Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. To w ramach nudy porannej - idziemy dalej ;) Samych cnót ze mnie dziewczynka- Zobacz jaka słodka minka; I różowy mam jęzorek Zamieszanie robi spore. Pcham o prosto między gości By wywołać moc zazdrości. By wiedziały wszystkie panny że są w domu pończoszanny. Ot lisiczka ze mnie mała Psina niemal doskonała. Lecz do pełnej szczęśliwości Twej brakuje mi bliskości, Bo pokochać pragnę szczerze W twej się zaszyć pakamerze I już w twojej obecności Dawać dowód mej miłości!
  2. [quote name='Erazm']Pipi wystawiłam all. Ile ona liczy lat? Bo telefony będą się urywać:razz: Ja też tworzę:obrazic::obrazic::obrazic: dla Pipi Chcecie prawdy? Oto prawda! Z naszej Pipi panna ładna. Cała w srebro jest ubrana, Lśni i błyszczy nasza lala. Lubi koty i dzieciaki Daje słodkie im buziaki Żadnej ciotce nie przepuści Póki jej nie liźnie buźki I dupeczkę też podstawi Proszę drapać, proszę Pani![/quote] Rozpływam się :loveu::loveu::loveu:
  3. Napisałam na miau, piszę i tutaj: Persik już w Warszawie. W przeciwieństwie do naszej Tosci w aucie to ideał - nie dość, że nie darł ryjka to jeszcze nadstawiał się do miziania! To bardzo śmiały chłopaczek. Mam poczucie, że cała tę sytuację zniósł dużo lepiej niż Tosca. Zjedli kolacyjkę (chyba go trochę przekarmiłam- ale musicie wybaczyć, w życiu nie miałam małego kotka), i teraz on próbuje nawiązać kontakt z kotą a ta na niego fuka. Chłopaczek niewiele sobie z tego robi - już ruszył w tan z Toscową myszką i jakoś tak - olewa wrogą postawę rezydentki. Niestety obawiam się, że noc będzie musiał spędzić w łazience (jedyne pomieszczenie z drzwiami) bo boję się, żeby moja wredota bez nadzoru nie postanowiła pójść nieco dalej w okazywaniu wrogości.
  4. To ja w ramach rozliczania bazarków bardzo proszę o nr konta na PW.
  5. Melduję się! ( i niestety tylko podrzucę) :shake:
  6. [quote name='gagata']Narazie tylko tyle wypociłam z siebie: Pippi - Fizia Pończoszanka sięga troszkę nad kolanka srebrne futro, prawie lisie, Zadne ciotek "widzimisię"! To Pralina jest szachrajka! Daszkowi zwinęła jajka! A Gapcia rąbnęła kość! Ja mam już ich wszystkich dość! Jam jest grzeczna, miła, słodka! Potwierdzi ten, kto mnie spotka. Już kocham ludzia swojego! I tylko czekam na niego ....[/quote] Gagata -jak zwykle chylę czoła w podziwie!
  7. [quote name='Belula'] A Klamkowa ma wadę. Nie wiem, jak wytrzymała w Krężlu i Maciejowicach.... Nie znosi zimna. Nawet, jak jej się chce.. to zatrzymuje się w progu... Trzeba mocno się zaprzeć i obie ręce przyłożyć do zadu i mooocno pchać. Jednak wtedy przód jakoś skręca i zawraca.... Trudna sprawa...[/quote] Ona musi mieć coś z jamnika! (dlatego Isadora tak się nad nią rozpływała) ;) Moja Zuza miała to samo - tylko ją się dało wziąć na ręce i wynieść. Jak postawiło się wystarczająco daleko od domu w czasie sprintu powrotnego udawało jej się dokonać zrzutu. :evil_lol: Ps. Powiedz moja miła w jakich godzinach pracujesz, bo się do Ciebie wybieramy i dojechać nie możemy. TZ jak na złość wraca w tym tygodniu koszmarnie późno.
  8. Tyle słyszałam o morderczyni, co to Isadorkę jęzorem chciała ubić i oto i ona! :loveu: Jak widzę na fotkach koty już się pogodziły z niechybną śmiercią i z rezygnacją czekają na wyrok! :evil_lol:
  9. To się porobiło... A może ona tak - świąteczne klimaty. Nasłuchała się, że w święta wszyscy lubią grzybową i.. ;)
  10. Zabiłabym łajdaka... I choć jestem wygadana - to kolejny raz na dogo kiedy brakuje mi słów... tzn. kilka się ciśnie, ale raczej nie nadają się do publikacji.
  11. To zaczynamy - Pipi zdaje się pisana prozą, ale może to się Wam spodoba: Chcecie bajki, oto bajka Z naszej Pipi nie szachrajka Niebywała rzecz po prostu psina ot średniego wzrostu i zacnego psiego rodu chce pokochać bez powodu! Lubi psoty i gałgaństwa Idealna proszę państwa! Ps. Rękawica rzucona :evil_lol: [URL="http://dzidziusiowo.pl/bajki/pchla-szachrajka-jan-brzechwa-2.html"]Link do oryginału tutaj (klik) [/URL] To co? Kto bierze drugą zwrotkę? Isadora? Margo? Gagata?
  12. [quote name='Erazm']Ampułeczka znajdzie domek. Ja się też nie łapię, bo jestem w grupie dużego ryzyka, może nie ze względu na wiek, ale świadectwo zdrowia nie to:shake::shake::shake:[/quote] Ja za to się źle prowadzam- żywot kociołapny, praca do grudnia jeno i pensja za niska... :oops:
  13. [quote name='Isadora7']Nauczyła się od starszego Anioła czyli ode mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] O chole'rka a jak mnie w Waszym towarzystwie tak uskrzydli... Wy powinnyście ostrzegać -to NIEBEZPIECZNE jest!!! Jeszcze mnie w kurniku jakim zamkną! ;)
  14. [quote name='Erazm']No wiesz, strigi, kochanek pod drzwi .........[/quote] Zapomniałaś dodać, że kochanek obowiązkowo z różą w zębach i wieeelkim portfelem w dłoni ;)
  15. Niestety my się do Rybonowa nie wybieramy... TZ wczoraj wrócił z Mińska, a że aparat ja miałam nie bylo jak fotek zrobić... :shake: Do tego naszym aparatem można robić tylko za dnia, bo mała za zwinna i gdy trzeba czekać na flesz po prostu się nie daje...i wychodzi 80% ogona a reszta - takie jak Isadorka wstawiła, czyli żadna rewelacja...
  16. Jakie piękne tygrysiątko!!! :loveu: W sumie nie ma co się dziwić - koty na zlotach czarownic normalka, a że wy wyjątkowe to i kot "unikalny burasek" zamiast czarnego standardu...:evil_lol:
  17. [quote name='Isadora7']Dałabyś nowe fotencje ślicznoty[/quote] Isadorko - przystojniaka a nie ślicznoty :eviltong: Wprawdzie dogo sfeminizowane ale to facecik jak się patrzy... w dodatku zdaje się jeszcze pełnojajeczny! :evil_lol:
  18. Się znaczy futrzaczek zreformowany? Jest śliczny! :loveu:
  19. Piękne te lekarskie psiaki :loveu: [SIZE=1](Pigułka i Ampułka)[/SIZE]
  20. A kto pozwolił chorować? Powiedz Kiwakowi, że jesteśmy bardzo źli za te zdrowotne cyrki i ma obiecać szybką poprawę! :mad: Miał chłopak szczęście, że do Was trafił... :loveu: Długie spacerki z jeżami w tle...zazdroszczę! Wytarmoś go mocno od nas![SIZE=1] I iii ....wrzuć w wolnej chwili trochę fotek...proszę (tak nieśmiało)... [/SIZE]:roll::roll:
  21. [quote name='Margo05']Ciotka Isadorka, Ty się nie ciesz tak bardzo, bo też poznasz jęzorek Pipi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ma dziewczynka czym chlasnąć :eviltong: :diabloti:[/quote] To groźba, czy obietnica? ;)
  22. Znowu temat jest jajeczny toż to wątek niebezpieczny! Ptaszki ciachać, amputować by już nic nie produkować! Nie chcą być babkami ciotki, Co nabrały już ochotki na kolacje i szarlotki... ;)
  23. Wczoraj ok 15 sprawdzałam konto i jeszcze nic u mnie nie było... Ostatnio mam wrażenie, że banki jakoś wolniej działają :shake:
  24. [quote name='rybon36']... ona jest zdrowa, zadowolona i właśnie biega po ogródku[/quote] :multi::multi::multi: No tak - czary wiedźmie zadziałały! Z resztą czego innego można się było po Tobie spodziewać? ;) Ps. Jak poszukiwania kosmatej panny?
  25. Phi... ja tam pamiętam. Już wpływają pierwsze bazarkowe wpłaty :multi:
×
×
  • Create New...