-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Gdybyśmy tak zawsze wątpili, to wiele psów by jeszcze siedziało w schronisku... :roll: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Gotowe, lista w 1 poście ;) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ok, ok :) Ja zrobiłabym allegro, ale dla Zmorki chciałabym takie wiesz... wypasione w grafice i wogóle :evil_lol: Już szukam stron z ogłoszeniami ;) A dziękuję i Tobie też miłego wieczorka :loveu: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Pisanie prawdziwych opisów, to nie zabawa... :roll: W górę Jankes... może jutro się uda :roll: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Kiedy kilka postów wcześniej pytałam, skąd wiadomo, że urodził się w schronisku, to jakoś mi nie odpowiedziałaś, tylko Szpilka napisała, że widziała go jak był młody. Widzę, że bardzo podoba się Wam wypominanie mojego wieku. Miłej zabawy :) [quote name='becia66']Nikt tu historyjek nie dorabia tylko piszemy co wiemy.[/quote] No nie... skąd... A chociażby Lucia ? czy opis Bryndzy ? :roll: No tak, ale to Neczka jest be :roll: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Na kilku podstawowych stronach typu alegratka, kupiepsa etc... Kamilawa, potrafisz robić [B]fajne allegra[/B] ? :razz: -
[I]Kogo zauroczy dziś wspaniała ZMORA ? Kiedy znajdzie swojego amatora ? Już tyle miesięcy w schronisku spędzone... Zrezygnowane psie oczy, smutne, zmęczone... (...) Wspaniały Owczarek czeka na dom Kiedy wreszcie pojawi się on ?[/I] [CENTER][URL="http://img401.imageshack.us/i/zmora5j.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6282/zmora5j.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]ZMORA trafiła do schroniska wiele miesięcy temu, ma ok. 6 lat i bardzo przypomina Owczarka Niemieckiego. Suczka odznacza się specyficznym charakterem - gdy kogoś już na i zaufa, jest świetnym przyjacielem, uwielbia przebywać w jego towarzystwie, ślicznie daje wykonywać przy sobie wszelkie zabiegi. Lecz nie znając człowieka, jest nieco nie ufna i przyjmuję postawę "nie znam Cię, nie podchodź lepiej do mnie". Zapoznanie się ze ZMORKĄ to jednak tylko kwestia czasu. Jej właściciel będzie naprawdę wielkim szczęściarzem, choć z początku musi wykazać się dużą cierpliwością w zapoznawaniu się z psiną. ZMORA jest psem szkolonym, uwielbia współpracować z człowiekiem, wykonywać komendy. Zgadza się z innymi psami, nie toleruje suk. Suczka ma na tylnej łapie, w okolicy stawu skokowego rankę pooperacyjną, która w warunkach domowych napewno szybko się zagoi. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Zainteresowanych adopcją ZMORY proszę o kontakt pod numerem 782 670 611, lub na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - Anka banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmora-czyli-wspaniala-szkolona-suczka-dla-wspanialego-czlowieka-139701/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Zmora26-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmora-czyli-wspaniala-szkolona-suczka-dla-wspanialego-czlowieka-139701/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Zmora6-1.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://img191.imageshack.us/i/zmora1.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3692/zmora1.jpg[/IMG][/URL] Klik w miniaturkę, by powiększyć zdjęcie [URL="http://img524.imageshack.us/i/zmora33.jpg/"] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8884/zmora33.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/zmora52.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2013/zmora52.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img524.imageshack.us/i/zmora76.jpg/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4659/zmora76.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/zmora4.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4678/zmora4.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/zmora40.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9177/zmora40.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/zmora29.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4787/zmora29.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/zmora30.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6923/zmora30.th.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]ZMORKA dotychczas ogłaszana jest na: alegratka.pl eoferty.com kupiepsa.pl centrumofert.pl 24polska.pl sprzedasz.pl adopcjapsa.pl pineska.pl petworld.pl gumtree.pl nasipupile.pl kokosy.pl ojej.pl ofertownia.pl [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Wątek Zmorki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmora-czyli-wspaniala-szkolona-suczka-dla-wspanialego-czlowieka-139701/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Zmora26-1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='elmira']:mdleje: Ale fota:crazyeye: Cudoo! A co to za sliczna modelka?[/quote] Imię jak zwykle mi umknęło :roll: Ta śliczność to mini belgijka, ma ok. 6 miesięcy. Dziewczynka jest przeurocza, bardzo garnie się do ludzi, najchętniej przesiedziałaby cały dzień na kolankach. Jest bardzo uległa wobec innych psów i taka delikatna...
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']też mam nadzieję że to ten.....:roll:[/quote] Też się o to modlę od wczoraj... Pan przyjeżdża do Orzechowiec przy każdym nowym terierze, który do nas trafił... wczoraj gdy z nim rozmawiałam był bardzo przejęty, widać, że bardzo mu zależy na odnalezieniu swojego psiaka -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Beciu, tak naprawdę nie wiadomo, czy on się urodził w schronisku... to tylko domysły, a ja nie lubię dokładać sztucznych historyjek...:shake: W każdym razie... może spotkamy się kiedyś w schronisku i zobaczysz jak jest ? Bo to co pisane jest na forum nie zawsze zgadza się z prawdą... Tylko kiedy dałabyś radę wyskoczyć do psiaków ? ;) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Beciu, pracuj jak uważasz, ja będę postępowała wg moich zasad. -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Beciu, fotki nie mojego autorstwa ;) Renia wstawi :) -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czytaj całościowo. Pisałam, że chodzi mi o to, że Layla jest bojaźliwa i tyle - to się nie zmienia. Dlatego pisałam "jest ciągle tak samo". Jeśli chodzi o humory, to przecież zmieniają się z godziny na godzinę. W każdym razie - wciąż pozostaje bojaźliwa. Już rozumiesz ? -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie podważam tego, jak zachowywała się przy Was. Chodzi mi o to, że Layla jest poprostu bojaźliwa. Jak każdy pies, ma swoje humory i czasami chce podejść, czasami woli się zakopać pod ziemię. Tyle. -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Przykro mi, ale taka prawda... Widziałaś Laylę tylko raz, więc chyba niewiele możesz o niej i jej codziennym zachowaniu powiedzieć.. -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Beata, nie będziemy nikogo wyciągać na siłę. -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A i wyspacerowany nawet i cudownie obfocony z mamuśką :razz: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie jest Beciu gorzej, jest ciągle tak samo... Byłaś u niej tylko raz, prawda ? Trzeba pochodzić do suni kilka razy i obserwować jej zachowanie, żeby móc porównywać...:shake: Zachowuje się jak wszystkie psiaki od Pani Romy... niestety :shake: -
...i zbiorowisko sępów :loveu: [CENTER]tutaj Wędkarz mi grozi :evil_lol: [URL=http://img188.imageshack.us/i/dziadeczki5.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4543/dziadeczki5.jpg[/IMG][/URL] gorące namowy Halika i Liska [URL=http://img81.imageshack.us/i/dziadeczki12.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2286/dziadeczki12.jpg[/IMG][/URL] i cała banda :diabloti: [URL=http://img31.imageshack.us/i/dziadeczki6.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4867/dziadeczki6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Dziś w sadku zawitała... [B]kanapka[/B] ! Stała się natychmiastowo przedmiotem pożądania tutejszych obywateli, którym mało oczy z orbit nie powychodziły na widok jedzenia :roll: SESJA :razz: [CENTER] sęp no. 1 - Lisio [URL=http://img8.imageshack.us/i/dziadeczki.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2732/dziadeczki.jpg[/IMG][/URL] no. 1 - Haliczek [URL=http://img132.imageshack.us/i/dziadeczki8.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7749/dziadeczki8.jpg[/IMG][/URL] no. 3 - Urbaniasty [URL=http://img81.imageshack.us/i/dziadeczki2.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1148/dziadeczki2.jpg[/IMG][/URL] no.4 - Zorka [URL=http://img44.imageshack.us/i/dziadeczki3.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/417/dziadeczki3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]