Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. Michas też jezdził na kroplówki po operacji
  2. fajnie jak się uda juz teraz bez problemu rozliczyć Marsa :)
  3. [quote name='mysza 1']Wszystkie są w schronie w Ostrowi Mazowieckiej :( Po prostu dziewczyny były i pokazały jakie tam cuda siedzą, chcę pomóc. [/QUOTE] jak to leciało: moja miłośc ma stojące uszy? i to jakie ;)
  4. ja juz nawet nie pytam skąd ty je wynajdujesz
  5. szukajcie jakiego onkologa koło siebie skoro tą scieżką leczenia chcecie podązac tak jak u nas jest dogo tak pewnie we francji macie jakies psie fora jechac 1000 km to chyba nei ma większego sensu ale moze znajdziecie gdzies blizej - poszukaj jeśli chcecie iść tą drogą to musicie coś dzialać
  6. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze mopowata sunia dojedzie do siebie. Daj moze w tytule, ze sytuacja jest tragiczna i taka a taki dlug.[/QUOTE] dzieki za podpowiedz juz zmieniłam tytuł myślicie że uda się zrbrac jakiekolwiek deklarcje ? cały czas mysle jak to wykombinowac wydaje mi się, ze łatwiej jest zbierac pieniązki na konkretny cel a nie na 4 kundelki w sumie same koszty hotelowania 2 psiaków to 900 zł a dla mnie to suma zaporowa do znalezienia i zebrania w miesiąc wiem, ze nie takie rzeczy się udawały na dogo ale jakoś mnei to strasznie dołuje tutaj największego niefarta ma Diuna - pomimo ogłoszeń cisza jak makiem zasiał może od niej trzeba zacząc zbierac deklracje tylko ze u niej nie ma tragedii i pewnie tak samo jak jej ogłoszenia tak i prośba o dekracje mało kogo rusza :( ech, tam musialam się wyżalić ;) nie wiem(y) jeszcze jakie sa koszty leczenia suni a co najgorsze nie wiemy gdzie dac sunię mopa po wyjsciu ze szpitalika
  7. [quote name='sonikowa']Niemcy za resztę pieniędzy zebranych na rzecz Biafry podczas powodzi (ponad 200 euro) zamowili jedzonka dla kaukazow. Powinno dojsc w przyszlym tygodniu.[/QUOTE] dziękujemy :)
  8. [quote name='tula']Ja wesprę 50 zł , jednorazowo niestety, więcej nie mogę:( poproszę o nr konta bo pewnie nie znajdę w gąszczu nie usuniętych wiadomości na PW.[/QUOTE] dziękuję :) zastanawiałam się nad osobnymi watkami dla psiaków wtedy chyba łatwiej o deklaracje ale nie dam rady tego pociągnac będę próbowac ściągnąc ludzi na watek taki jak jest teraz
  9. [quote name='morisowa'] Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy :Rose: a zapominalskim co ? bęcki? :mad::mad: :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='tula']biedna sunia, ta cała sytuacja bardzo ją zestresowała i do tego to ropomacicze, dobrze że już po wszystkim, pewnie niedługo okaże się bardzo miłym psiakiem[/QUOTE] mamy taką nadzieję i oby jej kłaczki szybko odrosły :) póki co uzupełniłam rozliczenie jest prawie pełne prawie bo brakuje rozliczenia szczeniaków ale i bez tego jest mega minus [B][COLOR="#ff0000"]jest 1874 zł na minusie[/COLOR] ;([/B] błagam o jakiekolwiek wsparcie o deklaracjach nie ma co marzyć zapewne nawet nie wiem na co zbierac deklaracje po prostu na wakacyjne wyrzutki? czy na konkretnego psiaka? może ktoś moze wesprzeć jednorazowo ? albo bazarkami? proszę :placz::placz::placz:
  11. [quote name='Szarotka']Wyslalam mala jednorazowke na podrzutki.[/QUOTE] jak tylko dojda dam znac :) dziękuje :) do wpłat na wakacyjne wyrzutki dopisalam 53,50 zł za krwawicę Gremlina :) dług się zmniejsza ale jak uzupełnimy wydatki głównie hotele to cos czuję ze zaniemówię conajmniej dzisiaj sunia w typie mopa miala operację - to tez koszty miała ropomacicze szczegółów dokładnych nie znam została tez ogolona na łyso więc już nie przypomina mopa była strasznie zadredziona i skołtuniona nie dało rady inaczej poki co jest w szpitaliku nie jest jednak taka miła i sympatyczna jak sie przez chwilę wydawało ale nie ma co wyrokowac jeszcze o jej charakterze pobyt w szpitalu bardzo ją stresuje praktycznie się nie załatwia
  12. [quote name='Asior']3x bardzo będe wdzięczna...[/QUOTE] postaram się jutro rano jak nie bedzie lało tam wstapić dzisiaj taka pogoda, ze niem ochoty nosa wychylac z mieszkania a jak ne to dopiero po weekendzie ale będę pamiętać kurcze tylko nie pamietam kiedy to dziecko miało się rodzić, bo pamietam ze w ogłoszeniu było (napisane ręcznie) ze Pani jest w 7-8 m-cu ciązy i przyjmie wszystko dla dziecka bo nie ma nic wydaje mi się, ze wisiało niedawano ale to niedawno to może być kilka miesięcy temu
  13. trzymam kciuki żeby guz był nienowotworowy :) jeszcze a propo objawów Michał był blady :evil_lol: do tej pory wszyscy w rodzinie się z niego (i ze mnie przy okazji) śmieją wet Kasia też go zawsze witała : "Co tam Blady Psie?" ;)
  14. [quote name='paros'][B]Wszystkie 3 allegra wystawiała AgnieszkaP jako fundacja. Ostatnie allegro skończyło się 28 sierpnia i więcej na Marsa nie było.[/B][/QUOTE] paros ja wiem dokladnie co jest w allegrach cegiełkowych bo sama takowe psiakom wystawiam napisałyśmy o allegro mniej więcej to samo tylko ty precyzyjniej myślałam, ze ktos inny wystawial allegro wówczas wpłaty przynajmniej te z "płacę z allegro" byłby może łatwiejsze do znalezienia jesli konto allegro było tak skonfigurowane ze z "płacę z allegro" wpływałby do osoby wystawiającej allegro czyli jak wszystkei wpłaty szły od razu na Fundację to tylko ktoś stamtąd może je rozliczyć na wątku ale Agnieszka już obiecała pełne zestawienie więc mam nadzieję, ze wszystko się wyjaśni :)
  15. [quote name='Agnieszka P']Od dnia dzisiejszego prosze nie wplacac na konto Fundacji na Marsa, Tym samay dzisiaj zostanie usuniete allegro cegiełkowe.[/QUOTE] a kto robił to allegro cegiełkowe?
  16. [quote name='wlascicielkajamniczka']witam wszystkich serdecznie! jestem wlascicielką jamniczka, ktory wczoraj przeszedl operację wycięcia śledziony, strasznie to przezylam! moja jamniczka ma 8 lat, od czwartku zeszlego tygodnia chodzilam codziennie do weterynarzy, zaniepokoilo mnie to, ze moja spunka bardzo się trzęsła, weterynarz zmierzyl jej temperaturę, ponad 40stopni, wyslal na badanie krwi, pozniej zostalismy skierowani na badanie usg- powiekszona sledziona,na drugi dzien rtg pokazalo jak bardzo jest powiekszona i od razu zostala podjeta decyzja o jej usunieciu, jak sie zachowywaly Wasze pieski po operacji??? ja dzisiaj zabralam mojego jamniczka do domu i dalej bardzo sie o niego martwie...[/QUOTE] moj michał był wyjatkowo dzielny po operacji widomo był osłabiony bez problemu oddawał mocz i się załatwiał na szczescie nie rozlizywał rany więc nie musielismy kombinowac z kubraczkami czy kołnierzami dzień po operacji został sam w domu my do pracy dobrze ze wycinek pojechał na badania, będziecie wiedzieli na czym stoicie bo tak to by było tylko gdybanie i ciagły strach ze to mógł być nowotwór trzymam kciuki oby wasze wyniki histopatologiczne były takie jak Michała :) sam dreptał na 4 pietro z przerwami bo z przerwami ale sam
  17. [quote name='Nutusia']No nie wytrzymałam - tak parsknęłam, że się zza ściany pytają o co chodzi?... I co ja im teraz powiem? :)[/QUOTE] ze mysza lubi cziłały ;) albo ze mysza lubi stojące uszy ;)
  18. [quote name='AGA35']Ja na swoje konto nie zabierałam żadnych piniążków dla MARSA :-)[/QUOTE] no widzisz ale tak jak napisalas jak zbierasz to rozliczasz a tutaj wyszło po prostu brzydko, sa pretensje o to ze ktos chce miec potwierdzenie wpłaty ja bym spać nie mogła gdybym miała nierozliczony watek dobra już się nie wtrącam, tylko chcialabym wiedziec co z tym allegro, kurde szkoda, zeby tyle pieniązków przepadło bo był "zły" tytuł przelewu :( ciekawi mnei jak było z płace z allegro - do kogo wpływały pieniązki ?
  19. [quote name='mysza 1']I Misie Wiśniowe Wiśniowieckie:loveu: Ale moje serce ma stojące uszy ;)[/QUOTE] cziłała? ;) dzisiaj wyslę w końcu podziekowanie za p[oprzednie allegro Emi, może się dzięki temu ruszy jeszcze nie mailam kiedy :oops:
  20. [quote name='mysza 1']Tak, dokładnie. Nasze psy miały po kilkaset zł długów a teraz wyszły na prostą :loveu: Wszystko jest możliwe. [B]Skoro u Czarodziejki byc może wyadoptują się jakieś to może zabrać z Flipem i Flapem?[/B][/QUOTE] rozumiem ze to w takim razie pytanie do Czarodziejki :) [COLOR="#c0c0c0"]co do długów to kaukazy które prowadze tez tak mialy a teraz mają nadwyżkę - pewnie do czasu ale mają :)[/COLOR]
  21. [quote name='gusia0106']Ja nie ! TZ gustuje ;) W Myszy typie ;)[/QUOTE] ale przeciez mysza zgarnia jak leci ;) Onki, labki, Paxy i Brunki ;)
  22. [quote name='AGA35']"abstrahując od moich powyższych wynurzeń w regulaminie dogo jest zapisane, że gdy zbiera się pieniązki należy się znich rozliczać a tego niestety często brakuje - także tutaj oby jak najmniej takich wątków !" Wątek jest założony i prowadzony przezemnie ! I ZAWSZE SIĘ ROLICZAM CO DO JEDNEGO GROSZA Z PINIĘDZY KTÓRE VWPŁYWAJA NA MOJE KONTO ![/QUOTE] ale to nie był przytyk do Ciebie wiem, kto prowadzi to była ogolna uwaga do osob które zbierają pieniązki zeby sie z nich rozliczały pieniazki wpływały na Fundację ?? więc ktoś z fundacji powinien się z nich rozliczyć jesli przy okazji korzystał z pomocy dogo takie jest moje zdanie przepraszam jeśli poczułas się urazona tym co napisalam
  23. [quote name='gusia0106']bardzo, że tak powiem w typie ;) zaskoczenia nie będzie ;)[/QUOTE] w czyim typie? bo ty teraz podobno w ogarach gustujesz :evil_lol: i nie zapominaj ze dla mnie amigo jest w typie bernneńczyka ;)
  24. [quote name='mysza 1']TA :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] mysza a wiesz ze ja tez mammaila i mozesz mi też wysłac? ;) ja tylko poparze ;)
×
×
  • Create New...