Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. dziewczyny ja tak sobei myslę ze moze w allegro adopcyjnym Misia dopisac, cos w stylu jeśli nie mozesz dać mu domu możesz nam pomów w utrzymaniu Misia w hotelu i link do allegro cegiełkowego? tak samo u Emi jak juz powstanie allegro ;) co o tym myślicie? moze akurat ktos się przekliknie z adopcyjnego na cegiełki?
  2. [quote name='gusia0106'] No nie, nie Rawki :) Strzelaj dalej ;) [/QUOTE] ee to juz nie strzelam jedyne miejsce jakie mi się skojarzyło to że przy wejsciu na rawki stoi tez jakis taki dziwny słup jeszcze kiedyś w okolicach otryru jakies słupy takie widzialam ale byłam tam tylko raz powidzcie gdzie to? btw. ja nie uważam , ze to Vario zwyczajnie w takie cos nie wierzę po praostu tak miało być a ze w bieszczadach i ze akurat ten został ? przypadek albo tak miało byc ale daleka jestem od mieszania do tego Vario
  3. [quote name='Tora&Faro']O kurcze...a ja myślałam że albo - albo;) to nic, naprawię sobie:)[/QUOTE] być może nie czytalam regulaminu ;) ale skoro ja od kilku tyg sie tak nosze to warto spróbowac ;)
  4. [quote name='Dosiek1974']3 x Odpowiem za Gusię.. teren ogólnodostępny[/QUOTE] i co mam dalej zgadywac? na poprzednim zgadywaniu się zbłaźniłam czy to gdzies w okolicach rawek? jak nie to nie mam innych pomysłów
  5. [quote name='mysza 1']Nie wysłałam, zaraz dopytam 3x co i jak z tym kontem i wszystko Ci wyślę. Dzieki bardzo.[/QUOTE] ja pozwolilam sobie napisac maila do Isadory ;)
  6. [quote name='Tora&Faro']Mam?:evil_lol: jakoś pusto mi się w podpisie zrobiło....;)[/QUOTE] gosia mogłas zostawic poprzedni podpis i tylko po spacji dołozyć to co masz teraz mozna miec dwa obrazki tylko ale mozna do nich dorzucić napis tak jak mam np ja w podpisie
  7. [AAAURL="http://allegro.pl/alarm-nie-skazuj-misia-na-schronisko-pomoz-i1214618382.html"]TUTAJ WPISUJESZ CO CHCESZ [/URL] wyrzuccie AAA czyli ma sie zaczynac od [URL i w miejsce TUTAJ WPISUJESZ CO CHCESZ wpiszcie co chcecie miec wyświetlane jako napis raz raz nie obibokowac się ;)
  8. nie da się juz poprawić tzn ja juz nie umiem jak ktos kupił :oops: mysza - kliszkasz w ikonkę z kula ziemską i łańcuchem w to co Ci wyskoczy wklejasz link do allegro klikasz ok wklja ci się do postu długi giąg literek i ok polowa tego ciagu podświetlona jest na niebiesko - tam wpisujesz tekst który chcesz zeby było widac zamiast całego linku: [AAAURL="http://allegro.pl/alarm-nie-skazuj-misia-na-schronisko-pomoz-i1214618382.html"]TUTAJ WPISUJESZ CO CHCESZ ;)[/URL] (w powyższym trzeba wyrzucić AAA przed url i będzie hulac o tak: [URL="http://allegro.pl/alarm-nie-skazuj-misia-na-schronisko-pomoz-i1214618382.html"]Cegiłki dla Misia- kliknij[/URL] no dobra zamiast "TUTAJ WPISUJESZ CO CHCESZ wtawiasz tekst który ma się wyświetlac)
  9. co prawda nie ma bieżacych rozliczeń Freda ale własnie poszła moja comiesieczna deklaracja rozlicznenia będa tylko Iza je jakos ogarnie
  10. gusia a te zdjęcia z rafalem to gdzie robione? bo jak teren ogolnostepny to mam jeden typ ale nie bede się wygłupiac jak poprzednim razem :oops:
  11. [quote name='rencia42']Cudny jest.[/QUOTE] no to poszła moja wrzesniowa delegacja na cudnego charakternego psa :) edit. mam nadzieję, ze nie tylko moja ;)
  12. [quote name='mysza 1']Super, dzięki :loveu: Na jednym zdjęciu Misio jakiś białawy, jakby się rozsypywał :eviltong:[/QUOTE] kurcze myslalam, ze to wina programu czyli ze to mi tak w paincie widac potem nie zwróciłam uwagi podmienilam na szybko na inne , na Misia z piłeczką i już bym tak zostawila bo pewnie do wieczora ktos juz kupi :) oby (btw robię eksperyment jak sprzedadzą się cegiełki po 6 zł ;))
  13. halooo ? jest tutaj ktoś? czy Rudzielec wybiera się do domu i robi miejsce dla Haska ? :evil_lol:
  14. [quote name='sonikowa']Piekna jest ta niunia. Jaka ona duża jest?[/QUOTE] suczka podobno jamnikowata silnie przestraszona chowa się pod meblami poprosiłam Izę o zdjęcia ale wybaczę jej jak mi ich "od ręki" nie prześle uiłowałysmy porozmawiac jeszcze wieczorem cały czas nas "rwało" u Biafry burza :( wczoraj wam pisalam ze dzięki okopom wokół domu nie ma wody w piwnicy dzisaj juz jest nie jest to woda od gruntów tylko taka deszczowa co z góry spadal i np niedomknietymi oknami czy drzwiami wleciala do piwnicy ale sam fakt ze znów jest woda w piwnicy jest conajmniej dołujący dołuje mnie a co ma powiedzieć Iza? ech :( okropne to wszystko czy to się nigdy nie skończy? wiem, wiem skończy się tylko pytanie czy damy rade to wytrzymać z pozytywnych inf - sasiąd ten od studni w ramach pomocy przy psiaku rozgrzebał Biafrze drogę wsadził głębiej rurę zakopał efekt woda odpływa obok nie płynie Izie droga na podwórze do Izy na podwórze juz sam dojazd pod dom to zjezdza się z górki i dotychcasz jak strasznie lało to droga płyneła rzeczka na podwórze teraz nie płynie i podobno to co robilismy z Gremlinem się trzyma :) edit. w powyzszym chodziło mi o rurę pod drogą do odprowadzania wody nie o rurę z woda od studni ;)
  15. [quote name='mysza 1']Już popatrzyłam, dzięki. [B]Teraz sobie pomyślałam, że w tekście zabrakło chwytliwych informacji, zresztą prawdziwych.[/B] [/QUOTE] jakie zabrakło jakie zabrakło? [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1214618382"]kliknij a się przekonasz czy zabrakło ;)[/URL]
  16. [quote name='mysza 1']Nie spałam, już odpisałam roszczeniowo :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] a popatrz raz jeszcze bo ja bym juz pospała ;)
  17. ja to bym chciala zeby sie jednak na gusie nie rzucał ja widzialam garnitur jego ząbków nawet nie z bliska ale wystarczyło ;)
  18. mysza nie spij very importatn mail do Ciebie poszedł :)
  19. [quote name='mysza 1']Poratowałyśmy w wolnej chwili kilka istnień, jeszcze Perełkę ale ona wątku nie ma. A na wątek każdego zapraszałam, nie moja wina, że tylko Gosia Tora przyszła ;)[/QUOTE] ja tez byłam dzisiaj ale jeszcze tego nie ogarniam ;) na razie mam zajęcie z Misiem ;)
  20. [quote name='akucha']Tak! będzie z niego egzemplarz, co? Świetny jest i bardzo miziasty. On kradnie serca facetom, mój TZ-et był nim zachwycony.[B] Ale chłopak woli kobiety [/B]:lol:[/QUOTE] i to całkiem dobrze o nim świadczy ;)
  21. Mała przestraszona sunia muszę wymyśleć jej imie ma byc długie i dwuczłonowe bo trzeba zebrac jakies pieniązki na niunię więc będzie szubiennica ale chyba Kaja i Aza będzie miała zakaz wstępu ;) bo coś czuję ze jest uzależniona i się nie kontroluje na tego typu bazarkach ;) ale do rzeczy sunia jest malutka i silnie przestraszona ma wielkie powyciagane cycuchy wiec albo niedawno urodziła albo jest w ciązy opcję z ciąza odrzucamy bo jest podobno bardzo zachudzona opcja z tym że niedawno urodziła podsuwa mi na mysl wizję, że ktoś ją wyrzucił bo urodziła :( jak będę wiedziała coś więcej to oczywiście napisze teraz zdjęcie niunki nienajlepszej jakosci bo z tel [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4075/mdsc00093.jpg[/IMG] edit: zobaczcie jaki ona ma cudowny kolor oczu :loveu:
  22. [quote name='mysza 1']Dostałam kasę na nasze psiaki:loveu: 560 zł zostało nam ze staruszka Nestora, [/QUOTE] mozna wyrazić swoje oburzenie? pojechał człowiek na wakacje jeden tzn 3x pojechał drugi tzn mysza i potem ten pierwszy się dziwi ze ten drugi nic z wakacji nie przywiózł ale oto wchodzi na wątek Misia i widzi, że podczas urlopu os pierwszej osoba druga wykombinowala sobie kilka psiaków którym pozakładała wątki i tak oto do chwili obecnej os pierwsza zyła w nieświadomości Nestor? Rex? Nero czy Tadzik? :bardzo oburzona emota: musze powiedzieć komu trzeba o nowych psiakach ;)
  23. [quote name='sonikowa']Pada na południu. Jak u Biafry?[/QUOTE] wczoraj rozmawialam z Iza na szybko powiedziala ze u nich jest koniec świata dzisiaj z nią równiez rozmawialam na szybko (bo akurat korzystałam z komunikacji miejskiej co nie sprzyja rozmowom ;)) wycofała się z wczorajszego końca świata powiedziala ze dziisaj jest koniec świata jak się ogarnę poszukam zdjęcia rzeczki nad która bylismy jak bylismy u Biafry wtedy woda nam sięgała max do pół łydki teraz Iza mówi że woda przelewa się nad mostem musze poszukac zdjęcia gdzie widac most a dlaczego dzisiaj rozmawialam z Iza? [B]bo Iza ma nowa znajdę - suczkę [/B] i tak samo jak powyzej - jak się ogarnę wstawię zdjęcie
  24. [quote name='Tora&Faro']A no właśnie...jakaś baza tych portali by się przydała...ja jakieś mam zapisane i z tych korzystam ale na bazarkach pewnie jest dużo więcej;)[/QUOTE] gosia są gdzieś spisane jakiś watek "spis stron ogłoszeniowych" czy jakos tak ale nie wiem gdzie szukac :evil_lol:
  25. [quote name='Anja2201']gdzie wszystkie ciotki?? Nasze maluszki nadal pilnie potrzebują pomocy !!!!!!!!![/QUOTE] anja moze trzeba poprosić o okreslenie się deklaracji jednorazowych? bo ze stałymi strasznie cięzko a osoby czestopiszą coś dorzucę, tylko to cos to moze byc 5 zł a może być tez 150 zł a to zasadnicza róznica moze się okaze ze deklaracje jednorazowe zabezpieczaja psiaki np na dwa miesiace? wtedy będa zabierane czy dopiero przy pełnych stałych deklaracjach?
×
×
  • Create New...