Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Syneczku kochany....
  2. Może to i lepiej. Kontakt z człowiekiem nie zawsze wychodzi na zdrowie. :diabloti:
  3. Neris, Syneczku, jestem z Wami.
  4. [quote name='Fortuna']Nie martw sie psinko kochana, bedzie domek i to wspanialy domek.[/QUOTE] Po co od razu domek? Tej kruszynie wystarczy "zapazucha" z bijącym sercem. Ludzie, gdzie my żyjemy? Toż lepiej ją było do hospicjum z panem/panią przemycić. Lżej by jej/jemu było umierać, psina byłaby szczęśliwa, a ile radości mogłaby dać współkuracjuszom.
  5. Czy Polska naprawdę leży w Europie? Słyszałam, że od kilku lat jesteśmy w UE. To prawda?
  6. Przecież Zafirka pojechała wczoraj do Niemiec. Plus osiem innych psiaków. Chyba że są dwie Zafirki, ale to chyba niemożliwe.
  7. Niech wszystko, co zle minie jak najszybciej, Dianeczko. Tak bardzo się cieszę! :multi::multi::multi::multi::multi:
  8. [quote name='agulenka']...psi dezodorant, bo w dalszym ciagu smierdzi przeokrutnie...[/QUOTE] A dlaczego po prostu go nie wykąpiecie?
  9. A ja, jak zwykle, do roboty. Dobranoc wszystkim.
  10. Powinien sie cieszyc - niewybredna jest. Wiem cos o tym, mialam synka niejadka.
  11. Moze nawet na dwa etaty! Wtedy i tak swoich dzieci by nie widywal.
  12. Ecci, nie mecz sie, mnie tak bardzo nie zalezy - ja te zdjecia widzialam.
  13. Nawet wtedy bylo juz za pozno. Miales racje, Pimusiu, dzieci to same klopoty, a szczescie tylko od czasu do czasu.
  14. Moj wyzel - ten to lubil wylizywac kubeczki po roznych jogurcikach! Tez nie patrzyl, czy light czy nie light.
  15. W ogole nie ma o czym mowic. Za pozno.
  16. Taki podała na wątku. Nie wiem, nigdy do niej nie dzwoniłam.
  17. [quote name='Olena84']Agatko ale my i o Twoje życie pytamy![/QUOTE] No, pzrecież przyznałam się, że lubię whisky. Co jeszcze chcecie wiedzieć. Ecci, słowo honoru, że się nie denerwuję. Nieprawda, jestem wkurzona, bo przy każdej polskiej literze wyskakuje mi jakieś g... Czasem trzy razy nawet. Co mam z tym zrobić? Wiem - zmienić komputer.
  18. [quote name='Aska25'] Moj tel 506-181-454[/QUOTE] Udało mi się znaleźć.
  19. Przepraszam, to nie jest telefon do Aski25!
  20. Tel. do Aski25 - 605966624. Chyba. jakoś nie zapisałam.
×
×
  • Create New...