w kwietniu stukneło mu 10 latek ;) Tora Gremlin jak mu dzisiaj powiedzialam ze się musiał minąc z Emi twierdził, ze z Emi były trzy osoby więc musiałas widziec Micha i Gremlina ;) szkoda ze ja byłam wyjechana :( i wróciłam dopiero teraz Gosia zdjecia gremlina Ci oszczedze ale wstawię Michasia - może skojarzysz :) kurde naprawde załuję ze mnie nie było :( edit. zaraz wpadnie Gremlin zobaczyć co nawypisywałam ;)
-
o zesz kurczak na białobrzeskiej w podobnych godz był dzisiaj mój Michas :) moze sie minal w poczekalni z Emi :cool3:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Artykuł w "CAO i kuzyni" [URL="http://www.pkzui.com/t/caoikuzyni.pdf"]artykuł w PDF[/URL][/QUOTE] łoj w rzeczywistosci wyglada on lepiej strasznie "ziarnisty" mi ten pdf wyszedł :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
śliczne sa :) zwłaszcza Siwa :) wiecie co? doszłam z Izą do wniosku, ze [B][COLOR="#ff0000"]trzeba przeprowadzic zmasowaną akcję ogłoszeniową Freda[/COLOR][/B] on jest najbardziej adopcyjny wraz z Siwa, ale Siwa ma ogłoszenia, Fred nie zna brac stamtad tekst o Fredzie Fred potrzebuje swojegu ludzia jak kazdy psiak, ale Fred ma tez mase energii której nie może spozytkowac w kojcu on najbardziej ze wszystkich tam kaukazików potrzebuje przestrzeni - swojej przestrzeni prosze jesli ktos moze aby poogłaszał Freda, zdjecia ma jakies na poczatku ew wieczorem wstawie te co wykorzystywałam w allegro ((dostep do netu mam tylko rano i poznym wieczorem) tekst jesli ktos ma jakis mozna smiało uzyc, poprosze Gremlina zeby wrzucił likn do artykułu w Cao i kuzyki tam jest kilka słów o kazdym z psiaków i śmiało mozna brac inf o Fredzie -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Kajak przebadany:) ma stan zapalny dróg moczowych biedak, stąd ten brzydki wyciek...dostał antybiotyk. Poza tym Pani wetka zachwycona, mam napisać że jej zdaniem chłopak jest piękny i w dobrej kondycji;) Zalecenia: badania krwi (wprawdzie w tamtym rejonie nie wystepuje babeszja, ale jest zagrożenie boreliozą) i usg bo coś z prostatą jest nie tak jak powinno. [B]Gusia będzie miała co robić po powrocie;)[/B][/QUOTE] a my na co robić bazarki :crazyeye: tak tylko chciałam napisac ze to kolejne koszty a własciciele hodowli nie chca chłopaka z powrotem? -
[quote name='Soema']Zdjecia robiła tamta :) ja miałam wolne, ino się przytulałam i wygłupiałam z psiakami. [/quote] ech pozazdrościć my u Biafry przewalaliliśmy dwie ciężarówki kamianie/gruzu :evil_lol: [quote] achhh... i Fibulka :loveu: normalnie uwielbiam tą dziewuchę i ona mię czasem też :) tylko się tulić i dawać łapinki. Cudna sunia, chodzące indywiduum :)[/QUOTE] a czy tamta mogłaby się podzielić zdjęciami ? zwłaszcza Fibi :) bo reszty nie ogarniam ;) i nie zamierzam, dopóki nie będzie Haśka ;)
-
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
3 x replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A Biafra już się pozbierała? Tam były zalane kojce, dom ledwie wytrzymywał, a ja wątek Biafry zgubiłam...[/QUOTE] tutaj jest Biafrowy wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-DRAMAT!!!-Powódź-u-Biafry!!-Pomóż-w-powrocie-do-normalności!"]klik[/URL] -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ja tak sobie myślę, ze może skoro Gusia się do teoretycznych państwa dodzwonić nie może to moze oni są wyjechani i zostawilipsa pod czyjąś opieką i pies nawial a oni nie wiedzą jak szukac albo co gorsze jesli pies był "w obejściu" to moze nie zauwazyli ze go nie ma psom podaje się coś na chorobę lokomocyjną ? cos jak dla ludzi? jesli tak, to chyba trzeba będzie kajaka tym nafaszerowac -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']no tak to teraz nie dość ,ze strach z domu wychodzic w swojej okolicy to jeszcze strach na waakcje jechać...bo wszędzie bezdomne psy :([/QUOTE] spoko jedz tam gdzie jest mysza ona wszystkie wyzbiera :evil_lol: wyluzowany Kajak - super :) Gosia nei wiem jak uda mi sie pobyć w pracy dłuzej niż 3 dni i przespac wiecej niż 3 noce we własnym łóżku i wtedy będzie bazarek ;) a śmiałam się z kolegi jak wrócił po urlopie, ze ma w cholerę roboty a przed urlopem cisza to teraz mam ja wakacje na koszt firmy mi robią a ja tak bym chciała normalnie poprzychodzić do pracy :evil_lol: -
o to wiedzialam co robię kupując parówki w odwiedziny u Izy ;) żeby wejść do domu siusiu Granda była zamykana w kuchni a my z dusza na ramieniu do łazienki ;) a potem Iza mówi (jak wedrujemy z parówkami od kaukaza do kaukaza) idz do Grandy chcę zobaczyć jak zareaguję ;) poszłam - żyję ;) nei taka Granda strasna jak sie o niej gada ;)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Czekaj Ciotka....Gusia w czwartek wraca:evil_lol::mad: btw a bazarku marcepanowego nie planujecie przypadkiem? zjadłabym....;)[/QUOTE] marcepanowego nie ale chałwy mam :) i krwawicę Gremlina :) tylko czasu nie mam edit: połowa z nas pewnie by nawet nei pomyślała zeby w siusiaka zajrzeć wiec tym bardziej dobrze ze na gusię trafił (i wcale się jej nie przymilam ;)) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem czy to przypadek czy cuś ale zauwazylyście, że Gusia gustuje w tych co mają coś z siusiakiem? bo mysza to bierze jak leci ;) -
na trzech oststnich stronach watku Bacy i Freda są zdjęcia innych zwierzaków pod opieką Biafry :) koni, kotów i innych kaukazów w tym Grandy: klik link ustawilam na poczatek zdjęc grandna jest chyba na 313 stronie :) edit: Granda jest najlepsza przyjaciółką Emilii Emilia oddaje jej wszystko co ma a najwięcej kociego jedzeniaktóre zabiera kotom i wynosi do Grandy ostatnio dostalam mms z granda i kaszką mleczną Emilii obok ;)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
to może w czynei społecznym niech prowiant do chatki puchatka wnoszą albo do chaty socjologa o ! a nie bedą i tak juz rozdeptane bieszczady pługiem traktowac :shake: albo niech szlaki posprzataja o! -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']tak która mu powie: wstawaj co się kulisz?! wyprostuj sie! łęb do góry! facet jesteś mój to się zachowuj [B]ze strachulcem chodzić na miasto nie będe[/B]![/QUOTE] łoj, może niech się Lori na miasto juz nie wybiera z panienką czy bez ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Gdyby się okazało, że pies nie zgubił się niechcący, to ja mam dobre rozwiązanie. Właścicieli wybatożyć, zaprząc do pługa i przegnać przez całe Bieszczady.[/QUOTE] ech i tak sa rozdeptane a ty jeszce pługiem chcesz przez bieszczady -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
dobrze ze Gusia go znalazła dom powinien znalezc szybko ale tak to by pewnie trafił na jakiegoś świra od roznazania :-o z rodowodem to łakomy kąsek niestety -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ech, gusia to potrafi psiak śliczny nie wiem jak tam na miejscu z wetem, ale warto by sprawdzić czy nei ma czipa wiecie ja mam fizia na punkcie czipów tylko kurcze tam najblizszy wet jest pewnie w ustrzykach dolnych edit. może pies się zgubił a nie "ktoś wyrzucił" chociaż dwa tyg to kupa czasu na szukanie a dwa tyg temu ja byłam w bieszczadach - ciut głebszych niż gusia i żadnych ogłoszeń o szukaniu psa nie wiedzialam ale może to nei ten rejon oby nie było powtórki z Luna/Figą :shake: [COLOR="#c0c0c0"]btw. gosia ja zapłaciłam za torbę?[/COLOR] -
byc może nie wszyscy z watku dziewczyn są na watku Bacy i Freda totez przeklejam zdjęcia dziewczyn tutaj: Siwa Siwa jest przeurocza, jeśt prześliczna, mega cudowna sam psi urok w mojej bardzo subiektywnej ocenie jest najpiekniej umaszczonym psiakiem u biafry jest przeurocza :loveu: i przy każdej próbie adopcji będę się upierała że jest nieadopcyjna tylko dlatego, żeby została u Izy i żebym ją mogła odwiedzac o ! :oops:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kojec w którym jest Dakta z Lackym to ten najbliżej studni i przy okazji najbliżej zbocza jest w bardzo kiepskim stanie ma popękane fundamenty ma pokrzywione panele na niego osunęło się błocko błocko przesuneło dwie duze budy o ponad poł metra tzn wyjścia z bud nie zgrywały sie z otworami w panelach mam zdjęcie studni i kawałka kojca - tej "skrajnej" sciany tej od zbocza ale niewiem czy będzie widac to o chciałabym aby było widoczne ale te zdjecia później z psich zostało mi jeszcze kilka zdjęć Moj, Bacy i chyba Siwej ale to już pewnie jutro chyba ze mnei znw przetrzymają w robcocie ale będa, obiecuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Granda[/B] czuwa ;) [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3374/mp8130726.jpg[/IMG] [B]Dakota[/B] Dakota ma tylko kilka zdjęci i to niewyraźnych po pierwsze dlatego ze przy obcych znika do budy po drugie że przy próbie zbliżenia się do kojca Dakoty trzeba prześć koło Grandy ;) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6984/mp8130734.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5549/mp8130728.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Baca[/B] nieufny strasznie go nasza obecnośc zestresowała nie chcial do nas wyjsc z budy w końcu na zaproszenie Izy wyszedł ale w naszej obecnosci nie chcial nawet zjesc parówek po powyzszym mozna się zorientować iz reka na zdjeciach jest ręką Izy nie moją czy Gremlina ;) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6919/mp8120669.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3779/mp8120670.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2057/mp8120671.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7913/mp8120673.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6493/mp8120674.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
aha, ważna uwaga Granda lubi obcych jak mają parówki ;) i jak Iza patrzy to zjada tylko parówki bez obcych ;) [B]Siwa[/B] Siwa jest przeurocza, jeśt prześliczna, mega cudowna sam psi urok w mojej bardzo subiektywnej ocenie jest najpiekniej umaszczonym psiakiem u biafry jest przeurocza :loveu: i przy każdej próbie adopcji będę się upierała że jest nieadopcyjna tylko dlatego, żeby została u Izy i żebym ją mogła odwiedzac o ! :oops: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5175/mp8120656.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3048/mp8120657.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1763/mp8120658.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5786/mp8120666.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6297/mp8120672.jpg[/IMG]