Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. [quote name='gagata']Kurde,Erazm !!! Ko zejdzie ???? Przestań.... Mi za czwartym czytaniem wyszło, że Erazm chodziło o to, że Zuza będzie jadła i jadła i dopiero jutro skończy. Swoją drogą - znów glamie! :evil_lol: i dla wielbicieli zwierzęcej symbiozy:
  2. Isadora - ZAMORDUJĘ!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przypomniałaś mi, a już powoli zapominałam Mistera H. I to przez Ciebie grał dłużej, bo widział, że go focisz i myślał, że Ci się podoba i że "Publiczność oszalała!" :evil_lol: Ps. Dlaczego ja nie mogę pić? :placz: Dawno tak bardzo nie chciałam się znieczulić....
  3. Ale ona go nie je- tylko gryzie, więc niestety wygląda na to, że z mojego planu zrobienia z niej rottweilera nici... :placz:
  4. Cały czas mi brakowało odowiedniego gryzaka dla Zuzy (tj. mam aktualnie 10 odpowiednich gryzaków ale przydają się do pisania na kompie), aż sobie przypomniałam o psim kabanosiku. Dałam jej całego (trzymam za koniec) a ta glamie i glamie od 15 minut. Jest wniebowzięta! Bo nie chodzi o to by złapać (zjeść) króliczka ale by glamać go! :evil_lol:
  5. A ja się cieszyłam jak głupia i nie wiedziałam czy małą zacałować (ergo dać się zjeść) czy nagrywać, czy fotki robić czy skakać z radości! Tak żywiołowej jej jeszcze nie widziałam! :multi::multi::multi: Teraz mała śpi - chyba ją te harce zmęczyły.
  6. Inna ręka? Lepsza ręka!!! (i poza niemal wystawowa!) I jeszcze ze szczotką - JA CHCĘ GRYŹĆ!!! I GRYźć:
  7. Daj coś pogryźć! No daj! Kota? Może być kota! Bliżej proszę! Ręka też może być:
  8. Szczotka to twój wróg! Wodzę wzrokiem za kotą i mam pięknie ustawione przednie łapki (proste, "luźne" tj bez skurczy) Nawet się trochę na nich podpieram:
  9. [quote name='izzie1983']Dziki dzik, aczkolwiek nie tak dziki, żeby pogonić mnie i mojego psa :evil_lol: Mam 150 m do lasu, one sobie czasem spacerują. W ciągu ostatniego roku widziałam 3, jeden zawędrował prawie na Marymoncką. Aaaaaa sarnę też w tym roku u siebie widziałam :lol:[/quote] No proszę! A ja na wieś jeżdżę, żeby zobaczyć dziczyznę i nic! A tymczasem wystarczy pojechać do sąsiedniej dzielnicy...
  10. Alek musiał ją nieźle ponaciągać jak mnie nie było. Może powinnyśmy ich częściej zostawiać samych? Koło 23 zszamała conva, potem popodgryzała mi palce tymi pseudo-kłami, poobserwowała świat i przed chwilą zwinęła się, żeby odpocząć. Gerberek indyczy okazał się przebojem (kota też zachwycona), który zdecydowanie przebija conva. Mała dziś zjadła cały słoiczek! Niepokoi mnie tylko ten duży glut, bo niestety nie widzę, żeby się zmniejszał i chyba jej trochę przeszkadza oddychać. Jutro wrzucę kilka fotek, które dziś pstryknęłam. A Ciebie cały wieczór obgadywałyśmy, więc uszy powinny Cię bardzo swędzieć!
  11. Dziki dzik? :crazyeye:
  12. :multi::multi::multi: Zuzia właśnie samodzielnie użyła tylnej łapy w celach wybitnie drapaczych i odniosła sukces!!!
  13. Diunka- mała ma na razie niesprawne wszystkie 4 łapeczki... :shake: Dziś ja balowałam a TZ męczył chomicze łapki. Chomik chyba bardziej lubi facetów. Wtranżolił gerberka indyczego (pycha- aż się uszy trzęsą!), popił wody z miodkiem, posiusiał, pokupkał (na dobę kupków przypada sztuk dwie). A teraz oglądamy TV...
  14. I ja tam byłam, hej! Sokoły bawiłam, hej! Coś tam wypiłam, hej! Mistera Henry'ego prawie zabiłam, hej! By Zofia zdrowa i szczęśliwa była, hej!:evil_lol:
  15. eh, baby... Raportuje co następuje: 1. Nie mogłyśmy w nocy spać, a dokładniej ja nie mogłam - więc małej się nie chciało. 2. Koło 12 dostała jeszcze trochę kuraczka- zglamała z przyjemnością. 3. Potem ok 2.30 był kupacz. Ona jakoś tak fajnie sygnalizuje kupkę, że do tej pory za każdym razem udało mi się podłożyć pod tę mikrodupinkę papier tak, że potem bez problemu paczuszka lądowała bezpośrednio w klopiku. 4. Poszłyśmy spać (oczywiście wszystkie trzy, bo Tosca cały czas nam towarzyszyła) ok. 3.30. 4. Wstałyśmy - ledwie i z niechęcią. 5. Wyjęłam Zuzę z konenerka i było poranne sioo. 6. Potem vilkakora 7. Potem mizianko 8. Potem śniadania- tym razem conv. jakoś kiepsko wchodził, dlatego niedługo dam jej indyczka. 9. teraz Zuza śpi zmęczona po atrakcjach poranka KONIEC RAPORTU
  16. Zuzie się 4 zęby ruszają! A ja się dziwiłam co ona tak glamie... Edit: a powyżej jeszcze buziak dla Ciebie wskoczył!
  17. [quote name='Erazm']Boskie foty, Zuzke kocham, ale moja milosc do Koty nabiera nowych barw. Podoba mi sie najbardziej fota, gdzie widze mala z lekka rozprostowana. w takich momentach nie moge nawet myslec, ze tylko moj egoizm trzyma ja przy zyciu. ciagle mam nadziej, ze uda sie mala choc troszke usprawnic No to na koniec - przewrotny buziak od Zuzy:
  18. Obiekt porównywany także dokonał porównania obiektu porównawczego: A potem przyszła pora na Wf Najlepsze zabawy są w parach:
  19. .... i patrzyła... ....aż się znudziła... .... i doszła do wniosku, że higiena jest ważniejsza. Potem przyszedł czas porównań:
  20. Wydawało się, że nigdy nie będzie mieć dosyć: Powoli zaczęłam obawiać się, że urośnie do rozmiarów doga: Kota też się bała i podejrzliwie obserwowała czy następuje gwałtowny wzrost... Patrzyła.... .... i patrzyła...
  21. A teraz ku spokojności mamuśki ;) Zuza w ramach przegryzki jadła kuraka: Konsumowała zawzięcie: Pochłaniała: Pożerała: Zgryzała:
  22. [quote name='izzie1983']Teapot, do Gwiaździstej dojeżdża 197. I stamtąd tak jak pisałam SBD - w prawo wzdłuż kanałku. Weź plakaty ;) Jeśli chcesz możemy się tam spotkać i razem dojdziemy do pubu.[/quote] Jestem zdecydowanie na tak! :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...