Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Zalew też ładny, wygląda jak Solina ;) A powiesz jak tam z cenami? Bo na stronie nie wspomnieli ;)[/QUOTE] tylko po zaporze nie można spacerowac ;) z cenami milusio ;) za cały domek - 130 zł za dobę my byliśmy w piatkę więc 130/5 ;) dodatkowo płaci się za prąd, my przez tydzień zużyliśmy za 24 zł ;) z tym, że nikt nawet nie pomyślał o włączaniu TV ;) oprócz cen nie widac na stronie równiez tego, że do jednej sypialni jest osobne wejście z 'tarasu' i w tej sypialni jest umywalka kibelek i prysznic w drugiej częsci domu ale oprócz naszego początkowego zdziwnie tym faktem nie zrobiło to nikomu żadnej różnicy pozostałe dwa pokoje sa na górze nasze psy nie chciały wejść na górę totez przypadł nam pokój na dole [IMG]http://imageshack.us/a/img268/3442/mdsc06887.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/7203/mdsc06886.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/2139/mdsc06882.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img341/9261/mdsc06889.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Tatra']Witajcie, Tatra jest od wczoraj wieczorem w domu :-) To była druga doba po operacji. [B]Jest osłabiona ale zjadła niewielką porcję kurczaka z ryżem. Myślę, że to dobry znak. [/B] 3 x dziękuję za wsparcie :-)[/QUOTE] dobry znak :) usunięcie śledziony to dość rozległa operacja więc wiadomo, że musi minąc 'chwila' żeby psiak doszedl do siebie całkiem :) to tak jak człowiek, po operacji nie bryka od razu jak nowo narodzony ;)
  3. [quote name='gusia0106']jaka śliczna nazwa - Ropa :):)[/QUOTE] obok sa równie urocze Łosie ;) no to jeszcze kilka zdjęc chłopaków ;) widać na nich żywiołowość Fredka ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img838/7817/m20130429103933.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img853/5664/m20130429103953.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img41/8987/m20130429103957.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img197/8554/mdsc06879.jpg[/IMG] o losie ile ja tych zdjęć napstrykałam ;)
  4. [quote name='gusia0106']Gdzie to? Miło, pagóry w tle[/QUOTE] [URL="http://www.nocowanie.pl/noclegi/ropa/domki/67412/www,67412.html"]tutaj - klik - [/URL] jak ktoś nie ma wygórowanych ambicji górskich - a my tym razem nie mieliśmy ;) to naprawdę fajne miejsce na nicnierobienie w promeniu 4-5 km [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Klimkowskie"]jezioro Klimkówka - klik - [/URL] a jakby przez górę (dom pod samym 'szczytem') przejść na drugą stronę i iść wioską to pewnie bliżej ;) i jeszcze kilka innych miejsc które można zobaczyć ..... z psami ;) chłopaki nad zalewem :) [IMG]http://imageshack.us/a/img33/8980/m20130429103102.jpg[/IMG]
  5. [quote name='malawaszka'](...) już zaczęłam układać plan szukania, że plakaty, że rowerem... no masakra, gardło boli, głowa mnie rozbolała momentalnie bo takiej ucieczki boję się zawsze bardzo... nawet nie wiem ile czasu minęło, ale coś mi się wydaje że nie minęło nawet 10 minut - ja osiwiałam, zachrypłam, i w ogóle teraz mnie wszystko boli od nerwów... a ten gnojek wyskoczył z lasu uradowany, hyc przez rzeczkę i do mnie dawaj się podlizywać :angryy: ukatrupię normalnie... (...)[/QUOTE] [quote name='wilczy zew'](...)Zaczęły się wizje: pobiegła za sarną a tam daleko jest jezdnia i samochód,pobiegła daleko i się zgubiła i będę robić plakaty,pobiegła i w to gorąco serce jej wysiadło. Zakończyłam wizję,zebrałam klamoty i poszłam szukać cały czas gwiżdżąc. Po jakiś 100m wylazła z chaszczy umordowana a ja się ucieszyłam jak głupia.[/QUOTE] ja jeszcze dodatkowo mam wizję , że nikt Fredka nie złapie bo się będzie go bał i się biedak będzie błakał i błąkał a on kurna autystyczny jest i na włoanie średnio przychodzi, nie to , że nie słyszły ale no jest jaki jest [quote name='malawaszka']jezu ale ja mam dzisiaj emocji... teraz byłam z sajanem na smyczowym spacerze - poszłam z nim do lasu... pokusiło mnie żeby zejść z drogi w takie mniej uczęszczane przecinki... oj jakże szybko się z nich ewakuowałam - spotkaliśmy dwie ŁACIATE dzikie świnie :mdleje: duuużeeeee - to nei były warchlaczki... były dwie sztuki wielkości Sajana gdzieś... co gorsza zobaczyły nas - wydały z siebie dziwny dźwięk i się tak znarowiły czy coś... co robiły dalej to nie wiem bo już mnie tam nie było :evil_lol: skąd w lesie łaciate świnie????? :crazyeye:[/QUOTE] dziwne, u nas dziki jak widza Freda (warczącego ;) ) to uciekają znaczy nie zdarzyło nam się coby chciały atakowac chociaż nie powiem, wizje swoje to ja mialam ;)
  6. [quote name='mala_czarna']Ja chyba kiepskie teksty do ogłoszeń robię[/QUOTE] jak dla mnie to jeden z fajniejszych psów na dogo ludzie są dziwni duży, czarny schylac sie nie trzeba cud miód tylko brać :)
  7. a Prodzinka miał wszystko na oku [IMG]http://imageshack.us/a/img837/3066/mdsc06923.jpg[/IMG] i patrolował teren ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img15/2166/mdsc06925.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://imageshack.us/a/img705/9481/m20130429143355.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/6096/m20130429143344.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img6/2272/m20130429142112.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img844/805/m20130429142110.jpg[/IMG] tak , dobrze widzicie, na zdjęiu powyżej Fred podniósł głowe ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img822/880/m20130429142030.jpg[/IMG]
  9. [B]mysza1[/B] - tak tylko Cię wywołuję ;) bo będa zdjecia z fajnego miejsca prawie w górach gdzie można pojechać z psami i gdzie psy moga luzem biegać :) co prawda to nie sa góry góry ale prawie ;) aa i pamiętajcie - głosujcie na Agę :) jak chcecie i macie czas :) [URL="http://jedyna-taka.pl/miss,8,agnieszka-borowska.html"]- klik - [/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img15/747/m20130429063145.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img90/2640/m20130429063202.jpg[/IMG] większość czasu Fred .... leżał na dowolnie wybranym boku ;) pierwszego dnia to pierwszy raz zmienił pozycję po ... 4 godzinach :evil_lol: ale luzik, odleżyn nie ma ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img853/1443/mdsc06922.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img837/4794/mdsc06926.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img690/2048/mdsc06921.jpg[/IMG]
  10. [quote name='maciaszek']Jak są nadpłaty to też ich lubię :diabloti:. Dziś zapomnieli mi dać znać, że nie przyjdą na spotkanie... Dopiero jak sama ich "ścignęłam" to się zreflektowali ;). Mają przyjść w poniedziałek na dalsze oględziny, [B]z panią inspektor nadzoru budowlanego[/B]. I wtedy mają zadecydować do dalej.[/QUOTE] zaraz się okaże że blok do rozbiórki ;)
  11. Kama co ten Spajk robi jeszcze w hotelu? czy ludzie są ślepi czy co?
  12. [quote name='Tatra']Zabieramy dzisiaj wieczorem Tatrę do domu :multi: Nie ma temperatury, chętnie wychodzi na spacer. Nie mogę doczekać. Pozostanie już tylko wiara, że po raz kolejny miała szczęście.[/QUOTE] super wieści :) życzę wam wielu wspólnych lat :) daj znać co jakiś czas jak się ma Tatra :)
  13. [quote name='Florentynka']Żebyście nie myśleli, że ja nie trzymam ręki na pulsie - trzymam. I oświadczam, że wszelkie próby ogolenia Gamonia się spotkają z moją reakcją. Jeszcze nie wiem jaką... Fred wygląda dostojnie i tak. A co do filmików - och i ach, rzecz jasna. Aczkolwiek Prodiżątko musi jeszcze sporo poćwiczyć. [B]Prawdziwe tybetańskie agility wygląda tak: pies leniwie i dostojnie wkracza na drabinę. Pies sadowi się na platformie u szczytu drabiny i siedzi. Bez ruchu. Po kwadransie dojrzałego namysłu pies rzuca w stronę swojego człowieka telepatyczny rozkaz "micha!". Pojawia się ( zgięty w ukłonie) człowiek z michą, wnosi ją ( w podskokach) po drabinie i stawia przed szanownym psem, po czym zostaje zepchnięty po zjeżdżalni - głową na dół.[/B][/QUOTE] kurna tak właśnie myślalam, że coś robimy źle ;) btw też się spotykasz z opiniami, że masz mało inteligentego psa bo nie zawsze się słucha, nie podaje łapy na każde zawołanie itd? ;)
  14. [quote name='mysza 1']Zapomniałam napisać z tego wszystkiego :) Nie zgarnęłam nic z ulicy ale wczoraj zgarnęłam z przytuliska w Kozienicach dwa psy :) Tedi, czarny puchaty duży pies i Filip, mniejszy wyłysiały w typie mojego Szarusia [*] Są u Hop. Psy są bardzo grzeczne, okropnie chude :( Oba były u weta, Tedi jest wysoki, powyżej kolana i waży 16 kg:-( Jest puchaty więc nie widać tego ale to same kości. Filip też chudy i biedny :( i jeszcze łysy. Hop pewnie napisze więcej i pokaże zdjęcia.[/QUOTE] no wkońcu wziełaś się za cos co ma szansę być nazywane psem ;) a nie pokurczem o Tedim mówie :)
  15. a Prodziak umie aportowac prawie ;) [video=youtube;l_ULe2j-Gn0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l_ULe2j-Gn0[/video] i ćwiczył swoje tybetańskie agility ;) [video=youtube;tRt_Spm71Q8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tRt_Spm71Q8[/video] no i meloman jest pełna gębą ;) [video=youtube;FXgIB6TP97w]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FXgIB6TP97w[/video] po ochach i achach będzię więcej zdjęc ;)
  16. [quote name='Gremlin']Najpiękniejszy... ta... fotogeniczny :D Więcej ludzi ogląda się i więcej robi zdjęcia Fredowi niż Romkowi :eviltong:[/QUOTE] przyjmijmy zatem wersję że Roman jest najpiękniejszy na zdjęciach a w rzeczywistości ma bardzo mocną konkurencję w postaci Freda :)
  17. [quote name='gusia0106']Roman najpiękniejszy :)[/QUOTE] nigdy nie twierdziłam inaczej :) Fred jest uroczy ale co z tego jak na zdjęciach wychodzi nawet gorzej ode mnie ;) no a Gamoń to gamoń, poza konkurencją ;)
  18. [quote name='Tatra']Witam, dziękuję bardzo za Wasze wpisy i solidarność. Po raz kolejny przekonałam się, że ludzie, którzy kochają zwierzęta są wspaniali. No cóż na badanie już niestety nie ma szans. Wczoraj dowiedziałam się, że nie uzgodniliśmy tego z lekarzem więc przepadło. Myślę, że lekarz powinien nas poinformować o takiej możliwości. My byliśmy zmęczeni, zestresowani zwyczajnie nie pomyśleliśmy. Byliśmy w lecznicy we wtorek od około 20 do 2 nad ranem. Tatra poszła pod nóż natychmiast po badaniu usg, które wykazało raka śledziony. Na szczęście wątroba i inne narządy są na razie O'K. Wczoraj wieczorem nie miała już temperatury i wyszła na spacer. Na razie nie ma potrzeby transfuzji krwi. Nie byliśmy u niej ponieważ nam odradzono ze względu na stres, który by przeżyła. Coś więcej będę wiedziała po 11 rano. Jest szansa, że dzisiaj ją odbierzemy. Nasza kotka też już nie może się doczekać i miałczy pod drzwiami nie bardzo wiedząc co ze sobą zrobić i dlaczego Tatry nie ma w domu. Pewnie myśli, że cały czas jest na spacerze. Mam nadzieję, że rak nie będzie złośliwy. Oczywiście czekają nas regularne badania usg. Na razie myślimy tylko o tym żeby przeżyła. Uśmiech, fajnie że dostaliście labradorka mam nadzieję, że serducho okaże się zdrowe. Powodzenia. Nie napisałeś jak ma na imię młody kolega :-) Dam znać co dalej.[/QUOTE] daj znac koniecznie jak się czuje psinka masz rację wet powinien poinformować o możliwości wykonania badania histopatologicznego bo szczerze to teraz siedzicie na bobmie ile życia zostało Tatrze przy guzie złośliwym - rokowania sa nieciekawe - pół roku przy nie - hulaj dusza ;) a jak pokazują przypadki na tym watku nie kazdy guz który wyglądał na złośliwego takim był. mam nadzieję iż mimo niewykonanego badania i tej niepewności będziecie się Tatrą cieszyć jeszcze długie lata :) i jeszcze taka luźna dygresja, nam Michała oddali zaraz po wybudzeniu i tylko mielismy sie zgłaszac na kroplówki przez kilka dni a tutaj widze, że koleejny psiak który zostaje w lecznicy ja rozumiem, że najważniejsze jest zdrowie psa i jak są takie wskazania żeby został to nie ma dyskusji i wogóle ale jakoś ostatnio jestem do wetów anty nastawiona i wydaje mi się, że połowa ich leczenia i szpitalowania psów to tylko nabijanie kasy tak czy siak, mam nadzieję, ze już dzisiaj Tatra będzie spowrotemz Wami :)
  19. znajdz róznice ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img849/1298/01mratusz.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/1787/02mratusz.jpg[/IMG] albo podobieństwa :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img402/9830/03ratusz.jpg[/IMG]
  20. [quote name='3 x'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204619-Roman-z-Chrzanowa-brzmi-dumnie!-Zwłaszcza-taki-co-ma-dom-)/page19"]Romus tez tam był :) - klik[/URL] Kilka porównań zatem :) [IMG]http://imageshack.us/a/img248/852/mp1120195.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/04.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/6392/mp1120188.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/05.jpg[/IMG] ten sam murek z dwoma psami, mur z Fredem :evil_lol: i mur z Romusiem [IMG]http://imageshack.us/a/img502/4045/mp1120200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/06.jpg[/IMG][/QUOTE] pamietacie? mamy nowe fotki ;)
  21. [quote name='Lemoniada']Barsa została zaczipowana? To pewnie jest jedną z tych, co się wybierają do nowego domu ;)[/QUOTE] podobno mysza z czipowaniem jak ze zgarnianiem czipuje i zgarnia jak leci ;)
  22. [quote name='Alicja']z administracjami zawsze jest wesoło :diabloti: ja mieszkam na 4 piętrze czyli ostatnim ..... co do upałów ,to znam ten ból , na dodatek Ozzy jak zejdzie z 4 to już wracać na górę nie chce , u nas windy nie ma[/QUOTE]znam to a raczej znałam bo teraz mieszkamy na II p z windą ;) u nas najgorzej było jak raz jeden Michał miał sraczkę bidulek nie zawsze doniósł na dół chociaż nie, najgorzej to by było gdybyśmy tam mieszkali gdy Michał był już słaby na szczęście w jego ostatnich dniach miał do pokonania raptem 4-5 schodków a i to sparwaiało mu ogromną trudność :( a co do administracji to ja swoją lubię np wczoraj przyniosła mi rozliczenie czegostam czegośtam koszty wspolne i wyszło, że mam 120 zł nadpłaty ;)
  23. [quote name='Tatra']Witajcie, dołączyłam do Was ponieważ moja sunia, Tatra wczoraj przeszła operację usunięcia śledziony. Zrobiliśmy ją w Klinice Weterynaryjnej BEMOWO Paweł Kowalczyk w Warszawie na Powstańców Śląskich. Czy ktoś z Was może wie czy to dobra klinika? Cała jestem w stresie, ta sunia generalnie dużo przeszła. Znaleźliśmy ją w kuchni polowej wychudzoną i potwornie pobitą latem, 11 lat temu. Pewnie była prezentem gwiazdkowym :-( Długo trwało zanim dała się w ogóle złapać a potem zaufać ludziom. Udało się jest wspaniałą, mądrą, uroczą, wierną itd sunią w typie długowłosego owczarka Belgijskiego. Ech rozpisałam się niepotrzebnie. Chciałam się, na razie przynajmniej, dowiedzieć czy wiecie coś na temat tej kliniki.[B] Weterynarz po operacji też powiedział, że rak jest raczej złośliwy. Nie wiem czy oddali wycinek do badania ale dowiem się po 18.[/B] Uśmiech, współczuję jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Ty byłeś.[/QUOTE] dowiedz się koniecznie a jak nie to poproś o wysłanie wiem, że to dodatkowa kasa ale to także pewnośc 'co jest grane' po raz setny jak nie więcej powtórzę, nasz na oko wyglądał na złośliwego a nie był róznica dla nas była znaczna nie poł roku życia psa a prawie dwa lata (bez 2 tyg)
  24. [quote name='mala_czarna']Obejrzałam kilka fotek i stwierdzam ,że Gamoń jest maksymalnie gamoniowaty i zblazowany a Fred jest boski i dostojny! :)[/QUOTE] ech tak mówisz? gamoniowaty? [IMG]http://imageshack.us/a/img20/2082/m20130502113737.jpg[/IMG] czsami wygląda dostojnie :) [IMG]http://imageshack.us/a/img29/7647/mdsc07156.jpg[/IMG] ciagnie swój do swego? [IMG]http://imageshack.us/a/img543/7532/mdsc07087.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...