-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
edytowałam post z darczyncami z allegro - jedna osoba jeszcze wpłaciła 10 zł :) które też jest ju z w drodze do myszy :)
-
dziewczyny jutro (najprawdopodobniej jak sie umówi z hotelikiem) do suni w typie mop przyjezdza pani do hoteliku na zapoznanie :) trzymajcie kciuki :) tula to z twoich ogłoszeń :) dziękuję :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']A ja chcę na wycieczkę autokarową z Rzeszowa :evil_lol:[/QUOTE] a ja byłam ja byłam :multi: w tym roku we Lwowie tyle ze nie z rzeszowa i nie autokarem wiec nie wiem czy się liczy ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Śmiejcie się, śmiejcie wredne Ciotki :mad: [B]A Kajak zaczyna już chodzić bez smyczy ;)[/B] Wiecie, że wczoraj minął miesiąc jak go zawinęliśmy przed castingiem? ;)[/QUOTE] bez smyczy to on i po bieszczadach chodził :evil_lol: i wcale się nie śmieję :razz: -
[quote name='tula']ja mopci Vivie bedę regularnie odnawiała ogloszenia na gumtree kraków, cafeanimal i adopcjapsa, oczywiście ogłoszenia już tam są:) niestety nie dam rady robić więcej z powodu ogłaszania olbrzymiej ilości zwierząt, dlatego aktualnie ogłaszam na tych trzech portalach bo zawsze najlepiej mi sie sprawdzały.[/QUOTE] ja wszystkim zrobie allegro tylko wroce do siebie bo tutaj nie mam swojego komputera ale za to mam 3 wiadereczka grzybów :p
-
[quote name='Szarotka']Czekam do jutra :):) nie wiem, czy beda robic dopuki nie wplace, a u mnie to zawsze pare dni zajmuje.[/QUOTE] potwierdzone na 100 % mały czarny to chłopak mozna ruszac z ogłoszeniami potwierdzone tez ze jest super przyjacielki, ciagle przy człowieku by chciał byc łasi się i nastawia do głasków i że młodziutki max 2 lata czekam jeszcze na odpowiedz Izy odnosnie mopka zeby było wszystko jasne obiecala odpisac ale pozniej - teraz wykorzystuje słońce i pierze Dakote :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']...po autografy Kajaka oczywiście;)[/QUOTE] a pomarańczowy czyj? jak kajaczka to jasne ze kajaczkowi bede sie podlizywac ;) -
[B]Szarotka[/B] - tutaj są zdjęcia poniżej tekst do ogłoszeń można go upiększać do ogłoszeń dałam mu imię Majki (ale jak się będzie nazywał rozstrzygnie się na bazarku) tylko mała prośba o wstrzymanie się do jutra Iza obiecała wydzwonić hotel aby upewnić się, ze to ON a nie ona i czy jest już wykastrowany nie chcemy popełnić "fo pa" a Biafra w pierwszym kontakcie z psiakiem tego nie sprawdziła dokładnie wydaje się ze to psiak ale się upewnimy ;) Mały czarny bezimienny [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9751/dsc03541e.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2625/dsc03542q.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9738/dsc03546t.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4098/dsc03547j.jpg[/IMG] Majki jest młodziutkim psiakiem. Jego wiek szacujemy na 1,5 roku (max 2 lata) Jest nieduży, sięga do połowy łydki. Drugie tyle zajmuje jego puchaty, radośnie zadarty ogonek. Psiak ma półdługą, czarną sierść, miejscami "podpalaną" oraz zadziornie stojące czarne uszy. Majki znajduje się pod opieką Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą. Obecnie przebywa w hoteliku , gdzie bez problemu dogaduje się z psimi przyjaciółmi. Koty nie robią na Majkim większego wrażenia, jest wobec nich obojętny. Majki jest bardzo wesoły, przyjacielski i towarzyski a zarazem łagodny, również w stosunku do dzieci. Psiak jest zdrowy. Posiada bieżące szczepienia. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo ładnie jeździ samochodem. Szukamy dla niego domu pełnego ciepła. Kontakt: tel. Iza: 692 334 433 mail: [email][email protected][/email] wersja skrócona: Majki to młody (max 2 lata) nieduży psiak. Ma półdługa czarną podpalaną sierść oraz zadarty puchaty ogon. Wesoły i towarzyski. Bezproblemowo dogaduje się z innymi psiakami, koty ignoruje. Umie chodzić na smyczy. Bezproblemowo znosi jazdę autem. Jest zdrowy i zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Obecni przebywa w hoteliku gdzie czeka na dom pełen ciepła. Znajduje się pod opieką Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą. Kontakt: tel. Iza: 692 334 433 mail: [email][email protected][/email]
-
[quote name='Szarotka']Moge wykupic jeden pakiet. Musze miec info i zdjecia psa.[/QUOTE] pomyślę w nocy i koło południa postaram się wstawić jakiś tekst wypytam Izę o małego czarnego niech on idzie n apierwszy ogień bo nie ma zadnych ogłoszeń tekstu pewnie będzie niewiele ale to przy wszystkich tak będzie ja nie umiem pisac długich tekstów ładny jest nieduży może szybko pojdzie z ogłoszeń? ja potem wezme mopkę i diunę z anią na spólkę ide sobie klepnąc ogłoszenia i myślec o młaym czarnym
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ja pierdykam teraz to na pomarańczowy będzie się chodziło po autografy ;) -
[quote name='elinka']3x, czy to znaczy, że za pobyt Vivy, Diuny i Małego Czarnego w hoteliku nie trzeba płacić? No bo skoro nie to jaki ma sens przewożenie Vivy do DT?[/QUOTE] miało być I ZA NIE trzeba płacić kurde pisalam szybko i bzik zjadłam wyraz
-
[quote name='Szarotka']Tu jest taki tani bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193140-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-wyczerpania-zapas%C3%B3w[/url]! To ktory piesek potrzebuje ??[/QUOTE] na juz ja bym ogłaszała sunie w typie mop - robocze imię do ogłoszeń to Viva (dzieki tula za zmianę z Viledy ;)) - sunie ogłasza juz tula ale chyba nie zaszkodza jej zdublowane ogłoszenia ? Diune - chociaz ona ma juz pakiet od Balshy ale nie zaszkodzi powtorzyc Bezimiennego Małgo czarnego one sa w hoteliku, i za nie trzeba zapłacić ruda sunie jest u Izy i nie za bardzo nadaje się jeszcze do adopcji a szczeniak - nie mamy aktualnych zdjęć ja wykupie jeden pakiet mam chętna na wykupienie drugiego pakietu to moze Szarotka wykupisz dla trzeciego psiaka?? i tym sposobem koszty ogłoszeń rozmyłby sie na drobne i podzieliły na 3 osoby :)
-
[quote name='idusiek']i gdzie ta reklama? ja nie widzę...[/QUOTE] se kliknij w znak zapytania ;) [quote name='idusiek']Dzizas...jakby ktos tam z boku popatrzył, to nasuwa się jedno określenie : [B]Wariatki [/B];) i ja się niniejszym do gratulacji dołączam ;)[/QUOTE] ee tam teraz to pikus pewnie widzialas jak sie cieszyły jak zlał się na kanapę? ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zrobiłam bazarek dla wyrzutków pod opieką Biafry: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193312-quot-CO-ŁASKA-quot-dla-5-kundelków-pod-opieka-Fundacji-ZNJR-do-03.10"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7060/znakzapytania.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Neigh'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1244692044[/url] I odrobina prywaty......wiem nieładnie tak, ale naprawdę LEZĘ finansowo. Czy raczej polegnę za chwilkę........[/QUOTE] Neigh bez krępacji ja też z reklamą przylałam reklamą adresowaną do wielbicielek moich genialnych pomysłów wczoraj objawił mi się następny ;) kliknij [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193312-quot-CO-ŁASKA-quot-dla-5-kundelków-pod-opieka-Fundacji-ZNJR-do-03.10"]tutaj[/URL] lub w poniższy obrazek ze znakiem zapytania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193312-quot-CO-ŁASKA-quot-dla-5-kundelków-pod-opieka-Fundacji-ZNJR-do-03.10"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7060/znakzapytania.jpg[/IMG][/URL] dla Rekina - :klacz::klacz: :klacz::klacz: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote name='elinka']Napisałam do milci17 w sprawie transportu. Czekam na odpowiedź no i [B]na decyzję dziewczyn.[/B][/QUOTE] droga suni do DT otwarta czekam jeszcze tylko żeby Biafra nam się ustosunkowała do Twoich pytań - dokładnie żeby nam ew hopki nie wyszły w trakcie wczoraj Biafra przywiozła nowego konia który ma jakies straszne problemy z nogami i była bardziej niż wymęczona dzisiaj najwyzej ja wydzwonię jak mi nic nie napisze a myslę ze z ogłoszeniami suni i tak trzeba bedzie działac gdziekolwiek będzie zrobiłam wyrzutkom bazarek imienny juz wczesniej Iza prosiła mnie zeby im wybrac imiona ale jakas niemoc twócza mnie do padła a zdzierzyc nie moge tych roboczych imion no jak mozna takie cudo nazwac Vileda albo Kuchciak (dobrze ze Iza nie ma dostępu do dogo, bo Kuchciak to jej pomysł ;)) wymyśliłam zatem bazarek mam nadzieje ze pomysł jest innowacyjny i chwyci i psiaki przedewszystkim zyskają wyjsciowe imiona :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193312-quot-CO-ŁASKA-quot-dla-5-kundelków-pod-opieka-Fundacji-ZNJR-do-03.10"]BAZAREK - klik[/URL]
-
[quote name='marysia55']Poszło, zobaczymy czy będzie efekt:roll:. Dzięki za podpowiedź:lol:[/QUOTE] ja kiedycz dwa tyd słałam pw do róznych modów zeby mi watek wyczyscili odpisal tylko anashar tyle ze długo po fakcie wczesniej ktoś wyczyscil - nie pamietam kto ale co się pw nasłałam to wiem tylko ja więc cierpliwości marysiu :) kiedys którys sie pojawi i przeniesie :)
-
mysza1 - dostalam maila z prośbą o numer konta dla Emi i Misia podalam od razu do Ciebie nie wiem kto to ale przypuszczam, ze to ktoś z allegro także powinien być jakiś przelew od Pani Iwony nic więcej nie wiem
-
[quote name='Szarotka']No i co robicie cos z mopka ??[/QUOTE] tak jak pisalam, napisalam do Izy czekam na odpowiedz cały czas myslę nad wykupieniem suni ogłoszń powinna pojsc - od reki ale czasami takie od reki siedza i po 2 lata w sumei jakby Iza zadecydowałą o DT to pakiet i tak mozna suni wykupić jak coś będę wiedzieć to dam znac
-
[quote name='mala_czarna']Dżizes, Neigh, oszałaś?? :) :) Sory, że ja tutaj, ale napiszę dla poprawy humoru (gdyby ktos miał zły) ;) [B]Jeździłam kiedyś ze swoim byłym tz na krycie suki - bullterierki[/B], i powiem szczerze, że takiej hecy to dawno nie widziałam. Nie wiem czy to z tego powodu, że psy nie przypadły jej do gustu, w każdym razie, spółkowanie dało rezultat tylko w postaci niemal rozwalonej doszczętnie kuchni. Serio. A wystawę w Krakowie pamietam do dzisiaj z dwóch powodów: po pierwsze, suka tzta zajęła pierwsze miejsce, po drugie, lało jak z cebra, a ja odwaliłam się z nowiutkie pantofelki, i brnęłam w nich po pachy w błocie. Alez ja kiedys nierówno pod deklem miałam :roll:;)[/QUOTE] ma ła czarna dobrze że on już były ;) ja tam Gremlina na żadne krycia nie puszczam i sama też a nim nie jezdze :evil_lol: gusia nie baw się w hodowce bo tez bedziesz musiala z tz na krycia jezdzić ;) Ewanka - gusia se rodowodowego zwineła w bieszczadach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191448-Kajak...psiak-znaleziony-w-Bieszczadach...zostaje-u-Gusi-i-Rafała-)-)-)"]kliknij w Kajaka[/URL]
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']No to niedługo zobaczę na własne oczy jaki fajny:) i mam pozwolenie od Gusi na robienie fotek;)[/QUOTE] a na tarzanie sie po pomaranczowym? bo ja to zawsze na wstepie juz ze niby do psiaka i buch dupskiem na pomarańczowy :evil_lol: -
[quote name='gusia0106']Wszystko gra i buczy :) Marlej pomyka bez smyczy, śpi na kanapie, je przy ludziach i jest psem - zdaje się - szczęśliwym :) Jesteśmy zaproszeni w odwiedziny ale mi brakuje czasu ostatnio ...[/QUOTE] ee yyy ściemniasz ? :evil_lol: wez jakies zdjęcia chociaz skombinuj? przeciez to od Marleja sie zaczeła moja miłośc do waszych psiaków of koz nie tak mocna jak wasza ale jakastam jest ;)