-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Kaja i Aza']3x, poslalam informacje do ogloszen (troche zmienilam tekst), mysle, ze lada dzien powinny byc gotowe, pare psow jest w kolejce przed Pralinka.[/QUOTE] jakby się już ukazały - daj znać :) musze sprawdzić czy dziewczynka ma jeszcze allegro
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Oby decyzja była pomyślna dla Freda......trzymam mocno kciuki.[/QUOTE] to chyba jeszcze nie ten etap rozmów tzn to dopiero poczatek , Iza chce państwu w bezpośredniej rozmowie tel przedstawić wszystkie walory Fredziocha ;) tylko po kontakcie mailowym muszą teraz Oni podac chociażby tel do siebie -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Się nie odbyło na skutek mojego zaniemognięcia... Kajkun dzisiaj miał problemy gastryczne w związku z czym po powrocie odkryłam, że pomarańczowy jest wielomiejscowo brązowy :flaming: Się mu od tych smakołyków w tyłku poprzewracało ;)[/QUOTE] znaczy się piesio zaniemógł po twoim torciku wątróbkowym? :crazyeye: a już mialam prosić o przepis dla micha , dobrze ze się wstrzymalam ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Agucha']Niestety, nie wystarczy. Czasem mają zamieszanie na poczcie i nie mają wbitej przesyłki w komputerze. W takim przypadku nie wystarczy pokazać dowód według którego można sprawdzić status przesyłki w systemie. Wymagają wtedy nr nadania, żeby "pocztowiec" mógł pójść na zaplecze i ewentualnie poszukać. Przerabiałam to nie raz.[/QUOTE] ja przerabialam szukanie po nazwisku wiec tak czy siak trzeba iśc i się spytac unikam tylko podawania słownie nazwiska bo niby nieskomplikowane ale panie i tak zawsze coś przekręcą i nigdy paczek nie ma za to jak przeczytaja nazwisko z dowodu to się okazuje ze od kilku dni leza ale u mnie jest specyficznie - listonoszka po zwróceniu jej uwagi ze zostawiała awizo z adnotacja "duzy list" co wcale duzym listem nie było (sikonowe etiu na tel komórkowy) obraziła się i wogole awizo nie zostawia i tak juz kilka miesięcy :mad: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='AgnieszkaB']A ja nadal nie mam nic od DorkaWD. Pisałam na wątku bazarku, wysyłałam PW i maile. Dostałam wiadomość, że jest poza siecią, przesyłka została wysłana i w czwartek-piątek (zeszły) wszystko sprawdzi i poinformuje. Ani informacji, ani zakupionej rzeczy. Nie chodzi mi o różową smycz za 7zł, ale o zasady. I poza tym jest to przykre. Jeżeli zawiniła poczta, to trzeba reklamować. Pieniądze za ewentualną zgubę i tak powinny "pójść" na psy. Ale ja nawet nie mam numeru przesyłki, żeby interweniować na poczcie.[/QUOTE] reklamację na poczcie może składac tylko wysyłający tylko musi minąc 2 tyg od wysłania takze Ty i tak nic nie zdziałasz na poczcie, niestety -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wiecie co ten Wiśnia ma jednak w sobie coś dostalam kolejnego maila z podrowieniami dla Wisienki tym razem od Pani Zofi P. i Boryska [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8508/049ggn.jpg[/IMG] Borysek tez jest adoptowanym psiakiem po przejściach jakby nei patrzec Wiśnia ma całkiem pokaźny fan club ;) btw zacytowalabym wam tego maila ale nei wiem czy tak moge -
juz pewnei pisalam kiedys, ze jest Pani zakochana w Majki Mańku ale chyba nic z tego nie będzie Pani boi się brać psa w ciemno zastanawia się jeszcze ale coś czuję, ze jakby miała go brac to by juz wzieła Kaja i Aza usało sie moze zobić Pralince ogłoszenia ?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Hehehe ;) nic dziwnego, ze wspiera, zawsze wysyłam maila z prośbą o wsparcie naszych aukcji. Brutus to onek, który mieszkał u Megii i którego wyadoptowałam Pani Marcie ;)[/QUOTE] ma watek? bym sobie Onka obejrzała :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']Czy ktos sie kontaktowal z potencjalnym domem dla Freda?[/QUOTE] Iza w weekend miala wyslac maila jak się bedziemy zdzwaniac to jej dopytam edit. rozmawialam z Iza, skontaktowała sie mailowo z Państwem i czeka teraz na odzew z ich strony -
[quote name='li1']Kto wyslal mi paczke z Dzierzoniowa ? Podalam do wysylki moj adres zamiast adresu sasiada. Ja bede w Warszawie za ok 2 tygodnie a upowaznienie sasieda do odbioru moich paczek skonczylo sie. Facet prosi na poczcie o wydanie tej paczki, ale nie udaje mu sie i najprawdopodobniej wroci ona do nadawcy. Oczywiscie zaplace za ponowne nadanie i zwrot, chcialabym tylko wytlumaczyc wysylajacemu dlaczego wrocila. Sprawdzam moje zakupy na bazarkach, ale nie moge rozgryzc kto wysylal z Dzierzoniowa.[/QUOTE] giselle4 jest z dzierzoniowa ona robi duzo bazarków, może to ona?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misiu ma pozdrowienia od pani Marty F. która regularnie wspiera allegra "slepego_szczescia" być może to ktoś z dogo ale to pewnie by napisala na dogo sama już nie wiem ale może wy wiecie bo do pozdrowień dołączył się Brutus były podopieczny hoteliku w serocku (o megii chyba chodzi, co?) tak czy siak, Pani Marta pozdrawia Misia i trzyma kciuki za domek :) -
[quote name='karusiap']Wiesci od Asi: Cześc Drwalu po operacji,trzeba go bardzo pilnować,mimo że ma klosz bo zle chodzi w tym kloszu i wpada na wszystko,operacja się udała ale czy będzie widział trzeba poczekać,bida jest złości się skuczy nie może sobie znalezć miejsca.buzole dziewczyny a wiecie cos więcej? tzn np koszty operacji jak się przedstawiały? szepnełabym inf o tym allegrowiczom co wspomogli Drwala (może by sie przy okazji skusili na inne cegiełki allegra slepego_szczescia :oops:) no i najważniejsze pytanie - kiedy będzie wiadomo czy będzie widzial?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Wiśnia i jego harem;):loveu:[/QUOTE] Wiśnia i jego piłeczka bo zdaje się że ona jest wazniejsza niż cały harem razem wzięty ;) -
znajdz różnice
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Gosia pewnie że pisz...żeby nie było że tylko ja spożywam;)[/QUOTE] tja, teraz wyjdzie ze tylko gosie piją ;) poszło podziękowanie do wspierających misia allegrowiczów nie pamietam juz czy to u niego czu u Emi kilka osób nie wpłaciło, ale moze sobie przypomną o wpłacie jak zobaczą podziękowanie ;) -
[quote name='3 x']dostalam nr konta w sobote wpłace bo teraz jestem wyjechana btw. moze ktos zechce wspomóc konie? cegiełka - porcja musli to tylko 5,5 zł (link cegiełki dla koników - klik) tak tak, wiem, Lulka już kupiła - dziekuję :) wpłacilam obiecane pieniązki :) dzisiaj wczoraj mialam kaca :roll:
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Emigrantka']Ja chcialabym zeby mnie zapytano jaka opcje wole oplacic - podano mi cene z wysylka, zalozylam ze to bedzie polecona, srebro zwyklym listem? Gdyby mnie zapytano - oplacilabym polecona. szkoda mi tego wisiorka..... buuuuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE] myślę, ze jakby sprawa była jasna od poczatku tzn byłby wybór to teraz nie byłoby nieporozumienia a tak to niestety ale niedoinformowanie o wysyłce świadczy na niekorzyść organizującego bazarek - moim zdaniem -
Szarotka mam pieniązki za chałwe - dziekuję :) poprosze o adres do wysyłki tym samym konto szczeniaków wzbogaciło się o 90 zł z bazarku - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193137-Rozliczamy-Słodkości-czyli-krwawica-Gremlina-chałwy-dla-kundelków-pod-opieką-Biafry?p=15410243#post15410243"]krawica gremilna i chałwy :)[/URL] jeszcze nie doliczylam pieniążków z bazarku "co łaska" z imionami, ale jeszcze poczekam do wtorku, jak nikt nikt nic juz nie wpłaci to bedziemy mieli i tak 45 zł z tego bazarku :) powoli powoli i moze uzbiera sie na pokrycie długu Moppi w hotelu :)
-
uff, poszło w końcu podziekowanie do darczynów z allegro z dyplomem i zdjęciami umiechniętej Emi - nie mogłam sie powstrzymac zeby nie dodac tych zdjęć ;) to samo pewnie będzie u Wiśni ;)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Emigrantka'] W sumie chyba pytam o to jakie powinny byc wysylki bo zakladalam ze sa zawsze polecone i chyba sie mylilam? Dziekuje[/QUOTE] kurde osobiscie jakbym robila bazarek z zamiarem wysyłania listem zwykłym to bym o tym informowala jeśli wysyłam coś, co jest "grubsze" w kopercie to tym bardziej powinien iść polecony dziwne może jeszcze dojdzie ? chociaz ja to ludziom pracujacym na poczcie srednio ufam -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Emigrantka']Nie wiem co zrobic - Basia 1968 pisala ze wyslala moj wylicytowany wisiorek zwyklym liste, nie doszedl (rozmawialam z mama, na jej adres sa wszystkie wysylki). To niby tylko 12 zl ale..... Dlaczego fanty bazarkowe (zaplacone) nie sa wysylane poleconym? :([/QUOTE] a za jaką przesyłke płaciłas? moim zdaniem powinny byc wysyłane tylko poleconym ja wyjątki robie bardzo rzadko, dokladnie to jeden raz za obopolna zgodą i na prośbę kupujacego z którym ze tak powiem "się znam". -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Jakiś fan 3x kupił 10 cegieł dla Amigo i 2 dla Malwinki ;)[/QUOTE] nie mój nie wiem kto, bo mnie dwa dni ne było i jeszcze do allegro nie dostarłam o rozesłaniu podziękowań nie wspomnę dobra ale to watek Onki bo zaraz namieszamy ludziom w głowie zobacza, ze "klika" sie zebrała i będą sie bali odezwac i nici z pomocy :( -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A mogłby ktoś podlinkować do wątku napis "Onka z łańcucha - pomóż" czy cos takiego? Do podpisu bym dodała, bo inaczej będzie wątek 5-cio osobowy przy dobrych wiatrach ;)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194692-MIA-ONka-z-łańcucha-zaczyna-nowe-życie-i-prosi-o-wsparcie."][B][COLOR="#800080"]Onka z łańcucha - nie ma nic, prosi o wsparcie![/COLOR][/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194692-MIA-ONka-z-łańcucha-zaczyna-nowe-życie-i-prosi-o-wsparcie."][COLOR="#ff0000"][B]Onka z łańcucha - prosi o wsparcie![/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194692-MIA-ONka-z-łańcucha-zaczyna-nowe-życie-i-prosi-o-wsparcie."][COLOR="#ff00ff"][B]ONka z łańcucha - państwo przenieśli się do miasta, pies został - prosimy o wsparcie[/B][/COLOR]![/URL]