Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Dziś byliśmy z Prośkiem na spacerku, ehh:placz: jaki on kochany. Jak mnie zobaczył cieszył się, aż mnie bolało, że będę musiała go z powrotem do kojca wprowadzić. Ciągnie chłopak ale po pierwszym szale do opanowania, uspokaja się. Strasznie bawić się chce :) Biegaczy i obcych mijamy nie zaszczycając ich nawet spojrzeniem. Pięknie wraca na słowo "masz" :razz: Jak go wprowadziłam do kojca, kazałam usiąść w posłaniu, zdjełam smycz, powiedziałam zostań i tak siedział aż wyszłam i zamknęłam kojec:cool3::crazyeye: Jutro zabieram go na małą imprezke gdzie kaska będzie zbierana na nasz schron - będzie jedynym psem ze schronu - może spotka swego człeka.
  2. Fur jak Cinek do domku pojedzie i tak będziesz tęskniła za przemeblowaniem i przerabianiem koców to my Ci znajdziemy i ze sto takich.
  3. Bylysmy psa nie znalazlysmy. pierwsza zaczepiona osoba jak pokazalysmy fote powiedziala, że to chow chow i ma wlaściciela. Mówił, że widzi jak z nim na smyczy chodzi. Każda następna osoba nie widziała psa.
  4. Kierowiczka zaniosla zeskrobine, poda mu szczepionke na grzyba, do 15 powinno sie zaleczyc ale i tak trza bedzie 2 u fur podac. Zawieziemy go tez do fryzjera :) Byl w domu chyba ze 2 razy, ostatni niby mial kiedys takiego psiaka i zarzekal sie, ze dadza radę - oddali bo dziecko dziabnol ale nie wiemy w jakiej sytuacji, pracownicy schronu mowia, ze facet cos krecil. Wolontariuszka go wyprowadzala na spacer i jak odstawiala do kojca za lydke ja zlapal - mowi, że to bylo takie "nie zostawiaj mnie".
  5. oj te oczka nas kruszą, jutro wezme go na spacerek :)
  6. Nie zauważyłam, że fota jest.
  7. No tu to nie wiem - i najlepiej by było jakbyś kogoś z solca znalazła kto sprawdzi czy to na 100 pies w typie rasy. ja bym na twoim miejscu ze schronem z Bydgoszczy sie dogadała żeby go złapali - przetrzymali aż na spokojnie sie wsio załatwi?? Taka moja propozycja.
  8. Niestety mój samochód tylko na krótkie trasy. Brodnica to jednak kawałek. Ja mogę podjechać do Solca (jestem z Torunia) - jak sie uda złapać go i przekazać w Toruniu.
  9. [IMG]http://i52.tinypic.com/2jdkhvd.jpg[/IMG][/QUOTE] To zdjęcie jest przesłodnie, przeboskie - skarbek
  10. Następne deklaracje mam od znajomych, kochani dogomaniacy prosimy o złotówki :)
  11. Racja do Fur jedzie Prosiaczek i Rusek, do Malwy shar-pei, do znajomek amstafka - ehh wiele ich
  12. tak ale już niedługo obu panów zabierzemy.
  13. fajnie, że wpadłaś - no mam nadzieje, że Twój tymczas to tylko chudy się okaże :)
  14. Jednorazowo tyż się przyda :) Dziękuje ciotka:loveu::multi: Będe na pw wysylać nr konta - wyśle teraz bo pozniej z glowy wyleci:roll:
  15. ja moge pojechac ale w czwartek tylko gdzie go wtedy zawiesc - ja raczej nie dam rady go przetrzymac.
  16. mamy deklaracje od znajomej mojej P. Iwonki :) 50zł
  17. No to Cinek w pakiecie z kotem :) dobierz mu jakiegoś gratisa.
  18. Sama do siebie piszę :(( Ciotki pomóżmy prosiakowi. Nie zapominajmy o nim.
  19. Zapraszamy do Prosiaczka, Fur pewnie niedługo wstawi fotki :) bardzo prosimy o grosza dla malucha.
  20. co za nietoper - genialne foty :)
  21. Fordoniak dzięki wielkie, jak już będziesz chciał przelać kaske daj znać to podeślemy nr konta. Mam teraz ograniczony dostęp do neta będe już na stałe po nowym roku..
  22. chcesz cus do ciechocinka?? ehh zapytam znajomej czy za zwrotem pojedzie. ja niestety swoim autem nie dam rady a porzyczac juz nie chce.
  23. Dzięki ciotki :) zawsze prosiaczek podniesiony :) lece spać, jutro wyjazd więc późno zajrze - cioteczki zaopiekujcie się Prosiunkiem
  24. Ciotki Graviskowe, w schronie Prosiaczek siedzi - wejdzcie proszę, zobaczcie:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]
×
×
  • Create New...