-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Asior']GRATULUJE!!!!! dzoewczyny, nie znacie jakiejś mamy w super potrzebie (ciężka sytuacja materialna).. Mam do oddania kilka ciuszków w rozmiarach 68-74-80, i chciała bym pomóc jakąś mamę.. Ciuszki są po dwójce dzieci, ale są w dobrym stanie....[/QUOTE] u mnie kiedyś w osiedlowym sklepie było ogłoszenie popatrze dzisiaj czy jeszcze jest najwyzej podpytam ekspedientek - bo rzeczy miały być zbierane przez panie w sklepie
-
[quote name='paros'] [B]To gdzie są wpłaty z cegiełek na Marsa? [/B] Było allegro w lipcu i dwa w sierpniu, dla ułatwienia zrobiłam zestawienie rodzaju wpłat. Będzie łatwiej znaleźć na koncie po wielkości wpłat. Oczywiście zdarza się, że ktoś nie wpłaci ale są to sporadyczne wypadki. Część osób wpłacała na konto fundacji ale część korzystała z :"Płacę z allegro", które allegro dokładnie rozlicza co do osoby i sumy. [/QUOTE] kto robił allegro cegiełkowe? i jak miał skonfigurowane konto? np ja mam tak, ze jak wystawiam allegro cegiełkowe to "płacę z allegro" spływa na moje konto - tzn ja wchodzę w allegro i klikam "wypłata środków" i wtedy schodza pieniązki do mnie nawet jak zdarzało mi sie wystawiac dla Fundacji Biafry to pomimo tego, że w tresci aukcji był podany nr konta fundacji to jak ktoś zrobił "płacę z allegro" to wtedy ja pieniązki odsyłałam na konto Fundacji poza tym na allegro kupują osoby które identyfikują się nickiem zazwyczaj w tytule przelewu podany jest nick w mailu powiadamiającym o kupieniu cegielek powinien być sugerowany tytuł przelewu np ja dla ułatwienia sobie wyszukiwania wpłat proszę aby było podane "allegro nr. ..... - nick" i wtedy nei mam problemu z wpłatami nawet jesli ktoś zrobi inny tytuł to jest to sporadyczne i daje się odszukac poza tym każde allegro po zakończeniu mam rozpisane w excelu kto ile cegiełek kupił i ile wpłacił za cegiełki bo zdarza się, ja mialam taką wytuację, że osoba kupiła jedną cegiełkę za 5 zł a wpłaciła 100 zł więc licząc ilośc cegiełek i mnożac przez 5 zł i tyle przelewajac na psa zwyczajnei bym kogos oszukała ok, zgadzam się, ze to jest taka troche mrówcza robota ale jak nie mam czasu się tym zając to się nie podejmuję takiego zadania nie wiem kto robił allegro dla Marsa ale uwazam ze ta osoba jesli pieniązki wpływały tez na jej konto powinna się jasno rozliczyc z tego dla spokoju własnego sumienia :) rzadko to robię, ale odniosę się jeszcze do postu [B] Agnieszki P[/B] który jest poniżej jakichkolwiek moich wyobrażeń o podziękowaniu za pomoc jesli ktoś nie radzi sobie z rozliczeniami może zawsze poprosić o to kogos innego zaufanego a poza tym ton postu pozostawia wiele do życzenia zabrakło mi w nim dopisku ze wpłacający powinni jeszcze przeprosić za to, że wpłacali abstrahując od moich powyższych wynurzeń w regulaminie dogo jest zapisane, że gdy zbiera się pieniązki należy się znich rozliczać a tego niestety często brakuje - także tutaj oby jak najmniej takich wątków !
-
[quote name='Ivovita']O ok.16 jadę po niego. Wet. jeszcze raz ze mną rozmawiał i powiedział ,że tą wątrobą jest zdziwiony - badania krwi tego nie wykazały. Dla mnie wszystko dzieje się za szybko. Wspaniałe wakacje w Polsce , gdzie psisko w końcu zobaczyło co to jest las. Ledwie 2 tygodnie po powrocie - operacja. To jest jak zły sen. [B]Znajomy mi opowiadał ,że psy żle znoszą podróże[/B] i o tym jak ktoś po wyjeżdzie na wakacje już nie wrócił ze swoim owczarkiem. Teraz mam wyrzuty sumienia ,że mojemu Rockiemu zafundowałam takie przeżycia. Po podróży do Polski rzeczywiście żle się czuł ,ale wyszedł ztego przy pomocy polskich wet. ( raz miał zaburzenia równowagi i raz bolały go stawy - ale to tylko w pierwszym tygodniu po podróży).A może to właśnie były pierwsze objawy choroby... Boję się tego co nas czeka. Wspominam jak do nas trafił i wstyd się przyznać ,że go na początku wcale nie chciałam....( pierwsi właściciele chcieli go uśpić bo był niewygodny , rozrabiał w domu pod ich nieobecność), my mieliśmy mu tylko znaleść dobry dom...[/QUOTE] mój Michał uwielbia jeżdzić autem i własnei fakt że nie cieszył się na wyjazd był dla nas jednym z pierwszych sygnałów ze cos jest nie tak pies jak człowiek każdy inny :)
-
w temacie objawów Michał tez nie miał praktycznie żadnych ale po fakcie my zaczeliśmy kojarzyć: operację miał w pażdzierniku a w lutym te kilka miescy wczesniej był u weta, był osłabiony taki osowiały - wet stwierdził przeziębienie naszpikował go prochami i kropłówkami i pies odżył w październiku znów to samo - osłabienie i osowiałość tylko że tak powiem znaczenie bardziej niż w lutym tym razem super wetka - wysłanie na USG - diagnoza - guz śledziony pęknięty kilka dni poźniej operacja generalnie po operacji jadł jak szalony przed jadł normalnie - nie możemy powiedzieć ze jakoś mało tylke ze porównując sprzed operacji i po opoeracji to przedł jadł zdecydowanie mniej ale nie było jakiegos charakterystycznego momentu w którym zaczał jeść mało
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
3 x replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zawalczmy o te 3 pozostałe staruszki... Zdjęcia nie są najważniejsze przecież. Sunia już w miarę bezpieczna jak rozumiem. Ja też mogę wysłać 100 zł na nie.[/QUOTE] kurcze ja wiem, ze jednorazowymi deklaracjami niemłe długi się łatało czy jest jakies miejsce dla nich ? rozumiem ze oprócz Flipa Flapa jest jeszcze sunia bez łapki plus 3 inne staruszki? -
[quote name='zuzlikowa']Pierwotna transakcja Data Typ Status Szczegóły Brutto Opłata Netto 6 września 2010 Płatność z M.... S... Zakończone ... £10,00 GBP -£0,59 GBP £9,41 GBP Przeliczenie na: Do Złoty polski Przeliczenie z: -£9,41 GBP Przeliczenie na: 43,45 PLN Kurs wymiany: 1 Funt brytyjski = 4,61829 Złote polskie Data: 7 września 2010 Godzina: 18:07:19 CEST Status: Zakończone [B]Tak to wyglada na wyciągu...[/B][/QUOTE] weź ty się nam tutaj uspokój :mad: nikomu przez myśl nie przeszło żeś cos mataczyła ech ja wiem, ze czasami mam dziwny i niezrozumiały dowcip ale nie chcialam nikogo w zadne wyrzuty sumienia wpędzac :crazyeye:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']:eviltong: Mailem podeślę, mam tylko jedno zdjęcie ;)[/QUOTE] co masz co masz? pokaż? nie bądz niedobra ;) gusia kajakiem się chwalila jak jeszcze do netu miala z "pińcet" km ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Pal licho Rower. Nie wiem jaka kiełbasę mu kupili celem złapania, ale wyobraź sobie Nutusiu, że mógłby się nazywać "Podwawelski", albo co gorsza "Zwyczajny" :evil_lol:[/QUOTE] dobrze ze nie łapali go na kaszankę czy pasztetową albo np świński ozór :evil_lol: -
ja wiem, ze dziewczyny z miau tak go przetrzepią ze albo przebrnie bez problemu albo mu sie kota odechce ;)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dosiek1974']Bez Ciebie nie udzielam żadnych wywiadów!![/QUOTE] no przeciez wyraznie gusia napisala ze bedzie przy ognisku ;) gusia ja odwiedziny chętnie tylko mi zwyczajnei głupio za kazdym razem się tak wpraszać :oops: [COLOR="#c0c0c0"]bo my nietsety tymsamym nie mozemy się zrewanżowac [/COLOR] -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
jesu taka historia a ja wczoraj kompa nie właczałam wieczorem ma Kajak szczescie chłopina w końcu :) btw nie potrzebujecie dla niego suszonej ryby? :cool3: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']Wysłałam do Izadory priva ale jeszcze nie mam odpowiedzi:-([/QUOTE] kilka stron chyba wczesniej Isadora podawala maila na maila powinno byc szybciej ;) ja cały czas jestem pod wrazeniej jak ta aukcja wygląda :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
to żeś nam gusia nowinę zapodała ;) swoją drogą to cud, że udało wam sie go złapac bo tylu chętnych było, że lada dzień a Kajak przeprowadzałby casting na nowy dom ;) hihi, jeszcze mi sie pomyslało, ze kolejny psiak z historią i to jaką :crazyeye: zupełnei inną niż Marley -
[quote name='tula']Poogłaszam Karmelkę z tymi fotkami co są, a może ktoś z Krakowa mógłby podjechać i porobić jej trochę zdjeć?[/QUOTE] wiesz co trzebaby było to z Biafrą uzgadniac, bo tam trzeba sie z hotelem dogadac a to nie jest jakis zaprzyjaźniony czy dogomaniacki hotel
-
żeby nikt nie zrobił CI konkurencji w piatek podczas polowania ;)
-
uzupełniłam szczeniaki na pierwszej stronie do adopcji jest Karmelka nie ma aktualnych zdjęc i nie wiem kiedy będą Biafry samochód w warsztacie :( może mimo braku zdjęc mozna ogłaszać? tylko z jakimś takim dopiskiem, ze [B][I]niedawno wyglądała tak, ale jak to szczeniak pewnie rośnie jak na drożdzach[/I][/B] czy coś w ten deseń?
-
to to nie ulega wątpliwości ale jak zona doktora czyta dogo to ni chu chu gosia jest już spalona ;) edit: dodałam na aukcje Emi ostatnie zdjęcia i inf od ronji o stanie brzuszka wywody na temat pana doktora i odwiedzenia go przez gosię sobie darowałam ;)
-
a nie boisz się ze teraz ktoś zyczyliwy inaczej z dogo ostrzeze doktora i nie dość ze tel nie bedzie dobieral to jeszcze do lecznicy tego dnia nie przyjdzie ;)
-
[quote name='Lu_Gosiak']to ja dorzucam 24zl do rownego rachunku:) i bedzie brakowalo juz tylko 50zl - MArysiu moze warto to dodac w tytule[/QUOTE] [quote name='zuzlikowa'][B]Kwota 43,45zł od Freya73 został przelana na konto Kaskaderki[/B] ...powodzenia malutka!!![/QUOTE] [quote name='zuzlikowa']Jejku, ja coś skrzywiłam???...tyle bank wygenerował, dokładnie tyle przelałam...nic nie chciałam skrzywić...naprawdę...[/QUOTE] zuzlikowa nie ty, spokojnie ;) Lu_gosiak chciala wyrównac rachunek ale bank przeliczył po swojemu i po doliczeniu wpłaty od Lu_gosiak wcale nie będzie równego prostego rachunku tylko dalej będzie skrzywiony :evil_lol:
-
gosia na tropie doktora ;)
-
[quote name='zuzlikowa'][B]Kwota 43,45zł od Freya73 został przelana na konto Kaskaderki[/B] ...powodzenia malutka!!![/QUOTE] hihi czyli rachunek się skrzywił ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ja mam dwa i chcialam trzeciego a moj TZ, mysli, ze to za duzo.............[/QUOTE] phi ;) jakby ktos śledził na bieżaco rozliczenia watku pomocowego to inf, ze wraz z przerzuceniem szczeniaków policyjnych dą watku wakacyjnych wyrzutków przeniosłam tez na tamten wątek pieniązki w kwocie 120 zł z bazarku, który był robiony z przeznaczeniem dla szczeniaków więc tutaj ubyło 120 zł a przybyło na watku szczeniaków -
Przerzuciłam sobie z wątku kaukazów zdjecia na pewno do domu poszła najciemniejsza suczka juz napisalam do Izy sms z pytaniem który jeszcze zostal mi wydaje sie ze pierwsza dziweczynka ale poczekajmy na odpowiedz Izy tylko kurcze ona juz tak nie wyglądają :( ale nie mamy aktualnych zdjęc Biafra nie moze ich przewieżć do siebie bo juz nie ma gdzie go trzymac a że atrakcji nigdy dość wczoraj o 23 popsuł jej sią samochód (sprżegło) jak z nią rozmawialam to własnie czekala na lawetę więc nawet nie wiem czy ma czym jezdzić ech :shake: szczeniak pierwszy: dziewczynka[B] Karmelka - [COLOR="#ff0000"]do adopcji[/COLOR][/B] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6914/87918797.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4022/70447043.jpg[/IMG] szczeniak drugi: chłopczyk [B]Papiszon - już w nowym domu[/B] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9894/49154931.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6986/74299361.jpg[/IMG] szczeniak trzeci: dziewczynka [B]Suzzie - już w nowym domu[/B] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2208/31217430.jpg[/IMG] i jeszcze jedna inf odnośnie szczeniaków był robiony na nie bazarek imienyy - uzbierało się 120 zł dopisanebyły do bieżacego konta zwierzakowego na watku kaukazów teraz skoro szczeniaki przeniosłam tutaj - pieniązki też przenoszę
-
[quote name='kagome19']Znowu ja z kolejnym pytaniem^^' wiem ze sa bazarki cegielkowe i aukcyjne. a czy mozna robic bazarki mieszane, tzn. aukcyjno-cegielkowe? bylyby przedmioty na aukcje a jesli ktos nie znalazlby nic ciekawego to mialby jeszcze mozliwosc kupienia cegielki za 3-4 zl[/QUOTE] jak dasz radę to ogarnąc to nie widzę problemu ja osobiście wolałabym prowadzić dwa bazarki zawsze przeciez w pierwszym poscie bazarku mozesz umieścic linki do pozostałych swoich bazarków btw przeczytaj dokladnie w regulaminie co powinien zawierac bazarek - cel czyli link do wątku, datę zakończenia (też w tytule powinna byc data) żeby mod nie zamknał bazarku
-
[quote name='Szarotka']Wyslij bo juz oczywiscie nie mam. No i mozliwosci finansowe tez juz nie te co na poczatku kariery na dogo :):) Moge jedynie watek rozsylac i jeczec ...........[/QUOTE] z rozsyłaniem ja bym się chwilę wstrzymala jak bedzie aktualne rozliczenie tzn mam nadzieję, ze uda się je zrobić w ciągu tyg :) zaraz wysyłam pw :) wczoraj od [B]światwedługkota[/B] z miau psiaki dostały 100 zł - dziękuje :)