-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Miś dostał 155 zł od Mariat przez PayPal. Bardzo, bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] tego jeszcze nie było normalnie wyjdzie ze "wasze" psiaki spią na piniądzach ;) przyszłam do Wisienki z podobną nowiną z jaką byłam u Emi pieniązki z allegro są w drodze na konto myszy oto nasi darczyńcy: altos_50 - 60 zł genus1 - 24 zł kulomiot1983 - 6 zł OLD_STAR - 12 zł pohuwba - 30 zł lukers_80 - 24 zł emila0882 - 6 zł dolcemariola - 12 zł kacpyr - 6 zł Piotrko - 12 zł eMeRTeeN - 6 zł megi_s1 - 12 zł CYRKA74 - 17 zł mawaw55 - 72 zł allborokings - 12 zł KTK1 - 12 zł Thisbe - 6 zł BasiaMHM - 150 zł wolna55 - 30 zł zibik41 - 60 zł Pmaxio - 24 zł marhefa - 24 zł [B]SUMA: 617 zł[/B] i tak samo jak u Emi u Misia na pokrycie kosztów allegro odjełam 10 zł nie pamietam ile dokładnie kosztowała a co gorsza nie pamiętam jak się umawialam a wiem, ze costam o tym pisalam z myszą [B]na konto MISIA WISIENKI powędrowało[COLOR="#ff0000"] [SIZE="4"]607 zł[/SIZE][/COLOR][/B] Miś czeka jeszcze na jedną wpłatę nie wiem czy dojdzie ale jak dojdzie to oczywiście "doleję" Misiowi przez myszę [B]wszystkim allegrowiczom[COLOR="#800080"] DZIĘKUJĘ[/COLOR][/B] :loveu: -
przykro mi Isadora ja tutaj chcialam z radosną nowiną w drodze do myszy sa pieniązki z allegro Emi ;) oto nasi darczyńcy :) kulomiot1983 - 5 zł goszka_2006 - 10 zł dzikaszklanka - 50 zł gost_2006 - 25 zł rybcia0x1 - 15 zł pohuwba - 35 zł Dakima_2006 - 10 zł megi_s1 - 10 zł kropcia80 - 5 zł emila0882 - 5 zł kacpyr - 5 zł renia_na1 - 5 zł da-to - 35 zł Dantes.E - 20 zł anna-an9 - 10 zł justa_1988 - 20 zł togo1 - 10 zł allborokings - 10 zł KTK1 - 30 zł fryzlandia - 20 zł nionia78 - 15 zł mawaw55 - 60 zł zibik41 - 50 zł Pmaxio - 20 zł Spiderwoman87 - 5 zł sheyaa - 10 zł kwakwa_1 - 10 zł kaczuszka8402 - 20 zł mrokizlo - 10 zł BETAWW - 20 zł SUMA: 555 zł allegro kosztowało ok 15-17 zł (nie pamiętam dokładnie) wiec od powyzszej sumy odjełam 10 zł na pokrycie kosztów allegro przepraszam, musiaalm, bo coś mi się mało pieniązków robi na koncie rozliczeniowym gdzie trzymam wszystkie pieniązki z dogo i allegro :oops: czyli na konto EMI powędrowało [SIZE="4"]515 zł + 10 zł (dopłata) + 20 zł (dopłata) - wszystkim allegrowiczom DZIĘKUJĘ Być moze Emi jeszcze wzbogaci się o kilka zł, ponieważ jeszcze nie wszystkie osoby wpłaciły dokładnie to czekamy jeszcze na 1 wpłatę (5 zł) jakby doszły to oczywiście dam znać jedna osoba wpłaciła za wysyłkę w mailu z podziękowaniem spytam się czy zyczy sobie mieć dyplom fizycznie wówczas nie będę wam zawracac głowy i wyśle sobie sama :) dziękuję za uwage :) podziekowania należą się głownie Isadorze bo to allegro to jej dzieło ja tylko byłam niewielkim trybikiem łączącym dzieło Isadory z kontem Emi :)
-
[quote name='elinka']Tak, prowadzę DT za zwrot kosztów (tzn. za zwrot wyżywienia i wizyt u weta). Trzeba też mieć na uwadze koszt transportu z Krakowa do Inowrocławia. A skoro sunia w hotelu ma dobrze... Musicie dobrze się zastanowić, czy warto sunię przewozić z jednego miejsca w drugie, skoro to nie będzie transport do DS. Chociaż tego to nigdy nie wiadomo.;) No i jednak trochę niepokoją mnie te jej zmiany nastroju. Czy teraz, u Biafry, Mopka już żyje w zgodzie z innymi psami?[/QUOTE] teraz mopka jest w hoteliku i to tam zyje w zgodzie z innymi ale dopytam sie dokladnie jak to jest czy na spacerach czy biega z nimi luzem co do tego transportu to własnie dlatego myslę, o tym, zeby wykupic jej ogłoszenia jak dla mnie to śliczna jest moze bedzie miala wiecej szczesia niz diuna i znajdzie domek z ogłoszeń aaaa jeszcze jedno mialam pospamowac odnosnie głosowanai z krakvetu: głosowałyście w krakwecie? zazwyczaj nie rozsyłam tego typu spraw ale krew mnie zalewa jak jest ustalony wspolny kandydat a potek taki Brzeg sie wyłamuje wrrr [QUOTE]Cioteczki, prosze oddajcie glos na Ale. Ma 60 podopiecznych i idzie zima. Ciagle wszystkiego brakuje ,szczegolnie karmy :-( [B]GŁOSOWANIE NA KRAKVECIE [/B][INDENT][SIZE=2]Dzięki Naszym wpólnym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii i miau na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, [B]teraz zaczął sie najważniejszy etap -[/B] [B]głosowanie na Krakvecie[/B].[COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam o głos na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie, można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu i zalogowaniu):[/U][/B][/SIZE] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób:[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE]
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
3 x replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']No to cieszę się, że wszystko OK :) Bo już zaczęłam panikować ;) Ja też proszę o reklamowanie allegra i o uwagi co można w nim ewentualnie zmienić, poprawić itd. Niestety do Isadory mi daleko :([/QUOTE] łoj Isadorę uznajmy za niedościgniony wzór ;) wrzucilam sobie linkę w podpis :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Irena - na watku wyrzutków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-2-tys-długu-pięć-znalezionych-kundelków-w-hotelu.-Błagamy-o-wsparcie-finansowe-(/page13"]klik[/URL] są nowe zdjęcia suni jest cały czas przerazona wiec raczej srednio adopcyjna chociaz najbardziej potrzebuje swojego domu :( -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
3 x replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']Jedna młoda osoba z Wwy, jedna starsza z Katowic i trzecia starsza, co ma uż 2 psy i koty ( kastrowane), więc nie wiem.. kolekcjonerka... O wizytach nie mówilam, ta z Katowic pytała się o schron w Katowicach. Mogę zadzwonić i uprzedzić o np Twoim telefonie.[/QUOTE] mogę prosic o te tel na pw? Biafra ma pod opieką sunię w typie mopa[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-2-tys-długu-pięć-znalezionych-kundelków-w-hotelu.-Błagamy-o-wsparcie-finansowe-(?p=15066739#post15066739"] 5 kundelków w tym jeden kudłacz[/URL] może akurat ktos z tych tel by ją chcial no chyba że to o innego kudłacza chodzi -
i oto nowy nabytek ten co pisalam ze miały być odławiane dwa psy a zostal złapany jeden tylke ze te co miały być odławiane nie zostały jeszcze odłowione - rodzeństwo a ten odłowiony to taki "przy okazji" [B]Mały Czarny Bezimienny [/B] wiek: 1-5 - 2 lata nieduzy siega do połowy łydki bez problemu dogaduje się z innymi zwierzakami nie wykazuje agresji wobec ludzi (w tym dzieci) czy innych zwierzaków jeszcze nie jest ani wykastrowany ani nie mial robionego przeglądu przez weta znaleziony - odłowiny kilka dni temu przebywa w tym samym hoteliku co sunia w typie mop i Diuna czyli 15 zł/doba [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9751/dsc03541e.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2625/dsc03542q.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9738/dsc03546t.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4098/dsc03547j.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4750/dsc03567z.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/952/dsc03574ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8628/mzdjcie0502.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5692/mzdjcie0516.jpg[/IMG]
-
[B]Diuna[/B] w końcu ma dziewczyna zdjęcia do ogłoszeń :) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3135/mdiuna.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4585/dsc03563t.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1883/dsc03565s.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/377/dsc03566e.jpg[/IMG]
-
elinka sunia jest pod krakowem co do jej zachowania przy prbi złapania chciala zjesc wszystko i wszystkich otłumaniona śrdokami uspokajającymi dala sie w końcu złapać potem chciała Biafrę zalizać na śmierć w klinice nastepnie znów jej się odwidziło i była "agresywna" tzn nikogo nie ugryzła ale szczekała i warczałą na wszystkie przychodzące psy do kliniki po operacji jak poszła do hoteliku okazała się wcale nie taka groźna jak chciala pokazac Biafra się zachwyca jej przyjaznością i serdecznościa ale zaraz do niej napisze cytując jej pytania z Twojego postu ja psa nei widzialam, w sumei to robię za łacznik pomiędzy Biafra a dogo i to nie tak, ze podrzuca mi jak ma nowe znajdy na zasadzie załóż wątek zrob coś tylko jestemy w stałyk kontakcie bo prowadze też wątek kaukazów które u niej są a że oztatnio ma szczescie do małogabarytowych psów stąs ten wątek mam jeszcze pytanie jakie są koszty DT u Ciebie? czy tymczasujesz psiaki za darmo (tzn za zwrot kosztów np wyzywienia i wizyt u wet)? pytam bo to ważne bo teraz psy mają opiekę dobrą tyle że wiadomo to zawsze hotelik zastanawiam się jeszcze nad czyms takim czy np nie wykupić suni pakietu ogłoszeń i zobaczyc jaki bedzie efekt ? i ew w tym czasie szukac transportu ? jakbyś się decydowała wziąć małą na DT myślę, myslę musze Izie zapodac temat jak ona się na to zaopatruje bo szczerze powiem, ze nie rozpatrywałyśmy oddania psiaków na Dt bo sa w hoteliku wiec nie trzeba im było szukac miejsca "na gwałt" ale z drugiej strony jeśli koszty DT byłby nieporównywalnie mniejsze niż hotelowania to jest to opcja warta rozważenia zawsze to jeden psiak mniej na głowie a oprócz tych tutaj i kaukazów Iza ma jeszcze ileśtam psiaków po hotelach porozrzucanych plus 21 koni na utrzymaniu się rozpisalam ale musialam głośno pomyslęc lecę dalej ze zdjęciami teraz bedzie Diuna
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Jedne z piękniejszych zdjęć, jakie kiedykolwiek widziałam. 3x - dzięki za przekierowanie :-)[/QUOTE] ale nie zaskarzycie Emi że męczy Grande? ;) btw Emi kocha Grane, na tyle mocno ze dzieli się z nią wszystkim wynosi jej także swoje kaszki ;) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1890/dsc00092xn.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Zajrzyjcie proszę do Azji, suni która bardzo potrzebuje pomocy :-( Myślę o niej często :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/193207-Azja-pom%C3%B3%C5%BCmy-stopi%C4%87-strach-quot-Kr%C3%B3lowej-%C5%9Aniegu-quot?p=15416542&posted=1#post15416542[/url][/QUOTE] białe do pomarańczowego pasuje
-
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9979/dsc03527d.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4189/dsc03529o.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2083/dsc03531y.jpg[/IMG]
-
sunia w typie mop: Sunia w typie sznaucera ?? ([B]malawaszka [/B]załapie nam się ta su nka do sznaucerów??) Wiek 1,5 - 2 lata. sięga poniżej kolan i raczej już większa nie będzie Jest bardzo serdeczna, przyjacielka i towarzyska w stosunku do innych psów czy kotów Lubi dzieci. Umie chodzić na smyczy. Jest wysterylizowana, odrobaczona i posiada bieżace szczepienia. nic tylko brać i kochać :) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5603/dsc03516vl.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6257/dsc03518z.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5422/dsc03519t.jpg[/IMG] tutaj dowod ze lubi dzieci :) [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5936/dsc03522pw.jpg[/IMG]
-
rudo czekoladowa sunia: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6140/ajasidalejboj.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1377/kuchciknasocu.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6631/udajemnieniema.jpg[/IMG] wielkościowo jest jak jamniczek króliczy (podobno jest coś takiego) sunia waży max 5 kg Biafra podnosi ją jedną ręką - jak przenosi z "kojca" do domu sunia jest cały czas przerazona robi minimalne postępy tzn nie szczerzy zębów na Biafrę gdy ta przychodzi przenieśc ją z kojca do domu lub w drugą stronę najchętniej to sunia stałaby się niewidoczna nawet na zdjęciach widać ze cały czas jest skulona ze strachu o smyczy czy czymkolwiek innym na chwilę obecną nie ma mowy nie potrafię sobie wyobrazić co zrobili jej ludzie, że tak panicznie boi się wszystkiego :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wiecie jakie sa kaukazy trudne charakterne czesto z łatka "agresywne" zobaczcie sami: zdjecie zatytułowane jest: "ofiara przemocy w rodzinie" ostrzegam tylko dla ludzi o mocnych nerwach [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3456/ofiaraprzemocywrodzinie.jpg[/IMG] po czym przyszedł czas na poobiednią drzemkę ;) [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/663/poobiedniadrzemka.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']A ciotki głosowały na krakvecie na Alę ???[/QUOTE] tak jest :) zanim zacznę robić rozliczenia pokaże wam kilka zdjęc bedzie swoista historyjka (niestety krótka) w obrazkach Mojo miał gościa, ktry przyszedł go sobie obejrzeć calkiem z bliska: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8472/zobaczsobiemojozbliska.jpg[/IMG] A co tam niech się Mojo drze [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2461/wkurzamymojoaniechsidrzt.jpg[/IMG] Zawołamy innych, moze bedzie sie darł głośniej ;) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2345/zawoamyinnychebydarsigo.jpg[/IMG] Dobra, Mojo już się wydarł to chodzmy do Freda ;) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1050/mojozdargardlotopozacze.jpg[/IMG] -
[quote name='elinka']Właściwie Szarotko, to masz rację. Jak jest kasa to można wszystko. :fadein: EDIT: wreszcie przeczytałam cały wątek. Widzę, że problem nie leży tu w hotelikach lecz w braku funduszy na nie. :sad:[/QUOTE] dokładnie hoteli są ceny - smiem powiedziec standardowe wiem, ze sa tańsze ale te są na miejscu a znajdując psa Iza nie moze go zabrac do siebie bo ma 6 kaukazów dwa jescze inne psy - Sabę i Luckiego i teraz jeszcze tą czekoladową sunię mam nowe zdjecie suni w typie mop i Diuny :) oraz tego nowego znaleziska co wam juz o nim pisałam ogarnę się z wczesniejszymi zdjeciami na watku kaukazów i będę tutaj wklejac zdjęcia psiaków z tego wątku dziękuję, że jesteście :) aa i jeszcze jedn skończył sie kolejny bazarek z którego będzie ok 82 zł :)
-
[quote name='ostatniaszansa']Ojoj bidulek ... Aniu ile za leki ? Zabij, zrób co chcesz ale ja nie mam pojęcia jak robić ogłoszenia. Moge jedynie do Metra ,mamy tam swoją stronkę ,która ponad rok temu założyłam, ale tylko raz jedna sunia ( notabene Podrzutka koleżanka Hasiulców )stamtąd poszła do gazety ze zdjęciem. Telefonów .... setki i co ? nici ,żeby nie gorzej powiedzieć... Jakoś nasze boguszki idą w zapomnienie...:([/QUOTE] Fredzioch boguszak dostal teraz pakiet ogłoszen czekamy z Biafra na efetky bo wział sie chłopak wyrobił i adopcyjny zrobił ;)
-
[quote name='Kinia1984']tak nowotwor...po 6 miesiacach zrobil sie przerzut na wneke watrobowa ale nie rosl i go nie ruszalismy...[/QUOTE] takie przypadki napawają optymizmem :) wlascicielkajamniczka - rozmawialiscie o ew leczeniu? czy po prostu w pewnym momencie podejmiecie decyzję zeby sie nie męczył? bo jesli leczenie to chyba trzeba jak najszybciej działac
-
[quote name='Kinia1984']moj psiak zyl od usuniecia sledziony rok i 5 miesiecy...a zmarl z powodu PNN..wiec zyl wiecej ponad srednia..:)[/QUOTE] a sledziona była ze zmianami nowotworowymi? czy tak jak mój michaś mial usuwaną sledzionę prawie rok temu ( w pazdzierniku minie rok) tylko u nas nei było zmian nowotworowych