Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Dzięki wielkie Isadorko :Rose: allegro prześliczne, jak zresztą zawsze :) Miśka, zawsze mówię o takich rzeczach potencjalnym adoptującym... przez telefon czy pisząc maile.
  2. Po sterylce jeszcze jakby się uspokoiła :roll: ...chociaż terierkowy charakterek napewno nie zanikł :diabloti:
  3. [quote name='Miśka84'] Strasznie się cieszę!!!!! Mam nadzieję, że trafił do dobrego domku, nie na łańcuch czy gorzej.....[/quote] Bobik był ulubieńcem każdego, kto go poznał ;) Psiak poszedł do mieszkania, więc łańcuch w grę nie wchodzi :roll: a zaadoptowali go naprawdę świetni ludzie. Sprawdzamy stopniowo psiaki w nowych domach, więc o łańcuchach mowy nie ma ;)
  4. [quote name='Gonia13']Dalej cisza?:-([/quote] Dostałam dziś smsa z jakiegoś ogłoszenia "mogę zaadoptować biednego Cyganka" ...pewnie jakiś dzieciak, bo telefonu się nie doczekałam :shake:
  5. No to "szczeniaczkowe" choć ze stałymi już ząbkami ( ;) ) pozostały tylko Fiziak i czarna panienka Tita :roll:
  6. Ma napisane "mix" ;) Coruszka przekonuje się do mężczyzn :razz: Tzn. trzeba do niej troszkę pochodzić i poględzić, ale z Łukaszem już dogaduje się świetnie i nawet na spacerki z nim wychodzi bez oporów :)
  7. [quote name='Sabina02']Do uslug... :lol: Czy dane kontaktowe w tych ogloszeniach sa dobre?[/quote] Tak jest, wszystko super :)
  8. Bezuchy :loveu::loveu: Jutro zabieram się za ogłoszenia :)
  9. No i dodatkowo Rabanek jest wielkim czyściochem i w boksie się nie załatwi... co dodatkowo utrudnia jego "aklimatyzację" w schroniskowym boksie :shake:
  10. ...i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten deszcz. Ale troszkę sobie posiedzieliśmy razem :roll:
  11. ...z kolejnego psa będziecie robić grubasa ? Napewno to zachęca do adopcji :roll: Coruszka dziś wyspacerowana i przynajmniej w tym krótkim czasie szczęśliwa :)
  12. [quote name='Ola164']To ja zabieram na nocny spacerek ;)[/quote] Belluś była dziś na żywo ;)
  13. W nowym domku Jamiraquai i Bobiś :loveu::multi::multi:
  14. Oj deszczowy... a Wędkarz pomyka po tym deszczu i nie myśli się chować do budy :roll:
  15. Chciałam dziś Zmorastą zabrać na spacerek, ale deszcz się rozlał i psina poszła spać do budy :roll:
  16. Isadorko, dzięki :) Chyba narazie można z tym wyróżnieniem rzeczywiście poczekać.
  17. Dawaj Szpilka, ale na PM, bo to wątek Jankesa. Beata wiem od kierownika kiedy trafiły i kim dla siebie są. Nigdy nie wymyślam fałszywych historyjek w przeciwieństwie do Ciebie. Na miejscu takiego oszukanego właściciela psa, okropnie bym się wkurzyła, dowiadując się prawdy. KONIEC z mojej strony :roll:
×
×
  • Create New...