-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='delfy2000']Jak będę miała kilka groszy, to też się zgłoszę do Ciebie....[/QUOTE] dziękuję :) odnowiłam kilka ogłoszeń Pekinowi i Diune Wypadkowa musze ogłosić z domu ale nie wiemkiedy mi to się uda ale zapomnialam jego zdjec do pracy o Diunę było kolejne sensowne zapytanie duży dom z ogrodem ale niestety nasza Diuna okazała sie za stara :( ale sukces bo nie dość, ze dom sie o nią pytał to nawet był na zapoznaniu szkoda :( ale może będa inne domki które wybiorą Diunę to juz dwa zapytania o nią - i to uważam za największy sukces, bo wczesniej pomimo zerii ogłoszeń była cisza jak makiem zasiał a wogołe to reklamujecie allegro naszych wyrzutków na FB i wogóle w innych róznych miejscach ? [url]http://allegro.pl/wakacyjne-wyrzutki-napelnij-brzuszki-i1494937455.html[/url]
-
[quote name='LAZY'] Co do imion to mamy na liście: Rafał, Paweł, Ignacy, Igor, [B]Michał, [/B]Aleksander. Ehhh ciężka to będzie przeprawa. [/QUOTE] Michał :loveu: najładniejsze imię męskie dlatego tak nazywa się mój psiak :grins:
-
Justyna czy doszła faktura za nasze sunie? ta druga i trzecia co miała być wysłana przez lecznicę? Mamy jeszcze są ze szczeniakami, więc jeszcze nieciachnięte. I mam jeszcze jedno pytanie zgłosił się do nas Pan ze wsi co dokarmia/ma sunię, która już raz miała szczeniaki (bo przecie raz mieć musi, dla zdrowia), że wie, że my potrafimy zrobic tak, zeby już więcej nie miała szczeniaków bo on już nie chce, żeby miała pewne jest, że Pan sam nie zapłaci za strylizację, będziemy próbowały, żeby dołożyłs ie choć trochę ale nie mogę w tej kwesti obiecać czegokolwiek i drugie co jest pewne to to, że sunia bedzie znów w ciązy bo lata samopas we wsi :shake: czy jakby Pan nam oddał sunię na czas sterylizacji to jest szansa na dofinansowanie zabiegu? (pytam na razie orientacyjne, bo to jeszcze kwestia umówienia sie z tym Panem, na razie była jedna rozmowa, mam-y nadzieję, że Pan sienie rozmyśli :roll:) generalnie wiejska suka co teoretycznie ma dom ale lata samopas po wsi zdjęcia sunu byłby dopiero jakbyśmy ją zabrały na zabieg sunia nie ma i raczej nie będzie miała watku na dogo, bo teoretycznie ma dom
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']U Misia mamy plus, pewnie nie wróci ;) więc przerzucę na psy z lecznicy jak sądzę, bo tam mam 1500 zł długu na razie, Sisi i Amelka tez biedne i bez deklaracji więc jest na kogo ;) Dzięki, będę sprawdzać wyciąg na dniach to wszystko powpisuję.[/QUOTE] Amelka ma moją deklaracje z Amigo :) - poszła w tym samym czasie co Misiowa tylko osobnym przelewm jakoś koło 2-5 poszły pieniązki dzisiaj grzebałam w banku i znalazlam ze jeszcze w tym miesiacu poszły -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mysza widzialam ze poszła mi w marcu deklaracja na Misia a ja nie kontroluję kiedy on do domu poszedł ale jakby u Misia nie były potrzebne pieniazki to wrzuć je do innego waszego psiaka :) -
[quote name='wapiszon']Boże, nie wiedziałam,że tu takie dłuuuuuuuuugi :( :( :( Jak będę miała jakiś grosik ( może w kwietniu) to prześlę. A na jakie konto?[/QUOTE] ano długi :( zakładając wątek nie spodziewałyśmy się, że z 3 sztuk zrobi się 20 :( nr konta podam na pw dziękuję :)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'][B]Ich ostatnim wspólnym wyczynem jest zbity szklany stolik, bo o tym chyba nie wspominałam ;)[/B] Waga bez zmian 21, 8.[/QUOTE] o kurka toz to w miarę masywne było -
[quote name='magda222']Zrobiłyśmy z Alfą eksperyment. Przelała mi kasę i od niej poszło. Tylko teraz musimy poczekać czy mój bank to przyjmie.[/QUOTE] przyjmie, bo nie ma automatycznie ustawionego sprawdzania adresów ja np podaję do przelewów z bazarków adres pod którym mieszkam a nie pod którym jestem zamledowana i mam wszystkie dokumenty i konta na niego pootwierane
-
[quote name='magda222']Słuchajcie, a czy nie jest tak, że jak podaję mój nr konta a dane fundacji to będzie ludziom przy wpłatach wyskakiwał błąd? Proszę o wszelkiego rodzaju uwagi i porady. ja bym nie podawala wogole w tresci aukcji nr konta ani danych takie rzeczy podaję w wiadomości do kupującego wysyłanej po kupieniu cegiełki może zostaw tylko w aukcji ze jest pod opieką fundacji "zwierze nie jest rzecza" i podaj stronę: www.zwierzeniejestrzecza.org.pl wówczas jak ktoś kliknie na stronie fundacji w banerek: "nasze aukcje" bedzie ona wyświetlana oczywiście jeśli ktoś będzie dzwonił i sprawdzał to "kolokwialnie" mówiącpotakniemy.
-
[quote name='magda222']Super tekst :) Tylko jeszcze się naradźcie czy podać do zbiórki moje konto czy fundacyjne. Bo chodzi też o to, żeby obcy ludzie zaufali i wpłacali a jak zobaczą, że to nie jest konto fundacji tylko osoby prywatnej to mogą podchodzić nieufnie do sprawy.[/QUOTE] zbierania na konto fundacyje wolimy unikąć nie możemy zagwarantować, regularnych rozliczeń a tego wymaga regulamin dogo wolałybyśmy aby do fundacji wpłynęła jedna zbiorcza kwota naprwdę nie damy rady prowadzić na bieżąco rozliczeń a jeśli udostępnisz swoje to z kona Fundacji wpiszemy się, ze o tym wiemy i że to jest uzgodnione i że mamy 100 % zaufania :) ew jeśli na fb wolisz nie podawać swojego konta to na fb może być fundacyjne
-
[quote name='Nanhoo'] aha i ponieważ zdaję sobie sprawę, że życie może zweryfikować nasze poczynania i żadne starania nie przedłużą życia Nobilesowi i gościna u Biafry może być krótka i dramatyczna proszę wszystkich tym bardziej o pomoc.:happy1:[/QUOTE] Nobiles został zaprowadzony do kojca rano, podobno bardzo mu się nie podobało, że ma obroże i smych i chciał się z nich wywinąć
-
[quote name='Nanhoo']jeśli dobrze zrozumiałam 3x to dziewczynom najlepiej by pasowało żeby zbierać na osobne konto i przelewać w jednym na fundacyjne. Magda222 widziałam Twoje rozliczenia na innych wątkach i jeśli byś się podjęła to byłoby super. Ja mam 1000% zaufania. I sądzę, że inne dziewczyny na wątku również. dokładnie noc spędził w samochodzie, wieczorem trochę szczekał Iza nie chciała go juz wczoraj w nocy męczyć przeprowadzkami [quote name='ihabe']Allegro cegiełkowe musi byc zrobione z konta allegro fundacji lub stowarzyszenia, osoba prywatna nie moze tego robić, allegro może zawiesić taka aukcje i użytkownika. Oferowałam zrobienie cegiełek na nasze Stowarzyszenie humanitarno- ekologiczne dla Braci Mniejszych ale psiak jest pod opieką Fundacji i teraz raczej ja nie mogę tego zrobić, chyba, ze jest inaczej i np nasze Stowarzyszenie zrobi taka aukcję i napiszę , że uzbierane środki zostaną przekazane Fundacji i takie tam? Czy ktos sie orientuje w tym temacie? nie musi tutaj jest przykład: wakacyjne wyrzutki - klik właśnie ze względu na to, że nie damy razy prowadzić teraz rozliczeń i żeby na konto fundacji wpłyneła jedna wpłata a nie 50 malutkich -co zdecydowanie ułatwia rozliczenia, allegro wystawiam z prywatnego konta z tym, ze sprzedaję zawsze "dyplomy" a nie wirtualne cegiełki. Trzeba pamiętac, aby zaznaczyc wysyłkę listem (bo podobno aukcje tylko z wysyłką mailową są usuwane) no i jesli ktoś chce to po zakończeniu aukcji wysłac dyplomy [quote name='magda222']Mogę zrobić takie allegro cegiełkowe. Jak będę miała z czymś problem to dopytam Isadorę. Ona mi zawsze pomaga :loveu: Tylko czy wtedy mogę podać moje konto czy to musi być konto fundacji? Nanhoo dziękuję za zaufanie :) Magda - jak wyżej, możesz z prywatnego wg mnie na fb można zbierać pieniązki na konto fundacji - będziemy powiadamiać jak jakieś przyjdą ale allegro mozna zrobić na pryatne konto z adnotacją że aukcja jest uzgodniona z fundacją i przez nia monitorowana przepraszam, ale napradę nie damy rady tego pociągnać Nanhoo - Iza będzie dostępna południowym wieczorem, teraz wiem, ze cośtam załatwia w terenie edit: aukcja jest wystawiana z prywatnego konta i pieniążki spływaja na prywatne konto a potem sa przelewna na fundację
-
Nanhoo jakbyś mogła nanieśc poprawki w swoim poście byłabym wdzięczna nr konta PKO Bank Polski S.A.: 07 1020 2906 0000 1702 0256 2460 ze względów logistycznych fundacja przesiada sie na inne konto, obecnie funkcjonują oba ale staramy się poinformować wszystkich o tym nowym. jeszcze a propo pieniązków to bylibyśmy wdzięczni gdy ktoś zajął się finansami chłopaka my niestety - od razu mówię, nie będziemy w stanie prowadzić na bieżąco prowadzić rozliczeń po prostu mamy za dużo na głowie może zbiórkę na dogo ktoś przeprowadzi na jakies inne konto a potem całośc jednym przelewem do fundacji?? (nie wiem, głośno myślę) i chyba najważniejsze: pies nie jest na hotelowaniu nie trzeba płacić za miejsce i opiekę ale bardzo prosimy o wsparcie na utrzymanie - jedzenie, wizyty u weterynarza i leki może ktoś moze podarowac karmę ?
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']O matko :( prawda jest taka, że sprawdza się powiedzenie:[B] "tak to jest mieć rasowego psa..."[/B] Z Hugusiem wiecznie jacyś lekarze byli, chociaż w świetnej kondycji był to ciągle coś...[/QUOTE] ej ja protestuję :mad: chociaż Michał jest chyba wyjątkiem -
[quote name='_Aga_']Podniosę...............[/QUOTE] dzięki :) domu dla Diuny nei ma ale .. był jeden tel jak dla mnei to sukces bo róznie ale czasami pomału Diuna miała ogłoszenia i zawsze była cisza jak makiem zasiał coprawda pani chciała Diunę do kotów i małych dzieci więc niestety to nie dom dla Diuny, ale sam fakt ze tel zadzwonił uważam za sukces :) psiaki dostały tez pieniązki: 100 zł od pani Ewy M. 100 zł od Anonimowej podczytywaczki dogo ;) (wpłata bezpośrednio na konto fundacji) dziękujemy :loveu:
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='alicjazar']Hahahahahahaha Dziewczęta, ubawiłyście mnie setnie! :P Nie czytam w toalecie, bo muszę się (za przeproszeniem) skupić! :) Jeszcze bym siostrze tę książkę utopiła i dopiero by było... :P A tak Fiedka skonsumował tylko okładkę.[/QUOTE] skoro tylko okładkę zdążył to wnioskuję, ze się szybko skupiasz ;) [COLOR="#808080"] chyba się dzisiaj nie wyspalam ;)[/COLOR] -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']dokładnie, kto ze sobą ksiązki do kibla nie bierze??? ala, przeciez ty nie jests facet, ręce masz wolne :-)[/QUOTE] ja czasami nie biore bo zawsze jakas tam czeka ;) -
[quote name='Pipi'] Jeszcze chciałam prosić, zeby ktoś wstawił mnie na stronie Krakvet, bo jakoś samej nie wypada chyba. [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13353[/url] a bez tego raczej nie trafię na listę.[/B][/QUOTE] Pipi na zgłoszenie do krakvetu przyjdzie jeszcze pora jak wygrasz w wewnętrznej ankiecie dogo na pewno zostaniesz zgłoszona :) teraz trzeba sie skupić na zmobilizowaniu ludzi do głosowania w wewnetrznej ankiecie czyli linki z prosbą na wszystkich zaprzyjaznionych watkach na watkach wszystkich psiaków na wszystkich bazarkach dołownie wszedzie gdzie jestes znana ;) wysyłanie pw tez wchodzi w grę jak najbardziej powodzenia !
-
ON-ek BUDYŃ - życie na kocią łapę czyli nie ma jak w domu ;)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Chciał zeżreć miskę razem z jedzeniem ale ja uważam, że to się nie liczy ;)[/QUOTE] dokładnie ściana sie pogryziona nie liczy to i micha się nie liczy ;)