Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. [quote name='evita.']Wczoraj miałam okazję poznać Ampułkę i tak prawdę mówiąc dużo jej do basseta już nie brakuje :evil_lol:. Mała nie wygląda, hmm jakby tu dyplomatycznie powiedzieć- no na chudzinkę na pewno nie wygląda :p. Poza tym jest fantastyczna-spontaniczna, śmiała, szalona, radosna i nieźle już łobuzuje. Coś czuję, że poleją się łzy przy rozstaniu, oj poleją ;)[/quote] Potwierdzam - prowde godo! :evil_lol: Ps. A jak Ci się podobali Gałka i Kazanek? Ja jestem zakochana! :loveu:
  2. Jestem wstrząśnięta ... albo zmieszana... Nie pamiętam jak to leciało. ;)
  3. Kochane cioteczki - bardzo Was proszę o cierpliwość. Jak już pisałam zaginął mi w tajemniczych okolicznościach kabelek od aparatu. Podejrzewam, że pazurki maczała w tym kota. :mad: Być może zaginięcie kabelka ratuje aparatowi życie, bo dziś z TZ wykończyliśmy już suszarkę do włosów i czajnik elektryczny... :angryy:
  4. Możesz wpaść na degustacje :cool3:
  5. A ja tylko tak nieśmiało powiem, że umiem dobre ciasteczka upiec... ;)
  6. A tutaj w wersji precelek: solo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/307/302ee25ff06dc7demed.jpg[/IMG][/URL] i w duecie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/307/68a82f48f20a97f8med.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to proszę jeszcze jedno - jego jamniczość Harry w pełnej krasie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/425/55960a41bf145e29med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Spokojnie - wstawiają się powolutku. I powiem w sekrecie -są piękne!!! A tutaj TZka Harrego: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/307/30c74a23664444eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/426/45d23b25d85b2fc7med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Książę Harry: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/425/7fecd4a8d349d8cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/43/2203feaeec2028acmed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/43/2203feaeec2028acmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/151c9ace3c4b6027med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images43.fotosik.pl/43/151c9ace3c4b6027med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/151c9ace3c4b6027.html[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/426/91b2617fc01b4b07med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2203feaeec2028ac.html[/IMG] i jego królestwo: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images39.fotosik.pl/43/5fa3677eb17365ccmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/5fa3677eb17365ccmed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5fa3677eb17365cc%5D%5BIMG%5Dhttp://images39.fotosik.pl/43/5fa3677eb17365ccm.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fa3677eb17365cc.html[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fa3677eb17365cc.html[/IMG]
  10. Teapot pierdoła nie może znaleźć kabelka do aparatu :angryy: To chyba sabotaż koty... :mad:
  11. Tucz jamników! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uwielbiam te rudzielce ... [SIZE=1][COLOR=Gray]no dobra ich paniusię też - troszkę...odrobinkę[/COLOR] ;)[/SIZE]
  12. Blondas - Małpa jesteś! Pokazuje fotki a gdyby nie Isadorka bym o nich nie wiedziała! Yoorek jest CUUUDO, Sonia-zapiaszczona żaba - wymiata; Misio jest cudną pierdołką. Stadko jest wspaniałe! Teraz dawaj foty pod choinką! :evil_lol:
  13. Szczęścia w nowym domu futrzaczku! Widać, że rodzinka naprawdę na Ciebie czekała! :loveu::loveu::loveu: A cioteczka Erazm jak zwykle pokazała, że ma dobrą rękę. Blondasku, to zaszczyt Cię znać! :-*
  14. Oby nie, bo ja się zaraz na sesję zdjęciową wybieram! ;) Edit: No dobra - wyczytałam, że Rybon dyżuruje od 17, więc na krótki spacer Gagatko możesz ją zabrać. Tylko uczesz ją potem! ;)
  15. Do mnie trzeba wielkimi literami: Znaczy się W DOMU??? :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi:
  16. Zaaawsze, bo wiesz, że gdzie Ty tam i serce moje... :oops:
  17. [quote name='Erazm'] Takie osoby trzeba klonować:loveu:[/quote] Bardzo dobry pomysł! Popieram całą sobą. Top co, robimy zrzutkę, żeby wreszcie ukończyli te badania? Tyle bidek czeka a tak wspaniałych Pań, jak p. Basia, jak na lekarstwo...
  18. Choć Daszku na nocny spacerek. Pójdziemy się pogapić w gwiazdzy i wytypujemy tę, która w środę zaświeci jako pierwsza... Jak ją ładnie poprosisz może przyniesie Ci domek, pełen miłości i czułych rąk do głaskania...
  19. Kolejne tajne stowarzyszenie??? :evil_lol::multi::evil_lol:
  20. Wspaniałe wieści!!! Jamnicza rodzinka jak zwykle niezawodna :loveu: [LEFT][CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/jamnicza-skarpeta-na-najpilniejsze-jamnicze-potrzeby-127512/#post11460788"][IMG]http://images6.fotosik.pl/355/ccf297365432bd6c.png[/IMG][/URL][/CENTER] [/LEFT]
  21. Spotkania z Rybonem i jej zwierzyńcem za nic sobie nie odpuszczę! :loveu:
  22. Coś tu cicho... A Ampułka jakaś nieśmiała się zrobiła? Chyba, że zbiera siły na wigilijny występ. ;)
  23. [quote name='Isadora7'][CENTER][B]O wybaczenie wnoszę błaganie nie morduj, bo co się z Rambusiem i Fergie stanie? Postaram się naprawić to niedopatrzenie podsyłając info o każde jamnicze zdarzenie Ponadto kciuki mam wielce mocne więc wyniki rozmów o prace musza być owocne.[/B] :loveu: [/CENTER] [/quote] No dobra, zostanie Ci łaskawie wybaczone... ale tylko przez wzgląd na Rambiego i Fergie! :evil_lol: Cioteczki, kto się jeszcze przyłączy? Przecież wielbicielek jamników na dogo jest znacznie więcej!
  24. A tak w ogóle to jesteście wredne babska :mad: Isadorka przypomniała sobie o mnie DOPIERO O 00:43,49 a tymczasem skarpetka jamnicza działała już od kilku godzin!!! :angryy: To nie fair i już! A teraz kochane ciotki - proponuję układ. Ponieważ potrzebne mi duchowe wsparcie i dobre myślenie i sama nie wiem co, ale za to wiem, że Wy umiecie zdziałać cuda. Zatem do rzeczy - [B]deklaruję[/B] od miesiąca w którym znajdę pracę (tutaj właśnie proszę o kciuki i to wszystko o czym w poprzednim zdaniu) [B]comiesięczną wpłatę w wysokości 10 zł.[/B] Wiem, że za dużo to nie jest, ale na 100% się przyda. Ps. A i kolczyki jakieś się pewnie uda wyprodukować... ;)
  25. A co Dumiś robi w mojej pościeli? Czyżbym aż tak zabalowała, że nie zapamiętałam tak ważnej wizyty??? :evil_lol:
×
×
  • Create New...