-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Dziś byliśmy z Prośkiem na spacerku, ehh:placz: jaki on kochany. Jak mnie zobaczył cieszył się, aż mnie bolało, że będę musiała go z powrotem do kojca wprowadzić. Ciągnie chłopak ale po pierwszym szale do opanowania, uspokaja się. Strasznie bawić się chce :) Biegaczy i obcych mijamy nie zaszczycając ich nawet spojrzeniem. Pięknie wraca na słowo "masz" :razz: Jak go wprowadziłam do kojca, kazałam usiąść w posłaniu, zdjełam smycz, powiedziałam zostań i tak siedział aż wyszłam i zamknęłam kojec:cool3::crazyeye: Jutro zabieram go na małą imprezke gdzie kaska będzie zbierana na nasz schron - będzie jedynym psem ze schronu - może spotka swego człeka.
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Fur jak Cinek do domku pojedzie i tak będziesz tęskniła za przemeblowaniem i przerabianiem koców to my Ci znajdziemy i ze sto takich. -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Bylysmy psa nie znalazlysmy. pierwsza zaczepiona osoba jak pokazalysmy fote powiedziala, że to chow chow i ma wlaściciela. Mówił, że widzi jak z nim na smyczy chodzi. Każda następna osoba nie widziała psa. -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Kierowiczka zaniosla zeskrobine, poda mu szczepionke na grzyba, do 15 powinno sie zaleczyc ale i tak trza bedzie 2 u fur podac. Zawieziemy go tez do fryzjera :) Byl w domu chyba ze 2 razy, ostatni niby mial kiedys takiego psiaka i zarzekal sie, ze dadza radę - oddali bo dziecko dziabnol ale nie wiemy w jakiej sytuacji, pracownicy schronu mowia, ze facet cos krecil. Wolontariuszka go wyprowadzala na spacer i jak odstawiala do kojca za lydke ja zlapal - mowi, że to bylo takie "nie zostawiaj mnie". -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Nie zauważyłam, że fota jest. -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
No tu to nie wiem - i najlepiej by było jakbyś kogoś z solca znalazła kto sprawdzi czy to na 100 pies w typie rasy. ja bym na twoim miejscu ze schronem z Bydgoszczy sie dogadała żeby go złapali - przetrzymali aż na spokojnie sie wsio załatwi?? Taka moja propozycja. -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Niestety mój samochód tylko na krótkie trasy. Brodnica to jednak kawałek. Ja mogę podjechać do Solca (jestem z Torunia) - jak sie uda złapać go i przekazać w Toruniu. -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
ja moge pojechac ale w czwartek tylko gdzie go wtedy zawiesc - ja raczej nie dam rady go przetrzymac. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
No to Cinek w pakiecie z kotem :) dobierz mu jakiegoś gratisa. -
co za nietoper - genialne foty :)
-
Ciotki Graviskowe, w schronie Prosiaczek siedzi - wejdzcie proszę, zobaczcie:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]