-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Bliss dziękuje za szybką pomoc :) Oby domek się w takim tempie zalazł :) -
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
No co bierzemy smycz i idziemy :P A na poważnie Maks ciągnie, do skorygowania spokojnie kantarkiem. Trzeba go na spacerze obserwowac bo jak dojdzie do jego uszu jakis dzwięk to się interesuje i może pociągnać ale jest to bardzo przewidywalny pies. -
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękuje, że jesteś - właśnie każda z nas ma stadko ja razem z Maksem liczące sztuk 5. Mam w tym dwa swoje samce a Granio z avatarka kompletnie nie lubi Maksia. -
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę pomoc w ogłaszaniu, może ktoś bazarek zrobi - mam kilka fantów. Banerek bardzo potrzebny. Ja się czasowo nie wyrabiam . -
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images35.fotosik.pl/139/921b6b03f2fb5a3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/289/17ea1aa7c74c4c98med.jpg[/IMG] -
Jego pierwszy pan go oddał innym ludziom... Ci oddali mu go z powrotem... po tym jak pies wrócił do niego i nie było chętnych na adopcję, pan oddał go do schroniska... Schronisko dla niepełnosprawnego psa, to wyrok śmierci... Wyciągnęli go ze schroniska miłośnicy rasy i cudowni ludzie, których bardzo poruszył jego los, dali mu tymczasowe schronienie. Sprawdzili jego zachowania i charakter pod każdym względem. Niestety nie mogą mu dać domu na stałe, bo sami mają cztery przygarnięte psy. Mały Książę, w czerwcu skończy dwa lata. Jest albinosem, niedosłyszy (jednak reaguje na wysokie i bardzo głośne tony). Słabo widzi, jednak szybko uczy się otoczenia, które nie stanowi dla niego żadnego problemu. Jest przepięknym, cudownym psem, o łagodnym i milusińskim usposobieniu. Po spacerach uwielbia spać, do tego stopnia, że trudno go dobudzić :). Uwielbia być głaskany za uchem, mruczy wtedy jak kot :) Obcując z nim ma się wrażenie, że jego ułomności nie przeszkadzają mu w życiu, dla niego to normalne. Fantastycznie dogaduje się z innymi zwierzętami. Nie jest absolutnie agresywny. Lubi jeździć samochodem. Bardzo lubi ludzi, posługuje się węchem, kiedy czuje człowieka ogon nie przestaje mu się kiwać z radości. Przebywając z nim, ma się wrażenie, że to zupełnie normalny pies, jego przypadłość nie przeszkadza mu w życiu. Decyzja o adopcji musi być dokładnie przemyślana, ponieważ życie z psem specjalnej troski to na pewno inne życie, jednak może dać wiele satysfakcji i radości. Wierzymy, że Książę znajdzie kochającą rodzinę, dla której kalectwo nie będzie przeszkodą. On potrzebuje kochającego Pana/Pani,którzy będą jego przewodnikami i zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa. Pies,został przebadany, zaszczepiony i wykastrowany. Nie może zostać dłużej w domu tymczasowym PILNIE POSZUKUJEMY MU DOMU!!! POKOCHAJ MNIE ODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEKU A JA POKOCHAM CIEBIE. Mały Książe jest pod opieką Stowarzyszenia Dogi-Adopcje. Przebywa u mnie na DT. Jeśli ktoś chciałby pomóc nam finansowo prosimy o wpłaty na konto adopcji z dopiskiem "dla Maksa" Stowarzyszenie Dogi-Adopcje 41-800 Zabrze ul.Pułaskiego 17 nr konta 43 1240 4849 1111 0010 2325 1499 Ja w swoim imieniu proszę o pomoc, potrzebna karma dla Księcia. Jemy Brita dwa worki to 159 zł - może uda się uzbierać.
-
Najlepsza karma na stawy dla stareg psa.
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Diety weterynaryjne
Mój psiak jest o normalnej wadze, ni to za gruby ni za chudy, royala daje taką dawke jak reszty karm dawałam i nie chudnie. -
Najlepsza karma na stawy dla stareg psa.
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Diety weterynaryjne
Wiem, że leki działają bo wcześniej braliśmy - karma ma być dla wzmocnienia efektu ale trudno pwiedzieć czy wzmacnia:( -
Najlepsza karma na stawy dla stareg psa.
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Diety weterynaryjne
RC dopiero 2 worek zamwiłam. Też mnie niepokoi skład. My walczymy ze zwyrodnieniami we wszystkich łapach i papuzimi dziobami na kręgosłupie ktore mogą skutkować paraliżem. Mamy mase leków ale na szczęście jeszcze nie sterydowe. -
gdzie kupujecie ta karme?
-
Tak jak w temacie poszukuje najlepszej karmy na stawy dla dużego staruszka, ma zwyrodnienia. Proszę o opinie zarówno zwykłych bytówek jak i weterynaryjnych. Teraz jemy Royala Mobility. Czekam na waszą pomoc ponieważ samej jest mi trudno zdecydować, nie znam się na składach.
-
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Ok, czekam na pw. Ale w takim razie wizyte zrobie w przyszłym tyg lub w weekend jak nie jest już tak paląca :) -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Ciesze się z domku:) To oznacza, że wizyta odwołana? -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Mogłam jechać w poniedziałek ale nikt nie dał znać. Moge się umówić na piątek. -
I jak tam bazarek - moge dać szeli dla małych psów - 2 sztuki :D
-
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Witam Iza dzwoniła do mnie w sprawie wizyty przed adopcyjnej. Jeśli chcecie moge tam podjechać choćby jutro razem z moimi dogami:diabloti: Dajcie znać. -
Czekam na link do bazarku :)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
vena&vivi replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje wątek bo ostatnio mam doświadczenie z niewidomymi psiakami - jeden na dt a drugi już w domciu. -
Dobrze może, że taka szybka decyzja była - czym dłużej tym trudniej byłoby ją podjąć.
-
No to zaczynamy [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3093bc8b6d181866.html[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/280/3093bc8b6d181866.jpeg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/284/8e81d583eb843334.jpeg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/284/9eb6f1feac8eac4b.jpeg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/138/6af9543a8b9a178a.jpeg[/IMG]
-
Kasa, kasa, kasa. Ciężka sytuacja, trudno podjąć decyzje ale jaka by ona nie była nikt nie będzie negował.
-
Nieciekawe informacje. Szkoda psiaka. Jeśli macie hotel z dobrym szkoleniowcem warto sprobować. Jak nic się nie znajdzie lepiej nie ryzykować adopcją.