-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
j jeszcze raz Mojo sesja drapaniowa :) to by było na tyle :) reszta zdjęc po kolejnych odwiedzinach czyli nie wiem kiedy ;) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mojo bardzo ale tak super bardzo delikatnie bierze parówki no taki jedzeniowy dzentelmen parówkowy :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przekleję się ze zdjeciami Mojo z wątku Bacy i Freda: sesja parwkowa, zaczynamy od Mojo :) na połnagiego Gremlina w tle proszę nie zwracac uwagi -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dostalam reprymendę od Gremlina "mogłas dopisać, ze Fred jako jedyny nie warczał na Młodego" to i dopisuję ;) juz wczesniej pisalam, ze Mojo np gdy MiniGremlin był sam koło jego kojca rzucał się do niego niekoniecznie żeby okazac sa radość ja byłam przekonana, że Swia była ok ale Gremlin mówi, ze Iza mówiła ze Siwa też warczała na MiniGremlina no tutaj zdania mamy podzielone ;) i jeszcze gwoli wyjaśnienia: parówki dla Dakoty zostały powierzone Izie bo Dakota przed obcymi chowa się do budy Granda też dostała parówki tyle ze dającym byłam ja czyli wczesniejszy operator aparatu a towarzystwo było tak zamurowane moim aktem odwagi ;) ze nie pstrykneło mi zdjęcia ale piszą na klawiaturze dwoma łapkami totez mozecie wnioskować ze owe łapki pozostały w całosci ;) mam jeszcze z kilak zdjęc z pobytu u Biafry pod tytułem: jak dogo naprawiało drogę ze zwierząt występujemy tam my czyli Gramlin jego pomniejszona kopia, 3 x, Biafra i Emi ale to juz pozniej :) na razie prosze delektowac się zwierzakami :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Fred [/B]tez dostał parówki :) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1689/mp8130779.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1757/mp8130781.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1534/mp8130783.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6032/mp8130784.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
j jeszcze raz[B] Mojo [/B] sesja drapaniowa :) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9326/mp8130768.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9725/mp8130770.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7752/mp8130771.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7525/mp8130772.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4053/mp8130773.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dalej [B]Baca[/B] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2505/mp8130763.jpg[/IMG] i jeszcze raz [B]Siwa[/B] - przecudowana jest :) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2774/mp8130756.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9158/mp8130765.jpg[/IMG] tutaj z bardzo duzą rezerwą Siwa podchodzi do MiniGramlina w sumie nei wiem kto z większą rezerwą podchodził MiniGremlin do Siwej czy Siwa do MiniGremlina [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5480/mp8130767.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
teraz trochę nieufnego [B]Bacy[/B] który też ma zdjęcia z parówka ale karmi go Iza d nas nie chcial w sumie od Izy przy nas też nie chciał już pisałam, ze strasznie go zestresowaliśmy no nie lubi obcych i już [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/517/mp8130754.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4205/mp8130755.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7932/mp8130758.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/188/mp8130761.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7504/mp8130762.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Mojo bardzo ale tak super bardzo delikatnie bierze parówki no taki jedzeniowy dzentelmen parówkowy :) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2032/mp8130745.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8228/mp8130746.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8172/mp8130747.jpg[/IMG] teraz odrobinę przeuroczej [B]Siwej[/B] która tez wcina parówki :) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/295/mp8130751.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4984/mp8130752.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bieżace szczepienia ma o kastracji nie mam pojęcia, wydaje mi się ze tak, ale nigdy o to nie pytalam moze dziewczyny z Boguszyć moga to potwierdzić?? dopytam ew jutro Izy (juz druga rzecz o którą mam dopytac, musze sobei zapisywać, zeby nei zapomniec bo już kiedyś tak rozmawialam z Iza, rozmawiamy rozmawiamy z poł godz kończymy rozmowe po czym po chwili znów do niej dzownie i zaczynam od słów: "no to teraz Ci powiem po co dzwoniłam wczesniej " ;)) lecę dalej ze zdjeciami :) sesja parwkowa, zaczynamy od[B] Mojo[/B] :) [COLOR="#808080"]na połnagiego Gremlina w tle proszę nie zwracac uwagi [/COLOR] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5184/mp8130738.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6991/mp8130739.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4687/mp8130741.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3250/mp8130742.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6770/mp8130744.jpg[/IMG] -
ja tylko na chwilę gosi szukam Gosia - chałwy i czekolady są na bazarku: kliknij w ten napisik ;)
-
kilka dni temu rozmawialam z Biafrą Diuna cały czas w hotelu zero odzewu z ogłoszeń Mav i Desi migiem poszły do domu a o Diunę cisza jak makiem zasiał troche zaniedbałam watek bo mnei zwyczajnie nie było a i zainteresowanie watkiem znikome bo tak naprawde jest nas na nim kilka osób raptem pewnie na poczatku wrzesnia poprosze Izę o podsumowanie ile mamy długu w hotelach za suńki bo jak u niej byłam to jeszcze nie miala potwierdzeń z hotelu ile zalegamy
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']To prosze osoby blizej zorientowane zeby pomogly w napisaniu tekstu do ogloszen, bo tekst z CAO wyraznie sugeruje ze Fred sie nadaje do domu z malymi dziecmi.[/QUOTE] Tekst do Cao byl układany przez Ize tzn inf o psach pochodzi od Izy tyle że faktycznie przez ostrożnośc np Emilia nie jest zostawiana sam na sam z Fredem jak i z innymi kaukazami oprócz Grandy z którą robi wszystko co chce w sumei ja swojego dziecka tez bym nie zostawila sam na sam z psem który nie jest "mój" moim zdaniem tekst mozna zostawić ten z Cao i tak dom będzie prześwietlany przed wydaniem psa kontakt do ogłoszeń do Biafry: e-mail: [email][email protected][/email] tel. 0692 334 433 ew mozemy sie wstrzymac i wydzwonię jutro Ize -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
a jak Miś z ta łapką? bo na kilku zdjęciach ma jedną stale uniesioną nad ziemią nie wiem czy to ta na która kulał ale tak mi się przypomniało -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Czyta! Nic innego nie robi tylko to czyta ! ;) Mówi, żw mu to do głowy nie przyszło :)[/QUOTE] więc tak jak pisalam powyzej to pisalam nie ja i nic nie wiem o marcepanie a na watek trafilam przypadkiem nie znam na nim nikogo i wogole nie wiem co to dogo wszystkich czytajacych pozdrawiam dziękuję za uwagę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']Ja mam pakiet wykupiony, dzisiaj dostalam zdjecia i niedlugo sie tym zajme; jesli ktos ma pomysl na tekst do ogloszen to prosze sie nie krepowac. Mam tez pytanie; swego czasu Biafra pisala, ze Fred jest lekko niezrownowazony i nie nadaje sie do dzieci, czy cos sie zmienilo w tej kwestii?[/QUOTE] tekst z Cao i kuzyni [COLOR="#0000ff"][I]FRED to wspaniały pies w typie owczarka kaukaskiego. Został zabrany z pseudoprzytuliska. Obecnie ma 4-5 lat. W stosunku do innych zwierząt jest przyjacielski. Kiedyś zapewne miał dom, z którego zapamiętał małe dzieci. Bardzo się ożywia na ich widok, szuka z nimi kontaktu i dobrze się dogaduje. Pies raczej rodzinny, bardzo czujny. Ma długa i gęstą sierść więc może zamieszkać w ogrodzie.[/I][/COLOR] kurcze z tymi dziećmi to tak, że on się strasznie łasi do nich czy do Młodego jak bylismy czy do Emilki Izy ale dzieci nie bywają u niego same w kojcu bo dzieci są małe a Fred nie ;) jak będe się z Iza kontaktowac postaram sie dopytac po powrocie z urlopu trochę to zaniedbałam przez wyjady pracowe a jeszcze na watku czeka sierpień nie rozliczony ale poczekam jeszcze chwilę, bo wiem, ze Iza ma jeszcze gości pomocowych do okopów więc nie będe jej głowy rozliczeniem zawracać teraz zawróce za tydzień czy dwa to zrobi dwa rozliczenia z marszu ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
fajny jest :) jakby Rafał to czytał to się wyprę ze to nie ja pisalam i ze na pewno mnie nie zna i ze nigdu u was nie byłam i ze wogole nie wiem co to marcepan ale tak sobie myslę, ze moze Rafał go tal lubi bo sobie wykombinowal ze jak Kajak zostanie to nie będziesz już innych pokroju marleja sćiagac na pomarańczowy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Czy ruszyła już akcja ogłoszeniowa Freda? Bo chciałabym mu zasponsorować pakiet ogłoszeń na bazarku.[/QUOTE] jeszcze nie ale juz jedna osoba chetna zgłosiła się na pw po zdjecia Freda zeby .... wykupić mu pakiet ogłoszeniowy :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Usprawiedliwiona jestem. Dziecko miało 18 stkę wczoraj. Musiałam, że tak powiem, wydobrzeć :evil_lol: Kajaczek grzeczny jak aniołek. Zaczyna nawet chodzić po "niedywanie". Na razie na klatce, ale od czegoś trzeba zacząć ;) Na balkon wychodzi dwiema przednimi łapkami, tak samo wchodzi do kuchni. A mówiłam Wam, że to smakosz jest? Jednego dnia paróweczka jest super, drugiego be. Jednego dnia pasztecik jemy, drugiego nie jemy. Chrupiąca i ciepła kiełbaska z grilla - suuuper, zimna z grilla już nie wchodzi... Zaraz w końcu wstawię te zdjęcia. Z pomarańczowego też ;)[/QUOTE] chyba nie wiedze zdjęc ;) Gusia co z nim będzie? on u Was zostaje jako wasz ? czy zostaje az do znalezienia super domku? czy może jeszcze inna opcja? czy ew rozwazacie powrót Kajaka jako Niemena do hodowcy? ja wiem ze ty tak jak i ja lubisz prosto z mostu ;) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Będziemy kombinować, usuniemy przedsionek i może postawimy mu tą budę w kącie, gdzie zawsze się ewakuuje. Zapytam stolarza, może się jakoś da powiększyć wejście :roll: Mamy budy ocieplane z centralnym wejściem w boksach zewnętrznych i możemy spróbować je zamienić na tą Lorkową, ale muszę sprawdzić czy nie mają mniejszych wejść od tej z boksu wewntrznego. [B]Ech... myśleliśmy, że jak w boksie wewnętrznym siedział cały czas w budzie to na zewnątrz też będzie problem z jego wygonieniem stamtąd, nawet budę wybierałam pod kątem łatwości otwierania dachu, żeby mieć do Lorka dostęp...[/B] [B]Ati[/B], u Lorka na razie planowaliśmy umieścić małą suczkę, która pomogłaby w jego socjalizacji. Fajnie wygląda ten domek z linku, ale wydatek straszny i nie ma gwarancji, że Lorek go zaakceptuje :-([/QUOTE] a może dać mu tą co miał budą? może do "swojej" wejdzie ? a ten nowej z jakiegos powodu się boi czy cuś -
[quote name='ronja']my akurat tym razem nie dostaliśmy manusanu;) ale niemal każdy kto wychodził, to miał ze sobą słoiczek manusanu. ja miałam kopertę ze strzykawą i iglami hihi nawet mnie to nie zdziwiło ze Gremlin coś pomieszał z jego pamięcią do twarzy ;) (edit: gosia ja zapłaciłam za tą torbę???)
-
jakie obce jakie obce przeciez gosia ma torbę ode mnie a ja bede miała od gosi a Emi która opiekuje się ronija robiłam allegro ;) ale męza juz nie potrafię wytłumaczyć więc dobrze ze go nie zaczepiałes ;) no chyba ze męża też podciagniemy pod opiekę nad Emi ;) Michas czekał do dr. Kouru Demebele bo jak brykał u moich rodziców po ściernisku to się zranił w łapę ale nie wiedzielismy tego przed wizytą u weta i rozawazaliśmy rózne opcje typu grzyb, nużyca bo miał taką czarno rózową lekko pobablowaną skórę na łapie i to rozlizywał wiec chłopaki poczekali az pojade na wygnanie i cichaczem poszli do weta ;) podobno dostałyście jakiś słoiczek z rózowym czymś ? (sprawdzam pamięc i prawdomównośc Gremlina ;))
-
[quote name='ronja']kurcze, nigdy bym nie pomyślała, że Michaś ma 10 lat!!! patrzyłam na niego przez prawie 1,5 godziny, bo siedział na przeciwko nas - nawet takie futerko miał zwichrowane na łepku jak młody kurczak;) bo został obstrzyżony chyba od donicy na głowie na pazia stac ta czupurka na głowie ;) na osiedlu też nas posadzają ze zmieniliśmy sobie psa beneńczyka na jakiegoś szczeniaka