Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Jeszcze raz do góry! Kasiu- możesz nam coś więcej powiedzieć o Bondzie?
  2. Uwielbiam to romansidło! I kocyk taki walentynkowy... ;)
  3. W górę - przecież nie możemy pozwolić, żeby Bond musiał zmienić kanapę na zimny boks! Jaka jest jego historia? Skąd się wziął? Został znaleziony czy...? Potrzeba więcej informacji!!!
  4. Śliczne, młodziutkie i z pewnością [B]charrrakterne [/B]jak wszystkie terierki. :loveu: Mam nadzieję, że nowi właściciele wezmą to także pod uwagę... :roll:
  5. Podniosę, bo ALARM! Może ktoś zrobi banerek? tekst do ogłoszeń?
  6. TZ: Nie menopauza tylko "CIACH-pauza"! :evil_lol:
  7. Mało!!! :placz::placz::placz: Chleba i jajniczych fotek!!! (igrzyska możemy sobie darować)
  8. [SIZE=3]Tym mocniej zaciskam kciuki![/SIZE] [SIZE=1]Erazm będzie przy kompie dopiero późniejszym wieczorem.[/SIZE]
  9. [quote name='Nel_a']niestety ale ktos juz licytuje i nie moge wprowadzic zmian.[/QUOTE] Gratuluje wspanialego pomyslu. Bardzo zaluje ze nie mieszkasz w Warszawie. Nel_a nie wiem czy umiescilas link do swojej strony w aukcji ( nie zauwazylam, nie widzialam) jesli nie to mozesz go umiescic bez problemow, bo naprawde CZYMS TAKIM warto sie pochwalic:loveu:
  10. to 134- to mój bazarek kolczykowy. :oops: Już raz przepraszałam za roztrzepanie przy przesyłaniu ale kajam się znów. ;)
  11. [quote name='yunona']Wielkie dzięki Teapot za wstawienie zdjęć i fajne komentarze. :loveu: [/quote] Zawsze do usług! Prawdę mówiąc jestem nienasycona- chętnie wstawię każdą ilość fotek mojej ulubionej parki!
  12. Basset czy nie basset - to piękne, roześmiane pyszczydło z oczami pełnymi miłości i zaufania świadczy o tym, że [B]to najwspanialszy psiak pod słońcem.[/B] A dzięki Wam - także najszczęśliwszy!!! :loveu::loveu::loveu: Rybonku, Alex - dziękujemy! Ps. Mam nadzieję, że nowy domek powiadomiony o konieczności donoszenia cioteczkom o postępach małej! ;)
  13. Bo miłość to patrzeć w tym samym kierunku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/443/ea9c0c938b3dc9a6med.jpg[/IMG][/URL] Ale i tak to ja jestem najpiękniejszy! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/52/05ba00ad46fe6739med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Dobrze jest się móc od czasu do czasu do kogoś przytulić: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/316/edf02b1bc830c7camed.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze lepiej gdy ten ktoś przypomina czekoladkę! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/cd467fcf813d8639med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sprawdzę, może chociaż smakuje jak jamnik? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/52/46d71bf72c55e001med.jpg[/IMG][/URL] W obliczu zielonego wroga, sznurek może stać się przyjacielem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/1e7cb2422432bee6med.jpg[/IMG][/URL] I może być użyteczny... bo przecież niektórych rzeczy lepiej nie widzieć! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/52/29af701e4a6f8b66med.jpg[/IMG][/URL] Za to inne obiekty powinno się oglądać nieustannie: :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/448/bc3c3d67c87acdd5med.jpg[/IMG][/URL]
  16. To spojrzenie to wcale nie jest szantaż emocjonalny... To tylko używanie osobistego uroku! ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/52/b064b921431af433med.jpg[/IMG][/URL] Sznurek to wróg publiczny numer jeden! CEL: Zniszczyć wroga!!! :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/2fa973b2e45100dfmed.jpg[/IMG][/URL] "Czy tej mojej Pani się trochę nie pomieszało? Jak się zgłaszałem do tego domu było mówione, że jamniki mają wyłączność!!!" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/46c901a4b34562bdmed.jpg[/IMG][/URL] "A może on po prostu jest takim strasznie brzydkim jamnikiem?" :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/e6741fbcebce19b3med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Niestety komp zaginiony w akcji. Neris bardzo za nim tęskni a zwłaszcza za dogo...
  18. Rozmawiałam wczoraj z Neris. Malizna niestety wczoraj w nocy miała 2 ataki... a od 6 stycznia był spokój... :shake: Biedna mała wredotka... :-(
  19. Miałam nadzieję, że Gałka u Was zostanie! Prawdę mówiąc przywiązałam się do myśli, że przy okazji wizyt w Mińsku będę mogła wpaść i ją pomiziać...:oops: Tak pięknego, wesołego i miłego psiaka dawno nie spotkałam... Dziewczynka jest pełna uroku, uwielbia być głaskana i zasługuje na NAJWSPANIALSZY dom na świecie!
  20. [SIZE=4]Dobra, piszesz, że Abra czarowała a ja mimo wszystko mam poczucie, że i Twoja czarodziejska różdżka nie próżnowała! :loveu:[/SIZE] Blondasku- uwielbiam Cię! Jesteś świetna i nieziemsko skuteczna! A ja stóp Twoich niegodnam całować... :oops:
  21. [quote name='Erazm']Jestesmy w Poznaniu. Super domek!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko plus fotki później:eviltong:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Byle szczęśliwie! I dużo fotków plosiem! ;)
  22. [quote name='GoniaP']No i coście zrobili?? Bo ja Parówkę musiałam poddusić poduszką :diabloti:[/quote] Nasz na szczęście nie rzucała się przy tym na "Jedynego Oprawcę", więc gdy nadchodziła "pora" mój ojczym udawał się w miejsce kaźni i "kończył sprawę". Zuza asystowała do momentu gdy ostatnie dzwonko znalazło się na talerzu. Natomiast ja z bratem... chodziliśmy w odległości 2 metrów od psa i bardzo uważaliśmy na nogawki spodni. :oops: Ale tak na poważnie, jeśli ona tak agresywnie reaguje to faktycznie poważny problem. Chyba do momentu gdy poczuje się pewnie powinnaś unikać kuszących smaczków które można gdzieś zachomikować. Jak poczuje się pewnie będziesz mogła jej pokazać jak bardzo Ci się takie zachowanie nie podoba. Teraz chyba lepiej go unikać...\ ps. Goniu - spróbuj jeszcze namoczenie w rosołku...
  23. [quote name='Isadora7']Teapot zapomniałaś wspomnieć jak moja Ruda na ciebie warczała :)[/quote] Zapomniałam ...[B] Karpiu! :eviltong::eviltong::eviltong: [/B]Czy wolisz jak się do Ciebie[I] Rybeczko[/I] mówi? :evil_lol:
  24. Goniu - uwielbiam Ciebie i twoje opisy! :loveu: Co do małej - był ostatnio gdzieś artykuł o najgroźniejszych rasach. Jamniki zdecydowanie zdeklasowały pitki, zatem to nie pit w jamniczym ciele tylko 100% jamnika w jamniku! Nasza jamolka w taki sposób pilnowała karpie w wannie. :evil_lol: Żadnym sposobem nie dało się zbliżyć! Ps. Rozważałaś przejście na karmę odchudzającą? Gamoń i anetka23 mają spore sukcesy w odchudzaniu i z tego co pisały właśnie dawały psiakom jakąś specjalną karmę. (Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jako pouczanie czy dawanie "dobrych rad" :oops:)
  25. Gizmo jest piękny! Ma cudne umaszczenie - ta czarna mordka jest po prostu urocza! :loveu:
×
×
  • Create New...