Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='obraczus87']Zorka - piękna :loveu:[/QUOTE] ach ta ciąza i hormony czy co tam innego się na wzrok rzuca ;)
  2. tak mi przyszło do głowy ze może ją lekko przegłodzoną na spacer na smaki wyciagnąc? napierw rozłoyżć na jakims odcinku parówkę czy cuś? może w domu ma smaki za komendy itd i nie sa dla niej rarytasem jakimś specjalnym przez to ? wiem, ze to może dziwnie wyglądac ale w sumie ja na klatce siedzialam z parówką rozłozona na schodach ;) dosłownie co kilka cm i psem rozpłaszczonym przy schodach i miałam gdzies wchodzących i schodzących ;)
  3. tak sie zastanawiam która brzydsza :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img831/7379/87724343.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/7904/35658101.jpg[/IMG] a wogole to nasza "lekko podpasiona" panienka uwielbia spędzać czas tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img801/3143/71953470.jpg[/IMG]
  4. wy nie wiecie a ja wiem jak sie miewa Zuzanna ;) od razu wam napisze bo z moim szczesciem to nikt nie zajrzy z prośbą o zdjęcia i tylko się zblaźnię ;) Zuza ma koleżankę sznyżła do brykania tzn koleżanka sznyżlica jest suńką znajomych [IMG]http://imageshack.us/a/img217/4853/11540945.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img18/4412/96231911.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img818/4776/39277632.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img4/3393/35306710.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Soema'] Lepiej szarpnąc smyczą, wziąc na ręce czy miec linkę i się oddalic? Jak uważacie?[/QUOTE] wziąć parówkę? na parówkę nauczylismy Freda wchodzić po schodach bo nie umial oporonie poszło ale jak już poszło to poszło i przez jedne drzwi na korytarzu tez na parówkę my nie mieliśmy szansy go wziąć na ręce i przeniść :diabloti: ze wchodami zajeło nam dwie sesje jedna coś ok 30 min druga juz krótsza sporo
  6. uzupełniłam skany ostatnich f-r (kilka postów temu gdzie pisalam o finansach Freda)
  7. [quote name='Szarotka']A to juz wiem, kto mi wyslal zaproszenie na f.b pamiec dobra, ale krotka :))[/QUOTE] zdarza się ;) kupa się bada - 20 zł migawka z porannego spaceru: spacerujemy sobie nad kanałkiem, lata jakiś rudy pokurcz bez smyczy, w odległości kilkunastu metrów od niego kustyka (o lasce) jego pan artykułując: "Misiek, misiek - do mnie" oczywiscie misiek jak tylko zobaczył freda pana miał bardziej niż w poważaniu fredowi oczywiście ogon chodzi jak wycieraczka w największa ulewę bo przecież on bedzie się bawił ;) pokurcz podbiega do freda zaczyna sie niuchanie w tym samym czasie pan o lasce cwałem przez trawnik, dawaj dalej odwoływac miśka i pada w moim kierunku pytanie: "suczka?" ;) se myślę kurna - o mnie czy o freda pyta :evil_lol: choc juz w pełnym makijażu byłam, nic to, myślę pewnie o freda, w sumie to na niego raczej ludzie zwracają uwagę niż na mnie jak spacerujemy razem niezaleznie od makijażu mojego czy Freda ;) po galopie mysli w moim zaspanym jeszcze bądz co bądz mózgu odpowiadam: "chłopak" na co pan jest już prawie prawie przy psach, merdających ogonami i wąchających się, rzecze ponownie mądrze z : "aaaaa to niebezpieczny" szczerze powiem, że nie zakumałam ja wiem że o siódmej rano, na wpół śpiąca ale w makijażu ;), zrozumieniem jakiekogokolwiek tekstu pod moim adresem niekoniecznie musze grzeszyć ale "o co cho?" psy się obwąchały obmerdały ogonami, no ale mój był niebezpieczny od momentu jak się odezwałam, ze to chłopak ;) następnym razem będę się trzymała wersji że pytanie o płeć było o mnie i pytająca osoba niedowidzi i odpowiem, że dziołcha jak ta lala ino niekumata z rana ;) kolejny odcinek przygód* spacerowych jutro ;) *) bo się oczywiście na jednej nie skończyło ;)
  8. [quote name='Viris']Jedno nie wyklucza drugiego. I w zdaniu, które napisałam też nic innego nie stoi.[/QUOTE] skoro moderatorzy = dogomaniacy to Twoje zdanie można przedstawić jako " określenie stworzyli dogomaniacy - nie dogomaniacy." ;) i już mnie tu nie ma bo chciałam pożartować a nie wszczynac jakies dyskusje, nie drugiego stycznia ;) no i nie chcę zrobić bana za "pyskówki" od mojego ulubionego moderatora ;)
  9. [quote name='Szarotka']Tu jestem na f.b.: [url]http://www.facebook.com/MagdaLuchter?ref=tn_tnmn[/url][/QUOTE] chyba * (bo co do FB to nigdy pewności nie mam ;) ) wysłałam zaproszenie do znajomych oficjalnie potwierdzam, że dzięki wstawiennictu Marty Fred otrzymał zastrzyk finansowy od Kundelkowej Skarbonki w wysokości 250 zł i jeszcze dodatkowo 40 zł od Bjuty za pośrednictwem Kundelkowej Skarbonki dziękujemy :) dzisiaj powinna przyjść Fredowa karma - 104 zł i mam tez f-ry za pojemniki na kupy (które nadal łapiemy bo nie są takie powinny być więc na wszelki wypadek sprawdzimy czy wszystko ok) i za stoperan - niecałe 15 zł w sumie wiem, ze to znikoma kwota w porównaniu z całokształtem umieszczam po prostu informacyjnie, żeby była całość Fredowych kosztów z ciekawostek przedwczoraj na jednym z wydziamgolonych spacerów spotkaliśmy sunię mix nowofunlanda z owczarkiem niemieckim co dało mieszanke sierści w kolorze Freda ;) sunia jest na wysokość prawie jak Fred tylko o wiele wiele szczuplejsza ;) specjalnie na nas poczekały panie z sunią bo sie chciały zapoznac bo to jest sunia z którą Fred jest mylony (i na odwrót) to własnie do niej odnosiło sie to zdanie co kiedyś bodajże Grem usłyszał: "ale wyrosła" :evil_lol: a nie do Potworki jak myślelismy ;) suńka jest przesympatyczna i taaaaka żywiołowa jaki Fred chyba nigdy nie był ;) mmmonika - sprawdzę, dziękuje :) przyznam się, że dawno nie zaglądałam na siepomaga :oops: i jeszcze finanse Freda [B]Wydatki:[/B] 220 zł - transport 35 zł - szczepienie p/wściekliżnie (bierzemy na siebie bo nie mam paragonu, wzięło i wcieło ) 70 zl - 12 kg karmy 63 zł - preparaty na stawy z wysyłką (2012.11.12) 144 zł - wizyta wet 2012.11.15 12,99 zł - Opokan na stawy 17,94 zł - ryż w tesco 12,40 zł - apteka (2012.11.26) (Borasol + wata) 95 zł - karma 15 kg (2012.12.03) (skan - klik) 42,90 zł - ryż w tesco 104 zł - badanie krwi i kupy 132 zł - wizyta wet i tabletki (skan - klik) 33,90 - apteka (skan - klik) 63 zł - wet - doszczepienie 104 zł - karma 6,99 zł - apteka 7,80 zł - apteka 20 zł - badanie kupy [B] Suma wydatków: 1184,92 zł[/B] [B]Wpływy:[/B] 55 zł - Ziutka 35 zł - Gremlin 160 zł - Ziutka 50 zł - mmmonika 120 zł - bazarek na miau 250 zł - Kundelkowa Skarbonka 40 zł - Bjuta 100 zł - mmmonika [B] Suma wpływów: 810 zł [/B] dodatkowo Fred dostał od Ziutki - posłanie i worek smaków [B]Stan konta Freda: - [COLOR="#FF0000"]374,92 zł[/COLOR][/B] [COLOR="#A9A9A9"]mogę napisać, uff - podpłaciłam kredytówkę [/COLOR] edit. tak monika, są pieniązki - dziękuję :) będzie na następny worek karmy, poproszę Izę aby mu zakupiła z konta fundacji :) skany ostatnich paragonów: karma - 104 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img96/7133/fra20121231karma.png[/IMG] apteka x 2 [IMG]http://imageshack.us/a/img38/3249/fra20121231apteka1.png[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img23/8927/fra20121231apteka2.png[/IMG] badanie kupy - paragon [IMG]http://imageshack.us/a/img152/9585/fra201301wetparagon.png[/IMG]
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Kocinka bardzo atrakcyjna haha[/QUOTE] i zapewne lubi prosiaczki ;) np jeść ;)
  11. [quote name='Viris']Dożywotni DT to jak sama nazwa wskazuje DS inaczej nazwany. Jeśli pies przestaje być ogłaszany, przestają być robione wizyty , bo ktoś stwierdza że pies nie znajdzie domu (to co innego od mało adopcyjnego, którego "opiekunowie" walczą o ogłoszenia, dobre zdjęcia, o to by psa jednak wydać do DS) to pies jest w "dożywotnim DT" i takie [B]określenie stworzyli dogomaniacy - nie moderatorzy[/B]. Aby omijać właśnie w ten sposób regulamin, a potem wielkie larum że jak to, przecież pies jest na DT ale dożywotnim :roll:. Najlepsze w takich tematach było to iż DT jawnie pisał, że psa już nie odda nawet gdyby ktoś się znalazł........... ale o kasę wołano. Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma. Bo to jest na prawdę irytujące jak każde użyte w regulaminie słowo trzeba wyjaśniać - bo ktoś na siłę tego nie rozumie. Z konstrukcji zdania w regulaminie wynika na jakie zwierzęta można zbierać, a na jakie nie można kasy na bazarku dogo.[/QUOTE] do tej pory naiwnie myślałam , że moderatorzy to też dogomaniacy ;) [quote] Przeczytaj pierwsze zdania w regulaminie bazarku - tam masz odpowiedź.[/QUOTE] podpowiem - odpowiedź brzmi: NIE zdanie do którego odwołuje się Viris brzmi: [QUOTE]Bazarek jest miejscem gdzie zbierane są fundusze na bezdomne zwierzęta (za zwierze bezdomne uznaje się zwierzę, które jest do adopcji i szuka domu docelowego, nie wolno zakładać bazarków na zwierzęta w tzw: "dożywotnich DT")[/QUOTE]
  12. [quote name='Evelin']Pipi,a wiesz co...Randa z Jaanną wpier......... mi kota...kota Krychę ...sama się sobie dziwię,ale [B]Krycha jest....[/B][/QUOTE] mrauuu? ;)
  13. [quote name='ludwa']ja wysłałam, idź się uśmiechać:)[/QUOTE] a prosiłam ze zdjęcdiami :mad: cobym tylko przeforłardować mogła
  14. [quote name='Szarotka']A wogole to czy ja Cie mam na f.b. ?? O.S tez nie mam.. z tego co wiem.[/QUOTE] nie wiem ja fb nie ogarniam [quote name='ostatniaszansa']łomatko Gosiu ale ja nazwiska nie pamiętam podaj na pv albo mój mail wciągamy obowiązkowo na listę znajomych :) i nic mi nie wiadomo,aby nie mozna bylo sie wpisywać nie będąc znajomym. Szczerze mówiąc i w tym fb ciut sie gubię , ale za to tam w przeciwieństwie do dogo umiem wstawić zdjęcia :)Ewa[/QUOTE] ewa ja to juz dawno pogubiona jestem wysłałam (chyba :evil_lol:) wam zaproszenie do znajomych gosia h-m idę popatrzę jeszcze może coś wykombinuję z komentowaniem chciałam tam wpisać, ze jeśli ktoś chętny to my z uśmiechem przyjmiemy suplementy na stawy bo karmę zamówiliśmy właśnie a suplementów jeszcze nie
  15. [quote name='ludwa']Ma. Ale jak być po znajomości poprosiła;).....[/quote] znaczy napisać do Ziutki? ;) to wyślij mi na maila [email][email protected][/email] zdjęcia i tekst do ogłoszeń a ja się do Ziutki pouśmiecham ;) [quote] 3x już proponowali spisanie dzieła jakiegoś:)[/QUOTE] trening czyni mistrza wiec poki co się skupię na trenoowaniu na dogo ;)
  16. [quote name='Szarotka']A co to jest OS?? wg, mnie to zalezy od ustawien. Ja jakis czas temu zrobilam tak, zeby mi nie mogli pisac na tablicy, bo stale mi ktos jakies idiotyzmy wypisywal, albo mnie do gier zapraszal...[/QUOTE] OS to ostatnia szansa napisalam personalnie do dziewczyn z OS (w poście) coby mnie wsród znajomych nie przegapiły i dodały ;) ja wogole noga z fb jestem i sie strasznie wkurzam na każde 'udogodnienie' i znów mi coś inaczej wyskakuje niż na pracowym kompie moze zwsze tak było tylko tutaj na fb nie zagladalam ;) zobacze jeszcze jutro w robocie ;)
  17. [quote name='ludwa']a ta intuicja nie podpowiada Ci, gdzie mieszka ten, co Dżamba pokocha? [B]Adresik[/B] jakiś może?[/QUOTE] a dresik to właśnie piorę ;) ogłoszenia maja jakieś? może Ziutkę poprosić ona czasruje ogłoszenia? z jej głoszeń nawet Zora poszła
  18. [quote name='Szarotka']O jej nie lubi Sylwestra. U nas to na szczescie cisza zupelna.[/QUOTE] ano nie lubi dziewczyny z OS oświecicie mnie chciałam się dopisać pod zdjęciem Freda u was na FB i nie umiem czy musimy być najpierw znajomymi ? czy coś w ten deseń?
  19. [quote name='Maciek777']Szczęściary! Mój pies (kojcowy) od wigilii mieszka ze mną w domu bo już wtedy zaczęli strzelać:roll:[/QUOTE] może to była zorganizowana akcja i chcieli ci dać do zrozumienia że miejsce psa jest w domu? ;)
  20. chciałam odwołac zabobon bo moja mama twierdzi ze to chodzi o wigilię a nie o nowy rok ale poguglalam i znalazlam, ze o nowy rok to może ci co dzisiaj najsampierw chlopa widzieli trzymają sie tego ze chodzi o nowy rok a reszta niechaj żyje w przekonaniu ze to w wigilię widziała pierwszego chłopa i w zabobonie chodzi właśnie o wigilię ;) tak sobie wykombinowałam ;)
  21. [video=youtube;lmcnG2IqoyI]http://www.youtube.com/watch?v=lmcnG2IqoyI&feature=youtu.be[/video]
  22. [quote name='ludwa']jak na to wpadałaś? Myślałam, że jestem dyskretna w tym temacie[/QUOTE] kobiecia intuicja ? ;)
  23. [quote name='mysza 1']Dziękuję :) a Ty nie masz teraz ciekawszych zajęć niz ogłaszanie? ;)[/QUOTE] oj mysza mysza może to właśnie Ziutkowa odskocznia? ;)
  24. [quote name='obraczus87'] A co do Freda to myślę, że Jego biegunka to efekt stresu... Myslalam, że dziki pies czyli Mysza nie bedzie sie bała petard, a jednak.... Ehhh ja ja "uwielbiam" to walenie.. [/QUOTE] zdaje się, że miałyśmy widok na te same fajerwerki dzisiajszy poranny spacer - już na spokojnie jełopy od fajerwerków spały albo co innego grunt ze nikt nie strzelał :) kupy nie było w sumie pewnie nie miał juz czym w nocy oprócz biegunki Fred tez wymiotował w życiu nie widziałam tak sponiewieranego psa on się nie trząsł, on był po prostu nieziemsko wymęczony jeszcze grubo przed północą Fred zobojętniał na wszystko po prostu już chyba nie dał rady od drugiej do rana było już ok, zasnął wspołczuję wszystkim psiakom co zostały same i nie miał ich kto uspokoić edit tak Fred reaguje na wystrzły oczywiscie oprócz sraczki i wymiotów filmiki są z godziny dwudziestej [video=youtube;dYNSDPL0G9w]http://www.youtube.com/watch?v=dYNSDPL0G9w&feature=youtu.be[/video]
  25. żeby nie było że mnie tu nie było ;) wszystkie naj dziewczyny w nowym roku :) czy to pierwszego stycznia wazne jest kogo się najpierw zobaczy czy chłopa czy babę? czy coś mi sie pomyliło?
×
×
  • Create New...