Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Według mnie 8 jest i tak ostrożnym prognozowaniem. :shake:
  2. W górę śliczna! Wiecie co jest najdziwniejsze - ona wygląda na zadbaną. Przynajmniej tutaj na fotkach sierściucha się błyszczy i choć faktycznie dobrych kilka kg za dużo, to ona naprawdę wygląda na psa o którego ktoś się troszczył...
  3. Dziękuję za to, że już więcej nie cierpi.
  4. Esperanzo trzeba dodać w tytule w [B]najwspanialszym [/B]DT! :loveu::loveu::loveu:
  5. Na 100% panienka jest młodsza- maks 5 lat bym jej dała. Przy czym jestem praktycznie pewna, że co najmniej jeden miot ma za sobą. Jak można tak po prostu chcieć zabić swojego przyjaciela?
  6. Przeglądałam wątek o [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/najukochansze-celinkowe-muszkieterki-atosik-dzekus-dumis-hekos-pirat-25114/"]Celinkowych muszkieterach[/URL] i natknęłam się na taki wierszyk, autorstwa Gabryjella [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/najukochansze-celinkowe-muszkieterki-atosik-dzekus-dumis-hekos-pirat-25114/index89.html"](klik do strony)[/URL] W pewnym domku w Opolu Mieszka trzech lokatorów Lokatorzy to, czy ktoś uwierzy Współcześni Trzej Muszkieterzy Dżek i Atos panowie z odzysku Pięć lat życia spędzili w schronisku Hektor rezydent przywitał ich z sercem Podzielił się swoim obejściem Domek znalazła im Bea cioteczka Jamnicza czarodziejeczka Mieszkają tam razem z Celinką I jej wspaniałą rodzinką Idą razem przez życie szczęśliwie Nic dziwnego w tym nie ma właściwie Z tego wszystkiego wniosek jest taki Przygarniajcie schroniskowe zwierzaki
  7. Jak ona wypiękniała :crazyeye::crazyeye: Jestem zachwycona :loveu::loveu::loveu:- to już nie jest ta sama Tulka, której imię miało się kojarzyć z k[B]ulką[/B] do [B]T[/B]ulenia!
  8. On jest piękny! Cudnie się komponuje z kocykiem! A fotka z kotem :loveu: poproszę więcej! ;)
  9. [quote name='Isadora7']A wiadomo? Może Rybonowa mutanta jakiegoś zrobiła?[/quote] No właśnie - Rybonowo to miejsce prawdziwych cudów, więc... :evil_lol:
  10. [quote name='eurydyka']czyli ogloszenia trzeba bedzie pisac jako jamniczka wielkosci [B]malego basseta[/B] ? :) [/quote] A kto powiedział małego??? :evil_lol:
  11. Obrazić się? No coś Ty, za co? Z całowania niestety nici z innych powodów- TZ z 39 stopniami gorączki. :shake:
  12. Jak trafi do kochającego domu który od początku będzie poświęcał mu uwagę natychmiast się przyzwyczai. My Czako "dostaliśmy" gdy miał właśnie ok roku. Po tygodniu gdy spotkał swojego "starego" pana a i owszem przywitać się przywitał, ale potem bez zastanowienia poszedł za nami. :loveu:
  13. Losy Mikołajka śledzę na miau zawzięcie, ale fot tam wrzucać nie umiem. Tymczasem właśnie kilka zdjęć z pobytu małego u nas znalazłam -cudny był (i jest!) :loveu::loveu::loveu: Tutaj sam początek -Persik jeszcze nieco onieśmielony pod kanapą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/46/c5d92e7bc1036510med.jpg[/IMG][/URL] A tu jakieś 10 minut później :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/431/c1ac864172e898f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/46/2e21b369dcf8a10fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/46/a0d71ef0770065d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/46/91d29c00bc137020med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Wiesz, facet widział, że zrobił nie tak i tak jak napisałam - zmył się przechodząc ode mnie w dużej odległości. Prawdę mówiąc początkowo nawet nie byłam pewna czy jest jej właścicielem (suńka oglądała wszystkich facetów) a on nawet na nią nie spojrzał. Dziewczynka po prostu za nim pobiegła. Mnie w tym wszystkim po prostu wcięło. Żeby zareagować musiałabym pobiec za kolesiem (musiał widzieć przez okno, że krążę wokół jego psa i po wyjściu dostał niezłego dopalacza), co niestety dodatkowo mojego "autorytetu" by nie podniosło. . Dodatkowy problem jest w tym, że w większości takich starć jestem na straconej pozycji, bo pomimo,że dużo bliżej mi do 30 niż 18, ludzie wciąż biorą mnie za dziecko.
  15. A foty będą? (uwielbiam fotki z nowych domów!)
  16. Yunona- wiesz może kto z klatki obok ma czarną podpalaną jamniczkę krótkowłosą (tak95-97% jamnika w jamniku). Dziś mało szlag mnie nie trafił, jak zobaczyłam toto stojące (bez smyczy -tylko w obroży) przed Carrefourem czekające na pana. Mała była przemarznięta - co chwila unosiła łapki, stawała na 2, popiskiwała. Miała kuleczki z lodu przyczepione do brody i brzuszka. Koszmar! Nauczona bidulka nie podchodzić do ludzi więc nie mogłam jej nawet na ręce wziąć. Bałam się, że mała się zgubiła i czeka przed sklepem łudząc się, że pan wyjdzie. Nie sądziłam, że właściciel może być takim idiotą. Okazało się, że był -po ok 20 minutach jak gdyby nigdy nic wylazł ze sklepu i poszedł do domu. Widział, że stoję przy suni - więc skręcił zaraz po wyjściu w drugą stronę. Nawet słowem się do suczki nie odezwał a ona za nim poleciała. Z jednej strony to dobrze, że ona "domna" z drugiej miałam ochotę zrobić kolesiowi drakę. Przecież wiadomo, że w "naszym sklepie" zakupy to minimum 20 minut, więc właściciel nie mógł się łudzić, że szybko wyjdzie. Jestem wściekła, wciąż mam zmarznięte ręce i na dokładkę popękały mi usta. Do tego jak sobie pomyślę, że "pan" częściej robi takie numery cho'lera mnie bierze. :shake:
  17. [quote name='danka1234']jamnik nie jamnik,najważniejsze że chce być z nami :lol:[/quote] Danusiu, musisz przyznać, że jest podobna do jamnika... ma takie jakby kłapnięte uszka i łapki ma i oczka... O, ogonek ma- zupełnie jak jamnik! :evil_lol:
  18. Jak to co wyrośnie? OBIEKT MIŁOŚCI!!! :loveu::loveu::loveu:
  19. A to mój osobisty "prawie-jamnik"... Też prosi o przyłączenie się do jamniczej skarpety. Zobaczcie jak łapkę wyciąga. :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/6814ad95b0ae4004.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='rybon36']...liczył dziad n cudzy obiad..... a tymczasem jest tragicznie, nie mamy się gdzie poruszyć, w chirurgii zamieszkał Kruszynek, ma zapalenie płuc , złam,ana kośc udową i nie ma go kto wzi.ąć i gdzie, ja ju.z nie mam gdzie ich umieszczać:placz:, nie mgę normalnie pracować... ten pies waży ze 40 kg a powinen z 50 , jest olbrzymi . Niestety ma 40,5 temperatury, strasznie kaszle i ma gołe udo po operacji. Na dwór nie ma mowy go wystawić, w kojcu Kazan, w socjalu Baby z Dziadem , w szpitalu Placek z Kostką, w szafie Babka, w łazience Myjek w kuchni z psami Kociuba .... aaaaaaa, ratunku!!!!!!!![/quote] O cholera- to się zadziało. Olbrzymi pies - działa na mnie jak magiczne zaklęcie- włącza mi się "mój". Uwielbiam wielkie psy! :loveu: Kombinuję jak mogłabym pomóc, ale wiesz, że z teściową układów raczej zrobić się nie da. Choć oczywiście to był mój pierwszy i jedyny niestety pomysł. Chyba trzeba dobudować garaż... albo sprawdzić czy masz strych w celu uskutecznienia podniebnej kociarni...choć "ruchome" koty to chyba najmniejszy problem. :shake: A olbrzym domowy czy też znajda? Ps. Kazan i Gałka - zostają u Ciebie na stałe, prawda? Ps2. A co z tamtą labką powypadkową?
  21. Wiesz -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/smerfik-juz-u-czarnuli87-114624/"] sobowtór Dziada znalazł dom (klik)[/URL](swoją drogą jakoś w okolicach Mińska) więc może i Dziadyga znajdzie.
  22. Rybonku a może chcesz założyć wątek Matuzalemowi? Nie wiem dlaczego jego fotek mam więcej niż Ampułki ... może dlatego, że to był bardzo stateczny obiekt :evil_lol:
  23. To ja sprawdzę czy banerek działa! ;)
  24. Trzymam kciuki za dobre wyniki. W razie co z cukrzycą psiak też może spokojnie i szczęśliwie żyć. Nasza Zuzka dożyła 14 lat z czego ok.5 z cukrzycą właśnie.
  25. Wkurzona fotka powala! Ona jest cudowna, ma przepiękny kolorek a ta minka jest rozbrajająca! :loveu:
×
×
  • Create New...