-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Fred jest wykastrowany[/B] i tak jak mówiłam, ma komplet szczepień jak wszystkie psiaki sobie wytłuscilam zeby nie umkneło -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Nie ciesz się Ośle! ;) To co napisałam znaczy dokładnie tyle, że nic nie znaczy ;)[/QUOTE] ja jak zwykle pewnie od dupy strony wszystko widzę ale taki Kajak jest jak najbardziej adopcyjny wyglądai wogole i jakby go do domu to było miejsce na pomarańczowym za co podziwiam gusia tzn za to miejsce na pomarańczowym, ze ma i udostepnia a jak będize Kajak to co z miejscem? miejsca nie będzie? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Furagin to nawet nie jestem pewna czy jest antybiotykiem, raczej delikatny jest. ( sama zawsze biorę ;) ) Chyba Augmentin najlepszy na te psie dolegliwości ale zobaczymy co wet zaleci.[/QUOTE] jakby augmentin to ja mam moge sie podzielic jesli gusi mi pozwoli potarzac sie na pomaranczowym z Kajakiem ;) -
[quote name='gusia0106']Mysza, nie możesz sobie robić wyrzutów. Nie wiadomo co by było jakby guz był wcześnie wykryty. W 90% nowotwory śledziony są złośliwe i dają przerzuty. Nigdy nie zapomnę tej statystki Jagielskiego. Prawda jest taka, że nawet jakby miał usg i śledziona zostałaby usunięta, przeżyłby max. 3 miesiące od operacji. Niestety nie każdy psiak ma tyle szczęścia co Michał i mój Vario i przeżywają ponad rok po usunięciu śledziony.[/QUOTE] nam mówili ze max 6 miesiecy żyje pies po usunięciu śledziony ze zmianami nowotworowymi mysza, są rzeczy na które nie mamy wpływu pomyśl inaczej miałas Hugo przez tyle lat :) to chyba niemało jak na duzego psa
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tak, Marta ma od rana trochę telefonów. Jesteśmy na wątku Misia, zdaje mi się to mogę tutaj dopisać tą 10 z bazarku, ok? Bo jest mi wszystko jedno ;) Dzięki Jesli chodzi o allegro Amigo to ja nie wiem co wymyślić, jaki tekst napisać, chyba, że w stylu, że grozi mu powrót do schroniska, bo nie ma na utrzymanie....[/QUOTE] to najwyzej ja cos naskrobię o Amigo myslę ze warto koszt allegro zwraca sie przy zakupie 3 cegielek wysłałabym do tych co kupili u Emi i do tych co wspomogli Misia myślę, ze kilka os by sie skusiło -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Witam, przepraszam za OFF-a, ale widzę sporo nicków z Warszawy. [/QUOTE] pisałas moze na miau? nie kojarze nikogo z tamtych okolic ale pewnie ktoś by się znalazł -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A już wysłałam to 3x kilkanaście, w sumie Wisienka zwykle podobnie wygląda, nie ma różnicy które damy do allegro.[/QUOTE] dzisiaj postaram sie sklecic allegro :) mysza przelalam Ci 10 zł za bazarek z torbami co robiła ponad miesiac temu Tora nie wiem dla kogo pojda pieniazki ale skoro tutaj napisalam o allegro to i dorzuciłam in o pieniązkach robimy tez dla Amigo ?? preawie berneńczyka ? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']No dobrze, ale ja na wszelki wypadek dodam, ze Fred szuka doswiadczonego opiekuna, bo to, ze my wiemy, ze malego dziecka sie nie zostawia sie z psem wcale nie znaczy, ze wszyscy ludzie o tym wiedza. Czy Fred jest wykastrowany i ma biezace szczepienia?[/QUOTE] rozmawialam na szybko z Iza bo przyjechali energetycy bo nie ma prądu od trzech dni leje :( pomoc okopowa nie wystawia nosa z przyczepy kempingowej :( ale dzieki ekipie pomocowej do okopów udało się okopac w końcu dokładnie dom - dzięki czemu nie ma juz wody w piwnicy !! :) udało się też okopać najbardziej zniszczony przez wode kojec ale .. tam cały czas leje umacniaja tez drogę ale to taka syzyfowa praca bo w tą drogę to sie kladzie kamien ziemia go wciaga znów sie kładzie i tak w kółko :( teraz o Fredzie o kastracje nei dopytalam bo przyjechali emenrgetycy ale bedziemy sie z Izą zdzwaniac i bede dopytywac co do stosunku Freda do dzieci wszyscy pewnie pamietamy, że Fred zył w swoim świecie tylko to było kiedyś Fred zrobił największe postępy ze wszystkich psiaków u Izy wyciszył się jest stabliny i przewidywalny zrobił się oazą cierpliwości jest spokojny i zrównoważony bardzo cieszy sie na widok dzieci jak Emilia wychodzi to Fred za kazdym razem wybiega z budy i leci z merdajacym ogonem do ogrodzenia liczac ze Emilia do niego podejdzie na Biafre tak nie reaguje cieszy się tylko do dzieci jak bylismy u Biafry to Mini Gramlina tez nie warczał ani nic także jak najbardziej Fred nadaje się do domu z dziećmi tylko teraz tak My wiemy, ze Fred waży 60-70 kilo i tutaj musi zadziałac wyobraźnia przyszłych opiekunów bo jak napisala Kaja " bo to, ze my wiemy, ze malego dziecka sie nie zostawia sie z psem wcale nie znaczy, ze wszyscy ludzie o tym wiedza." wiadomo to jest [B]masa[/B] więc trzeba po prostu uważac jak z każdym psem -
mysza strasznie mi przykro :( może to będzie egoistyczne co napiszę, ale jak się dowiedzialam o Hugo (nic nie pisalam, bo kompletnie nie wiedzialam co mogłabym napisać) uzmysłowiłam sobie ile Michał miał szczęśćia na nam na nic wczeniej nie chorował jak nic przegapilibysmy wszystkie syndromy jak lecą miał szczęście chłopak i tyle za miesiąc i kilka dni minie rok jak miał usunięta sledzioną
-
[quote name='giselle4']sprzedałam ale dziekuej wszystko ok u Gabulca jestem w stałym kontakcie telefonicznym pani nie ma czym zrobic fotek bo chłopcy sie porozjezdzali na wakacje ale wszystko ok i Gaba szczeka do słuchawki:)[/QUOTE] ale jak powracaja chłopaki to ja żadam zdjęc Gabi :) i od żadań nie odstapię o !
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Wiem Kochana...kombinuję;)[/QUOTE] jakby był jakis napad na bank to ja moge postac na czatach;) -
wiemy co się u Gabuli dzieje? (btw ktos na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPIĆ-na-bazarku./page14"]co chcecie kupić na bazarku[/URL] szuka szklanej kryształowej karafki z kieliszkami chyba cos takiego kiedyś giselle miałas na bazarku?)
-
ja błagam, zeby to nie była bajkowa opowiesc nic nie poradze ze mi potem takie coś nie przechodzi przez klawiature jak robie allegro wiadomo, ze trzeba dorzucić tekst chwytajacy za serce ale błagam niech do bedzie zdanie - dwa a reszta konkrety moze uderzyc w to ze po operacji cały czas dochodził do siebie i teraz zaczyna się go ogłaszac ale zanim znajdzie dom to finanse sie kończa a za hotel trzeba płacić? bo prawda jest taka, ze pomimo iz nie mial tam w srodku tego skladanego operacyjne to na lapkę utykał i ały czas był pod obserwacją Marty :)
-
w sensie drugie allegro dla Emi? bo cegiełkę mam nie wysłałam jeszcze bo czekam az zrobie kolejne allegro proponowalam Amigo od was ale mogę zrobic komukolwiek, może Misiowi ? no nie wiem jak chcecie moge i temu i temu wtedy wyslę podziękowania Emi zawsze to dodatkowa reklama tylko potrzebuję tekstu i zdjęc bo nie mam siły nic wymyslac
-
i już po plusie u Emi :shake:
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
3 x replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
takie sobie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-!!!!"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9456/aaa2q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191806-Dwa-staruszki-Flip-i-Flap-które-czeka-igła-!-Za-tydzień-czeka-je-śmierć-!!!!"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/674/aaack.jpg[/IMG][/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Spory zapas parówek musieliście mieć sądząc po zdjęciach :)[/QUOTE] nie tak dużo bo troszkę ponad dwa kilo ale nawet Emilia się załapała :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='rencia42']Jakie piękne psy i takie dostojne.Zdjęcia super ,aż mi lżej na sercu jak je sobie pooglądałam.[/QUOTE] własnie dostojne bardzo pasujące określenie :) ja was jeszcze chcialam przeprosić ze dwa tyg zajeło mi wklejenie zwierzakowych zdjęc no tak wyszło przez moje pracowe wyjechanie przepraszam :) jutro postaram sie jeszcze dorzucic zdjęcia z naprawy drogi Iza tez mi obiecala z djecie z prac które trwają w miarę jak pozwala pogoda ale powiedziala "jak coś już będzie widać to zrobie fotki" więc czekam -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Gwoli uzupełnienia - też karmiłem Grandę parówkami[/QUOTE] widac bylam tak oszołomiona swoim wyczynem ze już tego nei zanotowałam ;) i tym sposobem reklamy bazarków zostały na poprzedniej stronie za karę bedziesz je nosił jako linki w podpisie o ! :eviltong: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bazarek dla fundacji: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191816-Słodkości-czyli-krwawica-Gremlina-plus-chałwy-do-06.09.-dla-kaukazów"]Słodkosci czylikrwawica Gremlina znów w akcji ;)[/URL] i przypominam się z bazarkiem ubraniowym dla TZtów :) z którego 1/3 również przeznaczona jest dla podopiecznych Fundacji Zwierzę nie jest rzecza: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191327-**Markowe-ciuchy-dla-Panów**-dla-2-Fundacji-i-Amigo-do-02.09"]markowe ubrania dla TZta - klik[/URL]