-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
aha i zapomiałabym, fred dostał imienna wpłatę od pani Bożeny P. Tuszyma (25 zł) nie wiem czy to ktos z dogo ? dziękujemy :) -
Szkielet dalmatyńczyka - porzucony w lesie. prosmy o wsparcie !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nasz szkielet otrzymał kolejną porcję wsparcia darczyńcom pamiętającym o Punto - serdecznie dziękuję :) (nie publikuję danych bo mam niepełne zestawienie i nie chciałabym nikogo pominąć) -
Kaukazka Gerda w DT u biafry. Potrzebne $ oraz ogłoszenia !
3 x replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='_gos_']Gosia, dzięki za uwagi - zmienię. Rozmawiałam z Izą i mówiła, że jeśli się nie wyrobi, to puszczać ogłoszenie z tym jednym zdjeciem, które jest. Najwyżej później się zrobi nowe ogłoszenia z innymi. Ono jest ładne, więc to chyba dobry pomysł. Ale zależało mi, żeby tekst był sensowny i bez głupot.[/QUOTE] a wagę zznasz? wiek? bo ja zapomniałam zapytać ale będe jeszcze do Izy dzwonić Greda została wysterylizowa wczoraj - 305 zł pomogła nam Ostatnia Szansa może ktos chce sie dorzucić do sterylizacji? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']A na mniejszego się zgadza? Mamy w schronisku minimum trzy "półkaukazy" ;)[/QUOTE] podobno właściciel powiedział, że duży pies to będzie dużo szczekał a jaki jest prawdziwy powód - nie wiem szkoda bo ludzie brzmieli sensownie z pominięciem tego wynajmowanego domu -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230412-ROZLICZAMY!-Ksiązki-i-filmy"]ksiazki i filmy - klik[/URL] uzbierało sie 85,50 zł a z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230291-Mix-bizut-kosmetyki-maskotki-roznosci-do-16-08"]mix różności -klik[/URL]: 290,15 zł dodatkowo za pośrednictwem morisowej wpłyęło do nas : 10 zł od [B]Ciencienia[/B] 40 zł od [B]Aziza[/B] dziekujemy :) byli jedni Państwo zainteresowni Fredem - spod Warszawy wszystko ładnie pięknie dom z ogrodem tylko zapomnieli wspomniec że to dom wynajmowany i po tym jak już byliśmy umówieni na wizytę zadzwonili że właściciel domu nie zgadza się jednak na tak dużego psa, chociaż wcześniej podobno wyraził zgodę -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
a kuku: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=71849797.jpg&res=landing[/IMG] dzik jest dziki dziki dzik jest zły dzik ma bardzo ostre kły kto spotyka w lesie dzika ten [I]robi mu zdjęcia[/I] ;) czyli RonBatman obcuje z naturą ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg69/scaled.php?server=69&filename=24410729.jpg&res=landing[/IMG] się jakies ogłoszenia może Ronkowi robią? -
Ami - bernenka światem zachwycona - już w nowym domku
3 x replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
ja wiem co ja wiem co :multi::multi: ma w sobie coś z berneńczyka ;) -
[quote name='Sybel'][B]Ja powoli zaczynam żałować, ze wzięliśmy ślu[/B]b - wiele rzeczy było by łatwiej zalatwić. No, ale tak jest łatwiej o mieszkanie w RNS, puki jeszcze ten program obowiązuje... Tak źle i tak niedobrze. Na szczęście teściowa ma kontakt ze żłobkami (ma związki z sanepidem), więc jakby co, będziemy wiedzieć, jak się ma sytuacja w tych, które są koło nas. No wolała bym nie wysyłać Wita (i potem jego młodszego brata lub siostry) do żłoba, ale w praniu wyjdzie, co i jak.[/QUOTE] nie za wcześne Sybel na żałowanie? :evil_lol: toz Ty dopiero co po ślubie jestes ;) od zeszłego roku RNS obowiązuje tez dla singli
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Jeszcze trochę i będzie czytał książki w podróży ;)[/QUOTE] w sumie lepsze to niż miałby np śpiewac bo gremlin nie lubi jak się spiewa a dokładniej to chyba nie lubi jak ja śpiewam ;) gusia dopiszesz [B]70 zł[/B] do wydatków? (60 zł śmierdziele + 10 zł wysyłka) kupiłam Romusiowi na bazarku smaki śmierdziele bo bardzo je lubi :) a kupy nie psuja ;) -
Kaukazka Gerda w DT u biafry. Potrzebne $ oraz ogłoszenia !
3 x replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']Moim zdaniem jest ok - dopisałabym może, że jest bardzo czystym psem i nadaje się do mieszkania, ale może napisz PW do Biafry albo Gosi (3x) - Iza rzadko bywa na dogo, i na innym wątku chyba akcja-sterylizacja była informacja, że Gerda miała być w ten weekend sterylizowana - może już wiadomo coś więcej o jej wieku, ale to pewnie trzeba się bezpośrednio z Izą kontaktować.[/QUOTE] Gerda będzie sterylizowana w tygodniu w weekend nie było miejsca ale w ogłoszeniach można podawac, że jest wysterylizowana wyrzuciłabym zdanie "Małe dziecko spokojnie mogłoby ją prowadzić." bo się okaże że ktoś weźmie ją dla dziecka i jak się coś stanei będzie oczywiscie nasza wina i zmodyfikowałabym to zdanie: "Może zamieszkać w ogrodzie, najlepiej z możliwością wchodzenia do domu. Nie zostanie oddana na łańcuch. Powinna być jedynym psem." a dokładnie to wywaliłabym je bo (moim zdaniem) po pierwsze: sugerujemy że może mieszkac w budzie a wiadomo, ze wszyscy wola jak pies jest w domu z ludzmi wiec nie ma co od razu budy sugerowac 2. to że powinna być jedynym psem hmm, juz mój tymczas miał łatkę "agresywny do innych zwierząt" (zwłaszcza małych) no i ta łatką to ja sobie wiecie co mogę podetrzec ;) wydaje mi się, ze pisanie od razu ze powinna być sama nasuwa podejrzenie że jest agresywna a niepsiarze boja się psów które moga byc agresywne i boję się, ze to zdanie może odstraszyć potencjalny dom nawet jeśli nie ma w nim innego rezydenta takie rzeczy można wyjaśnić już w bezpośredniej rozmowie poza tym u izy jest wsród innych psów (ok, nie ganiają wszystkie jak leci luzem) no ale kontakt z psami ma i jakoś jeszcze nie slyszeliśmy o krwawych jatkach w wykonaniu Gerdy co do wagi i wieku - to dopytam Izy może coś bliżej wie chociaż jak sama pisała więcej będzie wiedziec po starylce gos - o zdjęcia męczę Ize i niestety opornie mi idzie ale będą ją dalej męczyc i w najgorszym wypadku się na mnie po prostu wku*wi i dla świętego spokoju zrobi ;) a tak poważnie to wiem, ze teraz ma roźne roszady z końmi bo nie tylko o zdjęcia ją prosze i jestem stale z nią w kontakcie -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Polubisz ;) Ustaliśmy z resztą, że to husky prawie :)[/QUOTE] i jeszcze uszy się klapnie i bedzie jak znalazł dla gremlina ;) Ronek naumiał się bardzo ładnie jezdzić samochodem juz kreci się tylko chwilę a potem leżakuje tylko musi miec stały dopływ świeżego powietrza ale to chyba logiczne -
[quote name='Alla Chrzanowska']Piękny pies z tego naszego Sama. Jeszcze się będą o niego bili.[/QUOTE] piękny piękny tylko wziął i mi tzta obszczekał i obwarczał;) miałam okazję poznac Sama w ten weekend bo mój tymczasowicz spedzał nockę w hoteliku cudo z Sama jest tyle wam powiem ale wy to i tak wiecie ;)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ech napisalm napisalam i się nie napisało generalnei wrócilismy z Ronkiem :) Ronek w hotelu był jakies 30 godzin jak go zostawialiśmy to płakał :placz: jak odbieralismy to grzecznie siedział i czekał :) spostrzeżenia hoteliku: - wraca na wołanie :) (wiadomo, na ogrodzonym terenie łatwiej to sprawdzic ;)) - kopacz pospoloity taaaaaaaaaaaaaaaaaakie doły kopie (kilka razy w ciągu pobytu zakopał wielką kość taką z 50 cm długa i odpowiednio grubą) nochal to jeszcze dzisiaj miał umorusany w ziemi ;) - zero agresji do innych psiaków; na spacerze zaprzyjaźniał się przez siatkę z innymi psiakami - grzeczny i kochany ale zostawić go sobie hotelik nie chciał chociaż proponowałam ;) no i oczywiście skakał ;) wogóle fajny hotelik i doga wielkiego w nim maja ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']d I decyzja zapadła... [B]Myszka zostaje z nami już na zawsze.[/B] We wtorek minęło 7 miesięcy od kiedy Myszka jest u mnie. Mój Karol od dawna chciał Ją zostawić, o oddaniu nie było mowy... ale ostateczna decyzja należała do mnie. No i stało się - decyzję podjęłam. Powiedziałam sobie, że albo teraz Ją oddam tym ludziom z wakacji, albo zostaje już u nas. Nie wyobrażam sobie życia bez tego szczekacza. Nie ukrywam, że boję się troszkę tego co mnie czeka gdy sie pojawi dziecko.. bo jak wiemy Myszka dzieci nie lubi... ale jakoś damy radę. :) chyba... Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, wsparcie i obecność na wątku :) Myślę, że Myszka jest zadowolona z takiego zakończenia ;) przynajmniej mam taką nadzieję :)[/QUOTE] ale trafiłam z tym domem :evil_lol: rozumiem, że Myszolińska zostaje w ramach Twojego preferowania dużych psów ? ;) gratuluje i Wam i Myszce :) -
[quote name='_gos_']Państwo są spod Warszawy. A czemu wrócił?[/QUOTE] bo wyjeżdzają za granicę na stałe
-
[quote name='_gos_'] Chcę im wysłać jakieś pomysły - na kaukazy i kaukazopodobne, może inne duże kudłacze. Jak ktoś ma propozycje, to proszę na pw.[/QUOTE] Fred od Biafry wrócił z adopcji z tego co wiem to był w domu z małymi dziećmi nie wiem w jakim stanie psychicznym wrócił - trzeba by było dopytać Izy skąd ten Pan dzwonił?
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Mam problem z dogomanią. Dwa razy już pisałam długiii post i nic... nie pojawił się. :roll: Napiszę tylko, że Myszka znalazła domek ;) :razz:[/QUOTE] w Ząbkach u młodego małżeństwa, którw niedługo się powiększy? no to gratuluję Marta ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Tia... męczę... chciałbym go zobaczyć zmęczonego... W sumie to mam pewne podejrzenia, że to husky w przebraniu onkowym ;)[/QUOTE] a widzisz być może dzisiaj własnie go zmęczyłes bo nie wtrynił całej michy żarcia może nie miał biedak siły dowlec się do michy ;) tak czy siak dla swojego dobra proponuję zacząć próbę rozdzielania tych dwojga ;) czuję sie z nimi conajmniej dziwnie ;) Ronek husky :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
aa czyli to piesek się nie nadaje do bloku a raczej blok + pracujacy po 8 godzin mieszkańcy bo już się przeraziłam (no dobra tak tyci tyci tylko) że wogóle do wszystkich psiaków odpadają domki pracujace z Twojego opisu wychodzi że to super psiak z charakteru :) może watro poszukac mu domu z innym psim lokatorem ? to wtedy nawet jak Panstwo będa musieli pracowac poza domem nawet i 8 godz to psiaki nie będa się nudzić mam nadzieję, że znajdzie sie dla niego domek wiadomo ten najlepsiejszy :)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ronek jedzie na jedną noc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca"]do hotelu pod Poznaniem [/URL] o hotelu wcześniej zasięgnełam języka od znanych mi dogomaniaków co mają tam swoje psiaki i jeżdzą osobiscie a poza tym musze Wam powiedzieć, że mieszkam z wariatami poszli dzisiaj o 5:20 [I][U]pojeździć sobie na rowerze[/U][/I] po lesie :stupid: czubki - to delikatnie powiedziane :evil_lol: -
[quote name='Pipi']Dziekuje za ogłoszenia. Miałam juz nawet jednego maila, ale do bloku i na 8 godzin by sam musiał byc. [/QUOTE] Pipi a to zły dom jak na 8 godz pies zostaje? większość osób pracujących pracuje po 8 godz mi w wawie dodatkowo dochodzi jeszcze ok 40-60 min dojazd fakt ze przy nowym tymczasie tz pracuje zawsze kilka dni z domu albo bierzemy urlop ale tak to psiak zostaje min 8 h sam i myślę, że jest to norma i nie sądze aby psom się coś złego działo z tego powodu chyba ze to pies co się nie nadaje do siedzenia sam w domu bo że o terierka chodzi to sie zorientowałam ale nie doczytałam albo niedowidzialam o jego predyspozycjach co do zostawania w domu?
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']A jacyś chętni na weekend się cudem nie objawili?[/QUOTE] nie nikt go nie chce może jakby był niekastrowany ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
karma przyszła już wczoraj także Ronus ma kolejny wór czyli na niecały miesiąc jeśli dobrze licze -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ale ona wyładniała :)