-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ja mojej Obsesji kubrak włożyłam i było wsio ok, nie ruszało go :) -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
Wszytsko opisane na wątku WIEŚNIAKÓW :)a chodzi o to, że Fur wyszła z domu, wszczeła alarm przeciwpożarowy, ewakułowała psy z domu, szukała żródła ognia a okazało się, że to nasza zwykła wiejska mgła :D -
Fur opisywała mi to na gg: otóż ona w tej panice ewakułowała psy - już je z domu powyprowadzała a zamiast na straż do do Tzta chciała dzwonić. Ja się turlam na podłodze ze śmiechu A to podsumowanie przez Fur: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to moj mozg jest parodia [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:21:32 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ty no ale bylam w 100% przekonana ze to dym i ze chata mi sie pali [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:21:46 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a jakiego spida dostalam, tak szybko to ja chyba kurna nigdy nie latalam [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:02 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]prezia i fur za szmaty i do tej izolatki wykafelkowanej na kopach [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]lece na gore wypuscilam prome hekcia, drzwi zostawilam otwarte zeby koty same spier..... [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:22:32 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i zaczelam latac na okolo domu [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:03 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]stwierdzilam ze pewnie przy piecu sie jara wiec tam polece rzuce okiem jak to wyglada i wezme cinkowego sucha i gruba ewakuluje [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:06 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zadzwonie do kuby [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:10 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]potem po straz [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:13 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]potem do ciebie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]00:23:20 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale to tylko mgla...[/FONT][/COLOR]
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
baardzo prosimy o pomoc w deklaracjach, może ktoś może bazarek zrobić? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
wizytę biorę na siebie :) wykupienie leków tyż - kolega w schronie będzie jej podawał jak nasz wet coś zaleci. Dla mnie podstawą jest jaki to hotel. Nie zadeklaruje się bo mam już kupe a i zbieram na dwa psy. Trzeba pw wysyłać. kolega mówi, że ona może mieć 8 lat choć jest tak wyniszczona, zęby starte, że trudno określić - jej zaniedbanie może przekłamywać wiek i może się okazać dużo młodsza. -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
No Fur roboty będzie miała :) Ciotki trza na karmę zebrać co by Fur kosztów nie ponosiła bo i tak daje mu Bdt. -
Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela
vena&vivi replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
scheila pisała kilkakrotnie do osoby z ogłoszenia ale ta nie odpisuje. jak masz znajomą jak może to niech raz jeszcze wybada teren :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, Karolina dziś nas nie wciśnie do doc. Da znać jak coś wypadnie, ktoś się odmówi a często tak jest :) - czekamy -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
Melduje się bo niedługo bliskie spotkanie mnie czeka więc wkupiam się w łaski Dali :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Pies Wolny jutro zadzwonie do znajomego ze schronu i o to wszystko wypytam :) Na teraz mogtę powiedzieć, że suka da przy sobie wszystko zrobić, bez problemu dała sie wymacać, robić zastrzyki. Na początku trochę nieufna ale szybko się rozkręca. Pracownicy mówią, że bardzo łagodna w stosunku do ludzi. Do innych psów nie stwierdzono bo siedzi w izolatce ze względu na jej stan zdrowia. A stan - skrajnie zagłodzona, zaniedbana, skołtuniona, osłabiona. Z tego co ostatnio mówili to miała mocne rozwolnienie, dostawała jakieś leki. Ogólnie suka do diagnozy bo w schronie możliwości ograniczone i stąd prośba kolegi o pomoc. Wieku nie znam dopytam na ile ją ocenili. Malwa jutro zapytam Karoline czy jest jakaś luka u doc i wtedy jedziemy :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
chyba wiem kto polecił, jeśli pod aleksandrowem kuj to ja odpadam. Odpowiedzialnosci nie biorę i suki na siebie nie wyciągne. Przepraszam ale mam niemiłe doświadczenie i mam zamiar bez zgrzytow wspolpracowac ze schronem. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
czy możesz napisać jaki masz hotel koło Torunia?? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
napisz gdzie ten hotel?? mogę pomoc pw wysylać, przewiesc suczke, sama kaski nie dołożę bo mam już stale deklaracje. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Można do mnie tu pisać, pw, tel. 508-272-825, gg: 32628257 Jak nie odbiorę napiszcie eske to bedę oddzwaniac. P.S Zabiorę ją w tym tygodniu do mojego weta, jak znajdziemy hotel bądz Dt gdzieś dalej to ją przewieziemy (niestety za zwrotem kosztów paliwa) bo z kasa krucho. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny to ja ją r4eze3rwuje. I proszę jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć u suce, cokolwiek zapytać piszcie do mnie ja będe się wsio na bierząco dowiadywać. Nie chce aby do schronu dzwoniło multum osób. Jeśli chodzi o Dt to ja już swoje pozapychałam - fur już bierze od nas 2 psy, znajoma jedna wziela shar-peia, nastepna amstafkę -nic nie mam. Są dwa hotele ale żadnego nie polecam :( w obu miałam psy i oba odradzam. Wiem, że jedna z dogomaniaczek poleci hotel w Aleksandrowie ale ja tam jej nie zawiozę i nie oddam - przepraszam i zaufajcie mi. Fur to potwierdzi. Będe pytać ludzi - może coś się uda ale odkąd o niej wiem wszędzie wypytuje. -
[I][B][SIZE=5]Bo każdy pies wierzy, że gdzieś na świecie[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]- jest jego Przyjaciel - pan,[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]tylko musi psa odnaleźć, przytulić do serca[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]i zabrać do swojego domu[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]na zawsze!.....[/SIZE][/B][/I] [B]Torun, suczysko...[/B] [B]jak w tytule zagłodzona wycieczona [/B] [B]przywieziona z łapanki .... jej stan jest kiepski.[/B] [SIZE=7][B]potrzeba pomoc !!!!!!!!! DT hotelik [/B][/SIZE] [IMG]http://i56.tinypic.com/21jrn11.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2b70xg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/33z8t1f.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/214e4pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/zn1opg.jpg[/IMG] [COLOR=navy][B]Della już w hotelu u Ani z Brodnicy jednak nadal brakuje funduszy kochani prosimy o najmniejsze deklaracje - musimy uzbierać 90zł[/B][/COLOR] te wielkopsy nie maja tyle szczęścia co te małe psinki pomóżmy jej .... [B]Deklaracje stałe:[/B] aktualizacja 31.03. [COLOR=purple]p.b - 50zł m-c[/COLOR](przez 6 m-c) wpłacone I,II,III,IV,V,VI m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Iwonka[/COLOR][COLOR=purple] 100zł m-c[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IVm-c:loveu: [COLOR=purple]ANETTTA 50ZŁ[/COLOR] - wpłacone I, II,III,IVm-c:loveu: [COLOR=purple]Lida 50, póżniej 60zł[/COLOR]- wpłacone I,II, III,IV,V,VI,VII m-c:loveu::loveu: [COLOR=purple]szafranekm 10zł - [/COLOR]wpłacone _m-c I,II m-c:loveu: [COLOR=purple]Ewa&Duffel 20zł[/COLOR] - wpłacone I, II,III m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Renata 25zł[/COLOR] - wpłącone 30zł I,II,III,IV,V m-c:loveu: [COLOR=purple]Magolek 10zl[/COLOR] [COLOR=purple]p.Kasia.J 20zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VI,VII m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Mirka.B 10zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VI.VII m-c:loveu: [COLOR=purple]p.Robert 10zł[/COLOR] - wpłacone I, II,III,IVm,V,VI,VII-c:loveu: [COLOR=purple]aldrumka 20zł[/COLOR] - wpłacone I,II,III,IV,V,VIm-c:loveu: [COLOR=purple]Basia.S 10zł - [/COLOR]wpłacona I,II, III, IV m-c:loveu: [COLOR=purple]vena&vivi 5zł - wpłacone[/COLOR] I,II,III,IV m-c I miesiąc - wpłacone 380zł 16.02 - 400zł hotel - przelane II miesiąc - 390zł 16.03 - 400zł hotel - przelane III miesiąc - 380zł 19.04 - 400zł hotel - przelane [B]Wpłaty jednorazowe[/B] maczekxp 50zł - wpłacone:multi: jogolcia@pdx 60zł - wpłacone:multi: Fiks 20zł - wpłacone:multi: memory 50zł - wpłacone:multi: Lida 50zł:multi: p.Kasia10zł:multi: p.Mirka 10zł:multi: p.Maciej 100zł:multi: p.Piotr 45zł:multi: p.Ewa 100zł:multi: Olga 10zł:multi: coronaaj 30zł:multi: bazarek Paulina_Mickey 70zł bazarek ANETTTA 150ZŁ bazarek plina 405zł razem: 1160 wydatki: 50zł transport wizyta u weta: 200zł (rozlicza Ania) hotel: 20zł hotel II: 10zł hotel III:20zł wet, sterylka, oczy, pazury, szczepienie:540zł zostało: [B]320zł[/B]