teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
Cudak śliczny! PS. Gagato- bardzo miło było Cię poznać! :-)
-
Wspaniałe wieści! :multi:
-
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
I co nowego u Kłapouszka? -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']No tak... "Always look on the bright side of life" :diabloti: To co, chyba "se" zostawię tę pieczęć, co?? Wali po oczach :evil_lol:[/quote] [B]Ł[/B][I]otóż[/I] to - tym sposobem wprost nie można Cię przeoczyć! :evil_lol: -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Łomatko!! Ale mi mod pojechał po podpisie :placz: Isadoruś ratuj!!! Co zrobiłam źle?? Ja przecież tylko kopiowałam Twoje (i Helgi) linki!!! Muszę zmieścić Piotrusia, Parówkę, Pompeja, Piano i Emir... Jak to zrobić???[/quote] Goniu -przecież prezent od moda jest cuuudny! Jesteś pierwszą osobą, którą widzę z tak wspaniałą wizytówką :evil_lol: Powinnaś czuć się zaszczycona, bo zostałaś wyróżniona! Co do podpisu (wiem bo Isadora mi tłumaczyła jak mi usunęli /ale tak ładnego "oczojeba" nie dali/) był za duży -rozciągnął się na 2 linijki a tak nie można. -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści! :loveu::loveu::loveu: Kolejny raz natura okazała się mądrzejsza - [I]normalne dziecko nienormalnych rodziców[/I]! ;):evil_lol: Trzymam kciuki za wyniki pozostałych testów. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
teapot replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Poproszę numer konta. -
Piccolo/Pompej/Sonar- basset - znów w schronisku!!!
teapot replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jego długość jest cuuuuuuuudny! I te słuchy. Już widzę jak będą trzepotały w pełnym szczęścia psim galopie! :loveu: -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
teapot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'][...] I teraz trzeba wszystko odkręcić i będzie Harutek łagodny jak Ferka.:p[/quote] I będzie tak samo ochoczo przychodził się przywitać jak ona? :loveu::loveu::loveu: Ps.Przeczytałam o "jeździe figurowej". Bardzo współczuje. [B]Gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc- jestem w pełni do dyspozycji! [/B]Wystarczy sygnał... -
Nigdy nie zrozumiem i naprawdę nie chcę zrozumieć. Goniu, historia którą opowiedziałaś jest straszna. Chłopak zawiódł zaufanie osoby, która zapewne przez dłuższy czas podcierała mu dupsko. Oszukał ją. Skazał jej przyjaciółkę na śmierć. Ten chłystek jest jednym z przedstawicieli "przyszłości naszego narodu". Rzygać mi się chce na samą myśl o tym. Żal mi tylko Paróweczki i Pani Babci, która zapewne tak bardzo kocha wnusia, że nawet przez myśl jej nie chce przejść, że może on być aż takim bydlakiem.
-
west highland white terrier -trzy suczki-z pseudohodowli. MAJĄ DOM!
teapot replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Zamieszczone: [URL="http://westie.net.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=55321#55321"]link[/URL] Może coś da... Ps. Użyłam "Waszych słów", mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko. -
west highland white terrier -trzy suczki-z pseudohodowli. MAJĄ DOM!
teapot replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Arko, czy ktoś je dał na [URL="http://westie.net.pl/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=25"]Forum Westów?[/URL] A jeśli nie, to czy uważasz, że jest to dobry pomysł i chcesz, żebym to zrobiła? -
[quote name='GoniaP']Wyświeciłam ją tak głaskaniem :loveu:[/quote] Wiedziałam, że kto jak kto, ale Ty najskuteczniejszą metodę stosujesz! :loveu::loveu::loveu: Nigdy półśrodków!!!
-
[quote name='Helga&Ares']zdjęć mamy więcej!:lol: zaraz przejrzę:cool3:[/quote] [I]Dziekuje [/I]śliczne! <tutaj minka dygającej panienki> ;) Jak widać moja słabość do "wysokich, dobrze zbudowanych blondynów" została bezbłędnie odczytana! Czy Blondynek ma imię? Edit: wczytałam się...Biszkopt to chyba nie jest jedynie określenie koloru... :oops:
-
Jamniczki z urojonymi są okropne. U nas praktycznie każda cieczka do momentu sterylki kończyła się urojoną... :shake: Ps. Goniu- Ty Paróweczkę pastujesz czy smarujesz masłem? Pięknie się błyszczy! :loveu:
-
Przyłączam się do wątku Blondyna! Czy możliwe byłoby jakieś inne zdjęcie całego psiaka, bo na tych fotkach nie do końca umiem go zobaczyć... Na 1 i na 2 wygląda jak labek w 100%, na czarno-białej słuchy inaczej ułożone, ale jakoś ... Oj, powiem w prost - chciałabym rozeznać ile procent labka w tym labku! :oops:
-
Marsz na pierwszą!
-
W górę Bondziasty!
-
Gałka - człowiek myślał, ze udało mu się ją zastrzelić - Już ma DOM !!!
teapot replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Gałka to najbardziej urocza ONka na dogo!!! :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Erazm']Taaa, wiewiolka sie wkurza, jatez bym sie wkurzala jakby mnie fotkowali w pidzamie szpitalnej:p[/quote] No tak, bo o image trzeba dbać niezależnie od okoliczności!!! :evil_lol:
-
[quote name='emilia2280']Podnoszé dziada Bonda. Teapot, zmywanie masz u mnie w domu za to ;)[/quote] Jeśli nie muszę prasować, jest to poświęcenie, na które mogę się zdobyć. ;) Co do pomocy - ja niestety nie dam rady finansowo w żadnym zakresie. Przykro mi.
-
To ponownie się przypominamy! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (cokolwiek)? Ninja jest na razie bardzo tajemniczym osobnikiem. Wiem, że taki urok tajnych agentów, ale ta konspiracja to chyba leka przesada... :shake: