teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
[quote name='majqa']A ja czekam na wieści o mamie drobnizny![/quote] Zanim Erazm napisze - to ja na szybko "moje spostrzeżenia o matulce". Mamuśka jest fajniutka - taki karmelowy szorściaczek do kolana, drobnej budowy. Bardzo ufna i delikatna. Jak tylko weszłyśmy od razu przybiegła się przywitać i nadstawiała pysia do głaskania. Ani razu nie szczeknęła, bez przerwy się tuliła. Słodzinka z niej i naprawdę tak miłego psiaka straszna szkoda! Mam nadzieję, że wszystko się uda.
-
[quote name='Erazm']Zlapie go na dniach, ale co zrobic z sunia? Tu bylby potrzebny rzewny kawalek i choc zycie samo napisalo smutna historie to ja tego na papier nie przeleje prada Majqa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:?[/quote] [B] Majqa[/B] - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to ja napiszę wyraźnie: to jest [B]JAWNA PROWOKACJA! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
-
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
teapot replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']ten czarny to labek raczej[/quote] Mi też wygląda na labradora - i to młodziutkiego. I wg. mnie to może być panienka (tak z pysia dziewczyną patrzy).Do tego wygląda dobrze, więc chyba długo tam nie siedzi. Jest jakaś możliwość upewnienia się co do wieku i płci? -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
teapot replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo to nie jest pies - to chimera! :evil_lol: -
Nie taki szybki Pershing...znalazł swój dom!
teapot replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']W poniedziałek będzie rtg...zpbaczymy co i jak....chyba będzie potrzebna operacja.[/quote] To zaciskam kciuki! -
Nie taki szybki Pershing...znalazł swój dom!
teapot replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
A na kiedy umówiony ortopeda? -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ech chlopak na odwyku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ciekawe czy filmy edukacyjne mu puszczają? I muzykę relaksacyjną? A może uczy się jogi ? (podobno dobra na odstresowanie);):evil_lol: -
Nie taki szybki Pershing...znalazł swój dom!
teapot replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Ujmujący kawaler z niego. Mam nadzieję, że wet szybko zdiagnozuje te łapiny i że łatwo da się u dzieciaka usunąć problem. -
Nie taki szybki Pershing...znalazł swój dom!
teapot replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Taki przystojniak a bezdomny. Dziwne rzeczy dzieją się na tym świecie... :shake: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']teapot-bardzo możliwe,że to Ty masz rację.Obawiam się,że mnie to chyba przerosło:shake:Może ktoś inny będzie miał inne pomysły.Będziemy zaglądać,czytać. E/W[/quote] Przepraszam, nie chciałam Was zniechęcić. Po prostu jestem totalnie zdołowana. Zobaczcie, ile trwa wątek pomocy? Ilu zwierzakom udało się pomóc? Cywilka znalazła DS ale czy jakiś psiak jeszcze? A ich jest blisko 800! A koty? Są tak wyniszczone, że łzy mi lecą ja na nie patrzę. NA dogo wszyscy są "wyniszczeni" po Krężlu, a tamten wątek się jeszcze nie skończył. Psy wciąż są w hotelach, DT - długi rosną. Czuję się w tym wszystkim cholernie mała i totalnie bezradna. I mogę sobie poklepać w klawiaturę ale nie mam zielonego pojęcia co można zrobić, żeby [B]skutecznie [/B]pomóc. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Przyszłam na ten wątek z innego,który został czasowo zamknięty.Cały czas myślę o tych psach i chciałabym coś zaproponować. Z tego co wyczytałam na innych wątkach wynika,że najpotrzebniejsze są lekarstwa.Czy nie możnaby opracować pisma i rozesłać je do hurtownii z prośbą o przekazanie lekarstw?Środków opatrunkowych? Nie wierzę,że w kraju nie znajdzie się ani jeden chętny do pomocy. Może możnaby zorganizować taki fundusz z przeznaczeniem dla tych psów?Dobrowolnie.Zoorganizować bazarki z których dochody także szłyby na ten fundusz. Tak głośno myślę..:oops:Bardzo chcę pomóc.. I jeszcze jedno-ja wiem nieoficjalnie,że nie jest to schronisko -jak to nazwać?-formalne,ale władze terenowe nie mogą udawać,że problemu bezdomnych zwierząt nie ma.Przecież jest obowiązek gmin co do bezdomności.Czy nie byłoby dobrze przypomnieć o tym?Nie wiem,pod jaką gminę podlegają Boguszyce Małe,ale przecież ktoś tam rządzi..Ktoś powinien pomóc,a nie udawać,że problemu nie ma.Ja wiem,że tak łatwiej.. Jak to widzicie Przyjaciele? Elżbieta[/quote] Elżbieto według mnie Twój pomysł niestety na tym etapie nie ma sensu. Najpierw trzeba by tam [B]ściągnąć całą ekipę weterynarzy[/B],żeby ustalili dokładnie na co chorują futrzaki i co zabrzmi okrutnie przedmiotowo "skatalogować zwierzaki". W tych warunkach nawet nie bardzo jest jak dawać leki, a przecież wiemy, że żeby leczenie było skuteczne praktycznie zawsze musi być systematyczne. Wątek Ostatniej Szansy czytam od początku - i po prostu mnie ogrom zwierzęcego nieszczęścia w tym "przytulisku" przerasta. -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzięki temu widokowi jednak uda mi się zasnąć tej nocy. :loveu::loveu::loveu: Pixelina jest wspaniała! -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
teapot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Zdziwisz się, jest poważnym 29 letnim biznesmenem, uwielbia rudą Ferkę i chyba polubił Harutka. Dla niego spacer to chwilowy relaks, podczas którego dotlenia się, bo prawie cały dzień zasuwa- spotkania, narady, projekty (architekt) i ma chwilę żeby ułożyć sobie w miarę możliwy plan dnia. Prowadzi na spółkę z drugim kolegą ,też architektem, firmę i ostatnio po rozmowach biznesowych razem byli na spacerze. Znam ich obydwóch od kajtka, razem chodzili do szkoły z Michałem i przyjaźnią się do dzisiaj.[/quote] Czy ta sympatia do Harutka ma może związek z tym, że ich imiona zaczynają się na tę samą literę? ;) (włączył mi się detektyw) I pamiętaj proszę, że chętnego wyprowadzacza a raczej chętną wyprowadzaczkę masz kilka pięter wyżej. -
Wrocław.Przerażenie i stres sięgające zenitu! SALMA MA DOM !
teapot replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[B]U Salmy też się zareklamujemy:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rekodzielo-serwetki-mitenki-czapeczki-torebki-b-izuteria-ramki-do23iii-132417/"]Bazarek na wrocławiaki iwy (klik)[/URL] -
Wrocław. GABRYŚ , MISIO , RUBINEK[*] MAJĄ DOMY !
teapot replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rekodzielo-serwetki-mitenki-czapeczki-torebki-b-izuteria-ramki-do23iii-132417/"][B]Zapraszam na bazarek na bohaterów wątku (klik)[/B][/URL]