Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. [quote name='Zofia.Sasza']Nie z nowego. Z mojego. Ale fajne. Z Saszą...[/quote] No już przeginasz z tym stopniowaniem napięcia! :mad::mad::mad: :evil_lol:
  2. [quote name='pajunia'][...] Nasza Fundacja nie ma dochodow z 1%, nie ma dochodow z umow z gminami i nie rozstawia puszek po calej Polsce. Pajuniu, piszesz tak jakby status organizacji pożytku publicznego (a tylko takie mogą się ubiegać o przekazanie 1%) był nieomal niezasłużonym dobrem. Tymczasem obok przywilejów organizacje te mają szereg dodatkowych obowiązków: "Obowiązki Organizacji Pożytku Publicznego: 1. Wprowadzenie do statutu zmian, zapewniających przejrzystość działania organizacji, wewnętrzną kontrolę oraz zabezpieczających przed wyprowadzeniem majątku z organizacji. 2. Sporządzenie i upublicznienie (np. w Internecie) sprawozdania z działalności. Roczne sprawozdania z działalności organizacji składa się ze sprawozdania merytorycznego i ze sprawozdania finansowego. Sporządzone sprawozdania powinno być złożone właściwemu ministrowi i do Krajowego Rejestru Sądowego. 3. Organizacje pożytku publicznego z zamian za dodatkowe uprawnienia zostały poddane szczegółowemu nadzorowi ministra do spraw zabezpieczenie społecznego." Stanowią one gwarancją wiarygodności dla darczyńców. Świadczą o tym, że dana Fundacja czy Stowarzyszenie spożytkuje dotacje w sposób właściwy, zgodny z prawem i statutem danej organizacji. Żeby nie było - o status organizacji pożytku publicznego może ubiegać się każda organizacja zarejestrowana w Polsce i działająca zgodnie z polskim prawem.
  3. [quote name='Zofia.Sasza']Będzie duuużo zdjęć ;) Później :evil_lol:[/quote] Taaa, stopniowanie napięcia - od razu można poznać w jakiej branży pracujesz! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)
  4. [quote name='gagata']Isadora.nie trzeba rozumieć,żeby brać przykład...:evil_lol:[/quote] I z tym hasłem na sztandary!!!
  5. Jest cudna, rozbrajająca, rozczulająca - wyjątkowa.:loveu: I niesamowicie biedna! Ale ma chęć do życia, a dzięki tuczowi praktykowanemu przez Erazm obok chęci pojawia się coraz więcej sił. TZ już straszy kotę, że ją wymieni na pokrzywionego chomika... :evil_lol:
  6. Chciałabym zobaczyć fotki tej małpiatki!
  7. A podpis powinien brzmieć: "Guciu, trzymaj się - zaraz cię uratuję!" :evil_lol:
  8. O kurcze, czyżby Nena wyczuwała drzemiący w małej potencjał? Może... trafił swój na swego. Tylko wtedy to ja bym w skórze Zofii nie chciała być! :evil_lol: [SIZE=1]I już uciekam, bo chyba tym razem jednak dostanę w ucho! ;)[/SIZE] Ps. Nena ma przepiękne oczy!
  9. [quote name='donacja']A mi ona przypomina amstafka. Tak czy siak jest słodka i na gwałt potrzebuje domu. Rozsyłam sms'y po znajomych, ale przed wakacjami może być ciężko. Jedna znajoma jest zdecydowana na psa, ale dopiero od września...[/quote] :-(:-(:-( Wielka szkoda- urlop to doskonały czas na zapoznanie się z psiakiem i nauczenie go zwyczajów rodziny.
  10. [CENTER]100% psiaka w szczeniaku - czyli, co doskonale wiemy, [B]100% bezwarunkowej miłości, 100% oddania i 100% wierności. [/B] [B]:loveu::loveu::loveu:[/B] Idealne proporcje! [/CENTER]
  11. [B]Jest prześliczna![/B] Do tego super fotki - tylko uwypuklają jej urodę! Ten post wyląduje gdzieś pomiędzy Waszymi, bo u mnie 11.51 a na forum już posty z 12 wskakują! :angryy: Edit: Nie wyskoczył, ale i tak dziwne i już!
  12. [quote name='gagata']Cudak,pilnuj się, bo te ciotki to i ciebie wciungna...:evil_lol:[/QUOTE] Jakby wciungly wiadomo byloby przynajmniej gdzie jest, gorzej jakby zdmuchly a un polecialby w nieznane!
  13. [quote name='becia66']albo polatać ....:eviltong:[/QUOTE] Ciekawa jestem na co mala mialaby dzis ochote... oby tylko bylo to zgodne z regulaminem! :evil_lol:
  14. [SIZE="3"]Boah, sie ist schnuckelig! [/SIZE]* Wciaz w klimacie - dowod ze czlowiek ochac moze sie uczyc cale zycie!
  15. [SIZE="3"]Elle est tres chicque, elle est magnifique!*[/SIZE] *Probuje choc troche walczyc z odmozdzeniem jakie ostatnio mnie dotyka gdy czytam te zaochane stronki... ale dzielnie trzymam sie w jedynym slusznym klimacie!
  16. Ostrozne, bo takie zmuszanie do wysilu fizycznego moze byc nie zdrowe. Wy nic - tylko skacz i skacz. :angryy: A moze koFFana SuNieCzKA chcialaby poplywac, albo potanczyc albo... albo sama nie wiem- oddac sie szamanskim obrzadkom jakims. W koncu podobno wolny kraj i wolne wybory! :evil_lol:
  17. [quote name='Erazm']Rudzielce dzien miziania i rozbestwiania sie zbliza:evil_lol: przywioze wam yoorka golodupca:evil_lol:[/quote] [B] Świnkę morską[/B] chciałaś chyba powiedzieć... A i wredny babsztyl z Ciebie, bo na wątku bambaryłka Fiodora piszesz, że Yoorek nie jest serdecznym psiakiem a to nie prawda. Przy mnie jest bardzo miły, tylko przy Tobie próbuje niektórych za kostki łapać. :evil_lol:
  18. [quote name='Erazm']Przy tych ochach i achach nie da sie inaczej:evil_lol:[/quote] Się znaczy ochając lub achając kurz zdmuchłaś czy wciungłaś? :evil_lol:
  19. Dorob jeszcze czubek nosa i ogon i w jakims photoshopie czy innym cudzie cala sie zlozy! :evil_lol:
  20. [quote name='Isadora7']Takie cacy, takie śliczne czemu ochy zbyt nieliczne? Toż to pSiNa jEsT KoFFana wznosim ją od samego rana[/quote] Bossskie! :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='iwa77']Teapot wielkie dzięki za wystawienie bazarku. A my dzisiaj z Gabryniem gnaliśmy po południu do weta - qpka znowu gorsza i pojawiły się wymioty ... mimo ścisłej diety - tylko RC Intestinal. Dostaliśmy kolejne zalecenie : Gabrynio ma brać Debridat przez co najmniej 2 miesiące... Nie ma końca temu chorowaniu i te tablety na tony :-(:shake:[/quote] Kurcze, a miało być już "z górki"... Trzymajcie się mocno!
  22. [SIZE=4]Iwonko, [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/buciki-torebeczki-plecaczki-apaszki-szaliczki-dla-gabrysia-do-18-kwietnia-135242/"][SIZE=4][B]bazarek dla Gabrysia (klik)[/B][/SIZE][/URL] [B][COLOR=Red] ZAPRASZAMY!!![/COLOR][/B]
  23. Kapitalne fotki! Lustrzana panienka jest cudniasta! Czy mi się wydaje, czy ona ma lekkiego zeza - rozbieżnego? :evil_lol:
×
×
  • Create New...