Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. zula, Dino, jeszcze powłóczycie się razem po lesie...
  2. ivetko, a może jest tak, że mój święty mąż wcale nie kocha zwierzaków, tylko mnie kocha nad życie i niczego mi odmówić nie potrafi? Jak ci się podoba taka wersja? Olenko, to chyba jasne, że tylko dlatego podchwyciłam ten pomysł, żeby się wreszcie z tobą spotkać. brązowa, nie przekazałam - pokazałam. Ty to potrafisz połechtać męską próżność! Bardzo mu się te głaski spodobały. luka, a ty to nic tylko "kameru nie zabocz"! A właśnie że na złość zaboczę! Kochana, niby kiedy mam te zdjęcia robić? Plan dnia napięty do ostatniej minuty, zależny nawet od rozkładu jazdy PKP. Ty chyba w jakimś innym świecie żyjesz. Tym razem zdjęcia będą robić inni. Kamyczku kochany, jadę do ciebie.
  3. Słodkich snów, Falkusiu. Jutro z samego rana obudzisz się do nowego życia.
  4. agusiazet, znamy się nie od dzisiaj, posłuchaj, - przyznaję, zaglądam na wątek Nadinki rzadko, ale jednak troszkę śledzę i płacę. Ciotka, w czym rzecz, bo nie rozumiem.
  5. Ciotki, nie wiem, czy to jest dobry czas na ogłaszanie (idą święta i ferie!), ale jakbyście wyróżnione allegro chciały zrobić, dajcie znać na PW. Rzadko zaglądam do Jazza, ale cały czas pamiętam.
  6. Jestem cała za ogłoszeniem Deri w DZ i chętnie coś dorzucę, ale może poczekajmy trochę. Idzie zły czas dla adopcji - porządki świąteczne trza robić, dywany trzepać, psie kłaki pod choinką niemile widziane. Zaraz potem ferie. Ale jeśli postanowicie, do listopadowej dyszkę na ogłoszenie doczepię.
  7. Witaj, złoty. Nie myśl, że zapomniałam o tobie.
  8. Czarodziejko, nie zapaś Bejka! Sadełka tylko tyle, coby zimę przetrwać. Eh, Bejku, masz coś w tych oczyskach...
  9. Oj, wyżle, który to już listopad w schronisku?
  10. Jestem, piesku. Wiem, rzadko, ale tyle się dzieje, a ja już nie pierwszej młodości. Ciekawe, której?
  11. Cudowności!!!
  12. Pinesko, znalazłam jakeś kagańczyki. Zabiorę na wszelki wypadek. Mój nr. 506 170 230.
  13. Do soboty, Falkusiu. Cieszę się, że spędzimy razem kilka godzin. Smyczkę już znalazłam, może mam i kagańczyk po którymś z tymczasików. Zaraz sprawdzę.
  14. Emocje są, a jakże. Trochę się boję sytuacji w samym Elblągu - trzeba tak wszystko zgrać, żeby u sylwiaso nie wylądować w nocy. I żeby TŻ mi nie wysiadł. Jakoś będę musiała sobie poradzić.
  15. No przecież jestem. Jak na mnie - wyjątkowo wcześnie. Tylko ja o wizytę jestem zupełnie spokojna.
  16. Mazury są piękne!!! Zazdroszczę ci, Falkowski! Udało się uprosić TŻ (mam męża anoiła!), jedziemy w sobotę. Rozumiem, że mam podrzucić Falko na dworzec PKP o 14.50. Bo 17.25 to trochę za późno.
  17. No, to mamy winowajcę całego zamieszania! Dziękuję, Kasiu. Ja też nie jestem zwolenniczką przenoszenia psów, ale ta sytuacja jest wyjątkowa. Mam nadzieję, że charakter Kamyka pomoże mu znieść stres z tym związany. Czuję, że to dobry pomysł. Ufff! Łatwo nie było, trochę trwało, ale udało się! Jedziemy w sobotę. Via Łowicz - zabieramy od sylwiaso psiaka, przy okazji rzucamy okiem na hotelik, i prujemy do Elblga. Tam przekazujemy Falko dalej, bierzemy Kamyka i z powrotem - Łowicz, Łódź. Wiecie co, mój TŻ to anioł! P.S. Pobyt Kamyka u sylwiaso nieco droższy, więc zachęcam wszystkich do pogrzebania w skarbonkach - może znajdziecie jakiś grosik na dnie... Selengo kochana, dziękuję za ALLEGRO!!!
  18. [quote name='Madziek']Agata dzięki!! Jazzik ma wyróżnione allegro dzięki Tobie [url]http://allegro.pl/niesmialy-i-delikatny-jazz-czy-ktos-go-pokocha-i1840796586.html[/url][/QUOTE] [quote name='agata51']Się skończyło. Ma drugie? Dajcie znać.[/QUOTE] Matko, tak mało się liczy allegro?
  19. [quote name='ciapuś']Misio ma allegro, ogłoszenia będzie miał w najbliższym czasie ponawiane. Niestety jest bardzo kiepsko z kasą na hotel. Od wielu miesięcy dokładam ok 200zł co miesiąc[/QUOTE] ciapuś, czasem zalegam, przyznaję, ale nie rozumiem, dlaczego aż od kwietnia.
  20. ihabe, nie o to chodzi, że ja w X wysłałam 50zł. Mógłby ktoś pomyśleć, że taka hojna jestem. Rozpisz to, kochana na miesiące.
  21. Tak mało o sobie wiemy. Nie znałam Zulki. Ale płaczę razem z tobą,
  22. Baron, ja już ci nie pomogę. Oprócz tego, że mgły takie, że nic tylko gnać.
×
×
  • Create New...