Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Cameo']Mozart został pozbawiony atrybutów prawdziwego kocura :lol: Biedny Mozarcik :roll:
  2. Kurde, ale dlaczego odwracają się tak te podsty :crazyeye: Napisze do FNiZ, tak jak Ci na PW pisałam ;)
  3. [quote name='majqa']Próbowałaś zasięgnąć porady (co z tym fantem) u dziewczyn z łódzkich fundacji?[/quote] Z jakim fantem ? :oops:
  4. [quote name='majqa']Niko, co się dzieje ze Spajkim?[/quote] Nadal siedzi przed blokiem :shake:
  5. Na górę Córunia !!! I Mel :cool1:
  6. Na górę rudzielcu ! :-(
  7. Ale się cieszę że nie trafi do schronu ! :multi:
  8. [quote name='Jadzik']:multi::multi::multi::multi::multi::multi: GROMIK MA PODOBNO DOMEK:):):) mam nadzieję że u niego wszystko dobrze[/quote] Jak ma dom to BARDZOOO się cieszę !!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  9. Jest szansa na więcej fotek Miszka ??? On mi się podpoba najbardziej ze wszystkich psiaków z przytuliska :loveu: oczywiście inne też są piękne.
  10. A jaka ona jest, duża, średnia, czy taka mniejsza ??? :-(
  11. Na górę Kaśka !!! Musisz znaleść swój domek !!! :modla::modla::modla:
  12. [quote name='luka1']Bafi ma pierwszego obserwatora[/quote] Dzwoń obserwatorze, dzwoń !
  13. Zrobiłam Kamci ale.gratkę ;)
  14. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało :kciuki::kciuki::kciuki:
  15. Zrobiłam Prinsowi ale.gratkę ;) On jest wykastrowany ??? :roll:
  16. Zrobiłam ale.gratkę ;)
  17. Cudny :loveu: :loveu: :loveu: Uwielbiam takie rudaski na krótkich łapkach :loveu: Mogę mu zrobić ale.gratkę ? :roll:
  18. Cudo ! :loveu:
×
×
  • Create New...