Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. Gucio pracuje juz czas jakis chyba 2 miesiąc juz mu zleciał ale dopiero teraz ośmieliłam się o tym napisac szczerze to po prostu bałam się ze wróci bo na Gucia z tego co mówiła Iza było dużo chętnych którzy kochali go widząc zdjęcie ale jak go poznawali na zywo - uciekali gdzie pieprze rosnie aż do pewnego dnia o Guciu zadecydowal przypadek juz nie pamietam z jakiej okazji, chyba w zastepstwie za kogoś w hotelu gdzie przebywał Gucio pojawiła sie pani wet która pracuje własnie w SG i tak oto Gucio trafił do służby ;) poniewaz juz czas jakis minał jak Gucio pracuje i nie ma zwrotu to przy okazji ze kilka dni temu dostalam zdjęcia pomyślalam, ze nie ma to tamto i trzeba na dogo wiadomośc ogłosić :) umowa jest taka, jak Gucio po skończeniu słuzby za x lat z róznych wzgledów nie będzie mógł zostac ze swoim przewodnikiem - wraca pod opiekę Fundacji kurde belek, jakby nie patrzec niezły gośc z Gucia ;)
  2. [quote name='Asior']tak Biafra decyduje[/QUOTE] i zadecydowała ;) pamiętacie go jeszcze? [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4385/mzdjcie0265.jpg[/IMG] więc tak z moich informacji wynika, że Gucio stał się psem pracującym jako że miał i ma zapewne dalej bardzo trudny charakter (z Guciem pracował szkoleniowiec i sam czasami miał dość) biada temu kto nielegalnie zechce przekroczyć granicę w okolicach Cieszyna albo Zgorzelca (kurde zapomnialam gdzie Gucio pracuje :oops:) Gucio jest pracownikiem SG :)
  3. ech ja weszlam z nadzieją, ze tutaj pogaduchy (nic na to nie poradzę, że marysia mi sie z pogaduchami kojarzy ;)) a tutaj takie niefajne inf ech Kaśka uspokój się !
  4. [quote name='Czarodziejka']A pw wysyłałyście? [B]Jeśli nie odpowiada wyślijcie maila - jest w opcjach.[/B][/QUOTE] mail wysłany i tez cisza widac cos dziewczynie wypadło ale kurcze dziwnie tak czekac
  5. [quote name='3 x'] czyli na konto EMI powędrowało [SIZE="2"]515 zł + 10 zł (dopłata) + 20 zł (dopłata) - wszystkim allegrowiczom DZIĘKUJĘ po raz kolejny edytowalam listę darczyńców allegro Emi, dostalam jeszcze z allegro pieniazki 20 zł - które już sa w drodze na konto myszy :)
  6. dostaliśmy pieniązki od ewikS - 20 zł - dziekuję :) pieniążki dopisałam do konta zwierzakowego i tym samym uzbieraliśmy kwotę 400 zł co przelalam od razu Izie na siano dla koni pozostałe pieniązki z tego konta czyli 5,14 zł dopisalam do wciąż czynnego konta allegrowego. nie chciałam przesuwać pieniązków między wątkami stąd taka a nie inna moja decyzja. zwłaszcza, że na musli będziemy oprócz istniejącego na dogo i mial bazarku cegiełkowego wystawiac też allegro cegiełkowe. z konta allegrowego Fundacji wystawiane sa tez allegra adopcyjne kundelków myślę, że uczciwie będzie jeśli pieniązki wpłacane z myślą o allegro pokryją własnie koszty wystawiania aukcji. dodam, ze allegro adopcyjne nie jest drogie, tzn niw wystawiamy full opcji, allegro adopcyjne jednego psiaka to koszt 2,5 zł. Staramy się bowiem, o status konta takiego do wystawiania aukcji charytatywnych, które jest zwolnione z kilku opłat w tym np. opłaty prowizyjnej od sprzedaży cegiełek Fundacja jak najbardziej (na tyle ile zrozumiałam zapisy allegro) może mieć takie konto tylko weryfikacja i papierkologia "chwilę" trwa dlategotez aukcja z musli bedzie wystawiana tak jak wczesniejsze (tak mi się na chwilę obecną wydaje) a pozostajac w temacie allegro adopcyjnych i innych tego tytpu ogłoszeń: był kolejny tel o Freda w miarę rozsądny ale neistety warunki nie dla Freda ogrodzony teren ośrodka gdzie dziennie przewija się kilkanascie-kilkadziesiąt osób no i pan szukał psa towarzyskiego który mógłby bez problemu ganiac pomiędzy tymi ludzmi a do tego Fred nie do końca sie nadaje ale grunt, że jest odzew z ogłoszeń :) z tego powyzszego domku byc może pojdzie inny psiak, który mieszka w hoteliku razem z naszymi kundelkami :)
  7. [quote name='kinga']I to nowe imię :evil_lol:. Ale słusznie - jak coś wygląda jak Toto na powyższych zdjeciach - to nie może nazywać się Igor. Twardo i prozaicznie :shake:. Musi, MUSI być GUŚ! :p[/QUOTE] Guś, który wraca bo w domu czeka micha ;)
  8. [quote name='ulvhedinn']I z tego co widać, to całkiem skutecznie dąży..... ;)[/QUOTE] dokładnie albo go do zdjęcia natapirowali ;)
  9. [quote name='mysza 1']Mam do Was prośbę. Czy możecie napisać co o tym myslicie? Niedawno mój Huguś odszedł z powodu wykrwawienia na skutek pęknięcia guza śledziony. Teraz moja sunia ma na śledzionie guzek (ognisko hipoechogenne podtorebkowe ok. 1,52x1,23 cm, krawędź regularna. Śledziona tez jest powiększona do ok.3,4 cm grubości, brak deformacji powierzchni śledziony w miejscu guza. Diagnoza dr Marcińskiego- [B]obraz wskazuje na krwiak [/B]lub początek nowotworzenia. Zalecenia- ponowne usg za miesiąc. Nie sądzicie, że lepiej zareagować wcześniej? Usunąć śledzionę? Idę na konsultację do chirurga ale chciałabym wiedziec jakie macie doświadczenia, jak same rozumiecie, okropnie się boję po tym, co spotkało Huga :([/QUOTE] to co miał Michaś to też okazało się krwiakiem lub deformacją naczyń kwionośnych tzn nie był guzem nowotworowym który przy usuwaniu był wielkości mojej pięsi był pęknięty i pies był blady czyli maił ubytek krwi czyli tak czy siak ciachnąc trzeba my mieliśmy szczęscie że zdązyliśmy a jak Michał zaczął się źle czuć to my bylismy na ukrainie, poza zasięgiem jakimkolwiek prawie i wróciliśmy dopiero za tydzień od pierwszych sygnałow czyli mineło ok 2 tyg od sygnałów do operacji to długo usg można powtórzyć ale ciachac jak najbardziej
  10. [quote name='gusia0106']Wróciliśmy ;) Opis wycieczki w skrócie: - ucieczka w cholerę, że szukaj wiatru w polu - zaliczona - wytarzanie w końskiej kupie - zaliczone - obślinienie wszystkiego co się da w samochodzie w trakcie podróży - zaliczone - rozpoznawalność na ulicy i sława wszechobecna - zaliczona - Połonina Wetlińska i Smerek (szlakiem, a jakże ;) ) - zaliczone - wytaplanie się w błocie bo sam brzuch - zaliczone - węszenie, tropienie, kopanie dołów - zaliczone - zanurzenie łap w Solinie - zaliczone - wylegiwanie w słońcu - zaliczone Zdjęć trochę mamy ale aparat nam się ładuje. [B]Ale najszczęśliwszy to on jest .......z powodu...................powrotu do domu.[/B] hi ;)[/QUOTE] szcześciarz :) najbardziej intryguje mnie pkt: - rozpoznawalność na ulicy i sława wszechobecna - zaliczona zwłaszcza ze następuje zaraz po pkt: obślinienei i wytarzanei w końskiej kupie ;)
  11. dziewczyny a jak z opłatami? robnija dziękuję za zajęcie sie Skrzatem (żaden Duduś ;))
  12. [quote name='Camara']co do tytułu - Kinga!!!! zmieniaj to, bo te rokowania cosik ci nie wyszły :cool3:[/QUOTE] no i juz nie u Biafry w moim mailu były cztery zdjęcia Igora 3 juz sa na wtku wklejam zatem czwarte: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3538/mdsc01979.jpg[/IMG] i inf. od nwego domu Igora [QUOTE]Dzień dobry , Igor serdecznie pozdrawia swój poprzedni Dom tymczasowy . Gusio jest już z nami pół roku , trochę przytył , bardzo przykłada się do pilnowania domu , na spacerze można go już puszczać luzem bo wie że w domu czeka miska :) . Wysyłamy kilka aktualnych zdjęć Gusia . (...) serdecznie pozdrawiamy E. B. M. + Guś (dawniej Igor)[/QUOTE]
  13. [quote name='kinga']Skrzyżowały z chow-chowem? :crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] z kula ziemską ;)
  14. ee ejak wy o piciu to może ja o jedzeniu? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193947-Koń-by-się-uśmiechnął-306-porcji-musli-dla-FZNJR-do-31.10"]bazarek jedzeniowy [/URL] [COLOR="#c0c0c0"]dobra dobra, przyznaję się, tam się kryje reklama mojego bazarku, tzn nie reklama nawet a cały bazarek musze go jakoś reklamować :oops: [/COLOR]
  15. [quote name='pati1975']trzymam kciukasy[/QUOTE] oo kto do nas zagościł :) musze wypytać Izą które psiaki grzeją dupki na posłankach :)
  16. [quote name='uzona']Rozumiem, gdyby jednak pomoc była potrzebna, to daj znać.[/QUOTE] jak cokolwiek będę wiedzieć będę was informowac :) pamiętam też ze jesli chodziło o Brno to pomoc w tłumaczeniu jak wszystko potoczy sie bez problemów to myślę ze za tydzień Melisa może być w drodze do wrocławia :)
  17. [quote name='Camara'] Żeby nie czekać do wieczora :cool3: I dodam jeszcze, że Igor to prawie mój sąsiad i ciotka camara czuwa i czasem sobie podpatruje Igora buszującego w ogrodzie :loveu:[/QUOTE] a ja tutaj chciałam postopniowac napięcie a tutaj takie buch ;) aż się sama zaskoczyłam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193947-Koń-by-się-uśmiechnął-310-porcji-musli-dla-FZNJR-do-31.10"]KLIKNIJ we mnie [/URL] edit, trochę tytuł nieaktualny ;)
  18. [quote name='karina1002']No ba ! Co za pytanie !! Pewnie, że chcemy :)[/QUOTE] no, jedna chętna ;) ale zdjęcia wstawię dopiero wieczorkiem w pracy ich nie mam z tego co pamiętam z opisu którym się tez oczywiście podzielę Igor dązy do doskonałego :) kształtu, czyli kuli :evil_lol:
  19. [quote name='uzona']3x, czy myśląc o operacji w Brnie myślicie o tej klinice [url]http://www.jaggy.cz/cz/text.php?id=s_403f6b2725393[/url], jeśli tak, to na azjatyckim forum jest dziewczyna, która leczyła tam psa i jest bardzo zadowolona, może służyć pomocą w kontakcie, porozumiewaniu się. Ceny są podobno o niebo niższe niż w Polsce a opieka lekarska świetna.[/QUOTE] szczerze powiem, ze nie wiem Iza jest w trakcie konsultowania Melisy z kimś z wrocławia mówiła mi nazwisko ale że nie znam ani jednego końskiego lekarza to nic mi ono nie mówiło i z tego co wiem nastawia się na operację we wrocławiu
  20. [quote name='samoglow']Cudnie sie to czyta, jak jakas basn. Dobrze miec troche bajek w zyciu :)[/QUOTE] a chcecie miec ilustrację do tej baśni? (przy okazji zapraszam na bazarek dla koni pod opieka Biafry: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193947-Koń-by-się-uśmiechnął-330-porcji-musli-dla-FZNJR-do-31.10"]koń by się uśmiechnał? - klik[/URL])
  21. [quote name='sleepingbyday']to COŚ to jest tymczas liśko, ksywa kargul (albo johnny bravo, albo sołtys, albo paul newman, albo tłusta torpeda :diabloti:). szkoda, że nie wyskoczyłaś, ja bym przeczekała biafrańską rozmowę. a i zosia by się ucieszyła :cool3:.[/QUOTE] łoj nie wiem trochę nam zeszło do pkp sódmiescie i jak zmarzłam to skończyłysmy i dopiero poszłam w tunel ;) zrobiłam coś co nas gryzło tzn mnie i Izę od jakiegoś czasu wiecie, że ją tam strasza ze 15 października będzie miała śnieg? miałyśmy wystartować jakiś czas temu tzn "bujamy się" z tym zamiarem/pomysłem juz pewnei ze dwa tyg chociaż pierwsze przymiarki były jeszcze w sierpniu w końcu przysiadłam przeliczyłam i wymodziłam kolejny bazarek z niczym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193947-Koń-by-się-uśmiechnął-330-porcji-musli-dla-FZNJR-do-31.10?p=15488724#post15488724"]koń by się usmiechnał? - klik[/URL]
  22. [quote name='sleepingbyday']oby, bo chłopak miał do tej pory przerabane... 3 x cos zamilkła, pewnie się zastanawia, jak tu swoje skarpety odebrać :evil_lol:[/QUOTE] hehe jakbyś zgadła nawet zaczełam na watku mieszka pisac o skarpetach zwłaszcza ze dzisiaj was widzialam tzn Ciebie Zosię i jeszcze "coś" ;) ale akurat jechalam tramwajem i rozmawialam z iafra bo tak to bym pewnie wyskoczyła i goniła ;) skoro juz sie wygadalam, ze rozmawialam z Iza to powiem wam o kim o Melisie - to ta kobyła ta w wielkie łaty ma szansę na operację są dwa ale pierwsze ale to takie że do tej pory tylko kilka koni miało taka operacje w Polsce i żaden nie przezył (i to nie kwestia umiejętności lekarzy bo Melisa pojedzie do najlepszego, tylk to taki rodzaj operacji drugie ale - jeśli nieoperowana zrobi sobie cokolwiek w druga przednią nogę - nie da rady i będzie trzeba ją uśpic, a o kontuzję na jesieni jak jest plucha i błoto czy w zimie koniu z jedna sprawną nogą nietrudno :( trzecie małe ale - koszt to min 8 tys :shake: :crazyeye: pomimo tych ale Iza skłania się ku operacji i ja ją w tym mocno popieram jest jedno co przemawia za operowaniem to nie jest nasza fanaberia to jest operacja ratująca życie tylko jest tez wielkim znakiem zapytania bo tak naprawdę niewiadomo czy się uda :-o
  23. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/4b9ff6e3.jpg[/IMG] ech jak ja bym tak chciała zeby michas tak siadał i se we mnie wpatrywał on nawet jak czegoś chce to ma wiercidupcie ;) albo szturchanie zimnym nochalem ale usiąść i się patrzyć? nigdy ;)
×
×
  • Create New...