-
Posts
11499 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nika28
-
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234'] nika28,wstaw tu linki ogłoszen zrobionych przez Ciebie czy innych żeby było wiadomo gdzie już jest ogłaszany,żeby nie powielać.[/quote] ok ;) Właśnie wróciłam ze spaceru z moim psem, a tu znowu bezdomny jakiś :placz: :placz: :placz:. Normalnie ręce opadają, i którego tu teraz brać : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarno-bialy-pies-na-dzialkach-okolice-lodzi-potrzebna-pomoc-122616/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bezdomny-szorstkowlosy-piekny-pies-szuka-domu-lodz-122274/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/bezdomny-kociak-na-budowie-jak-go-zlapac-122968/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/bialo-czarna-kotka-lodz-108217/[/URL] I jeszcze jeden bezdomny, i jamnik :placz: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Bywało ze w takich sytuacjach domek się znajdowł tylko psiaka nie mozna jak na złość było dorwać.[/quote] No właśnie tego się obawiam że nam zwieje :roll: Po jego przyjacielu ślad zaginął ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-potrzebny-dt-bezdomny-piesek-lodz-108726/index6.html[/URL] ) mam nadzieję że Spajki zdąży znaleść dom, zanim zniknie :shake: -
[quote name='Fiks']I jeszcze raz![/quote] I drugi ! :lol:
-
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'] Obiecuję, że w najgorszym wypadku, jutro rankiem, zastaniesz tekst na wątku.[/quote] Nie ma sprawy ;) :p -
[quote name='czia'] Mam zrzeczenie pozostałych psow. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zywcem-pogrzebany-123266/"][/URL][/quote] Uff... to dobrze :-(
-
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No dobra to ja wieczorkiem zrobię ale.gratkę ;). może uda mi się jeszcze zrobić mu jakieś fajne zdjęcia :roll:. -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Najpóźniej dziś wieczorem wrzucę na wątek. OKI?[/quote] Oki ;) Więc imię "Spajki" zostaje ??? :razz: -
to czas aby oddać moją miłość do tego psa w czyjeś ręce. MA DOM!!!!!
nika28 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Na górę Backu ! :p -
Jaki biedny :placz: :placz: :placz: I te oczko, i taki chudy bidul :placz: :placz: :placz:
-
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Hmmm... już myślę... Spajki ? Maks ? Roki ? Skubi ? :cool3: Takie mi tylko przychodzą do głowy... -
*BAFI*- w DŁUUUGIM ciele zmieści się DUUUŻO miłości- MA DOM!!!!!
nika28 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Bafi na spacerek ! :painting: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']To nie jest zbyt dobre rozwiązanie...bo jak się trafi inna sunia z cieczką... Powędruje w siną dal. :-([/quote] Tak, wiem, ale mamy się nie da namówić :shake: (chwilowo :razz:) Nie było go całe wakacje, póki co "lata" po osiedlu... -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
A zdjęcia robiłam dzisiaj rano przed skołą i przez jamniola się spóźniłam :cool1: Może wymyślmy mu jakieś fajne imię, bo "Jamnik" on się nazywać nie może :lol: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, sąsiadki suka ma cieczkę, więc on teraz siedzi pod naszym blokiem... To narazie chyba nam nie ucieknie :roll: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4731/jamni002bt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5383/jamni003we3.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9924/jamni008ki4.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8725/jamni009qe4.jpg[/IMG] -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Pomyślcie proszę z mamą...jeśli nie Wy, to może ktoś inny ([B]ktoś z rodziny[/B], osiedla) dałby mu DT?[/quote] Jeszcze spróbuję namówić babcię :eviltong: -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
nika28 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :loveu: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Niko, daj Isadorze namiary kontaktowe do allegro.[/quote] tel : 502 626 117 e-mail : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']nika28, moze uda sie przekonac domownikow i uratowac jamnisia...[/quote] Może... Ja bym dardzo chciała, namawiam mamę ciagle, ale... ehhh :shake: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234'] A może on ma domek,tylko spaceruje sobie kiegy i jak chce jak ten ostatni jamnik,pamietasz?bo żle nie wygląda.[/quote] Na początku ludzie tak mówili. Ale ja sądzę że on jest bezdomny - zawsze głodny, zmęczony, śpi na dworzu :shake: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
nika28 replied to nika28's topic in Już w nowym domu
On już się błąka, hmmm.... 2 lata chyba... Może namówię mamę żebyśmy go wzieły na tymczas... on przecież szybko znajdzie domek... prawda ? :roll: Narazie nie mogę bo mam kota na tymczasie. On śpi na trawie, albo na chodniku. Biega po ulicy, boje się że go samochód przejedzie :placz:.