Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Smutas na pierwszą...
  2. Trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  3. Artek na górę ! :lol:
  4. Na tym zdjęciu dopiero widać jaka Toffi jest śliczna :loveu: Na pierwszą ! :lol:
  5. Mozart, pokazuj się na pierwszej :p
  6. Jaki on jest teraz piękny :loveu: Zupełnie nie podobny do "tamtego" psa zza krat :lol:
  7. Mam wspaniałą wiadomość - Wiska ma nowy dom !!! :multi: :multi: :multi: Państwo zobaczyli małą na allegro i przyjechali kicie oglądać. Pomimo tego że to wielki dzikus zakochali się odrazu. Podpisali umowe adopcyjną, kupili dla małej wszystko - zabaweczki, duży drapak, transporterek, kuwetkę, miseczki, już wszysstko na Wiske czekało. Niestety nie byłam przy tym wszystkim, ale wiem że to dobry domek. Odrazu powiedzieli że kićke wysterylizują i że nigdy, przenigdy jej nie wyżucą. Teraz więc na domek czeka trójka kociąt i ich mama ( wróciła z adopcji ).
  8. [quote name='Jagoda*']Kicunia jutro jedzie do domu!!![/quote] Wspaniała wiadomość ! :multi: :multi: :multi: Trzymam kciuki ! :thumbs:
  9. [quote name='Ewka_C'] Dzisiaj wkleimy jeszcze Foksia zdjęcia po metamorfozie.[/quote] Witaj na dogo, Ewka_C :lol: Czekam na fotki szczęśliwego Foksia :multi:. A imię zostało ? :p
  10. [quote name='gwiazdeczka77713']chciałam sie dowiedzieć skąd można zabrać te pieski?[/quote] Jesteś zainteresowana adopcją ? :cool3:
  11. Śliczne :loveu: A ich mama też do adopcji ? I czy zostanie wysterylizowana ? :roll:
  12. Na górę Córunia i Mel ! :shake:
  13. Na górę śliczna ! :roll:
  14. Na górę Doxa !!! DT potrzebny !!! :-( :placz:
  15. Dlaczego nikt nie odwiedził Wigorka ? :mad:
  16. Pozwoliłam sobię zrobić alegratke :roll: :roll: :roll: Ale linka nie mogę wkleić :angryy: :crazyeye:
  17. Mozart pokaż się na górze ! :cool3:
  18. Co z nim ? :cool1:
×
×
  • Create New...