Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]oćcie Wy do Nas bliżej ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Ale My już u Was bylim więc teraz WY do Nas przybądźcie :grins: :grins: :grins: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ale sprytna jestem, so nie?[/COLOR][/SIZE] :grins:
  2. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie rycz...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mogło być gorzej :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No....Mogłyby mu nawet kikutki nie ostać się:diabloti: Jak narazie to leży na mojej kołderce i mojej podusi i sapie:mad: [quote name='Tengusia']przyszlam i uciekam walczyc o dobry dom dla benka :([/quote] Tengusia :calus: :calus: [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B][URL]http://images37.fotosik.pl/6/97e43414ccfd575c.jpg[/URL] :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]SUPER FOTO:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Hello!:multi:[/COLOR][/B][/quote] Cześc:multi: Dziękuje:oops: Dobranoc Kochani :sleep2: :sleep2: :sleep2:
  3. O ja cieeeeeee...............Nie można zabrać takich pyszności do domku? :crazyeye: Phi..... Ale zbieranie grzybków to taki piękny element jesiennego krajobrazu... Loluś przyjedź do Polski na zbieranie grzybków ;) Co kraj to obyczaj ;)
  4. Cześć :multi: Wszystko nadrobiłam :multi:
  5. Ala :multi: :multi: Oooo............u nas też się szykuje ognisko z ziemniaczkami i masełkiem czosnkowym i maslaneczką ;) Pycha takie jedzonko :loveu: :loveu: Oćcie do nas i będzie nas więcej do wcinania smakołyków ;)
  6. Cześć :loveu: Jakie cudniaste grzybki :loveu: :loveu: Narobiłaś mi smaka na nie ;)
  7. Cześć :multi: :multi: Kto zabrał zielonakwe Jabłuszko???? :mad: I oddał takie zpesute??? :mad:
  8. Cześć :multi: A mój Niuniasty jest samowystarczalny ;) On lubi się poprzytulać, pomiziać, żeby go głaskać i całować. Ale lubi też pobyć sam. Wtedy idzie sobie na dół do wiatrołapu i tam śpi. A czasem chodzi krok w krok za mną ;) W domu umie zostawać, czasem coś zje albo zepsuje (np otworzy szafkę z koszem na śmieci i wszytkie wyniesie i poukłąda na dywanie w rządku). No i wszędzie ze mną jeździ o ile da się tam psa zabrać ;) A czasem trzeba mu auto otwierać coby sobie w nim posiedział :evil_lol:
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jak mu zjem łapki to będzie biegał na tym co mu pozostanie..[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czyli na łokietkach :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zaaplikuj mu z dwie pigułeczki i wróci do formy przystojniaczek :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Biedny Niunio:placz: Ma biegać na kikutkach:placz:
  10. Dzień dobry ;) Śliczne zdjęcia :loveu: I kwiatuszki też piękne :loveu:
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]opanierowane łapki :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images38.fotosik.pl/6/51a315954f7ff1b3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mniam :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] No wiesz...jak zjesz mu łapki to na czym będzie biegał?:diabloti: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]podaj mu rutinoscorbin bo na tym zdjęciu coś taki niewyraźny jest :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images34.fotosik.pl/353/386c7afad3362ba1.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] A ja myślałam,że to moja nieprecyzja:shake: DObrze, żeś taka bystra i wypatrzyła i ż to brak rutinoscorbinu:eviltong: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wyściskaj i wycałuj tego piaskowego potworka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jak do mnie przyjdzie to wymiziam:eviltong: Teraz się nafochał:roll:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/58f6384b45a73af3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/6/fc61fcfef49feb84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/6/7a6c629df5f650b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/6/97e43414ccfd575c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/6/be98b9192c5b3858.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;)
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/6/36d8449f918369a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/5ab7d4778d9924d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/270/b810e39d6900cc58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/6/c24349f4931f0354.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/282689a05afafc88.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/58e9ead12afb057d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/404e17cd850f71a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/6/f3be2f0c599fd50a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/353/386c7afad3362ba1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/6/d5dae15f529b7395.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kilka fotasków :oops: :oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/6/51a315954f7ff1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/352/417892cf7a3ba057.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/6/4e2e50a071a7a167.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/6/3cc884c157f3f99c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/cb3a09fe023b4913.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Tyż se postanowiłam przyjść:lol:[/B][/FONT][/quote] Jabłuszko:multi: Gdzieś zagubiła swój kolorek?:cool1: [quote name='Ziutka']A Żonkilowa znowu się wałęsa gdzieś :mad: :mad: :mad:[/quote] Pewnie śpi:roll: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]:bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]PIERWSZA :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] O proszę:crazyeye: Gratuluję:multi: cześc:loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:roll::roll: wczoraj bardzo szybko poszłam spać...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]źle się czułam :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] o biedactwo :calus: :calus: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale dzisiaj widzę że jestem druga wiec jeszcze nie taka tragedia :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Mamcia Gratulacje :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Czesć:loveu: Gratuluję:multi:
  17. Żonkila :evil_lol: :evil_lol: Ta sobie psysłam :grins: :grins: Na ciasto :grins: Ale ni ma :niewiem: To sobie idem :(
  18. Cześć Dżapkowa :grins: To JA :grins: :grins: :grins: Przyszłam powiedzieć CI cześć :grins: :grins:
  19. CZeść :multi: :multi: :multi: Deszczyk w końcu spadł :multi: Miłgeo dnia :D :D :D
  20. [quote name='Ziutka']To gdzieś się włóczyła :eviltong: cioteczko :mad:[/quote] Właśnie:mad: [quote name='Tengusia']pifko pilam :diabloti:[/quote] Nie ładnie:shake: [quote name='Ziutka']No patrz :cool3: a ja cały czas piję ale jakoś czuwać potrafię :eviltong: jeszcze :diabloti:[/quote] Masz podzielną uwagę:eviltong: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] gratuluję zaszczytnych miejsc podiumowych :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]idę spać :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:loveu: [quote name='Tengusia']no tak ale ja dopiero teraz TZ wygonilam od kompa :mad:[/quote] Aha...Trzeba było użyć kobiecych wdzięków i porzegonić wcześniej :grins: [quote name='Ziutka']Musisz się nauczyć go usypiać przed 24.00 :eviltong:[/quote] Tylko oni czasem oporni są:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: 1sza skoro świt :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dziś będę polować na podiumowe miejsce :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć:loveu: Zapowiada się zacięta walka :grins: [quote name='Tengusia']druga z rana to zawsze jakis awans z trzeciego miejsca :grins:[/quote] Gratuluję:loveu: Deszczyk pada i padał:multi: I jest chłodniej:multi:
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chyba...zresztą nie wiem ... spytam w niedziele księdza :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I to jest niezmiernie orginalna decyzja:diabloti: [quote name='Ziutka']Nooo i to mi się podoba :cool3: Żonkilka czuwa i jest w pełnej gotowości :diabloti:[/quote] W końcu się zebrała w sobie:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: obawiam się że mogę do 00:00 nie dotrwać...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale postaram się :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]żeby Ciebie zadowolić :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]doczekałam :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]firstnięta jestem :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jakąs Ty dzielna:crazyeye: I pełna poświęcenia <pęka z dumy>:eviltong: [quote name='Ziutka'][CENTER]GRATULACJE[/CENTER] [CENTER]:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/CENTER] [/quote] :diabloti: [quote name='Tengusia']a ja znowu trzecia jestem :cry:[/quote] Ciągle na podium:diabloti:
  22. Hmmmm................................. Ni ma i ni ma :niewiem:
  23. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chyba że się ciut cofnę i spróbuję nadrobić to co mnie ominęło :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Myślisz, że jeszcze się uda?:shake:
  24. [quote name='Jagoda*']Piękne zdjęcie:lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/5/c6b10d03edc1f62e.jpg[/URL][/quote] Dziękuję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-76.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-76.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-76.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...