Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Grom na górę ! :-(
  2. [quote name='Rybc!a']Cindy niestety została w schronisku, na jej miejsce pojechał biało brązowy, mały samiec. [/quote] Biedna Cindy :-(
  3. On już dawno powinien mieć dom ! :-(
  4. Jaki śliczny :loveu:, jak ktoś mógł go wyrzucić ? :shake:
  5. Foksio nadal w schronisku ??? :roll:
  6. Wątek Mozarta na miau : http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=80385&highlight=
  7. Jaki on jest słodki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Jaki on śliczny :loveu:Mam nadzieję że nie trafi do schroniska :shake:
  9. Śliczny :loveu: Trzeba mu szybko znaleść dom, przed zimą. :-(
  10. [quote name='anovip1'][B]Panowie Elzuni obiecali i dotrzymali słowa[/B] [B][COLOR=blue]:lol::multi: :lol: :multi: Dziś ELZUNIA poszła do domku :lol::multi: :lol: :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/COLOR][/B] [/quote] Ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  11. Hopaj na pierwszą ! :loveu: Jak on się nazywa ? :roll:
  12. A jak sunia dokładnie wygląda, jakiego jest koloru ???? :-(:placz:
  13. Jezu, biedna :placz:
  14. Igo ma dom !!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  15. Hopaj na górę ! :-(
  16. [quote name='Rybc!a']Pojawił się cień nadziei domu dla Cindy .[/quote] Trzymam kciuki :kciuki:
  17. Duduś na górę ! :-(
  18. Grom na pierwszą ! :-(
  19. [SIZE=3]Przypominamy się !!! :dog:[/SIZE]
  20. Jak znalazła dom, to bardzo się cieszę ! :multi:
×
×
  • Create New...