Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Ja mojej Obsesji kubrak włożyłam i było wsio ok, nie ruszało go :)
  2. Wszytsko opisane na wątku WIEŚNIAKÓW :)a chodzi o to, że Fur wyszła z domu, wszczeła alarm przeciwpożarowy, ewakułowała psy z domu, szukała żródła ognia a okazało się, że to nasza zwykła wiejska mgła :D
  3. wiadomo, że śmiejemy się bo się okazało, że to tylko schiza Fur :) jakby na serio to bym z mego złoma wycisneła prędkość taką, że na liczniku by się nie zmieściło. Fur napisz o swoim spóźnionym strażaku :D
  4. Fur opisywała mi to na gg: otóż ona w tej panice ewakułowała psy - już je z domu powyprowadzała a zamiast na straż do do Tzta chciała dzwonić. Ja się turlam na podłodze ze śmiechu A to podsumowanie przez Fur: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to moj mozg jest parodia [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:21:32 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ty no ale bylam w 100% przekonana ze to dym i ze chata mi sie pali [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:21:46 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a jakiego spida dostalam, tak szybko to ja chyba kurna nigdy nie latalam [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:02 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]prezia i fur za szmaty i do tej izolatki wykafelkowanej na kopach [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]lece na gore wypuscilam prome hekcia, drzwi zostawilam otwarte zeby koty same spier..... [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:32 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i zaczelam latac na okolo domu [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:03 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]stwierdzilam ze pewnie przy piecu sie jara wiec tam polece rzuce okiem jak to wyglada i wezme cinkowego sucha i gruba ewakuluje [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:06 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zadzwonie do kuby [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:10 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]potem po straz [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:13 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]potem do ciebie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:20 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale to tylko mgla...[/FONT][/COLOR]
  5. baardzo prosimy o pomoc w deklaracjach, może ktoś może bazarek zrobić?
  6. wizytę biorę na siebie :) wykupienie leków tyż - kolega w schronie będzie jej podawał jak nasz wet coś zaleci. Dla mnie podstawą jest jaki to hotel. Nie zadeklaruje się bo mam już kupe a i zbieram na dwa psy. Trzeba pw wysyłać. kolega mówi, że ona może mieć 8 lat choć jest tak wyniszczona, zęby starte, że trudno określić - jej zaniedbanie może przekłamywać wiek i może się okazać dużo młodsza.
  7. No Fur roboty będzie miała :) Ciotki trza na karmę zebrać co by Fur kosztów nie ponosiła bo i tak daje mu Bdt.
  8. scheila pisała kilkakrotnie do osoby z ogłoszenia ale ta nie odpisuje. jak masz znajomą jak może to niech raz jeszcze wybada teren :)
  9. Dzwoniłam, Karolina dziś nas nie wciśnie do doc. Da znać jak coś wypadnie, ktoś się odmówi a często tak jest :) - czekamy
  10. pomagasz w ogłoszeniach :D zamówiłam 80 ogłoszeń dla Prosiaczka - będą na weekend - mam nadzieję, że telefony nam spłona od nadmiaru dobrych domków.
  11. Melduje się bo niedługo bliskie spotkanie mnie czeka więc wkupiam się w łaski Dali :)
  12. Pies Wolny jutro zadzwonie do znajomego ze schronu i o to wszystko wypytam :) Na teraz mogtę powiedzieć, że suka da przy sobie wszystko zrobić, bez problemu dała sie wymacać, robić zastrzyki. Na początku trochę nieufna ale szybko się rozkręca. Pracownicy mówią, że bardzo łagodna w stosunku do ludzi. Do innych psów nie stwierdzono bo siedzi w izolatce ze względu na jej stan zdrowia. A stan - skrajnie zagłodzona, zaniedbana, skołtuniona, osłabiona. Z tego co ostatnio mówili to miała mocne rozwolnienie, dostawała jakieś leki. Ogólnie suka do diagnozy bo w schronie możliwości ograniczone i stąd prośba kolegi o pomoc. Wieku nie znam dopytam na ile ją ocenili. Malwa jutro zapytam Karoline czy jest jakaś luka u doc i wtedy jedziemy :)
  13. [quote name='aldira']nie pytaja o niego?[/QUOTE] No jeszcze nie, ogłoszeń nie ma jeszcze, pw wysyłam na razie bo deklaracji brakuje nam na dt. Fur fot brak bo weta nie było. Jutro raz jeszcze bede dzwonić.
  14. chyba wiem kto polecił, jeśli pod aleksandrowem kuj to ja odpadam. Odpowiedzialnosci nie biorę i suki na siebie nie wyciągne. Przepraszam ale mam niemiłe doświadczenie i mam zamiar bez zgrzytow wspolpracowac ze schronem.
  15. czy możesz napisać jaki masz hotel koło Torunia??
  16. napisz gdzie ten hotel?? mogę pomoc pw wysylać, przewiesc suczke, sama kaski nie dołożę bo mam już stale deklaracje.
  17. Można do mnie tu pisać, pw, tel. 508-272-825, gg: 32628257 Jak nie odbiorę napiszcie eske to bedę oddzwaniac. P.S Zabiorę ją w tym tygodniu do mojego weta, jak znajdziemy hotel bądz Dt gdzieś dalej to ją przewieziemy (niestety za zwrotem kosztów paliwa) bo z kasa krucho.
  18. Dziewczyny to ja ją r4eze3rwuje. I proszę jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć u suce, cokolwiek zapytać piszcie do mnie ja będe się wsio na bierząco dowiadywać. Nie chce aby do schronu dzwoniło multum osób. Jeśli chodzi o Dt to ja już swoje pozapychałam - fur już bierze od nas 2 psy, znajoma jedna wziela shar-peia, nastepna amstafkę -nic nie mam. Są dwa hotele ale żadnego nie polecam :( w obu miałam psy i oba odradzam. Wiem, że jedna z dogomaniaczek poleci hotel w Aleksandrowie ale ja tam jej nie zawiozę i nie oddam - przepraszam i zaufajcie mi. Fur to potwierdzi. Będe pytać ludzi - może coś się uda ale odkąd o niej wiem wszędzie wypytuje.
  19. [I][B][SIZE=5]Bo każdy pies wierzy, że gdzieś na świecie[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]- jest jego Przyjaciel - pan,[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]tylko musi psa odnaleźć, przytulić do serca[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]i zabrać do swojego domu[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]na zawsze!.....[/SIZE][/B][/I] [B]Torun, suczysko...[/B] [B]jak w tytule zagłodzona wycieczona [/B] [B]przywieziona z łapanki .... jej stan jest kiepski.[/B] [SIZE=7][B]potrzeba pomoc !!!!!!!!! DT hotelik [/B][/SIZE] [IMG]http://i56.tinypic.com/21jrn11.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2b70xg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/33z8t1f.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/214e4pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/zn1opg.jpg[/IMG] [COLOR=navy][B]Della już w hotelu u Ani z Brodnicy jednak nadal brakuje funduszy kochani prosimy o najmniejsze deklaracje - musimy uzbierać 90zł[/B][/COLOR] te wielkopsy nie maja tyle szczęścia co te małe psinki pomóżmy jej .... [B]Deklaracje stałe:[/B] aktualizacja 31.03. [COLOR=purple]p.b - 50zł m-c[/COLOR](przez 6 m-c) wpłacone I,II,III,IV,V,VI m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Iwonka[/COLOR][COLOR=purple] 100zł m-c[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IVm-c:loveu: [COLOR=purple]ANETTTA 50ZŁ[/COLOR] - wpłacone I, II,III,IVm-c:loveu: [COLOR=purple]Lida 50, póżniej 60zł[/COLOR]- wpłacone I,II, III,IV,V,VI,VII m-c:loveu::loveu: [COLOR=purple]szafranekm 10zł - [/COLOR]wpłacone _m-c I,II m-c:loveu: [COLOR=purple]Ewa&Duffel 20zł[/COLOR] - wpłacone I, II,III m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Renata 25zł[/COLOR] - wpłącone 30zł I,II,III,IV,V m-c:loveu: [COLOR=purple]Magolek 10zl[/COLOR] [COLOR=purple]p.Kasia.J 20zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VI,VII m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Mirka.B 10zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VI.VII m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Robert 10zł[/COLOR] - wpłacone I, II,III,IVm,V,VI,VII-c:loveu: [COLOR=purple]aldrumka 20zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VIm-c:loveu: [COLOR=purple]Basia.S 10zł - [/COLOR]wpłacona I,II, III, IV m-c:loveu: [COLOR=purple]vena&vivi 5zł - wpłacone[/COLOR] I,II,III,IV m-c I miesiąc - wpłacone 380zł 16.02 - 400zł hotel - przelane II miesiąc - 390zł 16.03 - 400zł hotel - przelane III miesiąc - 380zł 19.04 - 400zł hotel - przelane [B]Wpłaty jednorazowe[/B] maczekxp 50zł - wpłacone:multi: jogolcia@pdx 60zł - wpłacone:multi: Fiks 20zł - wpłacone:multi: memory 50zł - wpłacone:multi: Lida 50zł:multi: p.Kasia10zł:multi: p.Mirka 10zł:multi: p.Maciej 100zł:multi: p.Piotr 45zł:multi: p.Ewa 100zł:multi: Olga 10zł:multi: coronaaj 30zł:multi: bazarek Paulina_Mickey 70zł bazarek ANETTTA 150ZŁ bazarek plina 405zł razem: 1160 wydatki: 50zł transport wizyta u weta: 200zł (rozlicza Ania) hotel: 20zł hotel II: 10zł hotel III:20zł wet, sterylka, oczy, pazury, szczepienie:540zł zostało: [B]320zł[/B]
  20. [quote name='furciaczek']A no tak, zapomnialam ze sama zostajesz:shake: Mozesz wpadac do mnie z doziami na objadki:diabloti::cool3:[/QUOTE] A odchudzisz mnie jak Promke?? :D Ja nawet myslalm, że go wezme aż do Fur pojedzie ale wode mu z mózgu mu zrobie :( Wiecej krzywdy niż pożytku,
  21. [quote name='Alicja']To kiedy Prosiaczek do Fur jedzie ?? Będę robić bazareczek , myślę ze parę złociszy uzbieram .[/QUOTE] Jesteśmy umówione na 15 stycznia :0 Dziękujemy za złocisze:)
  22. [quote name='furciaczek']To moze wcisnesz go gdzies u siebie:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Wiesz ja już o tym myślałam - mam wolny pokój ale jak on do domu nie pojdzie do konca lutego to ja sama nie dam rady z tylkoma psami, spacerami.
  23. Imprezse nie wypaliła przez pogodę ale byliśmy na spacerku, jeżdził samochodem - rewelacja siada z tyłu ale tak, że obserwuje przez przednią szybę. Nietoper jest genialny - miałam problem, żeby odprowadzić go do schronu, miękłam coraz bardziej.
  24. Szkoda:( oby szybko nowy domek się pojawił
×
×
  • Create New...