[quote name='Miśka84']
Strasznie się cieszę!!!!! Mam nadzieję, że trafił do dobrego domku, nie na łańcuch czy gorzej.....[/quote]
Bobik był ulubieńcem każdego, kto go poznał ;)
Psiak poszedł do mieszkania, więc łańcuch w grę nie wchodzi :roll: a zaadoptowali go naprawdę świetni ludzie.
Sprawdzamy stopniowo psiaki w nowych domach, więc o łańcuchach mowy nie ma ;)