Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Kurna, co to jest Run Warsaw???? Znowu nie wyjadę?[/QUOTE] to zależy czym :evil_lol: [URL="http://www.biegnijwarszawo.pl/pl/o-biegu/trasa-biegu"]trasa Biegnij Warszawo - klik[/URL]
  2. [quote name='gusia0106']Jesteście walnięci. I to zdrowo![/QUOTE] może i tak ale żeby od razu o tym tak publicznie pisac i to jeszcze z wykrzyknikami ? phi [quote name='Gremlin']Teraz rozumiem, dlaczego tak ciężko Ci do nas dotrzeć :razz:[/QUOTE] tja, teraz pewnie się na niedzielę umówi jak jest Run Warsaw ;)
  3. [quote name='Gremlin']Nie wskoczył, bo miał psioblokadę założoną :D W sumie to bydlę jest za bardzo rozpieszczone ;)[/QUOTE] a nie mówiłam :roll: [quote name='Gremlin']To nie jest tak, że "nie chce jeść" - wieczorem na ogół "rzuca" się na jedzenie, zaś rano "może zjem, może nie, [B]może coś lepszego dostanę jak Gremlin po południu będzie obiad robił[/B]" :p[/QUOTE] [quote name='3 x'][B]o widzisz jak rozpieściłeś dziada[/B] nie dość że go terroryzujesz to jeszcze rozpieszczasz normalnie mętlik mu w głowie robisz ;) [/QUOTE] a pozostając w temacie obiadów przypomniało mi się jak w weekend chyba w niedzielę zrobiłam sobie tosty-kanapki na śniadanie i postawiłam na środku łóżka i poszłam po coś do innego pokoju i ten dziadyka jeden wziłął i się poczestował moim tostem więc cofam to co wcześniej napisałam jakby był kochanym Ronusiem dziadyga jest i tyle ;) [COLOR="#808080"](a co do niego wewnętrznie czuję to już moja sprawa ;))[/COLOR]
  4. [quote name='Ziutka']:roflt::roflt::roflt: to jest najlepszy wątek na dogo...na którym można sobie poproawić naprawdę spier... humor :diabloti:[/QUOTE] eeetam szkoda ze nie wpadłyśmy na pomysł pobierania opłaty za poprawienie humoru ;) wczoraj kochany Ronuś aka. dziadyga nie wskoczył na łóżko czym zasłużył sobei na spacer po lesie a po spacerze padł jak kawka a miał tylko w sumie może z tydzień przerwy w leśnym łazikowaniu :crazyeye:
  5. sa za duze na forum, na pewno
  6. [quote name='Gremlin']W moim telefonie... Bo jak wysyłam SMS'a z pytaniem gdzie jest, to dostaję odpowiedź: "w Twoim telefonie".[/QUOTE] a nieprawda tym razem jestem w waszych monitorach ;) o tutaj dokładnie .
  7. [quote name='Nutusia']No... Ty przynajmniej umiesz nauczyć która prawa, a która lewa strona, [B]a ja...[/B] [url]http://images10.fotosik.pl/2477/991364afdf3bdfb7gen.jpg[/url] Dlatego wolę psy gładkowłose ;)[/QUOTE] jadłaś czosnek przed snem i temu bokser się tak wykręca? :evil_lol: a mi długość włosa obojetna i po krótki i po długim wsio mnie swędzi :crazyeye: edit: zapomniałam, że mnie tutaj nie ma :ghost_2:
  8. pisałas może do dziewczyn od Negry ? może one moga wcześniej podjechać? czy coś pewnei pisałas tylko ja jakas zacofana jestem z propozycjami :oops:
  9. [quote name='gusia0106']No kurde, jakbyście mnie wykąpali w szamponie z pinczerem to też bym wskakiwała na łóżko ! ;)[/QUOTE] :stupid: padłam :megagrin: :megagrin: :megagrin: edit. Grem ale tam był jakiś inny hu go wie czy to pinczer, małe kudłate z wytrzeszczonymi oczami na tymczas byś nie wziął :diabloti: btw to Ty kurna szampon po zdjęciu psa na etykiecie wybierałes? idę stąd :scared: świrusy jakies dzisiaj dopadły ten watek :eek2:
  10. [quote name='tu_ania_tu']wiola ja za kazdym razem jak widzę twój wpis spodziewam sie informacji że Zuzke bierzecie :)[/QUOTE] może wiola każdym wpisem przypomina się że jest gotowa na podrzucenie jej Zuzki ;)
  11. [quote name='gusia0106']Po takich ciężkich przeżyciach jak kąpiel miał prawo :)[/QUOTE] tja a przedwczoraj przed kąpielą jak go usprawiedliwisz? :mad: dziadyga jest i tyle trzeba się go pozbyć ;) edit. Grem, może on się zemścił za ten szampon z jakimś pinczerem na etykiecie? wcześniej jak był prany szamponem z owczarkiem niemieckim długowłosym na butelce to nie wskakiwał na łóżko :hmmmm:
  12. dziadyga wczoraj znów władował się na łóżko :mad: jak nas nie było dzisiaj na łóżko powedrowała [I]blokada przeciwpsiowa[/I] ;) mało tego rano tak donośnie pierdział, że nie dał mi dospć tej trzykrotnej drzemki w telefonie ;) normanie leżał i puszczał głośne bąki oszołom jeden :evil_lol:
  13. [quote name='mala_czarna']Kolejne super fotki. Anita, pieknie dziekuję!! Gosiu, on spokojnie waży 30 kilo. Nie wiem jak to powiedziec, ale najprościej: jest raczej dłuższy niż duży. No ale żeby nie było, do ułomków nie należy. Wg moich standardów, kwalifikuje się raczej do dużych psów.[/QUOTE] aha bo ja sobie cosik ubzdurałam, ze on poniżej kolan a patrze na ostatnie zdjęcie i wychodzi mi że on zdecydowanie powyżej kolan cudne zdjęcia :)
  14. [quote name='obraczus87'] EDIT: Tak więc szukamy transportu !!!![/QUOTE] Marta zmień tytul, coś ze Brutek musi się przenieść i szukamy transportu wrocław - poznań i trzeba szukać za free albo masx za zwrot paliwa edit. Marta widziałam, że [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!/page9"]natalia.aleksandrov - klik na wątek transpotrowy[/URL] szuka transpotru Wrocław Poznań chyba warto się do niej odezwać ale na watku transportowym nie napisała nic konkretnego ani dla kogo ani kiedy - tylko że na CITO edit dwa. gdzie indziej doczytałam że szuka dla łagodnego dalmatyńczyka
  15. pi razy oko ile może ważyć Spajk? na poczatku wydawał mi się do kolan a na ostatnich zdjeciach wygląda na dużo większego
  16. [quote name='mala_czarna']Zdjęcia fantastyczne, bo Spajk jest naprawdę fantastycznym psem. Niech mi ktoś wytłumaczy, czemu nikt nie dzwoni?? :-x[/QUOTE] juz nie raz było pisane ludzie śa dziwni i tyle
  17. [quote name='Gremlin'] (jedyne co umiem to nauczyć psiaka rozróżniania strony prawej i lewej :diabloti: )[/QUOTE] ale to się tyczy tylko wobec psów bo mnie do tej pory nie naumiałeś :evil_lol:
  18. [quote name='gusia0106']Nochal!! Tak jak lubisz :)[/QUOTE] no ba ! [quote name='APSA']Eee, a co w tym dziwnego? Mówisz psu "hop do wanny" i pies wskakuje. Schody się zaczynają, jak chcesz, żeby się jeszcze sam wykąpał, ale nie ma rzeczy nie do zrobienia :diabloti:[/QUOTE] no z tym hop to lekka przesada ;) ech takie nimfy to by sobie Romeo ;) poniuchał ;) edit. guś a może to z twoimi było coś nie ten teges? ;)
  19. obyście tylko płytek * mi nie zniszczyli ;) a wogole to wracając do do sedna sprawy czyli Bronka to : a ku ku ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=42041434.jpg&res=landing[/IMG] edit. *) i ościeżnic ;)
  20. ja to Aguś nie wiem jakie ty masz doświadczenia z Onkami ale chyba żeśmy faktycznie Bronka na nieOnka przerobili ;)
  21. [quote name='Gremlin']yyyyy.... nie rozumiem :-? Każdego psa sam piorę. Czy coś w tym jest dziwnego?[/QUOTE] eee bez przesady czasami się przyglądam ;) i pomagam oczami ;) [quote name='gusia0106']Dżizas...wszędzie te skojarzenia ;) Pytałam czy sam chcesz go wykąpać[/QUOTE] ee yy tez nie załapałam ;) ale myślę, ze Gremlin będzie kapał Ronka przy jego współudziale a przynajmniej Bronek będzie towarzyszył ciałem ;)
  22. [quote name='gusia0106']Może mu np kształt płytek nie odpowiada ;)[/QUOTE] może mu się we łbie poprzestawiało :mad: albo po prostu trzeba go wykąpać ;)
  23. środy też nie lubię i nie mam na dzień dobry żadnych zdjęć ;) edit a wogóle to Ron chyba chciał nam wczoraj zasugerowac żeby go wykąpać bo władował się brudas poremontowy do łóżka jak byliśmy w pracy kto to widział takie rzeczy, [I]pies w łóżku[/I] :mad: olaboga świat sie kończy :crazyeye:
  24. [quote name='magdabroy']Mi z 35 lat zostało jeszcze 32 :D:D:D Więc Sybel, Twoje 20 to pikuś ;)[/QUOTE] ja za to dostrzegłam plusy że tusk wydłużył wiek emerytalny: spłacę kredyt zanim przejdę na emeryture ;) także widzisz Sybel - 20 lat to pikuś ;)
  25. [quote name='Gremlin']Udo z indyka, ziemniaki piure i jakaś surówka/sałatka.[/QUOTE] a o której będzie ciepłe? to się odpowiednio urwę z pracy to może i ja się załapię a nie tylko Roman :evil_lol:
×
×
  • Create New...