Majga, danka1234, dziękuje bardzo :Rose:
Więc tak, lepiej żeby psiak zamieszkał w domu z sunią ( wysterylizowaną!) lub w domu bez innych zwierząt, bo lubi dominować. Raz pogryzł się z innym psem, i wogóle lubi wdawać się w bójki. Kotów się boi :crazyeye:, ale nie atakuje i nie goni, tylko ucieka i próbuje być jak najdalej od nich. Wiek - jak dla mnie 5-6 lat. Zęby ma dosyć białe. Ktoś mi kiedyś mówił że on ma 9 lat, w co bardzo wątpię :cool1:. Jak ze zdrowiem - naprawdę nie wiem. Wygląda na zdrowego, biega, nie ma ran, jest tylko strasznie brudny - po minucie głaskania mam całą czarną rękę. Wolałabym raczej żeby nie mieszkał w domu z małymi dziećmi. Może mu się coś nie spodobać, a wtedy by ugryzł... Aha i jakby się znalazł jakiś fajny domek, to by musiał go wykastrować...