Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Nutusia']Dziękujemy z pozdrowienia. W takich "okolicznościach", to sobie można już beztrosko po Bieszczadach wędrować! :)[/QUOTE] beztrosko jak beztrosko jest zakaz wprowadzania psów na szlaki turystyczne pozostaje miec nadzieję, ze Gusia wędruje poza szlakami ;)
  2. [quote name='Szarotka']Przyszlam zajrzec na watek i co z tymi maluchami ??[/QUOTE] na razie bez zmian podmienilam allegro mopki na allegro przerazonej suni ale jeszcze musze zmienic kilka rzeczy na plus dla suni bardzo pilnuje się domu, ten czas który siedziw domu - nie brudzi i jest świetnym alarmem - ostatnio broniła domu przed dzikami ;)
  3. [quote name='Szarotka']Gdzies mi sie stracil watek wrzutkow. O biedny Fred nie chcieli go, a to nie ladnie...............[/QUOTE] chcieli ale widac nie jednogłośnie :( szkoda ale jeszcze będzie miał swojego ludzia :)
  4. Neigh wysmościłam w końcu maila do ciebie ;)
  5. [quote name='rencia42']Szkoda ze się nie udało, ale cały czas mam nadzieje ze trafi do tego naprawdę swojego domku.[/QUOTE] [quote name='Kaja i Aza']Balam sie oddychac, no i niestety slusznie. Dobrze, ze chociaz ktos jednak czyta te ogloszenia, moze trafi sie wlasciwy czlowiek.[/QUOTE] też mam nadzieję, że kiedyś Fred trafi do swojego dobreg domu
  6. [quote name='APSA']3 x, brakuje rozliczenia czerwca - poprzednie jest do 10.06, a to od lipca. Przynajmniej tak twierdzi ktoś, kto wpłaty dokonał 15 czerwca i nie może się znaleźć z żadnym rozliczeniu. dam znać Izie niestety nie prowadzę tego wątku wiec nei pilnuję pilnowalam Bacę i Freda - i meldowałam Izie od kiedy nie ma rozliczeń, stad pojawiło się też takie rozliczenie Siwej i Dakoty się Biafra 'ucieszy' że ma jeszcze czerwiec wysupłać ;)
  7. aaaaaaaaaa pomocy gdzie jest watek Malwinki i gdzie są jej zdjęcia ??
  8. [quote name='3 x'] [B]Fred [/B]w niedzielę jedzie na zapoznanie do domu[/QUOTE] dzwoniła Iza Fred nigdzie nie jedzie dzwonił pan niestety rodzina chce inneg psa, dzieci i żona dobrze ze zadzwonili szkoda Freda :(
  9. moim zdaniem nie a przynajmniej powienien trafić do super odpowiedzialnego domu a przede wszystkim świadomego jaki jest kaukaz taki ejest moje zdanie i wydaje mi się, ze Izy również tzn ze teraz by go nie wydala majac chociażby minimalny cień watpliwości
  10. mam zestawienie wpływów na Siwą i Dakotę za lipiec i sierpień :) Lipiec: 30,00 zł Ewa z OS (7.07.2010 ) 285,00 zł Bazarek Aska7 (8.07.2010 ) 15,00 zł anusia/ajlu (9.07.2010 ) 20,00 zł Ma6da (9.07.2010 ) 100,00 zł Diamond Books Bydgoszcz (9.07.2010 ) 20,00 zł Samogłow na stare kaukazy (21.07.2010 ) 30,00 zł Progect (21.07.2010) 55,00 zł Rodzice Aska7 dla Siwej i Dakoty sierpień (29.07.2010 ) Suma lipiec: 555 zł Sierpień 2010: 15,00 zł anusia/ajlu (9.08.2010) 20,00 zł Ma6da (10.08.2010) suma sierpień: 35 zł edit: czesc wpływów widze, że iza przypisala Dakocie i Siwej chociaż równie dobrze mogłby byc przypisane do Freda tzn mam na mysli wpłatę sbd i samoglow musze to zozpisac sobie i sprawdzic
  11. [quote name='wlascicielkajamniczka']dzisiaj odeszła moja spuneczka (*)[/QUOTE] przykro mi bardzo :(
  12. [quote name='Charly']zaglądam i podczytuję:) Czy Mojo ma w ogóle jakies ogloszenia? nie zaglądam regularnie i w sumie nie wiem wiele na jego temat. nie, Mojo nie ma ogłoszeń poniewaz Mojo niedokońca jest przewidywalny tzn ze tak napisze Biafra jeszcze nie do końca go rozgryzła ale Mojo ma cichego wielbiciela który go bardzo bardzo lubi :) tyle, ze wielbiciel ma swojego staruszka kaukaza nie wiem czy pan Bogdan podczytuje watek ale jeśli tak to serdecznie mu dziękuję za wsparcie i zainteresowanie jakie okazuje Mojo - dziekuję :) ps. morisowa where are you? :cool3:
  13. [quote name='3 x'] edit: juz chyba pisalam ze dostaliśmy pieniazki od hesi? hesia - dziękuję Ci jak najpiękniej potrafie :loveu: dostalam tez inf na miau, ze idą do nas pieniazki na spłatę długu kociaka w lecznicy (o tym pisałam chyba na wątku głównym kaukazowym) a to co zostanie będzie do rozdysponowania pomiędzy zwierzaki u Biafry więc pewnie dostanie się kundelkom i koniom (musze przegadac to z Izą) wogóle to zastanawiamy sie co spłacać najpierw opłacone sa pobyt w klinice Mavericka (120 zł 130 zł) i Diuny (350 zł) oraz częśc hoteliku Desi (600 zł z 990 zł) reszta wszystkie hoteliki i pobyt mopki w szpitaliku nie są opłacone :shake: skłaniamy sie z Izą ku spłaceniu do końca hoteliku Desi [B]Desi ma już swój dom więc dług jest jej zupełnie zbędny - 390 zł (wysokośc długu)[/B] tylko, ze [B]do spłaty długu Desi brakuje 157 zł[/B] (233 zł są u mnie na koncie) [/QUOTE] właśnie zrobiłam Biafrze przelew na 390 zł czyli na spłatę długu Desi w hoteliku :) dziekuję wszystkim którzy się do tego prztczynili a w szczególnosci mtf zalesie, która postawiła przysłowiowa kropke nad i :) dziękuję :Rose::Rose::Rose::Rose: tym samym u mnie na oncie leżakuje cały 1 zł dla kundelków ;) przelalam tez brakujęce 120 zł do kliniki za operację kotka "ze zwichniętą miednicą" pieniązki dostaliśmy z miau od światwedługkota :) dziękuję :) swiatwedlugkota podarowała nam 200 zł :Rose::Rose::Rose: pozostałe 80 zł będzie dla koni bo one potrzebują na jedzenie hotelik od Diuny i małego czarnego poki co czeka cierpliwie na pienizki
  14. [quote name='mtf zalesie']podaj konto to wplace ci te 157 zl[/QUOTE] pieniązki dotarły, dziękuję Ci ślicznie :)
  15. [quote name='Szarotka']No genialna jestem :):) na tym drugim watku Biafry stwierdzilam, ze Fred to napewno kon :):)[/QUOTE] :evil_lol: jesli chodzi o konie to tutaj mają swój watek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193525-Od-Okiego-po-Melisę-konie-pod-opieką-Biafry-wątek-zbiorczy-)"]konie u Biafry[/URL] watek w trakcie uzupełniania ale na pierwszych trzech stronach jest spis koni :) koni Iza nie wydaje bo przy pierwszym zeszłaby na zawał jak nic konie sa stare i nieadopcyjne i przypuszczam, ze zaden potencjalny dom nie przeszedłby przez sito adopcyjne Biafry ;)
  16. [quote name='Kaja i Aza']Fred to pies w typie kaukaza z Boguszyc, ktory jest u Biafry od ponad roku. Duzy, kudlaty. Chyba w tym watku powinny byc zdjecia. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/140817-Pomóż-w-powrocie-do-normalności!-czyli-wątek-pomocowy-Biafrze-i-zwierzakom-po-powodzi"][COLOR=#4444ff]Pomóż w powrocie do normalności! czyli wątek pomocowy Biafrze i zwierzakom po powodzi[/COLOR][/URL][/QUOTE] :) są oczywiscie ze sa sa na poczatku i na 312 str (chyba) sierpniowe :)
  17. [quote name='Szarotka']A Fred to ktory ??[/QUOTE] [B]Fred[/B] to jeden z boguszyckich kaukazów zdjęcia sierpniowe z odwiedzin u Biafry [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Pomóż-w-powrocie-do-normalności!-czyli-wątek-pomocowy-Biafrze-i-zwierzakom-po-powodzi/page312"]zdjęcia Freda[/URL]
  18. [quote name='ewikS']poprosze nr konta na pw. i nieśmiało przypominam, że gdyby coś było trzeba.... to dajcie znać :)[/QUOTE] zaraz wysyłam pw dziękuję :) pamiętamy poki co szykujemy sie do zbierania pieniązków na musli dla koni musimy wykorzystac szanse, zwłaszcza ze na część mamy sponsora ;) (czyt. na dniach pojawi się wielki bazarek z niczym ;)) [quote name='sleepingbyday']wysłałam biafrze 202,50. 10 to deklaracja październikowa, z przyzwyczajenia napisałam, że dla bacy, ale na wielkopsy boguszyckie. reszta to z bazarku, też na wielkopsy boguszyckie. jka dojdzie, potwierdzcie na bazarku, dobrze: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192067-OSTATNIE-GODZINY!-ŁAP-SZANSĘ!-do-13.09-21.00[/URL][/QUOTE] będę od poniedziałku ścigac Izę, żeby sprawdziła i potwierdziła :) a teraz info dnia ;) [B]Fred [/B]w niedzielę jedzie na zapoznanie do domu Pan wypatrzył go w ogłoszeniach wykupionych przez Kaję i Azę :), bo innych chyba nie ma i go chce, podoba mu się z opisu i z wyglądu dom pod Niepołomnicami tam gdzie są konie, tzn nie nie dokładnie tam ale tamte okolice jakies 70-80 km od Izy trzymajcie kciuki aby Fred jechał tylko w jedną stronę ;) i żeby do niedzieli pan się nie rozmyślił prosze...... pan jest po rozmowie z Izą brzmiał obiecująco kciuki, kcuki i jeszcze raz kciuki potrzebne dzisiaj sunia w typie mopa pojechała do domu do Krakowa spakowała się na kilka godz przed planowanym wyjazdem do DT do Inowrocławia prosze aby to nie był sen, aby zarówno suni i Fredowi sie udało
  19. [quote name='Szarotka']A ogolszenia malego bezimiennego pieska nadal aktualne?? Trzymam za mopke :):)[/QUOTE] tak, jak najbardziej mam nadzieję, ze juz naprawde niedługo lady goo głosi [quote name='elinka']No to trzymanie kciuków się przydało.;) Mopka dosłownie załapała się w ostatniej chwili. Znakomicie! A czy będą jakieś wieści z nowego domku? [/QUOTE] dlategoteż Iza mi pisała, ze siedzi jak na bombie bo powiedziała pani, że sunia wieczorem wyrusza do Inowrcławia dlatego pani błyskawicznie pojechała do hoteliku zapoznać psiaki a że zapoznanie wypadło pozytywnie to mopka od razu pojechała Iza z panią chcą się umówić w tygodniu na odwiedziny te klika dni wystarczy (mam nadzieję ;)) żeby sunia się zadomowiła zobaczymy jak to będzie ja to panikuję, więc kciuki jak najbardziej wskazane :) [quote name='Szarotka']Jakos kudlacze maja przewaznie wieksze branie :):) to ile jeszcze zostalo ??[/QUOTE] mały czarny bezimienny Diuna mała czekoladowo ruda sunia szczeniak (jak mopka się zadomowi, szczeniak przejedzie na jej miejsce do hoteliku) mamy w sumie jeszcze 3 pakiety ogłoszeń irenka - mała rudo czekoladowa sunie ja i anna_33 - szczeniak i Diuna allegro zrobie wszystki na kncie fundacjnym z allegro mopka ma dom :) btw z ogłoszeń odezwał się też po Freda - nie wiem skąd weżmiemy tyle kcików ale tutaj tez trzeba mocno zaciskać :)
  20. sunia w typie mop jako [B]Viva[/B] pojechała przed chwilą do własnego domu :multi: pani wypatrzyła sunię na allegro Kraków - dom z ogrodzonym terenem i lablador do towarzystwa psiaki zapoznały się w hotelu i suni apojechała do domu :)
  21. [quote name='mysza 1']Z tego wątku Rekin, Malta też, bo na razie nie ma dla niej żdanych konkretów, poza tym ona bardzo ładna jest, chciałabym ją poogłaszać, będzie wabikiem dla innych domów jak już znajdzie ten jeden, jedyny ;) Ale mamy jeszcze Amigo, Emi, Misia, Jaspera, staruszka Nero, Azję.... Wszystkie szukają domów. Do wyboru, do koloru ;) [/QUOTE] Azja Azja?? nie znam pokaż linkę?
  22. [quote name='irenaka']Oczywiście Gosiu, że ja czekam. Tak jak się umawiałyśmy, jak będzie wszystko dograne, to wyślij mi to na mail. Ta zmiana którą proponujesz, jest OK, brzmi lepiej. Zmieniłabym może też to zdanie: ...Już nie "kłapie" zebami jak na poczatku.... Coś bym przeredagowała, tylko nie mam pomysłu;). Iza wie Gosiu o ogłoszeniach małej i to zaakceptowała, ale gdyby chciała się wstrzymać z tymi ogłoszeniami, to też będzie OK. Poproszę dziewczynę o ogłoszenia później. Najważniejsze, że jest ktoś chętny do pomocy, bo z tym krucho.[/QUOTE] myślę, ze jutro najpozniej w niedzele bedziemy wiedziec czy beda jakies zmiany w tekscie jak mi Iza nie podpisze to ja wydzwonię ;) takst zaproponowyany jest pierwsza wersją bedziemy przeredagowywac, tez mi to kłapie sie nie podoba ale nie mialam pomysłu na podmiankę
  23. [quote name='irenaka']Ja też trzymam kciuki za domek:). A tekst dla Pralinki bardzo mi się podoba:cool2:. Witaj Elinko:loveu:, nawet nie wiedziałam, że jesteś na wątku, miło mi Cię widzieć :)[/QUOTE] Irenko, jakbyś się wstrzymała jeszcze z ogłoszeniami ja bym postarala sie tekst skonsultowac z Iza dzisiaj wystawię w nocy niuni allegro i jak Iza bedzie miala jakies uwagi to da znac ale myslę ze najpozniej w niedziele bedzie mozna ruszac juz z gotowym tekstem zmieniłabym na pewno to: Jeszcze nie umie chodzić na smyczy, jeszcze się jej boi na: Dopiero uczy się chodzić na smyczy, jeszcze się jej boi, jeszcze niewiele umie. bo jak napiszemy od razu ze nei umie to moze ktoś sie zniechecic ktos kto nie ma ogrodu takie mieszkanie w bloku to głównie spacery na smyczy przeciez
  24. [quote name='elinka']3x, Żabka znalazła DT więc do Torunia nie pojedzie. Oczywiście, transport naszej Mopki do Inowrocławia jest nadal aktualny, tak?[/QUOTE] transport tak, tylko dzisiaj mopka ma miec wizytę pani która się w niej zakochała z allegro Kraków dom z ogrodem i lablador i własnie lablador jedzie na zapoznanie z mopką jak wszystko bedzie ok, to suńka bedzie miala dom jesli nei to dzisiaj Iza zawiezie ją pod Karków gdzie przebywa transport nr jeden czyli Yorija oczywiście jak tylko będę cos wiedzec dam znac inf z ew domkiem dla suni dostalam dosłownie 3 min temu kurde, żeby pani się nie rozmyśliła :kciuki:
  25. [quote name='Tora&Faro']Kochany Eklerek już w domku...czego chcieć więcej:loveu:[/QUOTE] zdjęc z nowego domu? ;)
×
×
  • Create New...