-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Podobno już się zaklimatyzował, ma psich kolegów, był u weterynarza, który tylko obejrzał i wyczyścił uszy. Wszystko w porządku. :)[/QUOTE] super się czyta takie info o uszatym Pimpku :) cały czas się zastanawiam kto jest oryginalniejszy Pimpek czy Zorka Potworka ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Jeszcze (chyba) nie... Ale wg mnie już może być ogłaszany. Co do ogłoszeń: - pies, który potrzebuje minimum jednego intensywnego spaceru dziennie (minimum 4 - 5 km, czyli 1 - 1,5 godziny) - do innych zwierzaków jest (już) w miarę obojętny, choć trzeba go pilnować - na "małych zwierzętach" typu gryzonie nie był testowany, choć czuję, że po przyuczeniu nie powinien zjeść - wymaga ciągłego "pilnowania" - bardzo łatwo się ekscytuje, więc trzeba cały czas "przypominać", że ma być spokojny - nie nadaje się dla osoby "słabej" psychicznie i fizycznie - mimo uległości ma tendencję do dominacji, no i potrafi pociągnąć To tak w skrócie, jak coś mi się przypomni, to dopiszę.[/QUOTE] co do obojetności wzg innych zwierzaków to on pierwszy nie zaczepia jak jego zaczepiaja to się odszczekuje (i na ten przykład w zamościu z jednym "małym miśkiem" rezydentem mijał się obojetnie, z drugim łapali się za dupy gdzie zawsze ale to dosłownie zawsze zaczynał "mały miesiek dwa" pod zadnym pozorem nie może byc zostawiany gdzies przywiązany na smyczy na tzn "chwilę" pod sklepem, przedszkolem, apteką itp przegryzie i s*******i po prostu a poza tym jest uroczym nienarzucającym się (prawie) psem umie zostawac sam w domu, nie niszczy nie wyje (chwilę skomli/le?? jak wychodzimy gdzie indziej niz do pracy bo jak rano wychodzimy do pracy to jest git) nie wskakuje nieproszony na łóżko do dzieci nadaje sie pod nadzorem - bo czasami jest niezgrabny i lubi zawsze i w kazdej okoliczności podawac swoją cieżką łapę koncertowo depcze po stopach ;) pięknie jeździ samochodem potrzebny mu opiekun myślący z głowa na karku i tyle :) i w miarę "silny" coby przy pierwszym spacerze nie zostawić zębów na poręczy ;) koty go interesują bo się ruszają ale nie atakuje ich z zamiarem mordu jest uroczy, kochany i jedyny w swoim rodzaju :) i byle komu go nie oddamy -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']To jak Gusia nie ma nic przeciwko, to zamieść fotkę kartki :cool3:[/QUOTE] a Ronka pytałes czy nie ma nic przeciwko ? ;) btw zamówiłam Ronkowi karme - 95 zł (gusia dopisz do wydatków) ale postaram się na nia jakiś bazarek sklecic -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Tradycyjnie ;) Dzięki za kartkę - znaczy Romanowi podziękujcie bardzo proszę ;)[/QUOTE] podziękujemy :) w ramach podzieki kupimy mu od Ciebie śmierdziele do jedzenia ;) kurde, miałam obawy że Roman się nieczytelnie podpisał ale widze że chłopak ma całkiem czytelny charakter pisma ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] Dzięki za boskie zdjęcia i relację - się uśmiałam z dog in fog jak głupia :)[/QUOTE] tradycyjnie w pracy do monitora? tez mam takie śmieszne progaramy pracowe co "je uruchamiam" i sie do nich cieszę ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ronek ostatnio ma wilczy apetyt po spacerze - nieważne jakim, może być choćby wybiegnięcie na korytarz zeby kogoś wpuścić i nieważne że 3 min wcześniej wszamał całą michę - rzuca się na jedzenie chyba musimy się przejśc go zwazyć [I]strasznie duzo je [/I] Gusia? nie wiem czy juz jesteś czy nie ? zamówimy Ronkowi karmę - tą samą bo ładnie ją je i w kupach jest ok ;) mogłoby byc lepiej ale generalnie 2 kupy z 3 które robi na spacerach da się zebrac trzecia przy odrobienie wyobraźni też jest zbieralna ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Te uszy to na pewno Ronek, a nie... Batman? ;)[/QUOTE] o żesz kurna ja ostatnio cos dziwnie mocno rano spię i w sumie teraz to nie wiem czy Grem na pewno z Ronkiem chodzi do lasu czy może faktycznie z Batmanem ? olaboga btw cały czas szukamy opieki do Ronka na weekend z 8 wrzesnia (od piatku wieczór do niedzili wieczór) -
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
3 x replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
[quote name='funia']Mam pytanie . Zadzwonił do mnie człowiek ,który wyjeżdza do Irlandi i chce oddać swoje dwa dalmaty . Suczka ( nie sterylizowana )ma 7 lat ,pies ( z rodowodem ) 8 lat . Szukam pomocy bo boje sie ,ze wylądują w schronie . Facet wyjeżdza 4 sierpnia w nocy .... PO południu będe miała foty.[/QUOTE] 4 sierpnia? za rok ? czy chodzi o wrzesień? -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
C iobcy to wygladaja jakby jakaś szarże przypuszczali na kogoś :crazyeye: więcej tam nie idę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']ale watek głosowania jest zamkniety?[/QUOTE] ale głosowac można wątek zamykaja jak uruchamiają ankietę bo kiedyś (kilka-naście miesięcy temu) były straszne pyskówki i teraz jak jest głosowanie nie można juz nic pisać -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aziza']Szkoda, że Fred wrócił... Proszę o nr konta i tak jak kiedyś obiecałam będę wpłacać 20zł co miesiąc.[/QUOTE] dziękuję :) nie wiem psychicznie czuje się Fred ale osobiście jestem zdania, że lepiej że wrócił niż miałby trafić cholera wie gdzie nr konta: Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą" ul. Batalionu "Skała" AK 8/36 31-273 Kraków nr konta PKO Bank Polski S.A.: 07 1020 2906 0000 1702 0256 2460 z dopiskiem Fred, czy kaukaz(y) z Boguszyc zaraz wyśle też nr konta na pw -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Gosiu chętnie przekażemy fanty na bazarek, dla Freda, takie psiowe ; smaczki, ubranka, troche smyczy i obroży , zrobimy fotki dla ułatwienia, tylko z tym bazarkiem, kiepskie jesteśmy a i pracy nam nie brakuje. Ewa[/QUOTE] o kurde, naprawde? super by było :) poprowadze bazarek czekam w takim razie na maila: [email][email protected][/email] z fotkami i siakims opisem i ew sugerowanymi cenami cobym nie strzeliła jakiejs gafy przy wycenianiu ;) dziękuję Wam przeogormnie :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jeszcze małe podsumowanie na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229815-Wątek-rozliczeniowy-Fundacja-Zwierzę-nie-jest-rzeczą"]wątku rozliczeniowym[/URL] rozliczam wpływy z bazarków itp na kojce, nie chce tego mieszac do konkretnego zwierzaka dlatego powstal ten watek podsumowując na chwilę obecna mamy dzięki evicie 2000 - 330 zł mmmonika wpłaciła z bazarków - 350 zł plus 500 zł zebrane od znajomych a kilku moich bazarków będzie 435 zł plus allegro gdzie co prawda zeszlo duzo cegiełek ale juz niestety nie wpłaty za nie :( - 200 zł podumowując mamy na chwilę obecn a niecałe 2 tys co jest bardzo dużą kwota ale niestety nie wystarczająca po mojemy, żeby wszystko było porzane, dobre itd potrzeba conajmniej drugie tyle :( proszę pomóżcie wieczorem albo jutro wstawie kto jeszcze utrzymał deklaracje na boguszaki, przeznaczajac je ogólnie na kaukazy gdy odszedł Baca a Fred poszedł do domu -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']spokojnie:) Tylko ze to jest ponton używany...:oops: Nie jest zniszczony ale poplamiony troche bo to jest z takiej jakby caratowatej tkaniny (kupiony w karusku, chyba ich produkcji nawet). No i troche obsiersciały, ale nieduzo. Na pewno go wymyję przed oddaniem.. Mam też fanty na bazarek od jakiegos czasu, ale nie mogę sie zebrać.... Moze porobie niedługo zdjęcia to bym kaukazy podczepiła do bazarku Dodkowego:)[/QUOTE] o losie Ania zapomnialam na amen o tym pontonie powiedziec Izie przepraszam musze pamiętać przy następnej rozmowie musze pamiętać musze pamiętać musze pamiętać ale nie o tym chciałamchciałam wam tylko napisać ze w okolicach poczatku mojego urlopu a nawet chyba ciut wcześniej Fred wrócił przywiozła go znajoma Biafry bo Iza była chora i nieprzytomna przez to Fred w tej chwili przebywa w hotelu - 450 zł za miesiąc niestety nie ma go gdzie wsadzić (że tak kolokwialnie napiszę) na kojce dla kaukazów jeszcze nie zostało nazbierane dodatkowo jeden kojec wymaga naprawy i niestety lokatorzy pozostałych kojców nie tolerują towarzystwa :( [B]może ktoś może wystawić jakiś bazarek dla kaukazów ? bardzo potrzebne jest wsparcie - na bieżące utrzymanie Freda i na kojce :modla:[/B] i jeszcze te kaukazy z fermy <olaboga> -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']wychodzi na to, że mam mocno wygórowane wymagania odnośnie zachowania psów :mad:[/QUOTE] mało tego dodam iz coś takiego wychodzi nie pierwszy raz :crazyeye: i po co się ujawnialismy ? jeszcze nam gusia tymczasa odbierze :placz: edit. tak mi sie przypomniało jeszcze - Romus szuka opiekuna na przyszły weekend od piatku wieczór do niedzieli popołudnia późnego jedziemy na wesele na drugi koniec Polski i niestety nie bardzo może jechac z nami z gusią już gadalam kiedyś na ten temat - nic mądrego nie wymysliłyśmy więc może ktoś z was ma jakis superaśmy pomysł albo chce osobiście poznac i ugościc u siebie uroczego Romusia ? komu komu zanim pojdzie do domu ? [CENTER][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg96/scaled.php?server=96&filename=d28a.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER] -
olaboga łysy sznyżeł ;)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Byłam, widziałam :) Roni jest piękny i słodki :)[/QUOTE] tja i nie umiał się zachować tylko się podjarał jakby nigdy nikt go u nas nie odwiedził ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Znając 3 x, nie miałabym szans, żeby przejść pomyślnie tę weryfikację ;)[/QUOTE] cos Ci się pomerdało, to my w zyciu bysmy nie przeszli weryfikacji na DS dla psiaka z dogo dlatego musismy zadowolić się tymczsowaniem Ronka :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Pewnie Rona ;)[/QUOTE] no co ty, tak bez wizyty i przemaglowania domku? w życiu go tak nie oddamy :evil_lol: jola - Romcio, widoki jak widoki ale Romcio jest wyjatkowy i jedny w swoim rodzaju oszołom ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Znalazłam! :) To już wiem, na co się szykować dzisiaj wieczorem ;)[/QUOTE] brawo ;) w nagrode dostaniesz cos słodkiego :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
żeby nie było, że nic nie piszemy i gusia nie będzie miała co czytac po powrocie z błogiego lenistwa ;) chciałam powiedzieć, że Ronkowa przepuklina goi się ładnie chociaż cały czas wystaje podobno powinno się to rozejść/rozciągnąć i zniknąć za jakiś czas poczekamy zobaczymy :) btw zwróciliście uwagę, że Ronek ściemniał? gdyby nie zawadiacki "loczek" można by go było wziąć za zupełnie innego psa [CENTER][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8287/romeoth.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com//t/romeo/20120812_Beskid%20Zywiecki/d2_8.jpg[/IMG][/CENTER] -
kundelki dostaly [B]50 zł od pani Ewy M. [/B]- dziękujemy :)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Styczeń - luty przyszłego roku to czas na powitanie nowego psiaka (szczeniaka). Więc kilka miesięcy raczej nie będzie to dom dla tymczasów.[/QUOTE] oo widze postep ;) kiedyś to wogóle nie miał byc dom dla tymczasów :evil_lol: Nutusiu, dokładnie Ronek jest na tymczasie, mamy nadzieję, że znajdzie dom ale musi to byc najlepsiejszy dom na świecie np taki jak ma Zorka Potworka :) innej opcji żeby go oddać nie ma najlepsiejszy dom i basta :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja już sobie zapisałam numery postów, do których będę wracała przez całą szarą jesień, gównianą zimę, byle jaką wiosnę - do następnego Waszego urlopu! ;) Dziękuję :)[/QUOTE] muszę przeanalizowac Twoją wypowiedz czy życzysz nam szybkiego kolejnego urlopu czy życzysz żeby Ronek siedział u nas do kolejnego lata ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]i kurtyna w dół ![/B] * [IMG]http://www.pkzui.com//t/romeo/20120812_Beskid%20Zywiecki/d_7.jpg[/IMG] [/CENTER] [B][CENTER][COLOR="#FF0000"]dziękujemy wszystkim za uwage :)[/COLOR][/CENTER][/B] *) znając życie gusię interesowały będa kupy jak widać na załączonym obrazku z kupami nie było problemu ;) [COLOR="#A9A9A9"] **) bilans zysków i strat: straty - guz na nosie Ronka - stłuczone kolano Gremlina - stłuczony tyłek miniGremlina - a i mnie zaatakował czytnik cen w sklepie czyli mega wielki siniak na ramieniu - zbite światło w aucie, obsunięty na dół zderzak i rozbite nadkole - jedna ofiara śmiertelna: żuczek (moim zdaniem wielkie przebrzydłe żuczysko) co mnie zaatakowało ostatniego dnia na hali i poniosło śmieć w mę... tzn w moich spodniach :D przy chaotyczenej z mojej strony próbie pozbycia się intruza (chociaz on tylko może udawał martwego?) zyski: - było zajebiaszczo :cunao: :cunao: :cunao:[/COLOR] [CENTER]:laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:[/CENTER]