Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Anja2201']Witamy na wątku :) deklaracja stała , to suma pieniążków którą deklarujesz się wpłacać na utrzymanie psików co miesiąć , aż do momętu znalezienia przez nie domu , w przypadku Flipa i Flapa trzeba się liczyć z tym , że będzie to deklaracja dożywotnia . Wpłacamy deklaracje na konto psików które podaje na PW (prywatna wiadomość ) .[/QUOTE] Anja czasami ludzie deklaruja tez pieniązki na jakiś czas sama tak robiłam ze deklarowałam na pół roku na tzn wszelki wypadek a potem jak było z finansami ok przedłuzalam po prostu deklarację piszę żeby się ktoś nie zraził ze na przez 5 lat coby się nie działo musi wpłacać pieniązki
  2. [quote name='mysza 1']Widziałam, słodki. Też poszukam słodkich zdjęć ;)[/QUOTE] ojtam szukac będziesz głosuj na moje ;)
  3. [quote name='mysza 1']Jeszcze dałam Brunka fruwającego ;) One jakościowo nie są najlepsze ale śmieszne przynajmniej ;)[/QUOTE] robię Ci konkurencję ze spiącym michem ;)
  4. [quote name='Szarotka']Wyglada na to, ze jest lepiej ??[/QUOTE] to są zdjęcia z 12 sierpnia to był chyba ostatni niedeszczowy tydzień to po czym Iza jedzie autem, na drugi dzień juz woda przebijała górą także na pewno trzeba tam jeszcze władowac gruz (albo juz został władowany) i to własnie na tym fragmencie znajduje sie ta rura co odprowadza wode na druga strone ta rura o której pisałam ze sasiad ja głębiej zakopał i dzięki temu ten fragment gdzie rozrzucalismy druga porcję gruzu plus ten odcinek - ostatni zjazdpod dom jest wolnu od wody tzn jak leje to juz woda odchodzi ładnie rurą a nie leci drogą pod dom tak ostatnio mówiła Biafra tzn ja tak zrozumialam ;) a jak jest dzisiaj ? nie wiem pukalam do niej tel i sms i cisza na razie pewnei ma robotę przy jakimś zwierzaku
  5. [quote name='mysza 1']O kurde, 21 cegiełek juz poszło, a kilka godzin dopiero :multi::loveu: U Misia mniej ale Emi wygląda dużo gorzej na tych zdjęciach.[/QUOTE] u Misia jak wół jest że zbieramy na hotel u Emi tez jest ale nei jak wół ;) no i u Emi są zdjęcia paragonów i glównie nacisk jest na leczenie no i jescze ten inny tytuł :)
  6. musze jeszcze poszukac zdjęcia tej rzeczki co pisalam ze teraz wylewa i jeszcze mam zdjęcia faktury od panów od gruzu co prawda za wczesniejsze porcje gruzu którymi Biafra SAMA łatała drogę ale zawsze to będzie uzidoczniona skala finansów jaka na to idzie :shake:
  7. bo oto nadszedł czas testu ;) [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2429/mp8120635.jpg[/IMG] na zdjęciu tego nie widać ale ten odcinek gdzie Biafra jedzie autem to po drodze chodziło się dosłownie jak po gabce nie padało się w błocko bo błocka tam nie widac tylko gruz ale jak się chodziło czy jechało to jak po gąbce ale to nie koniec roboty: na wyraźną prośbę Gremlina przyjechała kolejna wywrotka gruzu poprosilismy o grubszy co w praktyce dla nas oznaczało trudniejszy do nabierania na łopatę i generalnie cięszy w obejsciu ;) ale nic to twardzi byliśmy ;) [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2894/mp8120639.jpg[/IMG] przy drugiej górce mi w udziale przypadło ładowanie gruzu na taczkę i zwożenie do niżej połozonych dziur na drodze [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1951/mp8120641.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/1943/mp8120642.jpg[/IMG] nie wiem na ile te zdjęcia sa wyrażne bo swieciło mega słońce w cieniu (dobrze ze najbardziej spsuta droga była własnie w cieniu) było ponad 30 stopni "nie ma letko" ale satysfakcja ogromna :) edit. ostatnie zdjęcie obrazuje ten ostatni zjazd do domu Biafry co pisalam ostatnio że już jej tamtędy nie płynie woda na dół mniej więcej na wyokości auta po lewej stronie jest kojec gdzie siedzi Fredzioch :) zaraz obok kojca stał beczkowóz ktory posłużył nam za prysznic na swieżym powietrzu gdyż akurat jak byliśmy u Biafry nie było wody ;)
  8. Mini Gremlin czuwa nad prawidłowym przebiegiem robót ;) [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3048/mp8120627.jpg[/IMG] i kontempluje ;) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7156/mp8120630.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/7349/mp8120631.jpg[/IMG] zagęszczarka jest usuwana w cień ;) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1146/mp8120632.jpg[/IMG]
  9. i w jedną stronę po gruzie [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9929/mp8120620.jpg[/IMG] i w drugą stronę też po gruzie ;) [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4161/mp8120622.jpg[/IMG] i tak ileśtam razy w kółko i ja tez to upiorstwo za sobą ciągalam i pchalam ale nikt mi zdjęć nie robił ;) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8020/mp8120623.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2994/mp8120624.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1440/mp8120613.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3408/mp8120614.jpg[/IMG] (dom w tle - to dom sąsiadów) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4111/mp8120615.jpg[/IMG] dziewczyny poszły po płyny dla pracujących :) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3251/mp8120617.jpg[/IMG] Gramlin rozprawił się już z górą gruzu teraz jego oręzem w walce z gruzem stała się zagęszczarka [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9830/mp8120619.jpg[/IMG]
  11. fotoreportaż pt. [B]jak dogo z miau drogę naprawiało[/B] ;) przyjechała wywrotka gruzu Biafra mówiła, że tego tam było 3 t i zagęszczarka tez przyjechała [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6186/mp8120608.jpg[/IMG] droga miejscami wyglądała tak: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4517/mp8120609.jpg[/IMG] półnagi Gremlin wziął się ostro do roboty: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4936/mp8120610.jpg[/IMG] a górka jak była tak i była dalej: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3663/mp8120611.jpg[/IMG] ale udało sią ją jednak trochę poskromic (nadzór po lewej czuwa ;)) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7995/mp8120612.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Livka']Bardzo proszę o wklejenia linka do bazarku dla Flipa i Flapa do piewszego posta ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191963-Księgarenka-II-dla-Flipa-i-Flapa.-Do-10-września-do-godz.-22-giej.[/URL][/QUOTE] też mam bazarek dla Flipa i Flapa może akurat komus się spodobają czerwone korale :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192118-Czerwone-korale-czerwone-niczym-..-maliny-dla-Flipa-i-Flapa-żeby-mogły-żyć-do-14.09.?p=15307332#post15307332"]czerwone korale czerwone niczym ... maliny [/URL] Anja może faktycznie powrzucaj linki do bazarków do pierwszego postu
  13. [quote name='ostatniaszansa']Dla uzupełnienia informacji Fred zostal wykastrowany dawno temu, po tym ja... został tatusiem Amandy i Froda. Piękny wręcz posagowy pies. Siwą poznaje jedynie po pysku , pamiętam taki wypłosz snuł się po pierwszym podwórku a tu prosz, nie do poznania. Szkoda , ze Dakota nie dała sobie zrobić zdjęc. Najbardziej zadziwia mnie Baca, on jest nieśmiał, boi sie obcych ?! Ma wygląd przerośniętego szczeniaka :evil_lol: . E[/QUOTE] Siwa jest przecudna przeurocza i wogole jestem nią niezmiennie niesamowicie zachwycona :) Baca - nie wiem jak go okreslic ma duza rezerwe do ludzi do nas nie podchodził a i my go nie zaczepialiśmy ale nasza obecnośc była mu nie pomysli i widac było ze jest zestresowany i zdenerwowany i chował się do budy te zdjęcia co są to jest wyjście na prośbę i przy pomocy Biafry dodatkowo chcialam poinf. że [B]zakończył się bazarek z męskimi ciuszkami[/B] - dla Biafry i zwierzaków pod jej opieką bedzie conajmniej [B]42 zł[/B] :multi: i jeszcze [B]holly[/B] kupila tel od Biafry (też na bazarku) za[B] 450 zł [/B] :loveu: musze przycisnąc Ize co potrzeba zdaje się, ze w okolicy własnie wrzesnie bedzie się zwierzakowa karma kończyła albo siano dla koni? a może potzrebuje jakis preparatów dla zwierzaków a moze po prostu pojdzie na spłacenie długu za któregoś psiaka w hotelu muszę z nia pogadac
  14. [quote name='mysza 1']Super jest allegro :) Nikt nie kupił ale wejść ma prawie 100. Najważniejsze są duże zdjecia chyba, w przypadku Emi tym bardziej, bo wyglądała jak szkielet :( Na Facebooku trzeba te nasze allegra wypromować, tak jak poprzednio, ze zdjęciem ale ja nie umiem :shake:[/QUOTE] z 30 wejsc to pewnie ja nabiłam zmieniajac zawarte inf :oops: FB nie umiem Ellig jest dobra w FB i chyba lubi Emi ;)
  15. a ja zmieniłam tytuł n ataki jak jest na aukcji czyli "Wdzięczność jest pamięcią serca.." zobaczymy jak rozejda się cegiełki z takim tytułem może sie mylę - oby , ale wydaje mi się, ze takie allegro to głównie kwestia reklamy poczekamy zobaczymy :)
  16. [quote name='3 x']już jest :) Isadora - :mdleje: ja się takich w życiu nie naumiem [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1215279123"]Cegiełki - Pomóż Emi w walce z chorobą! - klik[/URL][/QUOTE] Edit: Emi zrobiłam po 5 zł bo tak były poprzednie w weekend puszcze jeszcze Amigo tak jak Misia zobaczymy jak będą szły Edit dwa: tak sobei patrze ze wyszło nam masło maslane bo w gł czesci prosimy o wsparcie a w kolumnie po lewej szukamy domu ale juz to zmienilam mam nadzieje, że teraz jest juz okz tekstem bo co do strony wizualnej jestem bardziej niż w szoku :)
  17. [quote name='mysza 1']Super, dzięki, już jest potwierdzenie dla Isadory :) Gosia, może być wieczorem czy kiedy tam będziesz mogła.[/QUOTE] już jest :) Isadora - :mdleje: ja się takich w życiu nie naumiem [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1215279123"]Cegiełki - Pomóż Emi w walce z chorobą! - klik[/URL]
  18. [quote name='mysza 1']Tak, te :( Gosia 3x- dostałaś allegro Emi czy jeszcze nie?[/quote] dostalam ale jeszcze go nie wrzucalam :oops: zaraz popatrze czy dam rade ;)
  19. [quote name='eria']Ten pies-niezmiennie- mnie zachwyca. Ta duma w spojrzeniu... [url]http://img829.imageshack.us/img829/4053/mp8130773.jpg[/url] Czy mogę prosić o wszystkie dane do przelewu na PW ?[/QUOTE] Wysłałam pw z nr konta morisowej bo to ona zajmuje sie finansami Mojo :) jeszcze mi sie przypomniało, pierwsza parówka moje Gremlin za ogrodzeniem kojca na przeciwko budy Mojo nic nie wyjdzie z budy i juz wiec ja podeszłam do kojca z boku tak ok 1,5 m od budy i nęcę Mojo parówką wystawił łeb z budy ja tez sie trochę zbliżyłam Mojo się podniósł wyszedł z budy do połowy złapał parówkę i wrócił z nią do budy :evil_lol: po następne juz musiał iśc przez cały kojec ;)
  20. [quote name='mysza 1']Zajrzyjcie do dwóch staruszków, brakuje deklaracji, czeka je śmierć za kilka dni [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-kt%C3%B3re-czeka-ig%C5%82a-%21-Za-tydzie%C5%84-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-"]http://www.dogomania.pl/threads/1918...%9Bmier%C4%87-[/URL]!!!![/QUOTE] o tych chodzi? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-!!!!"]dwa staruszki mają kilka dni - potem czeka je śmierć![/URL]
  21. [quote name='sleepingbyday']BAZAREK BIŻUTERYJNY z fantami od Kaja i Aza - dla wielkopsów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192067-BIŻUTERIA.-PRAWDZIWA.-do-13.09-21.00[/URL] podaj dalej i walcz o fanty![/QUOTE] dzięki dziewczyny :) zaraz wrzuce sobie w pierwszy post :)
  22. [quote name='mysza 1']Na dogo to pitolimy o d..pie Maryni to akurat średnio chwytliwe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a moze kogoś porazi błyskotliwośc naszych wypowiedzi i postanowi wyratowac Misia spad naszej a w zasadzie Twojej kurateli ;)
  23. [quote name='gusia0106']No już od dawna, gdzieś tak ze dwa miesiące. [/QUOTE] aha, w lipcu ją taka obciachnięą widzialam tylko bardziej nieuczesana była niz na zdjęciu ;)
  24. [quote name='mysza 1']Dobry pomysł, zaraz to zrobię. A w cegiełkowym mozna dodać adopcyjne ale już chyba za późno ;) Niestety oglądalność allegro Misia jest bardzo mała, jeszcze ja częśto zaglądam więc połowa wyświetleń to moje :shake: [URL="http://allegro.pl/daj-sie-zauroczyc-misiem-sam-zobacz-i1209539012.html"]Daj się zauroczyć Misiem. Sam zobacz :))[/URL][/QUOTE] w allegrowym jest inf ze szuka domu ale fakt mogło byc tez przekierowanie bezposrednio do allegro adopcyjnego nic to, następnym razem będzie ;) jest za to link do watku na dogo przemycony :)
×
×
  • Create New...