Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na górę Córunia !!!! :-(
  2. Jak dobrze że go wziełaś :loveu: Mam nadzieję że uda się jednak zrobić jakieś zdjęcia :roll:.
  3. Na górę ! :roll:
  4. [quote name='edyta3.'] [B]Psiak u mnie[/B], więcej napiszę po powrocie z pracy[/quote] Super że się znalazł :multi:. Czekamy na szczegóły i zdjęcia :cool3:
  5. Na górę Kaśka !!! Nie możesz spędzić zimy w schronie !!! :shake:
  6. Biegiem na pierwszą ! :Dog_run:
  7. Ale się cieszę !!! :multi: Mam nadzieję że się znajdzie... Czekamy na wieści !
  8. To jest strona internetowa schroniska : [URL="http://www.przytulisko.glowno.pl"]www.przytulisko.glowno.pl[/URL]
  9. [quote name='yoszko']Przepraszam moze za glupie pytanie,ale gdzie jest Głowno?Okolice jakiego miasta?[/quote] Głowno jest w woj. łódzkim, w okolicach Łodzi...
  10. Bidulka :-( Mi się bardzo podoba... Potrzebny DT !!!
  11. Podnoszę maluszki !
  12. Podnoszę ! :-(
  13. Piękny jest... Trzeba go wyciągnąć z tego schronu... o ile wiem tam nie kastrują ani nie sterylizują psów, więc nie pozwólmy żeby trafił do pseudohodowli :placz:
  14. Jakie piękne kluchy... mogę tylko podnieść :-(
  15. Jezu jakie biedne :placz: Brak mi słów....
  16. Tak, czekamy na zdjęcia !
  17. Na górę Bella ! Ona ma jakieś ogłoszenia ? :roll:
  18. Podniosę ! Ona tyle już czeka !!! :-(
  19. Piękny... Nie nawidze ludzi :-(
  20. Właśnie, Cekinka13* masz zdjęcia ??? :roll: :-(
  21. Jaka śliczna... Nie wiem jak można wyrzócić takie cudo :-(
×
×
  • Create New...